Jump to content

מאור בוזגלו הושעה עד הודעה חדשה ("אם הייתי אוהד מכבי בטוח שגם אני הייתי מקלל אותי")

עספור

Recommended Posts

אחרי ההפסד המשפיל 3:0 למכבי נתניה לחצו בהנהלת מכבי תל אביב לבצע צעדים דראסטיים כדי לזעזע את המערכת. היום (שני) הגיעה הפעולה הראשונה.

מאור בוזגלו הושעה מכל פעילות, לאחר שהיום הועמד לדין משמעתי בעקבות התפרצותו במחצית המשחק בחדר ההלבשה. בהודעה שפירסמה מכבי ת"א נאמר: "בשלב זה מאור מושעה מכל פעילות בקבוצה עד קבלת החלטה נוספת בעניינו". בוועדה השתתפו חברי הנהלת מכבי תל אביב והיועץ המשפטי, עורך הדין מורן מאיר. הקשר הגיע לדיון מלווה באביו, יעקב בוזגלו.

כזכור, בוזגלו שמע שהוא מוחלף, וצעק: "אם אני לא טוב אז כולם לא טובים. לא יכול להיות שאני זה שמשלם את המחיר". בוזגלו אף זרק מספר חפצים בחדר ההלבשה, ואת המחצית השניה ראה מחוץ לחדר ההלבשה אך לא עזב את שטח האצטדיון. מקורבי בוזגלו סיפרו עוד לפני הדיון כי גם הוא הופתע מעוצמת הרגשות שהפגין באותו רגע מדובר.

בסביבת השחקן לא אוהבים את העובדה שמכבי ת"א רואה, לטענתם, בקשר את השעיר לעזאזל בעקבות הכשלונות האחרונים. שחקנים במכבי אף סיפרו כי מדובר בפעם הראשונה שראו את בוזגלו מתפרץ ומאבד את העשתונות.

"אם צריך לזעזע מישהו זה לא רק את מאור אלא את כולנו", אמר שחקן במכבי, "ראו שהיה אכפת לו. לטובת כולנו, צריך לנסות ולהרגיע את העניינים בקבוצה". למרות הדברים, גורמים במכבי טוענים כי לא מאמינים שיוכלו לעבור לסדר היום על התנהגות הקשר, אך הוסיפו כי הוא לא היחיד שצפוי לשלם את המחיר, וכי גם שחקנים נוספים שנראו אפאטיים צפויים לעלות ליציע במשחק מול בני יהודה בעוד שבועיים.

היום קיבלו שחקני מכבי חופש, ועד ליום שבת בו יקבלו יום חופשי נוסף הם צפויים להתאמן באופן סדיר ולערוך משחק אימון מול אלאניה ולאדי קווקז, משחק שייערך ביום חמישי בבוקר.

http://www.sport5.co.il/HTML/articles/Article.64.96674.html

במכבי ת"א לא עברו לסדר היום בעקבות ההתפרצות של קשר הקבוצה, מאור בוזגלו, לאחר שהוחלף במחצית משחק ההפסד 3:0 למכבי נתניה. השחקן, שעמד היום (שני) לוועדת משמעת, הושעה מכל פעילות עד שתתקבל החלטה בעניינו.

ההחלטה צפויה להתקבל בזמן הקרוב, כשעל הפרק עומדות אופציות של נזיפה, קנס כספי ואף השעיה. חשוב לציין שבוזגלו בימים צפוי להתאמן ולשחק עם הנבחרת, כך שההשעיה ממכבי היא עניין פורמלי בלבד.

אביו של בוזגלו, יעקב, התייחס לעובדה ששמו של מאור מוזכר כמי שמועמד לעזוב את הקבותה בתום העונה והבהיר ל-ONE: "זה שטויות במיץ עגבניות. זה שמנסים לגרום לקרע בין מאור לאוהדים של מכבי ת"א, זה לא יצליח. מאור היה ויהיה שחקן מכבי ת"א עד תום העונה הבאה ולא יעבור לאף קבוצה ישראלית. החוזה שלו נגמר בעונה הבאה ועד אז הוא יהיה שחקן מכבי ת"א והוא יעשה את הכל לטובת הקבוצה".

