Jump to content

חוזה ארוך טווח למוטי איווניר

Recommended Posts

זילבר,

באמת שלא היו לי הכוחות להתייחס לכולם.איתך הסליחה. בחרתי להתייחס לבלם שיוצא לאופסייד ולהרים ידיים(ששכח מתי לקח כדור ראשון בראש ממישהו)במקום לרוץ ולשמור את החלוץ. למגן הכי בטוח בהרכב גם אם יצטרך לשחק כחלוץ ולליצן בשער שלראות אותו גובל בכאב פיזי. כשתבין שפני הקבוצה כפני הקפטן שלך, יהיה לך קל יותר להבין איך העסק הזה פריך כמו קרטון ואיך הוא נבנה מלכתחילה. בית ספר לאיך לא להרכיב קבוצה-המדריך השלם!

סגל טוב-זה סגל שמספק את הסחורה. כל השאר-בילבולי ביצים של פוטבול מנג׳ר למתחילים.

אמרתי לסוייר בחמישי שזה יגמר בהפסד שלוש אחד. קריית שמונה היא קבוצת כדורגל טובה ממך. לא יודע אם הם חולמים על הקישור שלך, אני יודע שהם פירקו אותו.

וגם עם כל הבעיות מסביב- אפשר להוציא יותר אם היה להם אופי, רצון, תשוקה. מוטי בטח שנכשל בזה כישלון גמור. הוא גמר לך את העונה בגביע(וכתבתי את זה אז). משם זה רק מידרדר. זה כנראה לוקסוס גדול מידי לצפות לאיזה רבע שעה של כדורגל מהסגל היקר ביותר בתולדות מכבי, אבל רצון? איכפתיות?זה גם יותר מידי?אפילו גאווה מיקצועית אין להם. על יכולת מנטלית מינימלית לא כדאי להרחיב. מכבי מעניינת אותם כמו שבלט בולשוי מעניין אותי. עושים את המינימום. חבורה של פנסיונרים/כוכבים על הנייר רק מעצם משכורתם. המצאות!

תמונת היום-הקפטן שלך שצורח על ג׳ורג׳ לאחר שהוא בעצמו גרם לקרן.אין לי מה לומר מלבד בוז עמוק וסלידה. הוא קפטן וספורטאי כמו שאני מדען טילים. אגב, הוא גם שוער בינוני שמשמר את הקאריירה שלו בפרופיל גבוה בחסות שכונת מכבי.

זילבר,

באמת שלא היו לי הכוחות להתייחס לכולם.איתך הסליחה. בחרתי להתייחס לבלם שיוצא לאופסייד ולהרים ידיים(ששכח מתי לקח כדור ראשון בראש ממישהו)במקום לרוץ ולשמור את החלוץ. למגן הכי בטוח בהרכב גם אם יצטרך לשחק כחלוץ ולליצן בשער שלראות אותו גובל בכאב פיזי. כשתבין שפני הקבוצה כפני הקפטן שלך, יהיה לך קל יותר להבין איך העסק הזה פריך כמו קרטון ואיך הוא נבנה מלכתחילה. בית ספר לאיך לא להרכיב קבוצה-המדריך השלם!

אמרתי לסוייר בחמישי שזה יגמר בהפסד שלוש אחד. קריית שמונה היא קבוצת כדורגל טובה ממך. לא יודע אם הם חולמים על הקישור שלך, אני יודע שהם פירקו אותו.

וגם עם כל הבעיות מסביב- אפשר להוציא יותר אם היה להם אופי, רצון, תשוקה. מוטי בטח שנכשל בזה כישלון גמור. הוא גמר לך את העונה בגביע(וכתבתי את זה אז). משם זה רק מידרדר. זה כנראה לוקסוס גדול מידי לצפות לאיזה רבע שעה של כדורגל מהסגל היקר ביותר בתולדות מכבי, אבל רצון? איכפתיות?זה גם יותר מידי?אפילו גאווה מיקצועית אין להם. על יכולת מנטלית מינימלית לא כדאי להרחיב. מכבי מעניינת אותם כמו שבלט בולשוי מעניין אותי. עושים את המינימום. חבורה של פנסיונרים/כוכבים על הנייר רק מעצם משכורתם. המצאות!

תמונת היום-הקפטן שלך שצורח על ג׳ורג׳ לאחר שהוא בעצמו גרם לקרן.אין לי מה לומר מלבד בוז עמוק וסלידה. הוא קפטן וספורטאי כמו שאני מדען טילים. אגב, הוא גם שוער בינוני שמשמר את הקאריירה שלו בפרופיל גבוה בחסות שכונת מכבי.

בתור אחד שבתמונה שלו נמצא אולי הקפטן הכי גדול שקיים כיום, אני בהחלט מבין שפני הקבוצה כפני הקפטן. :thumbs:

יכול להיות שאתה באמת צודק, והצורה שבה אני מציג את הסגל באמת שווה לפוטבול מנג'ר למתחילים. אבל אני בכל מקרה מאמין שיש משהו שאפשר לעבוד איתו בסגל הזה. שכן יש חומר טוב, לא הכל רקוב.

לא יודע אם לשחקנים אין אופי ורצון. יותר בקטע של חוסר הבנה מה לעשות. (שים לב שגם בעונות הקודמות, עם כל השחקנים שבאו לפה, לכולם קרו מקרים דומים)

חייבים להחתים את מוטי לעוד כמה שנים, שיבנה דרך, שיטה.

