Jump to content

מאור בוזגלו הושעה עד הודעה חדשה ("אם הייתי אוהד מכבי בטוח שגם אני הייתי מקלל אותי")

עספור

Recommended Posts

ילד זין, שכיר חרב מהסוג הכי גרוע, בכיין, שחצן והכי חשוב - לא באמת כוכב כמו שכולם בטוחים שהוא. בוזגלו לא רוצה להיות במכבי וזה לא חדש, וכבר בשנה שעברה הייתה תחושה שהוא ושכמותו מפוררים מבפנים את המרקם החברתי של הקבוצה. שיחזור לסכנין עם האבא החולה שלו ושיעזוב אותנו בשקט. שחקנים כמו עטר או אלברמן אלו שחקנים שאתה יכול לצאת איתם למלחמה, ואם לבוזגלו היה אופי כמו של עטר או רוח לחימה כמו של אלברמן הוא כבר היה מזמן מזמן באירופה אחרי שהיה עושה איתנו עונה בצ'מפיונס ליג. אבל אין מה לעשות, הוא ואבא שלו ימשיכו לאונן על עצמם מול מראה עד יומם האחרון.

ומילה להנהלה - אתם בדיחה, אתם סמרטוטים, כבר השתכנעתי שאתם הבעיה הכי גדולה שלנו, אבל שאפו על המהלך הזה. סוף סוף מצאתם את האשכים שלכם איפושהו.

תשמע בלי להכנס לקטע של מאור כי גם אני לא מת עליו יותר מדיי, הוא שחקן מצויין לדעתי אבל הוא ומכבי זה פשוט שילוב שעושה רע לשני הצדדים.

אתה מבין שההנהלה עשתה מה שעשתה בדיוק בשביל שתגיד עליה את מה שכתבת בסוף ולא בגלל שיש פה איזה פתרון או מעשה שבאמת יגרום למכבי להיות טובה יותר בטווח הארוך (כי מתהליכים כאלה הם מתחמקים באופן קבוע - גם בגלל שכנראה זה כרוך בהעפתם)

דווקא הקהל לדעתי לא צריך להשלים עם צעדים שהם בעיקר פופוליסטים הצהרתיים שאין מאחוריהם שום בשר (כל כך אופייני למכבי), הפעם הקהל צריך לדרוש מעשים אמיתיים - מינוי אנשים מקצוע בהנהלה, מינוי מאמן מהשורה הראשונה לעונה הבאה, שחרור שחקנים בכירים שלא נותנים כלום מתחילת העונה (שדווקא מאור לא מהשחקנים הגרועים השנה במכבי - הוא פשוט לא הכי אהוד בקהל ולכן הצעד הזה קל מבחינת ההנהלה).

הם עושים מה שהכי קל להם לעשות ! לא מה שנכון למכבי.

כוס אמא של ההנהלה הזאת

כל פעם מחדש הם הורסים אותנו

השחקן היחידי שמתפקד כמו שצריך, אז נכון היה לא משחק לא משהו אבל אין שחקן מושלם. עכשיו הוא מושעה והנפילה שכבר חשבנו שהולכת להסתיים רק תימשך לדברים הרבה יותר גרועים

עוזי יא מזדיין לך כבר

הנהלה בושה!

מאור בין השחקנים היחידים שכואב את המצב שלנו, בין היחידים שלוקח אחריות ויש לו מספיק ביצים בשביל לעמוד מול האוהדים, מרוב שאין פה מנהיגים אז מאור מוצא את עצמו מנסה להגן על המולדת לבד.

אבל ככה זה שמרגישים את האדמה רועדת אז מנסים להפנות את האש אל השחקנים, לא יעזור לכם!!

אומרים שהתקשורת גורמת ללחץ במועדון.

אבל מי שמשדר לחץ ועושה רק רע הם ההנהלה, עם התנהלות כזאת עם שחקנים בחיים לא ניקח בחיים אליפות.

