Jump to content

חוזה ארוך טווח למוטי איווניר

Recommended Posts

לתת לו חוזה לעונה הבאה?

זה אדם בלי כבוד, שיתבייש, גועל נפש. תקראו את הטור של קסטור טרוי ותבינו.

על אבי נימני היה אפשר להגיד מיליון דברים, אבל הוא היה אלגנט, הוא לא היה אפס מאופס שאומר דבר כזה.

צריך להגיע ולירוק לו בפנים, בדיוק כמו שעשה לקהל של מכבי בזמנו.

אפס מסריח, מאחל לו שירגיש כמו שכל אוהדי מכבי מרגישים עכשיו, זבל.

החתיכת לקקן מסריח מוצץ לבעל הבית כדי להרוויח חוזה לעונה הבאה.

גועל נפש.

הרצחת וגם ירשת?

נסחפת קצת לא?

אני לא מוצא הבדלים בין נימני לאיוניר:

שניהם התאמצו מידי שבוע לבלבל את הקבוצה בהרכביפ ניסיוניים.

שניהם העלימו שחקנים באופן מקסים.

שניהם זכו לתוצאות טובות נגד חלשות ולגרועות נגד כל השאר.

שניהם סרבו לשחרר את קולאוטי (שביקש מכל אחד מהם...) למרות הוזה הסנסציוני ביותר בליגה מאז ומעולם.

אני יכול להמשיך ככה עוד ועוד (גם אתה תאמין לי) אבל המסר די ברור גם בלי שאצטרך...

שניהם נכשלו.

תכלס אני באמת לא מבין אותכם

אתם אמרתם כל הזמן להביא את מוטי כולכם התלהבתם שמיץ' הביא אותו

פתאום הוא בן זונה? מאיפה באתם אתם רציניים?!@

תראו את רוני לוי בביתר , מוריד את הפועל כמו ילד טוב

תהנו עם מה שבחרתם ואל תבכו

וואי רוני לוי ניצח את הפועל, זהו עשה את שלו לכל העונה, שיפרוש בשיא.

חחח ניצח את הפועל והיום עשה תיקו מול הקבוצה הכי חלשה בליגה בעשור האחרון, אז?

ולא שאני משווה, אבל גם מוריניו בנוק אאוט ניצח את ברצלונה ובא לריאל והפסיד מולם 5-0.

זה שהוא ניצח את הפועל עם בית"ר לא אומר שאם הוא היה מאמן אותנו היינו שולטים בדרבים, איזה קו מחשבה מעוות יש לקהל שלנו.

גם העפתם את נמני בלי צ'אנס לפחות עד סוף העונה וגם להפיל עליו הפסד אחריי חודשיים? בחייך,הנה הבאתם ''מאמן'' תאשימו אותו.

גם העפתם את נמני בלי צ'אנס לפחות עד סוף העונה וגם להפיל עליו הפסד אחריי חודשיים? בחייך,הנה הבאתם ''מאמן'' תאשימו אותו.

נסחפת קצת לא?

אני לא מוצא הבדלים בין נימני לאיוניר:

שניהם התאמצו מידי שבוע לבלבל את הקבוצה בהרכביפ ניסיוניים.

שניהם העלימו שחקנים באופן מקסים.

שניהם זכו לתוצאות טובות נגד חלשות ולגרועות נגד כל השאר.

שניהם סרבו לשחרר את קולאוטי (שביקש מכל אחד מהם...) למרות הוזה הסנסציוני ביותר בליגה מאז ומעולם.

אני יכול להמשיך ככה עוד ועוד (גם אתה תאמין לי) אבל המסר די ברור גם בלי שאצטרך...

שניהם נכשלו.

לשחרר את קולאוטי? ומי מסבסד לו תחוזה שמיטש בכבודו ובעצמו טס לסגור בגרמניה? אני ואתה? שניהם נכשלו אתה צודק,רק תוסיף שיש הנהלה שרצתה אולי שייקחו אליפות אבל שמחה מאד על הכשלון ועל הדלת הפתוחה החוצה.

