Jump to content

מאור בוזגלו הושעה עד הודעה חדשה ("אם הייתי אוהד מכבי בטוח שגם אני הייתי מקלל אותי")

עספור

Recommended Posts

שלא תחשוב לרגע שאני מגונן על בוזגלו.

יצאתי להגנת נימני בנושא הזה, כי בוזגלו היה המלפפון החם של הקיץ לפני שנתיים, כמו עזרן לפני שלוש שנים-ונימני היא את שניהם+יצחקי של השנה שגם הוא היה הדבר הכי לוהט.

להגיד שההחתמות האלו לא מוצדקות?

עכשיו ברור שכן כי הם עדיין לא הוכיחו את עצמן(במקרה של עזרן ובוזגלו זה כבר אבוד).

אבל לפני כן, כולנו היינו מבסוטים על ההחתמות האלו וכן מגיעה לנימני מילה טובה על זה שהוא הביא את כל המלפפונים הטובים ולא "איבד" אותם לבית"ר, הפועל וחיפה כמו בזמן דריקס עליו השלום.

1) אני אשמח אם תדייק בעובדות:

יניב עזרן לא היה שום מלפפון ושום לוהט.

אבי רצה את עומר גולן, אבי חתם עםע ומר גולן, עמוס לוזון עשה לנמני שיעור והעיף את גולן לחו"ל אבי נתקע בלי רכש, והביא את עזרן בלי בדיקות, בלי לשאול את המאמן דאז (שלא רצה אותוב אחריות) ולפי טענת ג'קי בן זקן? ביותר ממה שפורסם.

אם זה טוב או לא? לא.

2) לא מאשים את נמני שהוא הביא את בוזגלו - זה לא רלוונטי, אף אחד מאיתנו לא יכול היה לדעת מה היה קורה אם.

מאשים את אבי ואת ההנהלה בסכומים השערוריתיים שרצים אליו ולעוד כמה שחקנים שלא מספקים את הסחורה.

על רב"ש כעסו שהוא נתן חוזים כאלה, עכשיו שאבי עשה בול אותו דבר זה לגיטימי? איפה כל החבר'ה שסיפור על חוזי פיקס?

3) כן, מסכים כולנוה יינו מבסוטים.

העניין הוא שכמו עם שבחון, ככה עם בוזגלו, עד שהוא לא יפסיק לקנות את הקהל שלנו בלהרים דגלים ולענות לטלפונים תתעלמו מהעובדה שהוא שחקן שלא מספק את הסחורה והוא חלק מהסיבה שמכבי פח.

1)עזרן היה מלך השערים-לא הביאו חתול בשק.

2)אם בוזגלו לא היה מקבל חוזה שמן במכבי הוא הה מקבל אותו בבית"ר, לא שאני מסכים עם זה, אבל קבוצה צריכה לדעת גם לתפוס דגים שמנים ולא לאבד מציאות(ואז בוזגלו נחשב למציאה) אז נימני הביא אותו בכל מחיר.

3)מסכים לגמרי.

1)עזרן היה מלך השערים-לא הביאו חתול בשק.

2)אם בוזגלו לא היה מקבל חוזה שמן במכבי הוא הה מקבל אותו בבית"ר, לא שאני מסכים עם זה, אבל קבוצה צריכה לדעת גם לתפוס דגים שמנים ולא לאבד מציאות(ואז בוזגלו נחשב למציאה) אז נימני הביא אותו בכל מחיר.

3)מסכים לגמרי.

נייק,

לא נכנס לעניין בוזגלו המקצועי- כן או לא(הכל בדיעבד כמו שכתבת) אבל מציאה כלכלית הוא לא היה מהשניה שבה שולם עליו שתיים וחצי מיליון דולר. גם אם היה נותן שלוש עונות נהדרות, בספק רב אם היית מוכר אותו ביותר ממה שקנית. סכום הקניה היה מטורף ולא ריאלי מלכתחילה. אגב, גם את יצחקי כנראה כבר לא תגלגל הלאה ברווח(מאותה סיבה). ההיגיון הכלכלי היחיד שיכול להתקיים כאן זאת זכיה באליפות ושלב הבתים.

מכבי היא לא עסק לראיית חשבון ואני מקבל לקיחת סיכונים. לעיתים זה הכרחי אפילו רק ברמה ההצהרתית- אנחנו כאן כדי להילחם על השחקנים הטובים ועל תארים אבל מציאה- מאור לא היה.  