זה לא ייאמן איך הם תמיד מוצאים דווקא את השחקנים שאכפת להם מהמצב של המועדון.

הנהלה זונה!

מפילים עליו את האשמה..זה שיש שחקן שכן רוצה ומתעצבן שהוא יוצא החוצה אז בגלל זה להעניש אותו..

כל האחרים שהולכים על המגרש לא להעניש?!

כל פעם נופלים עליו

תשמע בלי להכנס לקטע של מאור כי גם אני לא מת עליו יותר מדיי, הוא שחקן מצויין לדעתי אבל הוא ומכבי זה פשוט שילוב שעושה רע לשני הצדדים.

אתה מבין שההנהלה עשתה מה שעשתה בדיוק בשביל שתגיד עליה את מה שכתבת בסוף ולא בגלל שיש פה איזה פתרון או מעשה שבאמת יגרום למכבי להיות טובה יותר בטווח הארוך (כי מתהליכים כאלה הם מתחמקים באופן קבוע - גם בגלל שכנראה זה כרוך בהעפתם)

דווקא הקהל לדעתי לא צריך להשלים עם צעדים שהם בעיקר פופוליסטים הצהרתיים שאין מאחוריהם שום בשר (כל כך אופייני למכבי), הפעם הקהל צריך לדרוש מעשים אמיתיים - מינוי אנשים מקצוע בהנהלה, מינוי מאמן מהשורה הראשונה לעונה הבאה, שחרור שחקנים בכירים שלא נותנים כלום מתחילת העונה (שדווקא מאור לא מהשחקנים הגרועים השנה במכבי - הוא פשוט לא הכי אהוד בקהל ולכן הצעד הזה קל מבחינת ההנהלה).

הם עושים מה שהכי קל להם לעשות ! לא מה שנכון למכבי.

העניין הוא שמאור לא מושעה בגלל מה שכתבתי עליו, או בגלל ששונאים אותו, או אפילו בגלל המשחק ההוא מול בית"ר. מאור מושעה כי הוא השתולל ושבר מילה של מאמן רק מתוך האגו שלו. הדבר שהכי חסר לקבוצה הזאת זה משמעת (מכל הבחינות) ושחקן ששובר את הקו צריך לעוף לקיבינימט גם אם היה מדובר בעטר או אלברמן (שאני מעריך בטירוף). אם אתה מוסיף לכל זה את מה שכתבתי בהודעה הקודמת על מאור אתה מבין שהוא לא צריך להיות פה ומה שנעשה מבחינת ההנהלה זה נכון מאוד.

אגב, אני איתך, ההנהלה צריכה להתחלף כבר לפני שנה, אבל אני לא רואה את זה קורה. אני מקווה שלכל הפחות כבר מחר בבוקר יחתימו את איווניר על חוזה לשלוש שנים קדימה, כמו שאלונה ברקת עשתה לאחרונה עם קלינגר, וזה אולי יגרום לשכירי חרב שלנו להבין את מקומם בקבוצה.

בסוף הוא יקבל עונש מינימלי, שחקנים מתנהגים הרבה יותר גרוע ממנו.

זה שחקן שצריך לשמור, את אבא שלו אפשר לזרוק.

KLINGER 99 חדל קשקשת.

אם הוא היה דואג לתחת שלו והקבוצה לא הייתה מעניינת אותו הוא היה שם זין על זה שמחליפים אותו , תאמין לי עדיף לו שהוא לא ישחק בתקופה הזאת כמו שהקבוצה נראית זה יעשה לו רק טוב (מבחינתו) אם הוא ישב על הספסל.

מאור הורס ת'מרקם הקבוצתי? תגיד לי מה את מזיין תשכל? זה שאתה לא מצליח לסלוח על המקרה בטדי זאת בעיה שלך.

כמו שכתבו מעליי הארגונים חייבים לצאת על ההנהלה ולתמוך בבוזגלו חבל שהוא יעזוב אותנו ושנה הבאה ידפוק אותנו.

