Jump to content

מאור בוזגלו הושעה עד הודעה חדשה ("אם הייתי אוהד מכבי בטוח שגם אני הייתי מקלל אותי")

עספור

Recommended Posts

רציני, אותו מקור גם אמר לי יומיים לפני שהאשימו את דה סילבה על מכירת משחק נגד שאלקה, ודוד שלו קשור להימורי הספורט הלא חוקיים!!!

קוראים למקור אבישי מתיה במקרה?

ממחר אתה עובד בONE

הוא צריך לתבוע אותם על כך שהצמידו לכותרת את הכיתוב "פרסום ראשון", הרי זה חבר שלו שמריץ ליינים שידע לפני כולם

חברה תפסיקו לזיין תשכל על כמה שהוא טוב.

רוב הדברים הבעייתים שלו זה לא דברים שמאמן צריך להגיד לשחקן ואם הוא לא מבין אותם הוא בבעיה רצינית

לעשות תנועה כדי להיות אופציה מסירה (הוא שחקן אגף!!) ולעשות לחץ על היריב זה לא דבר מסובך.

לאחרונה הוא הצליח לשפר את ההרמות שלו והוא עובר גובה ביצים סוף סוף, משמע, שהוא רוצה הוא יודע.

אני לא מדבר על זה שהוא לא מצליח לעבור קונוס כבר חצי שנה.. הוא באמת אחד היחידים שמנסים ליזום בהתקפה

ואין מה לעשות, שההתקפה מורכבת משחקן וחצי, הרבה יותר קשה לעבור שחקנים כי באים עליך יותר.

את 2 הדברים הכי פשוטים הוא לא משפר, תנועה ולחץ על היריב (נובע בעיקר מחוסר רצון לעשות עבודה שחורה וכושר גופני לקוי), וכן למי שתוהה אלו הבעיות הכי קשות שלנו העונה.

לגבי מה שמכבי עשו, כמובן שזה טמטום מוחלט, מאז שהעיפו את אבי יש יותר בלאגן ממה שהיה איתו וזה מאוד קשה להגיע לרמה כזאת.

הושעה ממשחק אחד (נגד בני יהודה), עוד אחד על תנאי ו10 אלף דולר קנס.

ההנהלה מצאה את השעיר לעזאזל.

מעניין מי יכנס במקומו נגד בני יהודה, בטח ג'יזרמו.

החלטת ועדת משמעת בנושא מאור בוזגלו: ועדת המשמעת שנערכה למאור בוזגלו אתמול, בעקבות התקרית במחצית המשחק בשבת, החליטה לקנוס את השחקן בסך $10,000.

בנוסף, ספג השחקן עונש השעיה ממשחק ליגה אחד (בני יהודה) וכן עונש הרחקה על תנאי עד תום העונה - במקרה של עבירת משמעת נוספת.

זה העונש שהוא ספג... טמטום

כאילו את מי מענישים את בוזגלו,אם הוא פקטור במכבי אז היא מענישה את עצמה ואם הוא לא אז שלא ישחק יותר.

פשוט בדיחה העונש הזה,קנס עוד מילא אבל להשעות אותו,יותר מפגרים מאדיוטיםתבחרו במה שאתם רוצים).

הנהלה מטומטת בראשות גולדהאר שגם הוא לא ממש חד בזמן האחרון..

תסבירו לי מה שונה מנמני(ניהיה אפילו יותר גרוע) נמני היה לוקח תנקודות שהפסדנו ואולי עדיין היינו במאבק האליפות אפילו שכנראה לא היינו לוקחים גם עם נמני כי גם הוא לא מאמן!!

מה שכן נמני לא היה עולה עם רכב זבל ובגביע אבל עזבו בוא נתייחס לנושא..

בחרו להם קורבן מהרבה שבוזגלו דרך במכבי כל פעם שהקבוצה נראת פח הוא אשם ואני שואל למה לעזאזל השחקן הכי טוב שלנו ביחד עם עטר חוטף את כל הביקורת שיש כל כך הרבה כשלונות ותאמינו שלא חסר גיזרמו סאבו שנחלש מאז שפיטרו את נמני קולאוטי שתמיד היה חלש שטראובר הליצן סבן זיו סטרול המרגרינה לא מבין למה תמיד באים למאור פשוט לא מבין את זה הנהלה כל כך גרועה

לא היה צריך לספוג עונש בכלל, נעשה לו עוול.

אני לא יגיד שההתנהגות שלו היא מודל לחיקוי בעניין הזה כי היא לא, אבל האכפתיות והעצבים שהוא הראה כתוצאה מהחילוף כי הוא חשב שהוא עוד יכול לתרום על הדשא הן באמת מודל לחיקוי.