קודם לכן, למרות יום החופש של הקבוצה, במכבי ערכו לבוזגלו את ועדת המשמעת, בה נכחו ראשי המועדון מצד אחד ובוזגלו ונציגיו מן הצד השני. במהלך הוועדה נאמר דברים קשים כשנציגי המועדון הבהירו שההתנהגות של הקשר לא מקובלת עליהם ושהם רואים זאת בחומרה, בעוד מן העבר השני ציינו נציגיו של מאור כי ניפחו את העניין והוציאו אותו מכל פרופורציה.

עוד לפני הוועדה, ציינו מקורביו של בוזגלו: "זה היה ברור שבמכבי לא יעברו לסדר היום, אבל יש תחושה שמכל מה שמאור עושה עושים עניין ומנפחים את זה וזה בלתי אפשרי ככה".

"כולם יודעים כמה המועדון חשוב למאור ולא מדובר בשחקן שמקבל בקלות את העובדה שהוא מוחלף בזמן שהוא מאמין שהוא יכול לתרום על הדשא", הוסיפו.

מן העבר השני, ראשי המועדון לא הסתירו את האכזבה מההתנהגות של בוזגלו ואמרו עוד לפני הדיון: "אנחנו לא נעבור על כך לסדר היום, לא ניתן לאף אחד לפגוע בקבוצה או במאמן שלה. זה יטופל בתוך המועדון".

כזכור, במהלך המחצית של המשחק בשבת, החליט מאמן מכבי ת"א, מוטי איווניר, להחליף את בוזגלו והאחרון לא הסתיר את האכזבה שלו מההודעה על החילוף ולאחר מכן אף עזב את האצטדיון ובסוף המשחק הודיעו ראשי הקבוצה כי הקשר יעמוד לוועדת משמעת.

http://one.co.il/Article/176589.html

http://www.one.co.il/Article/176589.html

במכבי ת"א לא עברו לסדר היום בעקבות ההתפרצות של קשר הקבוצה, מאור בוזגלו, לאחר שהוחלף במחצית משחק ההפסד 3:0 למכבי נתניה. השחקן, שעמד היום (שני) לוועדת משמעת, הושעה מכל פעילות עד שתתקבל החלטה בעניינו.

אביו של בוזגלו, יעקב, התייחס לעובדה ששמו של מאור הוזכר כמי שמועמד לעזוב את הקבוצה בתום העונה והבהיר ל-ONE: "זה שטויות במיץ עגבניות. זה שמנסים לגרום לקרע בין מאור לאוהדי מכבי ת"א, זה לא יצליח. מאור היה ויהיה שחקן מכבי ת"א עד תום העונה הבאה ולא יעבור לאף קבוצה ישראלית. החוזה שלו נגמר בעונה הבאה ועד אז הוא יהיה שחקן מכבי ת"א והוא יעשה את הכל לטובת הקבוצה".

מכבי ערכו לבוזגלו את ועדת המשמעת, בה נכחו ראשי המועדון מצד אחד ובוזגלו ונציגיו מן הצד השני. במהלך הוועדה נאמר דברים קשים כשנציגי המועדון הבהירו שההתנהגות של הקשר לא מקובלת עליהם ושהם רואים זאת בחומרה, בעוד מן העבר השני ציינו נציגיו של מאור כי ניפחו את העניין והוציאו אותו מכל פרופורציה.

מקורביו של בוזגלו: "זה היה ברור שבמכבי לא יעברו לסדר היום, אבל יש תחושה שמכל מה שמאור עושה עושים עניין ומנפחים את זה וזה בלתי אפשרי ככה".

לדעתי זה טעות גדולה!!!

ילד זין.

אתה גמור במכבי, גמור בחיפה, לביתר אין שקל על התחת והפועל בדרך הבטוחה למטה.

אירופה? חחחחחחחח

אולי בלגיה, באיזה לוקרן או משהו בסגנון.

מישהו אמר סכנין?

סה"כ עם כמה שהוא מדבר, הקבוצה עדיין נראית זבל אבל על פניו נראה שהמצב אכפת לו יותר מהרבה שחקנים במועדון.

יש הרבה שחקנים שצריכים להיות מושעים לפניו, אבל אחרי שהעונה נגמרה, כל המועדון- הנהלה, בעלים, מאמן רותחים מעצבים על השחקנים ולגיטימי להשעות שחקן בגלל התפרצות כזאת.

שורה תחתונה- תפסו שעיר לעזאזל.

כמו שזה נראה, התכנון לשנה הבאה הוא להיפטר מהחוזים של כל השחקנים הכבדים ולבנות קבוצה שתתבסס על שחקני נוער, לצערי המעגל הזה של רכש ענק- כשלון- עונה פיננסית וכן הלאה... ימשיך.