העניין הוא שמאור לא מושעה בגלל מה שכתבתי עליו, או בגלל ששונאים אותו, או אפילו בגלל המשחק ההוא מול בית"ר. מאור מושעה כי הוא השתולל ושבר מילה של מאמן רק מתוך האגו שלו.

אתה מאוד תמים.

משמעת זאת הסיבה האחרונה שבגללה הוא עלה לדין.

זה מה שנקרא כסת"ח.

אגב, אני איתך, ההנהלה צריכה להתחלף כבר לפני שנה, אבל אני לא רואה את זה קורה. אני מקווה שלכל הפחות כבר מחר בבוקר יחתימו את איווניר על חוזה לשלוש שנים קדימה, כמו שאלונה ברקת עשתה לאחרונה עם קלינגר, וזה אולי יגרום לשכירי חרב שלנו להבין את מקומם בקבוצה.

אין ספק שמאור צריך להענש.

אין גם ספק שבהסתכלות קדימה כנראה שמכבי והוא צריכים להפרד לא כי הוא לא שחקן טוב אלא כי השילוב הזה עושה רע לשני הצדדים, אני מסכים איתך.

העניין הוא שהעונש הזה הוא בעיקר הצהרתי , אז סבבה אף שחקן לא ידבר בחדר ההלבשה יותר (הרוב גם ככה אומרים את מה שיש להם מאחורי הגב של המאמן וימשיכו ככה) אבל עולים על המגרש ואפאתים - אז מה עדיף ?

בקשר לאיוניר אני לא מסכים איתך, מבחינה הצהרתית ומול השחקנים זה אכן יכול להעלות את המעמד של איוניר עד לסוף העונה ולהרגיע את חדר ההלבשה. אבל אני מסתכל כבר לעונה הבאה ולא הוא המאמן שהייתי רוצה לראות על הקווים. בשלושה חודשים שהוא כאן אני לפחות לא צפיתי ממנו לקחת אליפות, אבל בוודאי ציפיתי ממנו להתחיל פה תהליך של התקדמות מקצועית ולהראות כיוון מקצועי לשנים קדימה בטח שלא לחזור על אותם טעויות בדיוק שביצעו קודמיו, וזה בדיוק מה שהוא עשה עד עכשיו, במקום לקדם את הקבוצה.

ובכלל אני לא רואה בשורה מבחינת צורת המשחק, ניהול המשחק עצמו גם לא טוב, הרכב קבוע הוא עוד לא גיבש אז איך בדיוק הוא הרוויח חוזה לעוד שלוש עונות ?

שיתנו לו גיבוי מלא עד סוף העונה, שיתחיל להריץ צעירים, לזרוק ליציע את כל אוכל החינם ומבחינתי הוא עשה את שלו במכבי.

אני דווקא מאוד מעריך אותו על ההשתוללות הזאת, במידה מסוימת. גם אם אכפת לו רק מעצמו, זו עדיין סוג של אכפתיות. במצב הקבוצה כיום, ייתכן ואחרים היו שמחים שלא לקחת חלק בבזיונות האלה. ועם כמה שהוא מאבד, והוא מאבד הרבה, הוא באמת מהיחידים שמנסה ליזום.

עד מתי לבינוניות במכבי?!

מה אכפת לי שהוא מנסה? הוא לא מסוגל.

אין ספק שמאור צריך להענש.

אין גם ספק שבהסתכלות קדימה כנראה שמכבי והוא צריכים להפרד לא כי הוא לא שחקן טוב אלא כי השילוב הזה עושה רע לשני הצדדים, אני מסכים איתך.

העניין הוא שהעונש הזה הוא בעיקר הצהרתי , אז סבבה אף שחקן לא ידבר בחדר ההלבשה יותר (הרוב גם ככה אומרים את מה שיש להם מאחורי הגב של המאמן וימשיכו ככה) אבל עולים על המגרש ואפאתים - אז מה עדיף ?

