Jump to content

חוזה ארוך טווח למוטי איווניר

Recommended Posts

אני לא מאמין שיש פה כאלה שמזיינים עוד את השכל שהם לא רוצים את גרנט הייתי מוכר כליה בשביל שהוא יבוא למכבי אתם מוזמנים לספר לי על מאמן אחר שאתם מכירים שזכה בשתי אליפויות עם מכבי (ואני מדבר רק על 7000 השנים האחרונות), הבעיה היא שאין מצב שהוא ירצה לעזוב את הכדורגל האנגלי בשביל הקרקס מדראנו שיש פה בארץ ולהתחיל להתעסק עם שחקנים לא מקצוענים ולשחק נגד מתנ"סים (לא שאנחנו לא מתנ"ס בעצמנו)

הכל סבבה ונחמד, שגולדהאר יפנק את איווניר גם עם חוזה ל100 שנה נוספות, רק שיפסיק להאשים את נימני.

שיהיה גבר ויקח אחראיות כי האמירות שלו מביאות עצבים.

פה האכזבה הכי גדולה שלי מאיווניר האמת.

מסכים איתך.

ומעין אתה רציני?

גיא לוי? כמו איווניר, מה הוא באמת עשה בכדורגל?

חאלאס, בחייאת ראבאק.

אם לא משאירים את מוטי? להביא מאמן מנוסה יותר (לא גיא לוי).

ואם אתה משווה את הבדיחה שב"ש קוראת להם קהל למה שאנחנו עשינו למאמנים (פיטרנו אותם ראסמי ומינינו אחרים ואז אותם פיטרנו) אז אתה הוזה.

מנג'ר יונייטד,

גיא לוי הוא לא האדם היציב ביותר שיש.הוא ומכבי יכול להיות המתכון לקן הקוקיה והניצוץ 2.

מהנילוס עד הפרת,

עוד לפני שזה מגיע לרמה,זה נעצר בשאלת הכסף והמעמד.לא יכול לקרות....

אולי זה מה שצריך פסיכי כמונו.

למרות האנטי נגד גרנט הלוואיי שיבוא אבל אין מצב.

תשאל בעירוני רמת השרון אם מה שאנחנו צריכים זה פסיכי כמוהו...

מאמנים מתחלפים פה כמו גרביים, אולי הגיע הזמן לעמוד מאחורי המאמן שהשחקנים האלה יבינו איפה הם עומדים.

מאמנים מתחלפים פה כמו גרביים, אולי הגיע הזמן לעמוד מאחורי המאמן שהשחקנים האלה יבינו איפה הם עומדים.

כמה שאלות לזורקי השמות פה:

1. אתם מבינים שאתם פארודיה על עצמכם כשאתם אומרים שמאמן כזה או אחר יהפוך פה את העניינים? יש דברים מקצועיים וניהוליים אובייקטיבים שמונעים מכל מאמן, מוכשר ככל שיהיה, להצליח פה. סליחה, תנו לי לסייג - מאמן צריך המון המון מזל כדי להצליח פה בתנאים שהמועדון וסגל השחקנים הנוכחי מציבים לו.

2. בואו נעשה סימולציה - רב"ש חוזר ומשיג את אותן התוצאות ב-8 המשחקים הראשונים. למה? כי הכל אפשרי בכדורגל. האם הקהל שלנו יהיה סבלני אליו? שימו לב, אני לא שואל אם אתם הייתם מתנהגים בסבלנות, אלא האם הקהל כמאסה לא יזרוק אותו בצעקות. we all know the answer

3. שאלה פילוסופית - האם זה הכרחי שמאמן יצליח מקצועית במכבי כדי לקבל תמיכה מהקהל? מה שמעלה את השאלה - למה מאמן שכבר מצליח צריך תמיכה מהקהל, הוא לא צריך אותה יותר כשהוא לא מצליח?

כמה שאלות לזורקי השמות פה:

1. אתם מבינים שאתם פארודיה על עצמכם כשאתם אומרים שמאמן כזה או אחר יהפוך פה את העניינים? יש דברים מקצועיים וניהוליים אובייקטיבים שמונעים מכל מאמן, מוכשר ככל שיהיה, להצליח פה. סליחה, תנו לי לסייג - מאמן צריך המון המון מזל כדי להצליח פה בתנאים שהמועדון וסגל השחקנים הנוכחי מציבים לו.