די כבר סתמו את הפה

מה זה לא נתנו לאבי צ'אנס? 3 שנים הוא קיבל ורק גרם לנו לצער

3 שנים שבהן הסמל הכי גדול שלנו הפך לאדם הכי שנוא בבלומפילד

אבי קיבל הכל ולא עשה כלום, אבי הוא זה שדאג לחבר שלו סולומון ובגלל זה אין לנו אפילו שוער מחליף

ןעוד דבר מאיוניר ונימני

משניהם אע"פ שזו חוכמה בדיעבד האכזבה היא רק חלק מהתוצאה, יש תחושה של שבר עמוק שספק אם כל מאמן אחר שנכשל היה מותיר.

הקבוצה שלמה ואנחנו ספגנו שכר לימוד יקר מידי עבור מאמנים שהרושם הכי חזק שהותירו זה חוסר נסיון (ןיסלח לי יוסי מזרחי אבל הנוכחות שלו במכבי מזכירה לי את זו אדגר דווידס)

העונה הזו מתה ממזמן, זה שרצינו להאמין בסדר גמור. אבל חלאס מספיק.

בלי מספרי שמונה ובלי חיבור להוט,

מכבי צריכה המון דברים אבל גם מאמן

האמת ממוטי איוניר ממש התאכזבתי

ציפיתי ממנו להרבה יותר מבינוניות מינוס

שבוע שעבר מכבי נראתה טוב והיה נראה כאילו הנה מתגבש לו הרכב

משום מה הוא החליט להרוס הכל השחקן היחיד שהיה חסר לו זה רנגלוב שבמקומו יכל לשחק קולאוט או אבידור

במקום זה הוא הכניס את זיו להיות קשר מה הקשר של זיו ללהיות קשר או שבכלל מה הקשר של זיו לשחקן כדורגל

עם כל הכבוד לג'ורג' לדעתי כלומי יותר טוב ממנו במיוחד בצד ההתקפי ג'ורג' לא מספיק תוקף וגם בהגנה היום הוא לא היה מי יודע מה

אבל במקומו להכניס את ייני במה הוא יעזור לנו בדיוק לכבוש?

לא יכול להיות שבתקציב של 100 מיליון אין לנו בלם מחליף כבר פעם שנייה העונה שזה קורה

אבידור רק רואה יציע אתה מעלה אותו במקום מדוניאנין ? הוא זה שיציל אותנו ?

מה קורה עם דור מלול ? למה שחקן שבתחילת העונה נחשב להבטחה הכי גדולה נעלם

הדבר היחיד הטוב שאיוניר עשה בחודשים שלו במכבי זה להעיר את אלברמן

כל משחק שעובר חושף את עליבות הסגל שנבנה כאן(סטרול, זיו, שטראובר-פחחחח).

לנמני(או מוטי ואחרים)מותר לטעות.הבעיה היא שאין כאן מערכת של איזונים ובלמים. קריית שלום הוא חלל ריק.

נמני אסף מכל הבא ליד , מוטי מביך בניהול המשחק , והשיירה ממשיכה לקרטע כאשר רק לנו כואב.

כרגע-מכבי היא קבוצה שבלתי אפשרי להצליח בה.

די כבר סתמו את הפה

מה זה לא נתנו לאבי צ'אנס? 3 שנים הוא קיבל ורק גרם לנו לצער

3 שנים שבהן הסמל הכי גדול שלנו הפך לאדם הכי שנוא בבלומפילד

אבי קיבל הכל ולא עשה כלום, אבי הוא זה שדאג לחבר שלו סולומון ובגלל זה אין לנו אפילו שוער מחליף

דבר יפה אל תשחק לי עבריין מקלדת.

3 שנים? עונה אחת היתה של בן שמעון,עונה שניה יחסית לחומר השחקנים הצלחה,13 מחזורים לא טובים אבל ראית שינוי אצל מוטי?

אדם הכי שנוא בלומפילד? אתה רק מחזק מה חושבים עליינו מבחוץ,תהנה מבושינסקי וקשטן עונה הבאה אח שלי.