בקשר לאיוניר אני לא מסכים איתך, מבחינה הצהרתית ומול השחקנים זה אכן יכול להעלות את המעמד של איוניר עד לסוף העונה ולהרגיע את חדר ההלבשה. אבל אני מסתכל כבר לעונה הבאה ולא הוא המאמן שהייתי רוצה לראות על הקווים. בשלושה חודשים שהוא כאן אני לפחות לא צפיתי ממנו לקחת אליפות, אבל בוודאי ציפיתי ממנו להתחיל פה תהליך של התקדמות מקצועית ולהראות כיוון מקצועי לשנים קדימה בטח שלא לחזור על אותם טעויות בדיוק שביצעו קודמיו, וזה בדיוק מה שהוא עשה עד עכשיו, במקום לקדם את הקבוצה.

ובכלל אני לא רואה בשורה מבחינת צורת המשחק, ניהול המשחק עצמו גם לא טוב, הרכב קבוע הוא עוד לא גיבש אז איך בדיוק הוא הרוויח חוזה לעוד שלוש עונות ?

שיתנו לו גיבוי מלא עד סוף העונה, שיתחיל להריץ צעירים, לזרוק ליציע את כל אוכל החינם ומבחינתי הוא עשה את שלו במכבי.

לגבי העונש, מה האלטרנטיבה? להתעלם מזה ששחקן משתולל ושובר מילה של מאמן? זה מדרון חלקלק ולא הייתה ברירה למכבי אלא להגיב. ושוב, זאת תגובה לשחקן שכבר יש לו ברזומה לא מעט פרובוקציות ובעיות משמעת (אם שביצע באופן ישיר ואם ע"י האבא הארור שלו). לכל דבר יש גבול.

לגבי איווניר, אני מודה ומתוודה שלא רציתי שיגיע למכבי ויש לי רשימה ארוכה של מאמנים שהייתי רוצה לראות במכבי לפניו: ראובן עטר, רוני לוי, דרור קשטן, אברהם גרנט ואלי גוטמן (לאו דווקא בסדר הזה, ולא הייתי פוסל להוסיף את לוזון לרשימה גם אם תעופו עלי עכשיו). העניין הוא שכבר הבאת את איווניר והוא כן מאמן טוב, גם אם לא רואים את זה, אבל יש לו הרבה נסיבות מקילות משמעותיות: הוא פה לחצי שנה והרבה שחקנים מרשים לעצמם לזרוק זין, הוא לקח את הקבוצה במצב לא פשוט עם המון לחץ במערכת, הוא החליף את מי שהיה ועדיין סמל ענק במועדון ויש מי שמחכה לו בסיבוב, והכי חשוב- לא הוא בנה את הקבוצה ובגלל זה הוא צריך להתאים את שיטת האימון שלו אליה, וזה לא דבר פשוט.

כבר החלפנו לא מעט מאמנים בעבר וזה לא עבד (והיו פה כמה מאמנים גדולים). מה שנשאר זה לתת למאמן את המושכות לטווח ארוך. אני לא משווה ביניהם, אבל קח כדוגמה (אחת היפות בכדורגל) את מנצ'סטר יונייטד: כשפרגוסון הגיע למועדון ב-86 הוא לקח קבוצה בינונית ובשנים הראשונות שלו שם, למרות שלא מעט כסף נשפך, הוא בסך הכל הוביל אותה למקום ה- 11. ב- 89, אחרי כמה שנים במועדון ואחרי ששפכו כמות שיא של כסף מבחינתם, המועדון ניצל מירידה רק בקושי, אבל פרגי עדיין קיבל את הקרדיט. רק ב- 90/91 פרגי הביא את התואר הראשון שלו. את הסוף כולנו יודעים ומכירים. ומה אני רוצה להגיד בזיון שכל הארוך הזה? אם היו נותנים למאמן אחד להנהיג את הקבוצה לטווח ארוך (חמש שנים קדימה למשל) והייתה לו הזדמנות להיות מעורב בהכל - החל בבניית הקבוצה, חיזוק, שחרור, מדיניות רכש, מדיניות נוער וכו' וכו' היינו חוזרים להיות אימפריה. אגב, הקהל של מנצ'סטר לא סבל את פרגי בהתחלה, אבל הבעלים של הקבוצה היו מאוד אמיצים ועשו הכל נכון בזה שנתנו אמון במאמן עם הראש בקיר ובסוף הוא החזיר להם אימפריה לידיים.