מי שצריך לספוג את העונש זה לא הוא, אלא כל השחקנים שהלכו על המגרש מול נתניה וק"ש, אלה שזרקו זין ולא סיימו אפילו עם טיפת זיעה על החולצה.

לא היה צריך לספוג עונש בכלל, נעשה לו עוול.

אני לא יגיד שההתנהגות שלו היא מודל לחיקוי בעניין הזה כי היא לא, אבל האכפתיות והעצבים שהוא הראה כתוצאה מהחילוף כי הוא חשב שהוא עוד יכול לתרום על הדשא הן באמת מודל לחיקוי.

מי שצריך לספוג את העונש זה לא הוא, אלא כל השחקנים שהלכו על המגרש מול נתניה וק"ש, אלה שזרקו זין ולא סיימו אפילו עם טיפת זיעה על החולצה.

אני לא לגמרי מסכים איתך. בוגזלו עשה חוק לעצמו והיה צריך להיענש על כך - וכך גם קרה. אסור לקבוצה לעבור על דברים כאלו לסדר היום כי זה יוצר אווירה משמעתית רופפת מאוד, וזאת יכולה להיות בעיה חמורה אם נותנים לזה להתגלגל בחופשיות.

מה שכן, חצי מאלו שהיו על הדשא הין חייב להיענש (להוציא את סלמון שניסה, אלברמן, סידיבה, אורי כהן וריף שלדעתי התאמץ) על זלזול פושע, משהו כמו קנס כספי שיגרום להם להבין שאולי הם שכירי חרב, אבל הם יקבלו את השכר רק אם הם ילחמו כמו שצריך.

הנהלה מטומטת בראשות גולדהאר שגם הוא לא ממש חד בזמן האחרון..

תסבירו לי מה שונה מנמני(ניהיה אפילו יותר גרוע) נמני היה לוקח תנקודות שהפסדנו ואולי עדיין היינו במאבק האליפות אפילו שכנראה לא היינו לוקחים גם עם נמני כי גם הוא לא מאמן!!

מה שכן נמני לא היה עולה עם רכב זבל ובגביע אבל עזבו בוא נתייחס לנושא..

בחרו להם קורבן מהרבה שבוזגלו דרך במכבי כל פעם שהקבוצה נראת פח הוא אשם ואני שואל למה לעזאזל השחקן הכי טוב שלנו ביחד עם עטר חוטף את כל הביקורת שיש כל כך הרבה כשלונות ותאמינו שלא חסר גיזרמו סאבו שנחלש מאז שפיטרו את נמני קולאוטי שתמיד היה חלש שטראובר הליצן סבן זיו סטרול המרגרינה לא מבין למה תמיד באים למאור פשוט לא מבין את זה הנהלה כל כך גרועה

גפני לא זבל?

הוא לא הביא את כל הזבלים האלה?

סבן לא זבל?

סטרול לא זבל (ניחא אין ברירה) נמני לא החזיר את שטראובר? השאיר את סלומון?

בוזגלו אפס.

ולא היית במאבק האליפות ליותר ממשחק אחד אי שם שהפועל נראו כמו פח.

אז באיזה מאבק אבי היה?

אני לא לגמרי מסכים איתך. בוגזלו עשה חוק לעצמו והיה צריך להיענש על כך - וכך גם קרה. אסור לקבוצה לעבור על דברים כאלו לסדר היום כי זה יוצר אווירה משמעתית רופפת מאוד, וזאת יכולה להיות בעיה חמורה אם נותנים לזה להתגלגל בחופשיות.

מה שכן, חצי מאלו שהיו על הדשא הין חייב להיענש (להוציא את סלמון שניסה, אלברמן, סידיבה, אורי כהן וריף שלדעתי התאמץ) על זלזול פושע, משהו כמו קנס כספי שיגרום להם להבין שאולי הם שכירי חרב, אבל הם יקבלו את השכר רק אם הם ילחמו כמו שצריך.

אני לא אומר שההתנהגות שלו היא בסדר.

אבל שאתה משווה את בוזגלו ואת ההתנהגות שלו לשאר השחקנים שהולכים על המגרש ובכלל לא אכפת להם מהאוהדים ומהמצב של הקבוצה אז וואלה - מה שבוזגלו עשה מתגמד לעומת ההתנהגות שלהם שהיא זלזול ב11-12 אלף האוהדים שבאים כל שבוע למשחק ובכלל, זה זלזול במועדון ובסמל. ראבק, זו מכבי ת"א פה, לא איזה הפועל ר"ג.

מה שאני בא להגיד, זה ששני הדברים אינם באים בחשבון, אבל כל עוד בוזגלו הוא זה שנענש ואילו ההנהלה מתעלמת מאותם שחקנים שמזלזלים במועדון, אז מה אתה חושב שזה אומר לאותם שחקנים? מה אתה חושב? שהם לא יודעים שההנהלה הזאת בדיחה ושהם יכולים להמשיך ולעשות מה שבזין שלהם?