3 שנים? עונה אחת היתה של בן שמעון,עונה שניה יחסית לחומר השחקנים הצלחה,13 מחזורים לא טובים אבל ראית שינוי אצל מוטי?

אדם הכי שנוא בלומפילד? אתה רק מחזק מה חושבים עליינו מבחוץ,תהנה מבושינסקי וקשטן עונה הבאה אח שלי.

אני חושב שאני אומר את זה בפעם המיליון פה בפורום:

זה שאיווניר לא טוב לא הופך את אבי למאמן טוב

כל משחק שעובר חושף את עליבות הסגל שנבנה כאן(סטרול, זיו, שטראובר-פחחחח).

לנמני(או מוטי ואחרים)מותר לטעות.הבעיה היא שאין כאן מערכת של איזונים ובלמים. קריית שלום הוא חלל ריק.

נמני אסף מכל הבא ליד , מוטי מביך בניהול המשחק , והשיירה ממשיכה לקרטע כאשר רק לנו כואב.

כרגע-מכבי היא קבוצה שבלתי אפשרי להצליח בה.

כולנו חכמים בדיעבד,חוץ מקוסטה שהאמת טחן את המוח לפני,את מי היית מביא במקום סטרול זיו ושטראובר הרי רק לפני עונה 2 גמרו מהם,הבנאדם ניסה להביא נסיון, אחרי הפיפי שעשו פה עונה קודמת הילדים. הריק שהזכרת לא ייתמלא, סלח לי שאני קלישאתי, הלב של מכבי היה נמני וזה הריק שנוצר. עוד סיבוב שניים מקסימום עונה,יתחילו להתגעגע גם לנמני,שהיה מביך לא פחות ממוטי מבחינת אימון,בושינסקי מחרב לך את המועדון אחי עוד תראה.

אני חושב שאני אומר את זה בפעם המיליון פה בפורום:

זה שאיווניר לא טוב לא הופך את אבי למאמן טוב

מי לעזאזל אמר שנמני מאמן טוב? הבנאדם בעצמו לא רצה להיות מאמן,אבל שיחקתם לידיים של שונאי מכבי שחברו לשונאי נמני ה''ערס המזרחי'' ,לדוגמא השטות שכולם למדו לדקלם שנמני מקנא בדור? איפה דור אחי? נמני אשם בהעלמתו? עבדו עלייכם בעיינים יבואו רק ימים שחורים יותר אתה מוזמן לצטט אותי בעתיד.

די כבר לגניבת הדעת שלך. עונה אחת היתה של בן שמעון כשנמני הביא לו את כל השחקנים,בעונה שעברה רביעייה בדרבי לא היתה שום הצלחה בשבילי,אני בטוח שגם בשבילך לא. העונה נמני בנה קבוצה נוראית,ההפסד היום הוא גם אשמתו,כמובן שגם של איוניר. אבי קיבל מספיק צ?אנסים,אבל האמת היא שהוא פשוט מאמן גרוע. איוניר כנראה לא הרבה יותר טוב,אבל זה לא הופך את זה לזה שאבי לא היה צריך ללכת הביתה.

די כבר לגניבת הדעת שלך. עונה אחת היתה של בן שמעון כשנמני הביא לו את כל השחקנים,בעונה שעברה רביעייה בדרבי לא היתה שום הצלחה בשבילי,אני בטוח שגם בשבילך לא. העונה נמני בנה קבוצה נוראית,ההפסד היום הוא גם אשמתו,כמובן שגם של איוניר. אבי קיבל מספיק צ?אנסים,אבל האמת היא שהוא פשוט מאמן גרוע. איוניר כנראה לא הרבה יותר טוב,אבל זה לא הופך את זה לזה שאבי לא היה צריך ללכת הביתה.

תשאל את בן שמעון חוץ מדולי אם היה שחקו אחד שהוא לא הביא.

עונה קודמת הצלחה יחסית,אבי לא מאמן ולא היה צריך להיות מאמן עוד יום אחד תבינו שהבנאדם שכב על הגדר,של מליון שקל לעונה מסכים לא רק מטוב ליבו,עוד תחכימו בעונות הבאות.