לא יודע מה אתם עפים עליו.

אני מעדיף שחקן שמשתולל שאותו מוציאים (בין אם זה כי הוא רוצה להוכיח את עצמו לעצמו ובין אם זה לעזור לקבוצה) על גבי כל שאר השחקנים שאדישים למצב ושלא מזיז להם בכלל איך מכבי נראת.

חוצמזה, הוא באמת לא מהחלשים בשחקני מכבי.

לא מבין למה הפכו אותו לשעיר לעזאזל.

בכל מקרה, רק רע אני רואה קורה במכבי בתקופה הקרובה :|

עד מתי יעבדו עלינו בעניים?

עונה ראשונה הוא היה "חדש במכבי"

עונה שניה היה "פצוע" (דווקא עד שהוא חזר מכבי שחקה כדורגל יפה)

עונה שלישית "הוא היחיד שמנסה, הוא לא פוגע, אבל מנסה"

עונה רביעית?

אני מצטער חברה, אני פשוט לא חושב שהוא שחקן מספיק טוב.

יש לו מקום במכבי, אבל לא על תקן של כוכב.

יש לו מקום במכבי על תקן של שחקן הרכב\מחליף. לצערי הרב הוא לא יכול להיות השחקן הזה, אז מקומו מחוץ למכבי.

מה שמכבי צריכה לעשות עכשיו זה להפסיק להתעסק בשטויות ולהתחיל לחשוב איך אנחנו רוצים שהקבוצה תראה בעונה הבאה.

מבחינת הצעירים - איזה צעירים אמורים להשתלב - להתחיל להריץ אותם בהרכב באופן קבוע.

ומבחינת הותיקים והזרים - מי שנשאר שישחק בהרכב ומי שלא שיעלה ליציע עד סוף העונה.

מסכים איתך, רק אתה יודע מה הבעיה.

שבמכבי בעצמה לא יודעת מה היא רוצה לעשות שנה הבאה, וגם היא יודעת, אין אנשי מקצוע לעשות את זה.

מתי הם יבינו שמה שצריך מישהו מעל כולם שמבין בכדורגל? מתי?

יש לו כל כך הרבה כסף למיץ, מה הבעיה להביא איזה מישהו (בעל מקצוע) שינהל את הקבוצה הזאת?

אני בטוח שאם מיץ יסתבך הוא יקח את העורך דין הטוב יותר בתחום, למה הוא לא עושה ככה בכדורגל קיבינימט?

לגבי העונש, מה האלטרנטיבה? להתעלם מזה ששחקן משתולל ושובר מילה של מאמן? זה מדרון חלקלק ולא הייתה ברירה למכבי אלא להגיב. ושוב, זאת תגובה לשחקן שכבר יש לו ברזומה לא מעט פרובוקציות ובעיות משמעת (אם שביצע באופן ישיר ואם ע"י האבא הארור שלו). לכל דבר יש גבול.

לגבי איווניר, אני מודה ומתוודה שלא רציתי שיגיע למכבי ויש לי רשימה ארוכה של מאמנים שהייתי רוצה לראות במכבי לפניו: ראובן עטר, רוני לוי, דרור קשטן, אברהם גרנט ואלי גוטמן (לאו דווקא בסדר הזה, ולא הייתי פוסל להוסיף את לוזון לרשימה גם אם תעופו עלי עכשיו). העניין הוא שכבר הבאת את איווניר והוא כן מאמן טוב, גם אם לא רואים את זה, אבל יש לו הרבה נסיבות מקילות משמעותיות: הוא פה לחצי שנה והרבה שחקנים מרשים לעצמם לזרוק זין, הוא לקח את הקבוצה במצב לא פשוט עם המון לחץ במערכת, הוא החליף את מי שהיה ועדיין סמל ענק במועדון ויש מי שמחכה לו בסיבוב, והכי חשוב- לא הוא בנה את הקבוצה ובגלל זה הוא צריך להתאים את שיטת האימון שלו אליה, וזה לא דבר פשוט.