זה מה שההנהלה משדרת, ולפי כך, גם חלק "נכבד" מהשחקנים מתנהלים.

פרטי החוזה של מאור בוזגלו פורסמו היום בגלובס.

ללא ספק אחד מהחוזים ההזויים בתולדות הכדורגל הישראלי, התודות לנימני.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000633432

תפסיקו להיכנס לאנשים לכיס, ותאשימו את המפגרים שהסכימו לשלם לו את זה.

רק דבר קטן, המענק השארות אחרי שנתיים מאוד לא ברור לי.

מה האינטרס של מכבי פה?

זה עשה לי סחרחורת

לכו תתלהבו עכשיו מ10 בישולים

שידעו על מה אתה מדבר: http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000633432

חישוב מהיר מצביע על כך שמכבי הוציאה על בוזגלו ב3 שנים האחרונות סכום של כ-10,000,000 ש"ח.

תפסיקו להיכנס לאנשים לכיס, ותאשימו את המפגרים שהסכימו לשלם לו את זה.

רק דבר קטן, המענק השארות אחרי שנתיים מאוד לא ברור לי.

מה האינטרס של מכבי פה?

ברור שמי שאשם פה זה מי שנותן את הכסף, זאת הנקודה הכואבת.

נתנו לתקשורת הלוחצת, עסקנים ואוהדים לקבוע את סדר הדברים. אבי נימני לקח 2 מעשירי קנדה והעביר את הכסף שלהם לכל מיני ישראלביצ'ים ובוזגלוים זאת בחסות הקהל המטומטם שלנו שרדף אחרי כל צעיר שנתן חצי עונה טובה, הרים אותו על הכתפיים והמליך אותו למושיע.

לא להאמין שיש פראיירים שמוכנים לשלם כל כך הרבה כסף לאפסים הלא מקצוענים שמשחקים כדורגל בארץ וואלה 90% מהם אם אתה מתאמן חצי שנה ברצינות אתה יכול להיות בערך ברמה שלהם בלחץ הייתי נותן להם 5000 ש"ח בחודש על שעה וחצי עבודה ביום, פרימדונות.

הוא לא אשם בשכר שהוא קיבל.

מי שאשם זה שלושת המוסקטרים נמני עוזי ובושינסקי.

אין אפס בדברים האלה.

הוא אשם בזה שהוא לא מצליח לעבור שחקן לימין ועדיין מנסה, בזה שהוא מצליח להרים קרן שעוברת את הראשון אבל מתעקש לאמלל אותנו ובזה שהוא מאמין לשטויות של אבא שלו ולא סוגר לו את הפה עם פלומבה.

אז שימשיך לקשקש.

שייתן משחק טוב בנבחרת נקבל לעליו כמה גרושים וזידיין מכאן כבר ילד אפס.

במקום לרוץ לכדור שעובר מטר וחצי מהרגל שלו הוא חושב מה לכתוב באתר שלו, כי לקבל וואבים בפורום מילדות בנות 15 שכל קשר בינן לבין כדורגל מסתכם באבא או אח גדול.

הוא לא אשם בשכר שהוא קיבל.

מי שאשם זה שלושת המוסקטרים נמני עוזי ובושינסקי.

אין אפס בדברים האלה.

תמיד מדהים אותי איך השם של גולדהאר נעדר מהרשימה.

אפשר לחשוב שבזמן שהוא ישן "שלושת המוסקטרים" נכנסו אליו לחדר ולקחו לו כסף מהארנק.

שמע שחר...לא ברור שלא.

אבל הוא קצת אהבל (כן כן, מי שמשקיע כסף בכדורגל הישראלי והוא לא שחקן לשעבר או אוהד שרוף הוא קצת אהבל) והרבה נאיבי.

אני יודע שהוא נתן כסף ונתן להם יד חופשית.

גם בזה הוא אשם.

אני מאמין שהקיץ הזה יהיה אחרת (טוב או לא? אלוהים יודע) אבל בינינו? אוהדי מכבי יתלוננו על כל דבר.

תבין, אין פה באמת אשמה שנתנו למאור בוזגלו שכר כזה מה גם שעד כמה שאניי זוכר בוזי חתם בימי שניידר ולא בימי מיטש, אז איך אתה מנסה להפיל אותו בנושא בוזגלו? :)

אבל בינינו? הכסף יוצא ממנו, אז הוא את העונש שלו מקבל ככה או ככה :)

אגב, מישהו פה טען שמאור בוזגלו שחקן מוביל נכון?