2. בואו נעשה סימולציה - רב"ש חוזר ומשיג את אותן התוצאות ב-8 המשחקים הראשונים. למה? כי הכל אפשרי בכדורגל. האם הקהל שלנו יהיה סבלני אליו? שימו לב, אני לא שואל אם אתם הייתם מתנהגים בסבלנות, אלא האם הקהל כמאסה לא יזרוק אותו בצעקות. we all know the answer

3. שאלה פילוסופית - האם זה הכרחי שמאמן יצליח מקצועית במכבי כדי לקבל תמיכה מהקהל? מה שמעלה את השאלה - למה מאמן שכבר מצליח צריך תמיכה מהקהל, הוא לא צריך אותה יותר כשהוא לא מצליח?

צודק..!

אני לא מאמין שיש פה כאלה שמזיינים עוד את השכל שהם לא רוצים את גרנט הייתי מוכר כליה בשביל שהוא יבוא למכבי אתם מוזמנים לספר לי על מאמן אחר שאתם מכירים שזכה בשתי אליפויות עם מכבי (ואני מדבר רק על 7000 השנים האחרונות), הבעיה היא שאין מצב שהוא ירצה לעזוב את הכדורגל האנגלי בשביל הקרקס מדראנו שיש פה בארץ ולהתחיל להתעסק עם שחקנים לא מקצוענים ולשחק נגד מתנ"סים (לא שאנחנו לא מתנ"ס בעצמנו)

באמת אתה רוצה את אברם?

מבחינת כדורגל, פסיכולוגיה עם שחקנים, מסכים איתך לחלוטין.

אבל אברם זה מעבר לדברים מקצועיים. לא יכול לחשוב לשמוע שוב את ה"שלטנו, הגענו למצבים, החמצנו" שלו וכל השיטיקם וגניבות הדעות.

אני לא חושב שעיקר הבעיה בקבוצה זה המאמן, הרי יש כל כך הרבה דברים יותר דחופים מאשר להחליף מאמן, ועדיין, למה כל אחד שבא לכאן עושה שטויות?

למה איווניר שם את ישראלביץ כל הזמן, ועוד במשחק האחרון פותח עם זיו בהתקפה.. פשוט לא מובן!

באמת אתה רוצה את אברם?

אבל אברם זה מעבר לדברים מקצועיים. לא יכול לחשוב לשמוע שוב את ה"שלטנו, הגענו למצבים, החמצנו" שלו וכל השיטיקם וגניבות הדעות.

בשלוש שנים האחרונות אני שומע את זה כל מחזור.

עכשיו עברנו לפזמון חדש

"אני יודע מי שלח את המקללים"

חאלאס זיו נו.

שני התלמידים שלו עברו פה ברצף ואתה לא רוצה את המורה?

הבנאדם היה מרחק נגיעה מגביע אירופה לאלופות,למה שבכלל יירצה להגיע? איזה מאמן אין סביבו שום פוליטיקה? גוטמן,קשטן,לוזון,רוני לוי?

זאת לא עבודה פקידותית,פוליטיקאי פסיכולוג ומקצוען אף אחת מהן לא מילה גסה בהקשר של מאמן.

באמת אתה רוצה את אברם?

זיו אין טעם להתעקש בכוח על שטויות שאמרנו פעם, אני אפילו לא מרשה לעצמי לפנטז שמאמן ברמה של אברם יבוא לאמן אותנו ודי לקשקושים, זה שהוא נכשל והיה מעצבן בקדנציה השנייה שלו במכבי לא אומר כלום על סך כל ההצלחות שלו כן קומבינות לא קומבינות הבנאדם עכשיו בערך אלף רמות מעלינו העבר כבר לא חשוב, גם ערן זהבי מכר טוסטים לפני כמה שנים אז מה?

זיו אין טעם להתעקש בכוח על שטויות שאמרנו פעם, אני אפילו לא מרשה לעצמי לפנטז שמאמן ברמה של אברם יבוא לאמן אותנו ודי לקשקושים, זה שהוא נכשל והיה מעצבן בקדנציה השנייה שלו במכבי לא אומר כלום על סך כל ההצלחות שלו כן קומבינות לא קומבינות הבנאדם עכשיו בערך אלף רמות מעלינו העבר כבר לא חשוב, גם ערן זהבי מכר טוסטים לפני כמה שנים אז מה?