כבר החלפנו לא מעט מאמנים בעבר וזה לא עבד (והיו פה כמה מאמנים גדולים). מה שנשאר זה לתת למאמן את המושכות לטווח ארוך. אני לא משווה ביניהם, אבל קח כדוגמה (אחת היפות בכדורגל) את מנצ'סטר יונייטד: כשפרגוסון הגיע למועדון ב-86 הוא לקח קבוצה בינונית ובשנים הראשונות שלו שם, למרות שלא מעט כסף נשפך, הוא בסך הכל הוביל אותה למקום ה- 11. ב- 89, אחרי כמה שנים במועדון ואחרי ששפכו כמות שיא של כסף מבחינתם, המועדון ניצל מירידה רק בקושי, אבל פרגי עדיין קיבל את הקרדיט. רק ב- 90/91 פרגי הביא את התואר הראשון שלו. את הסוף כולנו יודעים ומכירים. ומה אני רוצה להגיד בזיון שכל הארוך הזה? אם היו נותנים למאמן אחד להנהיג את הקבוצה לטווח ארוך (חמש שנים קדימה למשל) והייתה לו הזדמנות להיות מעורב בהכל - החל בבניית הקבוצה, חיזוק, שחרור, מדיניות רכש, מדיניות נוער וכו' וכו' היינו חוזרים להיות אימפריה. אגב, הקהל של מנצ'סטר לא סבל את פרגי בהתחלה, אבל הבעלים של הקבוצה היו מאוד אמיצים ועשו הכל נכון בזה שנתנו אמון במאמן עם הראש בקיר ובסוף הוא החזיר להם אימפריה לידיים.

זה לא בדיוק עונש, טכנית הוא אולי מושעה מפעילות, מעשית הוא כרגע בנבחרת, אז עם מכבי הוא לא היה מתאמן השבוע במילא.

בנוסף נאמר בהודעה עד לקבלת החלטה בנושא, כלומר החליטו כאילו לצאת גברים בפועל לא עשו כלום

שוב פעם הבדיחה היא על הגב שלנו הנהלה ביזיונית

הנהלה בושה!

מאור בין השחקנים היחידים שכואב את המצב שלנו, בין היחידים שלוקח אחריות ויש לו מספיק ביצים בשביל לעמוד מול האוהדים, מרוב שאין פה מנהיגים אז מאור מוצא את עצמו מנסה להגן על המולדת לבד.

אבל ככה זה שמרגישים את האדמה רועדת אז מנסים להפנות את האש אל השחקנים, לא יעזור לכם!!

אתה מגזים...

להיות זונת קהל ולקחת דגל בניצחון זה לא עומד מול קהל, גם לא לבוא למסיבת סוף עונה.

לעמוד מול קהל זה לבוא ולקחת אחריות, ולא לזיין את המח.

זה לבעוט למסגרת ולבוא לקחת כדור כשהקבוצה תקועה ולא לעשות פרצופים...זה לצאת לקהל כשמפסידים ולא לרוץ לחדר הלבשה.

אחריות הוא לוקח, לקהל הוא לא יוצא, וכדורגל הוא לא משחק.

הוא כואב את המצב שלנו?

הוא יודע שהוא ממותג כשחקן מוביל במכבי ושכבר שלוש שנים הוא מויבל ירקות במקרה הטוב.

הוא כואב רק את זה שלחו"ל הוא יגיע רק בפגרה.