1) פלג עזרן לא היה חתול בשק.

במכבי בחמש שנים האחרונות יש תפיסה ששחקן שנותן חצי עונה טובה הוא שחקן טוב - תפיסה שגויה שבזכותה יש לנו "מציאות" כמו עזרן, משה ביטון, יבוריאן בוזגלו שבחון ועוד כמה ליצנים כאלו.

עזרן הגיע למכבי פצוע (בוודאות) בלי בדיקות רפואיות (בוודאות) בלי אישור של המאמן (בוודאות) ואנחנו רואים את התוצאות, הוא הגיע מלחץ.

במשך כל אותה הפגרה השם החם במכבי היה עומר גולן (אתה לא זוכר? בדוק את את הארכיון של הפורום אחי) שגם הוא פח.

יניב עזרן לא היה בתכנון, ולא היה שם חם.

מלבד העונה הזאת? הוא לא פגע בכדור.

כנ"ל בוזגלו.

2) אם ואם ואם.

אחרי עונה אחת אני אישית כתבתי שדי זה לא זה, וכולם פה ידעו לתרץ תירוצים.

עונה אחרי שוב.

העונה שוב.

די, זה לא זה.

מה יהיה התירוץ?

אל תסיטו את האש.

בפורום הזה תמיד יודעים לספר לי למה זה שאנחנו זבלים יכול להיות הגיוני.

אנחנו מכבי ת"א, פאקינג מכבי ת"א בשום פנים ואופן, בשום דרך, בשום צורה, זה לא הגיוני שאנחנו זבלים.

שחקנים כמו אלו שציינתי בסעיף הראשון הם הגורם לבינוניות של מכבי בשנים האחרונות, והם סיפטום לחוסר התכנון וחוסר הראייה לטווח הארוך שיש במכבי ת"א.

3)קיצור?

סוג של חתול בשק היו.

אם נרצה או לא נרצה.

עזרן היה חתול בשק, היתה לו בסה"כ עונה אחת טובה (וגם היא בזכות שאר השחקנים בהתקפה של אשדוד, כמו שריקי לדוגמה).

שנתיים לפני שעזרן הגיע למכבי הוא בכלל שיחק בהפועל רעננה (מילא היה יוצא איזה זהבי, אבל הוא יצא חרא).

זו הייתה הטעות של מכבי, כל שחקן שנתן חצי עונה-עונה הגיע אליה (דרך אגב: גם אלרועי כהן כזה, למרות שיש כאלה שראו אותו הרבה פעמים וטוענים שהוא שחקן נדיר)

בוזגלו ממש לא חתול בשק, רואים עליו שהוא שחקן ענק.

הבעיה היחידה שלו היא שהוא צריך לעבוד חזק על הצד המנטלי, אי אפשר להיות שחקן כשיש לך אופי של קוקסינל.

עזרן היה חתול בשק, היתה לו בסה"כ עונה אחת טובה (וגם היא בזכות שאר השחקנים בהתקפה של אשדוד, כמו שריקי לדוגמה).

שנתיים לפני שעזרן הגיע למכבי הוא בכלל שיחק בהפועל רעננה (מילא היה יוצא איזה זהבי, אבל הוא יצא חרא).

זו הייתה הטעות של מכבי, כל שחקן שנתן חצי עונה-עונה הגיע אליה (דרך אגב: גם אלרועי כהן כזה, למרות שיש כאלה שראו אותו הרבה פעמים וטוענים שהוא שחקן נדיר)

בוזגלו ממש לא חתול בשק, רואים עליו שהוא שחקן ענק.

הבעיה היחידה שלו היא שהוא צריך לעבוד חזק על הצד המנטלי, אי אפשר להיות שחקן כשיש לך אופי של קוקסינל.

על מה אתה אומר את זה?

הבעיטה המצויינת שלו בפנדל מול אניימה שעד היום לא הגיעה לשער?

הבעיטה הנפלאה שלו מול הפועל חיפה שרק פס למסגרת צריך והוא שבר חלון בבניין של המשטרה?

הקרנות שהוא לא מצליח להרים?

מאזן השערים הנפלא שלו העונה?

מאזן השערים הנפלא שלו בעונה שעברה?

כמות הנקודות שהוא הביא לנו?

כמות התארים?

העובדה שכל מאמן שאימן אותו הוא הסתכסך איתו?

או אולי חצי עונה אחת טובה בסכנין והשטויות של אבא שלו?