יש עוד מספיק מאמנים ישראלים שעם הסגל של צ?לסי בזמנו היו מגיעים לגמר הצמפיונס ליג,ההבדל בינם לבין אברם הוא שלהם אין את הקומבינות הנדרשות. בינתיים מאז הוא עשה סיבוב יחצנות בפורטסמות כשהוא ידע מראש שאין לו מה להפסיד ומוביל את ווסטהאם לעונה נוראית.

כמה שערים חטפנו בתקופת איווניר ? כמה חטפנו בתקופת מזרחי-נמני ? כמה כבשנו בכל אחת מהתקופות ? בתקופת איווניר הקצרה למיטב זכרוני הושפלנו יותר פעמים מאשר בתקופת מזרחי נמני

נו באמת, מה אתם מקשיבים לאבי רצון, הוא מאמן מצויין בכל מקום שהיה הצליח,הוא פחות אירופאי משפיגל? יותר מקושר מלוזון? יותר גונב דעת מגוטמן? פחות מקצוען משרף? לא, הוא מאמן. אחרי רב''ש ונמני הגיע הזמן למקור לא? בלי קשר חבל שלא היה שילוב אמיתי בין רב''ש לנמני.

כמה שערים חטפנו בתקופת איווניר ? כמה חטפנו בתקופת מזרחי-נמני ? כמה כבשנו בכל אחת מהתקופות ? בתקופת איווניר הקצרה למיטב זכרוני הושפלנו יותר פעמים מאשר בתקופת מזרחי נמני

אני לא חושב שיש אחד ,אפילו קוסטה,שיכול להגיד שההחלטה לבחור באיוניר על נמני מקצועית.נמני עם המינוסים הגדולים שלו ועם ההתבכיינות על ''בזבוז'' ה100 מיליון, היה חייב להמשיך עד לסיום העונה,הכיפה אדומה היתה עליינו לא רק על נמני.

יש עוד מספיק מאמנים ישראלים שעם הסגל של צ?לסי בזמנו היו מגיעים לגמר הצמפיונס ליג,ההבדל בינם לבין אברם הוא שלהם אין את הקומבינות הנדרשות. בינתיים מאז הוא עשה סיבוב יחצנות בפורטסמות כשהוא ידע מראש שאין לו מה להפסיד ומוביל את ווסטהאם לעונה נוראית.

וואלה אז איך זה שאף מאמן אחר אף פעם לא הגיע עם צ'לסי לגמר? בקמפיין שלו ישראל לא הפסידה 10 משחקים, אתה ראית מה קורה מאז? אני לא אומר שאברם לא קיבל את צ'לסי באחת הקומבינות הגדולות בתולדות הכדורגל, רק שזה לא משנה יותר כי הוא למד שם עוד ודוד על מה שהיה לו במילא והוא אלף רמות מעל כל המאמנים שהוזכרו פה כרגע, רק כמו שאמרתי זה מידי פנטזיה לחשוב שהוא יבוא למכבי.

נ.ב זוכרים איך אנשים נלחצו כשלבייב קנה את הפועל וגרנט עמד להיות המאמן שלהם?

אני לא חושב שיש אחד ,אפילו קוסטה,שיכול להגיד שההחלטה לבחור באיוניר על נמני מקצועית.נמני עם המינוסים הגדולים שלו ועם ההתבכיינות על ''בזבוז'' ה100 מיליון, היה חייב להמשיך עד לסיום העונה,הכיפה אדומה היתה עליינו לא רק על נמני.

עליי לא הייתה שום כיפה אדומה...גם עליך לא.

גם על אבי לא.

הןא נכשל ופוטר מה שלגיטימי בכל העולם....בכל תחום אגב.

אבל כן, נמני היה צריך לסיים את העונה אלא אם באמת היינו מתדרדרים לקטסטרופה נוראית (מתקשה להאמין)

אם המינוי של איווניר לגיטימי?

פייר? הוא מאכזב אותי אחרי חודשיים.

אבל זה נראה כמו סתם ככה מינוי מיותר...

ניחא.

אגב, אני עדיין מעודד, מכבי מניעה כדור (מה שלא היה אצל אבי) ומדי פעם רואים תנועה.

וכל עוד גפני וסבן לא בהרכב? הכל עדיף.

נ"ב?

תומר צודק.

גרנט למכבי היום? לא רע ויותר גרוע מזה לא יכול להיות.