ההנהלה שלנו היא פיקציה שהורסת את המועדון ועד שהארגון שלכם לא יבין את זה (אני לא בשום ארגון) ויעשה פעולות ביחד עם האולטראס כדי לזרוק את שעיה ובושינסקי ממכבי ולהכניס במקומם אנשים כמו גיורא שפיגל המצב לא ישתנה.

כמו שנפלו על סידיבה אתמול אז מחר זה יהיה עטר שלא מוסר ומחרתיים זה יהיה ניבאלדו שיגידו שהוא לא רוצה לחזור מהפציעה ועוד קשקושים.

מה שמכבי צריכה לעשות עכשיו זה להפסיק להתעסק בשטויות ולהתחיל לחשוב איך אנחנו רוצים שהקבוצה תראה בעונה הבאה.

מבחינת הצעירים - איזה צעירים אמורים להשתלב - להתחיל להריץ אותם בהרכב באופן קבוע.

ומבחינת הותיקים והזרים - מי שנשאר שישחק בהרכב ומי שלא שיעלה ליציע עד סוף העונה.

הדבר הכי גרוע שמכבי יכולה לעשות עכשיו זה לזרוק את הצעירים לתוך הסיר הגועש הזה.

איך אפשר לדבר על האופציה הזאת ובאותה נשימה לדבר על חשיבה לטווח הארוך?

מעקרונות השחקן ה12:

יחס השחקן ה-12 למכבי:

את היחס למכבי יש לחלק לשני גורמים. הראשון בהם הוא ההנהלה של קבוצתנו שאותה אנו רואים כשותפה למטרתנו שהיא הפיכת מכבי לקבוצה חזקה יותר וטובה יותר, אולם בתור נציגי האוהדים שהם צרכנים של מוצרי ההנהלה (כרטיסים, מנויים, חולצות ומוצרים) אנו נדאג גם לזכויותנו ובמידה וההנהלה תפגע בזכויות האוהדים, לא נעמוד לצידה.

ההנהלה עברה כל קו אדום אפשרי העונה- חתרנות, ריבים עם האוהדים, פוליטיקות זולות, זלזול בשחקנים והעברת מסרים מוטעים לבעלי המועדון שנמצא בקנדה.

זה הרגע שאני בתור אוהד ניטרלי שלא שייך לאף ארגון לא יכול לסבול עוד את ההנהלה הזאת.

מקווה שתפעלו עפ"י העקרון המרכזי שלכם ותוציאו הודעה מסודרת בתור ארגון על מלחמה משותפת עם האולטראס נגד קבוצת האנשים האינטרסנטית, יועצי אחיתופל, שדואגים רק לתחת של עצמם, לא בוחלים בשום אמצעי כדי לנקות את השם שלהם וממשיכים לקבל צ'ק שמן מבעלים שבא מכוונות תמימות להחזיר את האהבה שלנו למקום המגיע לה.

זה הזמן להחזיר למועדון אנשים שיבואו מכוונות נקיות, מבינים בכדורגל ורצוי שיהיו מכביסטים.

אתה מגזים...

להיות זונת קהל ולקחת דגל בניצחון זה לא עומד מול קהל, גם לא לבוא למסיבת סוף עונה.

לעמוד מול קהל זה לבוא ולקחת אחריות, ולא לזיין את המח.

זה לבעוט למסגרת ולבוא לקחת כדור כשהקבוצה תקועה ולא לעשות פרצופים...זה לצאת לקהל כשמפסידים ולא לרוץ לחדר הלבשה.

אחריות הוא לוקח, לקהל הוא לא יוצא, וכדורגל הוא לא משחק.

הוא כואב את המצב שלנו?

הוא יודע שהוא ממותג כשחקן מוביל במכבי ושכבר שלוש שנים הוא מויבל ירקות במקרה הטוב.

הוא כואב רק את זה שלחו"ל הוא יגיע רק בפגרה.

נו באמת קוסטה.