לקהל לא תהיה את הסבלנות לחכות 3 שנים למאבק בצמרת וההנהלה עושה טעות גדולה, הקרע רק יחמיר.

מה נפלתם עליו? עשה טעות בטדי ומאז אתם רק מחפשים אותו. כל פעם שהקבוצה נראית כמו ביוב הכי קל לכם ליפול עליו , גם אני הייתי עצבני על מה שהוא בטדי ורציתי לרצוח אותו אבל סלחתי לו כי אין לנו משהו יותר טוב להציע.

עד לפני 3 מחזורים הוא היה השחקן הכי טוב שלנו העונה ביחד עם עטר וסדיבה , עכשיו הוא נכנס לתקופה שלא הולך לא , מצאתם לכם קורבן.

אני דווקא מאוד מעריך אותו על ההשתוללות הזאת, במידה מסוימת. גם אם אכפת לו רק מעצמו, זו עדיין סוג של אכפתיות. במצב הקבוצה כיום, ייתכן ואחרים היו שמחים שלא לקחת חלק בבזיונות האלה. ועם כמה שהוא מאבד, והוא מאבד הרבה, הוא באמת מהיחידים שמנסה ליזום.

לא יודע מה אתם עפים עליו.

אני מעדיף שחקן שמשתולל שאותו מוציאים (בין אם זה כי הוא רוצה להוכיח את עצמו לעצמו ובין אם זה לעזור לקבוצה) על גבי כל שאר השחקנים שאדישים למצב ושלא מזיז להם בכלל איך מכבי נראת.

חוצמזה, הוא באמת לא מהחלשים בשחקני מכבי.

לא מבין למה הפכו אותו לשעיר לעזאזל.

בכל מקרה, רק רע אני רואה קורה במכבי בתקופה הקרובה :|

שיורידו לו גם חצי מהמשכורת, נראה שלילד זין הזה בכלל לא אכפת מהקבוצה, העיקר עכשיו כשהוא מושעה יהיה לו זמן לחגוג במועדונם..

הגיע הזמן שתפסיקו ליפול על בוזגלו.

איכשהו יש מנהג במכבי של הקהל/ראשי המועדון כל שנה לשחרר דווקא את השחקנים שאכפת להם ושהם יודעים כדורגל יותר מכל אחד בקבוצה הזאת בטענה שהם אשמים ואז מפילים את המצב של הקבוצה עליהם.

אני לא מצדיק את בוזגלו על מה שהוא עשה, אבל וואלה - הוא הראה שאכפת לו ושהוא רצה להמשיך ולשחק ובצדק.

אומנם הוא לא היה טוב על המגרש, אבל חוץ ממנו - אף אחד לא היה טוב על המגרש מול נתניה, והוא התעצבן בחילוף - לגיטימי.

אז במקום שמכבי יעשו רעש ויחליטו להשעות אותו כאילו זה יחנך אותו, תנסו לתפוס איתו שיחה ולהרגיע אותו, בשביל מה הרעש הזה? בשביל מה? מה זה נותן?

עונה הבאה היא אחרונה שלו בחוזה.

עם כל זה שהוא לא תורם מה שציפו ממנו,הקבוצה פשוט הורגת אותו.

החילופים הקבועים האלה גם כשהוא טוב,העונשים הכבדים האלה שהוא מקבל על זה שהוא מראה איכפתיות.

ובגלל שעונה הבאה היא אחרונה בחוזה אני מאמין שמכבי ינסו להפטר ממנו בקיץ ולעשות קופה

ואז כנראה שנראה אותו מזיין אותנו במדי קבוצה אחרת.

מה נפלתם עליו? עשה טעות בטדי ומאז אתם רק מחפשים אותו. כל פעם שהקבוצה נראית כמו ביוב הכי קל לכם ליפול עליו , גם אני הייתי עצבני על מה שהוא בטדי ורציתי לרצוח אותו אבל סלחתי לו כי אין לנו משהו יותר טוב להציע.

עד לפני 3 מחזורים הוא היה השחקן הכי טוב שלנו העונה ביחד עם עטר וסדיבה , עכשיו הוא נכנס לתקופה שלא הולך לא , מצאתם לכם קורבן.

אי אפשר לסלוח על זה שהוא קוקסינל....

וזה שהוא אחד מהטובים שלנו ליד שניים מהחשקנים הכי יעילים בליגה (תרצו או לא זו עובדה) רק מראה כמה מכבי גרועים.