כולנו חכמים בדיעבד,חוץ מקוסטה שהאמת טחן את המוח לפני,את מי היית מביא במקום סטרול זיו ושטראובר הרי רק לפני עונה 2 גמרו מהם,הבנאדם ניסה להביא נסיון, אחרי הפיפי שעשו פה עונה קודמת הילדים. הריק שהזכרת לא ייתמלא, סלח לי שאני קלישאתי, הלב של מכבי היה נמני וזה הריק שנוצר. עוד סיבוב שניים מקסימום עונה,יתחילו להתגעגע גם לנמני,שהיה מביך לא פחות ממוטי מבחינת אימון,בושינסקי מחרב לך את המועדון אחי עוד תראה.

אני ממש לא חכם בדיעבד. סטרול מעולם לא היה טוב, כנל זיו(מדהים-הוא השחקן הכי בטוח בהרכב) .שטראובר זאת פרשה לא קשורה- איך אפשר לכבד ליצן כזה?

ועדיין, גם אם אני זורם איתך והסגל מצויין ומושלם-לא נמני ולא מוטי ידעו להפיק משהו חיובי מהדבר הזה. הם כנראה לא מאמני כדורגל טובים-כרגע. כתבתי לא פעם בקיץ-אני מקווה שלנמני יש תמונה בראש. לא היתה לו ובוודאי שאין למוטי. להביא כי אתה יכול זאת רק התחלת הדרך. אחרי זה יש את העניין הפעוט הזה שנקרא-לאמן.

הריק אמור להתמלא על ידי מינויים של מיטש. אין שום פיקוח ואיזון, איש הישר בעיניו יעשה.

זה היה מועיל גם לנמני ולמוטי.

סטרול היה טוב גם במכבי ןעןד יותר ב3 העונות מאז שעזב, אנשים חלמו שיחזור, לנמני לא היו אופציות אחרות,זיו לא היה טוב אתה מבלבל תמוח בן אדם,אחד המינים הכי טובים שהיו כאן עד העונה שעברה,תבין נמני עשה טעויות קשות בבניית הסגל ומאמן טוב הוא כבר לא יהיה הדבר האחרון שמכבי היתה צריכה העונה זה שיילך כמו שהלך,אתה אוהד ותיק כמוני, אצל כמה אנשים שעברו במועדון, ראית בעיינים את אהבת מכבי כמו אצל נמני? נכון הוא עשה כאן מיליונים סובב את לוני על האצבע הקטנה,אבל מאז שחזר ב2006 היה לנו אוהד כמונו שם למעלה בהנהלה.הטעות שלו היתה לקחת את התפקיד כדיי לא לאבד את מכבי,חכה כמה חודשים תראה איך שוב נכנס לסחרור.

עושה ממנו צחוק...כל שבוע נער חדש...מה אנחנו בובת ניסויים של איווניר?

לא יכול להיות שכל ההרכב של הנוער יותר טוב מהבוגרים,

אם אתה חושב שיש כישרון יוצא דופן תן לו צ'אנס בהתחלה כמחליף אחרי זה הרכב אם צריך,

אבל לשים בהרכב פעם את דור מיכה פעם את ג'ורג פעם את ריף פרץ ופעם את אורי כהן..ובגלל זה אנחנו נראים ככה

דיברו על זה שאצל נמני ההרכב כל הזמן משתנה..חח הצחקתם את איווניר.

לא מבין מה הוא בא להוכיח פה.

אה ואגב, העונש הכי גדול שלנו זה שויתרנו על רב"ש כל כך מהר.

כמה עונשים יש לנו? הלוואי והיה לנו עונש אחד.

שכחתם מה עשינו לקלינגר, לגרנט, בן שמעון, אלי כהן והרשימה כל כך ארוכה.

היחיד שנתנו לו זמן (לדעתי שלא בצדק) היה אבי נמני. הוא היחידי שקיבל את כל הזמן שבעולם.