כן, נכון רק אני אגיד עליו כאלה דברים בגלל שהוא בא להניף דגל עם הקהל? זה על הזין שלי, זה לא נקרא לעמוד מול האוהדים ולקחת אחריות מבחינתי. אה ואם כבר השנה מספר פעמים אחרי תיקו והפסד הוא בין היחידים שכן ניגש לקהל, אז למה אתה מקשקש?

הדברים עם מאור הם הרבה מעבר לדגל, זה הדיבור שלו עם אוהדים, זה האיכפתיות שלו, זה היציאה לתקשורת בזמן שכולם משקשקים לפתוח את הפה, זה המאמץ שהוא עושה על המגרש ומשקיע, לפעמים לא הולך לו, אבל להגיד עליו שהוא לא רוצה ולא לוקח אחריות זה שקר.

ממש מאור בוזגלו הבעיה של מכבי, הלוואי שחצי מלשחקנים הייתה את התרומה של מאור לקבוצה.

אההה אז ככה קונים קהל היום?

בברבורים ודיבורים?

שבחון סמל!! שיחזור!!!!

מאור בוזגלו שם זין על מכבי, ומכבי לא מעניינת אותו.

הוא לא פוגע בכדור שלוש שנים, ולא מעניין אותי מה הוא אומר אחרי משחקים.

שיתחיל לשחק במקום לקשקש כל היום לתקשורת.

במקום לדבר עם שירלי הזנזונת ואופירה השמנמונת (או הפוך תזרום לך) שיעבוד על הפס שלו שיעבור שני מטר, על הקרנות שלו שיעברו יותר מפעם בשנה את הראשון, ועלה כושר שלו כי בדר"כ דקה 20 הוא כבר עם ידיים על המותניים בופסייד חצי משחק, וגם על הבעיטה כדאי שיעבוד.

שייתן עשרה שערים, ויבשל שער משמעותי יותר מפעמיים בעונה ולא במאני טיים.

בינינו? הוא לוזר.

הוא נתן חצי עונה טובה ואני לא זוכר אותו בא פעם אחת להגיד סליחה לקהל (שלוש שנים שהוא מעורב בהשפלות של המועדון הזה כמה סליחה אפשר לבקש) ומנהיגות הוא לא לקח.

אז מה הוא עושה במכבי חוץ מלזיין את המח? כלום.

זה שחקן מוביל? אם ככה הוא לוקח אחריות? שיילך חזרה לסכנין.

למאור אין מקום בהרכב של מכבי.

שמחתי שהגיע לקבוצה, אבל התפוצץ לי הכל בפנים לאין לו יכולת להוביל או להיות חלק מקבוצה שרוצה אליפות.

מלבד מסירה אין לו שום דבר להציע, כקיצוני\קשר התקפי אמור להיות הרבה מעבר.

אם מאור בוזגלו שם זין על מכבי אז הבנאדם עכשיו לא היה איכפת לו מכלום מהמצב ובגלל לא היה מתעצבן ולוקח ללב הולך לים יושב רגל על רגל ושלום על ישראל.

אבל לא זה המצב.

והוא עובד על עצמו, אבל מה לעשות שגם לא היה לו מאמן שיקדם אותו ויעלה אותו דרגה, זה כבר לא בעיה שלו.

אם נילך לפי סטטיסטיקה אז הוא לא כישלון כמו שאתה ואחרים מנסים לצייר, לא רק שהוא לא כישלון לעומת אחרים אלא הוא בין היחידים שכן תורמים לקבוצה, וממנו אתה רוצה להפטר? תהיה בריא.

לבקש סליחה? תרשה לי לצטט את עצמך עם שינוי קל.

אההה אז ככה קונים קהל היום?

סליחות והתנצלויות?

ובלי קשר, מאור לא פעם ולא פעמיים ניגש לקהל אחרי הפסדים/תיקו, אולי לא התנהג כמו שסידיבה ניגש לקהל בהפסד לק"ש ובאמת ממש הצטער, אבל עדיין מאור דווקא כן מהיחידים שניגשים(לא תמיד) אחרי הפסד/תיקו.