שחקן גדול? הוא לא.

כישרון עצום? כן.

שיממש אותו ואז יקשקש.

בנתיים הוא רק מקשקש ומקשקש ומקשקש...שיסתכל רגע על הטבלה...עם הקיזוז אנחנו שבע ממקום ראשון ושתיים ממקום 5.

אז שיירגע וייתן כמה גולים וינסה לסחוף את הקבוצה לניצחון (יודע מה מוריו? שיעבור שחקן, אני אסתפק בזה) אחרי זה נדסקס כמה הוא גדול

יכול מאוד להיות שיכולנו להביא שחקן טוב יותר בכסף ששילמנו עליו אבל בסגל הנוכחי הוא השחקן היחיד שיכול לשנות משחק והוא השחקן היחיד שהוא לא על המגרש רואים את הקבוצה במצב אנוש

ירדן את זה אמרו לי גם על שבחון.

איפה הוא היום? אה כן עוזר לציבלין לסדר קונוסים.

בחייאת ראבאק, על סמך מה אתם קובעים שהוא שחקן ענק?

פוטנצאיל יש לו, אבל הוא לא מימש אותו, והוא כבר 3 שנים באותו משבצת.

די חאלאס.

אין לו את האופי להיות שחקן מוביל בקבוצה כמו מכבי.

על מה אתה אומר את זה?

הבעיטה המצויינת שלו בפנדל מול אניימה שעד היום לא הגיעה לשער?

הבעיטה הנפלאה שלו מול הפועל חיפה שרק פס למסגרת צריך והוא שבר חלון בבניין של המשטרה?

הקרנות שהוא לא מצליח להרים?

מאזן השערים הנפלא שלו העונה?

מאזן השערים הנפלא שלו בעונה שעברה?

כמות הנקודות שהוא הביא לנו?

כמות התארים?

העובדה שכל מאמן שאימן אותו הוא הסתכסך איתו?

או אולי חצי עונה אחת טובה בסכנין והשטויות של אבא שלו?

שחקן גדול? הוא לא.

כישרון עצום? כן.

שיממש אותו ואז יקשקש.

בנתיים הוא רק מקשקש ומקשקש ומקשקש...שיסתכל רגע על הטבלה...עם הקיזוז אנחנו שבע ממקום ראשון ושתיים ממקום 5.

אז שיירגע וייתן כמה גולים וינסה לסחוף את הקבוצה לניצחון (יודע מה מוריו? שיעבור שחקן, אני אסתפק בזה) אחרי זה נדסקס כמה הוא גדול

שמע אם אתה רוצה לקטרג על בוזגלו אל תסתמך על סטטיסטיקות.

שנה שעברה הוא היה פצוע רוב העונה, העונה יש לו גול אחד(או שניים?) ועשרה בישולים.

בעונה הראשונה שלו היו לו 9 גולים ו-8 בישולים, ומבחינת נקודות שהוא הביא לנו, כדי לך להסתכל על התקצירים מאותו עונה.

הבעיה האמיתית שלו, הוא שמבחינת יכולת(בלי קשר לסטטיסטיקה) הוא עדיין לא פרץ, ומי יודע אם הוא יפרוץ במכבי בכלל.

ואגב, התקרית של מאור עם איווניר זה לא סכסוך, זה יכול לקרות לכל אחד, ומתי הוא הסתכתסך עם נימני(אני באמת לא זוכר).

שמע אם אתה רוצה לקטרג על בוזגלו אל תסתמך על סטטיסטיקות.

שנה שעברה הוא היה פצוע רוב העונה, העונה יש לו גול אחד(או שניים?) ועשרה בישולים.

בעונה הראשונה שלו היו לו 9 גולים ו-8 בישולים, ומבחינת נקודות שהוא הביא לנו, כדי לך להסתכל על התקצירים מאותו עונה.

הבעיה האמיתית שלו, הוא שמבחינת יכולת(בלי קשר לסטטיסטיקה) הוא עדיין לא פרץ, ומי יודע אם הוא יפרוץ במכבי בכלל.

ואגב, התקרית של מאור עם איווניר זה לא סכסוך, זה יכול לקרות לכל אחד, ומתי הוא הסתכתסך עם נימני(אני באמת לא זוכר).

הנה שוב התירוצים:

1) פצוע? נו ו..?? הוא היה פצוע גג כמה מחזורים, מה שכמובן לא מנע ממנו לבעוט כמו קוקסינל בדרבי, ולברוח מאחריות בטדי.

