Jump to content

הופחתה לבית"ר נקודה בגין גזענות

Helly22

Recommended Posts

עונש קל מדי לטעמי, ביה"ד כבר שבוע עשה הכנות להקלה בעונש שהיו אמורים לקבל. מקווה שלפחות זה מה שיגרום לאוהדים שלהם להרגע, ואם גם זה לא אני מקווה שיורידו להם בפעם הבאה מספיק נקודות כדי שהבבונים ימצאו את עצמם בליגה השנייה.

עונש קל מדי לטעמי, ביה"ד כבר שבוע עשה הכנות להקלה בעונש שהיו אמורים לקבל. מקווה שלפחות זה מה שיגרום לאוהדים שלהם להרגע, ואם גם זה לא אני מקווה שיורידו להם בפעם הבאה מספיק נקודות כדי שהבבונים ימצאו את עצמם בליגה השנייה.

אתה יודע שאנחנו הבאים בתור?

חרא עונש עוד מעט גם יהיה אסור לעמוד

אתה יודע שאנחנו הבאים בתור?

אני מקווה ורוצה להאמין שהקהל שלנו, וזה מופנה בעיקר לאולטראס (אבל לא רק בזמן האחרון), יראה מה קורה להם ויפיק את הלקחים. אין מקום לפוליטיקה בכדורגל ועל אחת כמה וכמה שלא לגזענות. קח כדוגמה את אחד הכשרונות הכי גדולים שצמחו בנוער של מכבי בשנים האחרונות - מונס דאבור. ראיתי כבר כמה משחקים שלו וזה השחקן שיסחוב את הקבוצה שלך על הגב חמש שנים מהיום. אתה באמת מאמין שהוא ירצה להישאר פה ולחתום על חוזה פרו אם הקהל שלנו ימשיך וירחיב את התופעה של גזענות ושנאת ערבים?

הבעיה היא שיש הרבה ילדים מפגרים בקהל, ואנחנו כמבוגרים אחראיים צריכים להוריד להם סטירה אם הם פותחים את הפה ביציע ומוציאים ממנו כאלו "פנינים".

הוא אוהד הפועל

הם לא גזעניים

הם סתם מסריחים

כן, אין ספק, אם אני לא גזען ולא מתנהג כמו ילד בן 6 אני אוהד הפועל.

אידיוט.

נותנים רדיוס אומרים להעניש את הקבוצה. מענישים את הקבוצה אז גם לא בסדר.

אין ראויה מבית"ר לעונש הזה וגם בסה"כ זה די סבבה. או שזה באמת יפחית גזענות או שזה יפחית נקודות לבית"ר. שני המקרים סבבה מבחינתי.

בני זונות. לא מספיק הכדורגל שלנו נראה כמו פח, הם רק מוסיפים לזה.

היום זה אצל ביתר, מחר זה אצלנו. עזבו לנו את הכדורגל כבר.

בני זונות. לא מספיק הכדורגל שלנו נראה כמו פח, הם רק מוסיפים לזה.

היום זה אצל ביתר, מחר זה אצלנו. עזבו לנו את הכדורגל כבר.

למה להביא עונשים כאלה מפגרים? מה הקבוצה אשמה? למה לא לתת רדיוס, העונש הכי יעיל שיכול להיות.

פשוט אם העונש לבית"ר לשים את המשחק בית שלהם בק"ש.

למה להביא עונשים כאלה מפגרים? מה הקבוצה אשמה? למה לא לתת רדיוס, העונש הכי יעיל שיכול להיות.

פשוט אם העונש לבית"ר לשים את המשחק בית שלהם בק"ש.

כי יש חוק שאומר שאם קבוצה מגיעה לביה"ד של ההתאחדות בפעם השלישית בעונה אחת על עבירה זהה היא צריכה לספוג הפחתת שתי נקודות. הקטע המצחיק שהפעם הזאת בביה"ד זה שני תיקים נפרדים שאוחדו ובגלל זה העונש מגוחך. יש חוקים, אפשר לציית, אפשר שלא, אבל אי אפשר לבוא בטענות כשמישהו מחליט לאכוף אותם.

כי יש חוק שאומר שאם קבוצה מגיעה לביה"ד של ההתאחדות בפעם השלישית בעונה אחת על עבירה זהה היא צריכה לספוג הפחתת שתי נקודות. הקטע המצחיק שהפעם הזאת בביה"ד זה שני תיקים נפרדים שאוחדו ובגלל זה העונש מגוחך. יש חוקים, אפשר לציית, אפשר שלא, אבל אי אפשר לבוא בטענות כשמישהו מחליט לאכוף אותם.

משקיפים לא כותבים בדו"ח שלהם על שירי הנאצה של הפועל לא מדברים על זה.

כל בית הדין הזה לא פועל טוב,ד"א גם מכבי וגם בית"ר ביקשו מהדיינים פתרונות וגילו שגם לדיינים אין פיתרון אמיתי,העיקר להעמיד לדין - זה מאוד עוזר לכדורגל.

אם בית"ר מארגנים הפגנה אני שם.

היום זה הם, מחר זה אנחנו.

אפשר להיות ילדים קטנים כמובן, ולהגיד שלהפגנה שלנו הם לא הגיעו, אבל בחייאת, אני לא בא בשבילם אני בא קודם כל נגד ההתאחדות ונגד העונשים ההזויים האלו.

ביזיון אחושרמוטה

מאז שלוזון הגיע הכדורגל שלנו מדרדר יותר ויותר

אנחנו כבר קיבלנו מספיק רדיוסים ועכשיו זה??

אסור שדברים כאלו יקרו ואם אני לא טועה זה תקדים בארץ

אם היו שרים במקום אני שונא את כל הערבים-אני שונא את כל הנורווגים, זאת גם הייתה גזענות? מזל של הערבים שיש להם את שמאלני המחמד שלהם שיגנו עליהם בעזרת החוק.

אם היו שרים במקום אני שונא את כל הערבים-אני שונא את כל הנורווגים, זאת גם הייתה גזענות?

אממ, כן?

אחת ההודעות ההזויות שנכתבו בפורום הזה.

כולל את כל ההודעות שלי.