היום נזכרתי שבן שמעון התעקש על אורי שטרית, וטל ברמן (אולטראס) צעק כל היום בתקשורת, שאורי שטרית חרא ואפס ואין לו מקום.... וכל החרא הזה. הוא אפילו קיים שיחה עם בן שמעון והאחרון אמר לו "אל תדברו איתי בקלישאות"

בקיצור, רן בן שמעון התעקש על שטרית שלא פגע בכלום במכבי, והיום הוא היה בין הכי טובים במגרש. במכבי הוא לא הרים פעם אחת מדוייק והיום כל הרמה לראש.

אני מתחיל באמת להבין שהשחקנים הם לא הבעיה. כל שחקן שמשחק במכבי גרוע, כבד, לא זז, עובד לקבוצה אחרת (בדרך כלל קבוצה בינונית) ונהיה כוכב.

הלוואי שהייתי יודע מה הבעיה אצלנו, מה שבטוח, זה מתחיל להלחיץ מאוד.

קיקומן,

יש לי הרגשה שכל מי שהצטיין בהגנת נתניה עשה זאת בזכות מרין. סטרול היה בסדר-לא יותר מזה(עלה יותר מידי).

זיו, אתה מוזמן לפגוש כמה מחברי אוהדי ביתר.איך הם צחקו עלי בקיץ. לא רואה בו שום דבר מיוחד. מכבי מייצרת ומשאילה בינוניות כזאת כל הזמן.

מסכים שנמני היה צריך ללכת בקיץ ולא באמצע העונה. אני ידעתי שהקבוצה הזאת לא מסוגלת להתמודד אז שיעשו את התהליך באופן מסודר בקיץ.

אמ למכבי אין תקומה ללא נמני (שאני לא מפקפק באהבתו) אז אפשר לסגור את העסק ולכבות את האור. או לנסות להחיות את המערכת במינויים מהסוג הזה.

אין ספק שרק לנו כואב והוואקום במערכת הוא אדיר. מהבחינה הזאת-לא התקדמנו מטר מימיו של איש הגשם לוני.  

מי לעזאזל אמר שנמני מאמן טוב? הבנאדם בעצמו לא רצה להיות מאמן

פעם אחת ולתמיד שמישהו יסביר לי,

רב"ש פוטר מחזור 8, נמני לא רצה להיות מאמן, אז למה הוא נשאר בתפקיד עוד שנתיים וחצי? למה שיוסי מזרחי מונה הוא לא עלה ליציע?

לא יותר פשוט היה לומר אחרי אותה עונה - אני לא רוצה לאמן

אתה לא היחיד שטוען שהיה כאן תרגיל אבל תהרוג אותי - לא קולט אותו

לא, אני הבאתי נכון?

מה הקשר לא הבנתי? מישהו פה רצה שיהיה כישלון כזה?

אבל תסתכל על החודש האחרון רבאק...

הפסד להפועל חיפה, נצחון בשיניים מול הקבוצה האימתנית מאשקלון, תיקו עם עכו והפסד מביש היום לקרייה.

מה הוא עשה פה בדיוק? איפה השינוי? על מה מגיע לו חוזה?

תעשו לי טובה.

חלאס עם מכביסטים, תביאו לפה מאמנים ברמה פעם אחת.

אה ואגב, העונש הכי גדול שלנו זה שויתרנו על רב"ש כל כך מהר.

הטעות הכי גדולה שויתרנו על רב"ש? מי ויתר בדיוק? אני? לא זה אתה וכל אלה שצועקים למאמן להתפטר אחרי 8 מחזורים ואותו דבר בדיוק עשית לנמני ועכשיו אתה עושה את זה למוטי איווניר אחרי 8 מחזורים, וגם למאמן הבא תקרא להתפטר אחרי 4 וחצי משחקים.

אז דיי לזיין ת'שכל

ואל תזיינו תשכל על נמני ותגידו ששלוש שנים הוא נכשל , כי שנה שעברה עם תקציב נמוך וקבוצה של נגרים הצלחנו יפה מאוד ומי שיגיד שלא משקר.

דבר שני נמני לא רצה להיות מאמן , לא הייתה לא ברירה הוא לקח את התפקיד רק כי מכבי חשובה לו.

שנה שעברה נהינתי הרבה יותר ממה שאני נהנה השנה .