2) 9 גולים? יה ראבאק איזה משוגע, עכשיו אני מבין למה בוזי האבא עושה רעש, בונא זה מספרים של תותח תותח, רק חבל שבנתיים מכל ה9 גולים שלו, תואר אחד הקבוצה לא לקחה כשהוא "מנהיג אותה"

3) אתה רק מצדיק את הנקודה שלי, שגם אם לא נתייחס לנייר, הוא עדיין לא שווה את הכסף, המאמץ וכל השאר.

מתי הוא הסתכסך עם אבי? בערך מהרגע שאבי נקנק אותו החוצה מההרכב (אי שם בתחילת עונה) ולא ידע מה לעשות איתו.

מאור בוזגלו לא מסתדר עם שום מאמן, הוא בטוח שהוא איזה סטאר.

הוא הגיע על תקן מנהיג, והוא מקסימום? שחקן בינוני, עם יכולת מינוס.

הוא לא פרץ ומכבי רק הפסידה עליו כסף.

אז תמשיכו להתלהב מפס פה ופס שם, ותמשיכו לחיותב סרט שאם הוא עונה לכם בטלפון אז הוא שחקן גדול, את אותם דברים אמרו לי על שבחון, מה שלא מנע ממנו לצחוק עליכם כל הדרך לוולפסון ומשם לבנק (בחוזה נמוך יותר, עלק הקהל חשוב לו) ולא מנע ממנו לפתוח ג'ורה אחחח אם הוא לא היה מתחבא אי שם בשירותים של הקניון מאוהדי מכבי פ"ת בזמנו ההומו הקטן...אותו דבר בוזגלו.

אתם מתלהבים מזה שהוא נחמד אליכם, ולא שמים לב שמכבי בנויה בצלמו ודמותו (בינונית, עם הבלחות פה ושם) ושנמשיך להישאר ככה עד שהם יעשו קפיצת מדרגה או שהוא ושכמותו יעופו קיבינימט.

*

ברקו רק כדי לציין, כמעט ולא התייחסתי למספרים, אלא ליכולת כללית.

זה שהוא נתן הבלחה זה יופי, אבל שים לב שגם אתה מודה שזה לא זה.

אז למה לעזאזל כולם עוד מתווכחים איתי? 4 שנים כמעט ולא פספספתי בשום דבר שכתבתי\אמרתי, ויש עדים ואיכשהו תמיד שזה מגיע לשחקן שעונה לטלפונים של הקהל אז הוא כוכב.

אם ככה?

יוחזר קובי מוסא להרכב!

הנה שוב התירוצים:

1) פצוע? נו ו..?? הוא היה פצוע גג כמה מחזורים, מה שכמובן לא מנע ממנו לבעוט כמו קוקסינל בדרבי, ולברוח מאחריות בטדי.

2) 9 גולים? יה ראבאק איזה משוגע, עכשיו אני מבין למה בוזי האבא עושה רעש, בונא זה מספרים של תותח תותח, רק חבל שבנתיים מכל ה9 גולים שלו, תואר אחד הקבוצה לא לקחה כשהוא "מנהיג אותה"

3) אתה רק מצדיק את הנקודה שלי, שגם אם לא נתייחס לנייר, הוא עדיין לא שווה את הכסף, המאמץ וכל השאר.

מתי הוא הסתכסך עם אבי? בערך מהרגע שאבי נקנק אותו החוצה מההרכב (אי שם בתחילת עונה) ולא ידע מה לעשות איתו.

מאור בוזגלו לא מסתדר עם שום מאמן, הוא בטוח שהוא איזה סטאר.

הוא הגיע על תקן מנהיג, והוא מקסימום? שחקן בינוני, עם יכולת מינוס.

הוא לא פרץ ומכבי רק הפסידה עליו כסף.

אז תמשיכו להתלהב מפס פה ופס שם, ותמשיכו לחיותב סרט שאם הוא עונה לכם בטלפון אז הוא שחקן גדול, את אותם דברים אמרו לי על שבחון, מה שלא מנע ממנו לצחוק עליכם כל הדרך לוולפסון ומשם לבנק (בחוזה נמוך יותר, עלק הקהל חשוב לו) ולא מנע ממנו לפתוח ג'ורה אחחח אם הוא לא היה מתחבא אי שם בשירותים של הקניון מאוהדי מכבי פ"ת בזמנו ההומו הקטן...אותו דבר בוזגלו.