לקח ללב? ואז הלך הביתה?

שימשיך לקשקש באתר שלו שאפשר לקחת אליפות...עם איך שהוא נראה וכמות השערים שלו? הוא יכול מקסימום לשחק בשכונה.

ואוו איזה צעד טיפשי.

הנה מתחילה ההתפרקות של שנה הבאה.

הם לא יבינו שצריך לשמור על סגל במשך כמה עונות כדי להזיז משהו.

מאור הכי טוב במכבי נכון להיום, היו לו שלושה משחקים חלשים (מאוד)

שלא נדבר על זה שהחילוף עצמו היה מטומטם.

אני מעדיף את בוזגלו במגרש עם רגל שבורה מאשר את אבידור.

אני מעדיף שחקן שמשתולל שאותו מוציאים (בין אם זה כי הוא רוצה להוכיח את עצמו לעצמו ובין אם זה לעזור לקבוצה) על גבי כל שאר השחקנים שאדישים למצב ושלא מזיז להם בכלל איך מכבי נראת.

אתם יודעים איך זה מריח לי.. כמו הנהלה לחוצה שרוצה לעשות זעזועים למען הרגעת הקהל וזעזוע הקבוצה ולא כל כך יודעת איך.

אז במקום לעשות תהליך אמיתי של ניקוי אורוות וטיפול בבעיות המקצעיות ניהלויות וחברתיות בקבוצה מוצאת לעצמה שעיר לעזאזאל בכדי כביכול להעביר מסר ליתר השחקנים - ממש זעזוע.

מישהו באמת חושב שההשעיה הזאת היא שתעשה את ההבדל בקבוצה בשלב זה של העונה ?

לא חסרים מקרים של שחקנים שהוחלפו במחצית ופלטו כמה מילים - זה בדרך כלל נסגר בקנס קטן ואולי משחק על הספסל, אבל אצלנו מתעקשים על האקט הסמלי - לשחרר הודעה לעיתונות שמאור הורחק מכל פעילות בקבוצה (כאשר הוא בנבחרת בכלל ואין פעילות שכזאת מבחינתו) מה אני יגיד לכם..

כבר לא יודע אם הם משקרים את עצמם או אותנו שיש להם פתרונות למצב, והרי ברור שאין.

מה שמכבי צריכה לעשות עכשיו זה להפסיק להתעסק בשטויות ולהתחיל לחשוב איך אנחנו רוצים שהקבוצה תראה בעונה הבאה.

מבחינת הצעירים - איזה צעירים אמורים להשתלב - להתחיל להריץ אותם בהרכב באופן קבוע.

ומבחינת הותיקים והזרים - מי שנשאר שישחק בהרכב ומי שלא שיעלה ליציע עד סוף העונה.

ילד זין, שכיר חרב מהסוג הכי גרוע, בכיין, שחצן והכי חשוב - לא באמת כוכב כמו שכולם בטוחים שהוא. בוזגלו לא רוצה להיות במכבי וזה לא חדש, וכבר בשנה שעברה הייתה תחושה שהוא ושכמותו מפוררים מבפנים את המרקם החברתי של הקבוצה. שיחזור לסכנין עם האבא החולה שלו ושיעזוב אותנו בשקט. שחקנים כמו עטר או אלברמן אלו שחקנים שאתה יכול לצאת איתם למלחמה, ואם לבוזגלו היה אופי כמו של עטר או רוח לחימה כמו של אלברמן הוא כבר היה מזמן מזמן באירופה אחרי שהיה עושה איתנו עונה בצ'מפיונס ליג. אבל אין מה לעשות, הוא ואבא שלו ימשיכו לאונן על עצמם מול מראה עד יומם האחרון.

ומילה להנהלה - אתם בדיחה, אתם סמרטוטים, כבר השתכנעתי שאתם הבעיה הכי גדולה שלנו, אבל שאפו על המהלך הזה. סוף סוף מצאתם את האשכים שלכם איפושהו.

הנהלה בושה!

מאור בין השחקנים היחידים שכואב את המצב שלנו, בין היחידים שלוקח אחריות ויש לו מספיק ביצים בשביל לעמוד מול האוהדים, מרוב שאין פה מנהיגים אז מאור מוצא את עצמו מנסה להגן על המולדת לבד.

אבל ככה זה שמרגישים את האדמה רועדת אז מנסים להפנות את האש אל השחקנים, לא יעזור לכם!!