ליאור רפאלוב - שחקן מוביל

איתי שכטר - שחקן מוביל.

לאו מסי - שחקן מוביל

רונאלדו - שחקן מוביל

רונאלדיניו בזמנו - שחקן מוביל

ריברי - מוביל

אני יכול להמשיך עוד המון זמן.

בוזגלו לא ברשימה הזאת, הוא נתן חצי עונה טובה, הוא נעלם שהקבוצה חלשה (טוב לא נעלם הוא עושה רעש של שטיח שדורכים עליו המון ומאבד כדורים בלי הפסקה).

אם אני מאשים אותו? לא.

מי שאשם זה מי שחי בסרט שהוא איזה סופרסטאר שיציל את מכבי ויצליח איפה שעשרות נכשלו, תפנימו את מה שאני הפנמתי אחרי עונה אחת לשו במכבי שסיפרתם לי שהוא בקבוצה חלשה (ואז הוא היה פצוע, ואז הקבוצה שוב חלשה, והעונה הוא לא מסדר את השיער יפה, ולא מקבל מאשתו, ופתח בדיוק מסעדה ואין לו זמן להתאמן והקשת קצת לוחצת בראש והחוזה דוגמנות לא מסתדר ו...ו...ו...) אין לו את האופי לסחוב את הקבוצה קדימה, הוא רוצה שייתנו לו וזה משהו שצריך לקחת.

רק תן כמה משחקים טובים שנוכל למכור אותך ולעשות עליך כמה גרושים.

תודה, אתה בחור נחמד, אבל כשחקן? אתה לא מתאים למכבי, בדיוק כמו כל הישראלים האחרים שגיסך הביא.

שלום ותודה על הדגים.

אני רק חושב כמה מאורים בוזגלו היינו מרוויחים בעוד כמה שנים אם הכסף הזה היה עובר למחלקת הנוער, חראם על הכסף, איזה בזבוז-אבל זה הכל בדיעבד, כי שמאור היה מועמד למכבי והיה הדבר הכי חם בליגה אין אוהד אחד "שהיה מסרב" לחוזה כזה(סטייל יצחקי) אז בואו לא נהיה חכמים גדולים עכשיו כי פעם כולנו רצינו אותו ולא משנה כמה הוא עלה.

קוסטה, עם הטענות על שחקן מוביל ותארים אני דווקא לא מסכים, כי לא ניתנה למאור הזדמנות להוכיח את עצמו בקבוצה גדולה כמו מכבי, חיפה, בית"ר או הפועל, ובזמן שהוא שיחק בהפועל פ"ת או סכנין הוא היה אחד התותחים שם אם לא ה-

כן, גם יחצ"נות טובה העלתה לו את המחיר, אבל שוב כל זה בדיעבד כמובן.

תמיד מדהים אותי איך השם של גולדהאר נעדר מהרשימה.

אפשר לחשוב שבזמן שהוא ישן "שלושת המוסקטרים" נכנסו אליו לחדר ולקחו לו כסף מהארנק.

גולדהאר לא היה במכבי כשבוזגלו חתם.

בכל מקרה, אם מכבי מחתימה נגר כמו יואב זיו על חוזה של 400 אלף דולר לעונה, הטעות של גולדהאר היא שהוא סמך על הטמבלים שניהלו את הקבוצה הזאת. אתה לא באמת מצפה שלפני כל החתמה הוא יישב לראות קלטת של 3 השנים האחרונות של השחקן, נכון? הוא נתן להם תקציב, איך שהם מנצלים אותו זאת אחריות שלהם. למוסקטרים אין זכות להתעצבן על זה שהם החליטו לשלם מהכיס של גולדהאר כך וכך, לגולדהאר בהחלט יש זכות להתעצבן שניצלו את הכסף שלו ככה.

פשששש

צודק פלג.

מכבי ת"א לא נתנה לו הזדמנות.

3 שנים ולא ראינו כלום ותמיד היה תירוץ.

בזה נמדד שחקן גדול.

הוא לא עשה את זה? (והתשובה היא לא מוחלט) וכולם כולל כולם נתנו לי פה תירוצים וסיבות ומה לא.

בשורה התחונה? קבלותה וא לא ניפק...בדיוק כמו שבחון שקשה הוא לא מסוגל.

אז שיילך בדרכו של שבחון וייצא מהסגל של הקבוצה.

* גם בסכנין הוא היה טוב סיבוב אחד שהם היו בפורמה, אחרי זה הוא דעך כמו כולם ולא שיחזר מאז את היכולת.

**שמת לב שאין מאמן שהוא לא מסוכסך איתו? אפילו עם אבי שהוא משפחה הוא הצליח לריב.

אולי הבעיה היא לא במכבי (לא סביר) אלא בו?