Jump to content

הסלמה בדרום

הרוסונרי

Recommended Posts

יכול מאוד להיות שנפל בראשל"צ, אבל מה שמנסים לעשות לדעתי(והגיע הזמן שהצנזורה תפעל), זה לא לדווח איפה נפלו הראקטות כדי לא לתת לחמאס אינדיקציה על הפגיעות, כי הרי אם הם מכוונים בצורה מסויימת ופוגעים, הם ימשיכו לכוון ככה, והגיע הזמן שהתקשורת תעבוד לטובת המדינה.

חשבתי בהתחלה זה בשביל להרגיע את המערכת, אבל זה כבר נשמע לי יותר הגיוני.

וואלה אני לא מבין את צה"ל

יודעים בידיוק איפה כל המחסים של חמאס יודעים הרבה מאוד דברים תעלו למעלה תזרקו פליירים ותוך 24 שעות תתחילו לפוצץ מחסנים תעלו סרטוני הסברה וואלה בצד של הערבושים קורה משהו ישר אחרי שעה יש סרטון הסברה ומפיצים אותו בעולם

אצלנו אין כלום ואתמול הראו בחדשות שאחרי כל מה שקורה בזמן האחרון לא עושים בעניין ההסברה כלום

בראשון נערך משחק אימון בין הפועל ב"ש להפועל ראשל"צ המקומית.באתרי הספורט השונים מדווחים שהשחקנים שהיו על המגרש שמעו פיצוץ של גראד (המשחק החל ב14:30 ושוחק בזמן הנפילה).

הצנזורה הצבאית אכן מסתירה נפילה.

לפני בערך חצי שעה נפלו כמה קסאמים בשדרות בשטח פתוח בתוך העיר.

http://news.walla.co.il/?w=//1808976

:wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3:

קודם שירימו טלפון לחמאס ויבקשו להפסיק להפיל עלינו טילים שמכוונים על אזרחים תמימים.

גיס 5 לשלוח אותם לעזה ולהפציץ כשהם במוקד.

קודם שירימו טלפון לחמאס ויבקשו להפסיק להפיל עלינו טילים שמכוונים על אזרחים ו.

גיס 5 לשלוח אותם לעזה ולהפציץ כשהם במוקד.

הסרטן של המדינה.

איך לא משמידים את הארגון הזה ומענים את כל החברים בו?

מי שרוצה לראות מה זה לחיות בפחד שידליק ערוץ 10 כבר רבע שעה שהכתב עומד ליד קיבוץ כלשהוא וברקע יש צבע אדום ונפילות בלי הפסקה.

http://www.youtube.com/watch?v=Oto4brKOa0c

כמה חרטות בכתבה אחת

לא להגיד איזה קיבוץ אבל שיהיה השלט של הקיבוץ ברקע?!? כי מאוד קשה להבין

ואיך הוא אומר שזה נפל בשטחים פתוחים שזה בעצם נפל בתוך הבסיס שלי ובמזל לא היה נפגעים.

אין דבר יותר מלחיץ למרות שאני עדין אדישה לזה לקום מנפילה צבע אדום ואחרי 3 שניות עוד נפילה

נערך כי יש סיכוי שערבים מסתכלים בפורום?

סאחי אני אוהב אותך יא אח

קינג רובן ויאן פאצ'לקה קוראים בפורום זה נראה לי מספיק אויבים שמסתכלים פה כדי לא למסור מידע לאויב שלנו

עצוב שאתם לא מצליחים להבין שפגיעה באזרחים היא גול עצמי לישראל.

אם ירי במרגמות יכול להביא לפגיעה באזרחים, אז זה באמת מיותר.

אבל אתם חושבים שאין עולם ומותר לנו הכל כאילו אנחנו מינימום סין או רוסיה, אז אין טעם לנסות אפילו להסביר.

מלול, וואלה לא חושב שזה המקום לכתוב פה דברים כאלה.

בסופו של דבר זה יפגע בנו, אם לא במקרה הזה אז במקרים אחרים.

ונוי, כדאי מאוד שגם את תערכי את ההודעה שלך כי זאת בדיוק הסיבה למה מצנזרים דברים.

אבל אתם חושבים שאין עולם ומותר לנו הכל כאילו אנחנו מינימום סין או רוסיה, אז אין טעם לנסות אפילו להסביר.

אשכרה, רק אקדחים!

קינג רובן ויאן פאצ'לקה קוראים בפורום זה נראה לי מספיק אויבים שמסתכלים פה כדי לא למסור מידע לאויב שלנו

למזלי בצה"ל חושבים אחרת ממך ואני גאה כל שנה להמשיך להתייצב למילואים.