אתם מתלהבים מזה שהוא נחמד אליכם, ולא שמים לב שמכבי בנויה בצלמו ודמותו (בינונית, עם הבלחות פה ושם) ושנמשיך להישאר ככה עד שהם יעשו קפיצת מדרגה או שהוא ושכמותו יעופו קיבינימט.

*

ברקו רק כדי לציין, כמעט ולא התייחסתי למספרים, אלא ליכולת כללית.

זה שהוא נתן הבלחה זה יופי, אבל שים לב שגם אתה מודה שזה לא זה.

אז למה לעזאזל כולם עוד מתווכחים איתי? 4 שנים כמעט ולא פספספתי בשום דבר שכתבתי\אמרתי, ויש עדים ואיכשהו תמיד שזה מגיע לשחקן שעונה לטלפונים של הקהל אז הוא כוכב.

אם ככה?

יוחזר קובי מוסא להרכב!

(1)על טדי אני מסכים אבל על הדרבי? שכחת מה קרה עד שהוא נכנס? חוץ מזה שהוא היה הכי טוב על המגרש מהרגע שנכנס.

(2)אתה יודע כמה גולים היה לגילי ורמוט שנה שעברה?

מה שאני מנסה להגיד ואנחנו די מסכימים, בוזגלו לא מוביל במכבי, אבל אל תתקוף אותו מהזוית של הסטטיסטיקה כי בזה הוא לא רע בכלל.

גם שבחון.

נו ו..?

בסופו של יום כששחררו אותו אין אחד שלא אמר ברוך שפטרנו.

ורמוט?

חחחח שים אותי בקבוצה כזאת וגם אני סופר סטאר.

לך תקרא מה אני כותב עליו...הבחור נתן עונה אחת טובה, עונת שיא מושלמת, וגם בה הוא התחבא ובמשחקים חלשים נעלם.

זה לא שחקן גדול אז תפסיקו לקחת אותו כמודל.

קח את שכטר, או יצחקי...זו כבר השוואה טיפה יותר הגיונית.

אפילו בן סהר בא לקבל כדור יותר ממאור.

גם שבחון.

נו ו..?

בסופו של יום כששחררו אותו אין אחד שלא אמר ברוך שפטרנו.

ורמוט?

חחחח שים אותי בקבוצה כזאת וגם אני סופר סטאר.

לך תקרא מה אני כותב עליו...הבחור נתן עונה אחת טובה, עונת שיא מושלמת, וגם בה הוא התחבא ובמשחקים חלשים נעלם.

זה לא שחקן גדול אז תפסיקו לקחת אותו כמודל.

קח את שכטר, או יצחקי...זו כבר השוואה טיפה יותר הגיונית.

אפילו בן סהר בא לקבל כדור יותר ממאור.

ורמוט פחות או יותר משחק בעמדה של בוזגלו, ושניהם (אמורים להיות) מובילים יחסית בקבוצה.

זו השוואה מצויינת בעונת שיא של ורמוט שקיבל (ובצדק) את שחקן העונה בשנה שעברה.

לא להאמין שיש פראיירים שמוכנים לשלם כל כך הרבה כסף לאפסים הלא מקצוענים שמשחקים כדורגל בארץ

אתה גם צודק וגם טועה. אתה צודק בזה שאלו שמשלמים הם פראיירים. אבל הטעות שלך היא שאתה לא יודע מי באמת משלם את זה. אנחנו משלמים את זה.

חלק מהכסף הזה הגיע ישירות מאיתנו (מנויים, כרטיסים וזכויות שידור) וגם הדרישות והלחץ להחתמת שחקני חיזוק מגיע מאיתנו.

בואנה חוץ מקוסטה כולכם מזיינים את השכל כמעט הבנאדם 3 שנים במכבי אף משחק חשוב לא ניצחו בגללו שום הישג משמעותי שום הצלחה לא לוקח את הקבוצה על הידיים. בינתיים מה שקיבלנו ממנו בעיקר זה את האבא המזדיין המכור לקובייה שלו ואת זה שהוא חושב שהוא צריך להתראיין כל פעם במקום לשחק כדורגל מה הוא דובר צה"ל?

ורמוט פחות או יותר משחק בעמדה של בוזגלו, ושניהם (אמורים להיות) מובילים יחסית בקבוצה.

זו השוואה מצויינת בעונת שיא של ורמוט שקיבל (ובצדק) את שחקן העונה בשנה שעברה.

ירית לעצמך ברגל...אצלי זה לא עובר :)

אם אתה משווה את ורמוט שבעונת שיא אחת מחורבנת נתן יותר מבוזגלו בשנתיים וחצי (הורדתי את הפציעה) במכבי פלוס סיבוב אחד טוב בסכנין, ואנחנו מדברים פה על גילי ורמוט הבינוני, אז בוזגלו פח אשפה אחד גדול יותר ממה שחשבנו.

שחקן העונה בעונה שעברה היה איתי שכטר, או דה סילבה, או אניימה.

אבל זו דעתי (ודעתם של עוד כמה אנשים שמבינים כדורגל יותר ממני אבל ניחא).

ורמוט בקבוצה של מכבי נראה יותר גרוע מבוזגלו, ולמרות הכל הוא נתן בעונה שעברה יותר מבוזגלו בשנתיים וחצי.

את שלי אמרתי.

יאללה, שייתן היום משחק טוב ויהיה בסדר.

• מנהלים ראשיים

בואנה חוץ מקוסטה כולכם מזיינים את השכל כמעט הבנאדם 3 שנים במכבי אף משחק חשוב לא ניצחו בגללו שום הישג משמעותי שום הצלחה לא לוקח את הקבוצה על הידיים. בינתיים מה שקיבלנו ממנו בעיקר זה את האבא המזדיין המכור לקובייה שלו ואת זה שהוא חושב שהוא צריך להתראיין כל פעם במקום לשחק כדורגל מה הוא דובר צה"ל?

אתה לא יכול לבוא אליו בטענות שהוא לא לוקח אחריות ומנהיג את הקבוצה שאין לו את כל הכלים.

נימני גדל לזה על חשבון הצלחות בתקופתו ועל חשבון שחקנים שדירבנו אותו לכך.

מי יסחוב את בוזגלו לקחת מנהיגות?

כאילו אתה בא אליו בטענות על זה שאתה רוצה שהוא יגדיל ראש.

הוא יכול להגדיל ראש זה לא מחובתו.

מצד שני כל המועדון שלו מתנהל כמו בדיחה עצובה.

ואין שם שום דמות שיכולה להציב לשחקן הזה יעדים כלשהם לעמוד בהם.

אז על מה הטענות בעצם?

כמה משחקים חשובים כבר ניצחנו בשנים האלה באופן כללי?

לא שזה בסדר, אבל כל הקבוצה הזאת לא דאגה לנצח משחקים גדולים. כל משחק חשוב העונה בליגה הסתיים בהפסד או תיקו בדרבי, זה לא שיש כאן קבוצה דורסנית שמאור מפריע לה. הוא מנקודות האור היחידות.

מאור כישרון ענק. אפשר להגיד ילד חרא, אופי לא מדהים, אבא שהיה עדיף שיסתום את הפה, אבל מבחינת שחקן כדורגל? מאור לא רק כישרון, הוא באמת שחקן מצויין.

רק שיפסיק לעשות מה שהוא לא יודע.

אני לא יודע מי יהיה המשתמש ה-70 אלף בפורום, אבל הוא מרים קרנות טוב יותר מבוזגלו.

• מנהלים ראשיים

כמה משחקים חשובים כבר ניצחנו בשנים האלה באופן כללי?

לא שזה בסדר, אבל כל הקבוצה הזאת לא דאגה לנצח משחקים גדולים. כל משחק חשוב העונה בליגה הסתיים בהפסד או תיקו בדרבי, זה לא שיש כאן קבוצה דורסנית שמאור מפריע לה. הוא מנקודות האור היחידות.

מאור כישרון ענק. אפשר להגיד ילד חרא, אופי לא מדהים, אבא שהיה עדיף שיסתום את הפה, אבל מבחינת שחקן כדורגל? מאור לא רק כישרון, הוא באמת שחקן מצויין.

רק שיפסיק לעשות מה שהוא לא יודע.

אני לא יודע מי יהיה המשתמש ה-70 אלף בפורום, אבל הוא מרים קרנות טוב יותר מבוזגלו.

בדיוק.

כולם פה אוהבים לדבר על הקרנות של בוזגלו, אבל אף אחד אצלנו לא יודע להרים קרנות.

כנראה שזה משהו שהוא פשוט שלנו.

מדו מרים חרא, עטר מרים ממש חרא, וגם בוזגלו, אבל הוא היחיד שבישל העונה מקרן (ומדו הרים יותר).