אשכרה, רק אקדחים!

מאכזב.

אתה מסוגל ליותר מזה.

נראה לך שמישהו שמח מפגיעת אזרחים?

צהל בניגוד לחמאס לא מכוון על אזרחים.

ברגע שנורה גראד צהל יורה בחזרה מהמקום שהגראד נורה ממנו.

אם לא תירה בחזרה תקבל עוד 50 גראדים לאשקלון ואשדוד, ובכל זאת בשביל הממשלה שלנו האזרחים שלנו יותר חשובים משלהם.

אני לא מבין, אתם עושים אתם עצמכם סתומים או שזה באמת ?

איך הבנתם שאני נגד תגובה של צה"ל לירי טילים ?!

אני אומר שאם ירי מרגמות, שהוא לא הנשק הכי מדויק בעולם, בוודאי לא בהשוואה לירי טנקים, מסוקים או מזל"טים, גורם מדי פעם לטעויות אז באמת עדיף לצמצם למינימום האפשרי את השימוש בו.

להיפך - אני חושב שהתגובות של צה"ל הרבה פעמים עדינות מדי.

לדוגמה - ממש לפני שעה קלה הופצץ מחסן נשק של חמאס.

לצה"ל היה הרי ידוע עליו מראש, אז למה חיכו עד לירי על אשדוד ולא הפציצו אותו כבר לאחר מטח הפצמ"רים הראשון בסבב הנוכחי ?

מאכזב.

אתה מסוגל ליותר מזה.

תראה, אף נשק לא מדוייק במאת האחוזים, מרגמות לא יורים לעבר ריכוז קהל אלא לעבר מטרות סלקטיביות עם קו ירי נקי, בדיוק כמו עם טנקים, מסק"ר ומזל"ט, ונכון שקורה מצבים של הרג חפים מפשע, אבל במלחמה כמו במלחמה יש גם כאלה, בכל זאת קשה לפגוע במחבלים שמתחבאים מאחורי ילדים ונשים. לגבי אחוזי הדיוק אין לי מושג להגיד לך, אבל שבצלם לא יזכרו פתאום שהם ארגון לזכויות האדם או שקר כלשהו וירביצו ערכים בצה"ל, המטרות שלהם ידועות מראש (בלי שום קשר אלייך כמובן).

לא היה כלום בראשון, אני גר במערב וכל היום הייתי בחוץ ולא שמעתי כלום

והלוואי שהיו פה נפילות, ככה הייתי יכול להגיד לתל אביבים "אתם חיים בבועה, מדינת ת"א..."

לגבי אחוזי הדיוק אין לי מושג להגיד לך, אבל שבצלם לא יזכרו פתאום שהם ארגון לזכויות האדם או שקר כלשהו וירביצו ערכים בצה"ל, המטרות שלהם ידועות מראש (בלי שום קשר אלייך כמובן).

זה מעניין, כי אני מניח שבצלם דווקא יודעים להגיד משהו על טווחי הפיזור של מרגמות, ולמה הן נשק בעייתי באזורים מסויימים. אבל אתה יכול להשאר עם הטאוטולוגיה שלך.

http://news.walla.co.il/?w=//1808976

:wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3: :wubyellow3:

איכס, נגיף ומחלה. איך הם יכולים להגיד דבר כזה לצה"ל בזמן שהחארות מהצד השני משתמש באותם כלי נשק. יותר גרועים מהחמאס והחיזבאללה ביחד.

תשמע, זה נכון שבד"כ ברגע שישראל תעשה דבר כזה כל העולם הצבוע הזה יתהפך עליה ויצעק עליה.

אבל לדעתי, כל עוד האויב שמולך משתמש באותם אמצעים (ועוד מתגונן בלי בושה מאחורי אזרחים), לאף אחד בעולם אין זכות לבוא אליך בטענות.

חוץ מזה, כל עוד בכל העולם נהרגים חפים מפשע ואזרחים (כולל אצלנו), ורק בלוב העולם המתהפך הזה פועל-אף אחד לא יכול להגיד כלום לישראל. כל עוד הם לא יפסיקו לפגוע באזחרים, אין סיבה שאנחנו נפסיק.

אני רק רוצה לחשוב מה היה קורה אם הערבים היו יורים טילים, ועושים פיגועים ברמות כאלה בבריטניה, או ארה"ב-אותן מדינות "נאורות" שמטיפות לנו על מוסר. הייתי רוצה לראות אם הן היו פועלות כמו בישראל=לירות בתגובות קטנות יחסית.