אני מצטט משהו שאיציק זוהר אמר אתמול:"השחקנים צריכים להבין שהעתיד שלהם תלוי בו, ולא העתיד שלו תלוי בהם"

חחח לא יודע עם אתם יודעים או לא...אבל מוטי לפני 3 שבועות בערך השתגע....הבנאדם קפץ לו פיוז....אם הוא מסיים את העונה הוא ילך אחרי זה בפגרה לאיזה חודש אבארבאנל.

זילבר,

סגל טוב-זה סגל שמספק את הסחורה. כל השאר-בילבולי ביצים של פוטבול מנג?ר למתחילים.

תמונת היום-הקפטן שלך שצורח על ג?ורג? לאחר שהוא בעצמו גרם לקרן.אין לי מה לומר מלבד בוז עמוק וסלידה. הוא קפטן וספורטאי כמו שאני מדען טילים. אגב, הוא גם שוער בינוני שמשמר את הקאריירה שלו בפרופיל גבוה בחסות שכונת מכבי.

איפה היית בקיץ?

איפה היית כל יום חמישי מאז?

איפה כולכם הייתם שאמרתי את כל זה?

כמה זה כואב לראות את סטרול שעוזב כדור לחלוץ כי הוא בטוח שהיה אופסייד, או מלווה חלוץ ונותן לו לנגוח לשער, את שטראובר הבדיחה לא לוקח כדור שעובר לו ליד הרגליים.

הייאוש מהקבוצה גרם לי לצחוק מכל גול כבר...

להחתים את איווניר ליותר מהשנה הזאת, זה יהיה בזיון, אומנם הוא לא בנה את הסגל, אבל המערכים והטביעות אצבע שלו ניכרים מאוד, והם כרגע כשלון טוטאלי........אנחנו לא רוצים עוד גנב דעת בתקשורת, איווניר הוא קלינגר לעשירים, הוא גונב את הדעת של כולם ומפיל את האשמה, לא לוקח אחריות ומאשים את כל העולם.

גרנט? 'בדם ואש את אברם נגרש'. רב"ש? מחזור 8, איצטדיון שלם צועק לו להתפטר. קשטן? תשאל את אוהדי בני יהודה מה הם חושבים עליו.

אז אחד מה-3 יחתום ל-5 שנים בקיץ, כולם יגידו וואו איזה איש מקצוע בכיר, ואז אחרי 3-4 הפסדים ישלחו אותו הביתה.

מה כאילו אתם לא רואים את המחזוריות? כשנימני הלך הביתה ראיתי לפחות 10 פוסטים של הנה זה מתחיל, עוד מעט הקהל שמינה את מוטי יקלל אותו מהיציע.

גרנט השתנה מעט מאז ממאמן שהביא אותנו בעונתו האחרונה למקום שישי אם אני לא טועה הוא הביא לחיפה אליפות הוא הביא את צלסי לגמר הצמפיונס והפסיד רק בגלל שהקפטן החליק בבעיטה המכרעת.

קשטן יש ניסיון מוכח עם מכבי ועם קבוצות גדולות בכלל ותכלס הוא הוציא את המקסימום מהקבוצת פח שלו.

רב"ש לא רציתי שיעזוב אז וגם לא הגיע לו לעזוב להזכירך אילולא טעויות שיפוט מכריעות ב-5-6 המחזורים (מה שהפך לעונת שיא בטעויות נגדנו 25+ נק' )הראשונים הוא היה עם מאזן מושלם. וממש לא אצטדיון שלם 2 ו-13 ואולי רבע מ-8 ו-11 תאמת האוהדים האלה יצעקו למאמן להתפטר גם אם נרוץ לאליפות ובמקרה נפסיד או נעשה תיקו.

זה לא סוד שגולדהאר מעדיף את קשטן...

הוא חתום בכלל בבני יהודה לעונה הבאה?

לא נראה לי שכל כך מעוניינים בו לעונה הבאה שם.

כל אותם אנשים שכותבים הודעות בעד אברם גרנט,יש שתי אופציות:

1. הזכרון שלכם קצר,מאוד (לא מפתיע)

2. לא חוויתם את מכבי תחתיו בשנים 96-2000

בתור אחד שכן חווה אותן,בתור ילד בבי"ס יסודי,אסור לתת לעולם שהנוכל הבן זונה הזה יחזור למכבי. לא מעניין אותי אם הוא הגיע לגמר צ'מפיוס או זכה במונדיאל,אין שום סיכוי שיחזירו לפה את אברם הבן זונה בלי שזה יעבור בבלגאן.

כל אותם אנשים שכותבים הודעות בעד אברם גרנט,יש שתי אופציות:

1. הזכרון שלכם קצר,מאוד (לא מפתיע)

2. לא חוויתם את מכבי תחתיו בשנים 96-2000

בתור אחד שכן חווה אותן,בתור ילד בבי"ס יסודי,אסור לתת לעולם שהנוכל הבן זונה הזה יחזור למכבי. לא מעניין אותי אם הוא הגיע לגמר צ'מפיוס או זכה במונדיאל,אין שום סיכוי שיחזירו לפה את אברם הבן זונה בלי שזה יעבור בבלגאן.

גם אני חוויתי את השנים האלה טוב טוב בתור ילד ביסודי/תיכון, אבל גם חוויתי את העשור שאחריו. ובינינו, המצב היום לא טוב יותר מאז.

גם אני חוויתי את השנים האלה טוב טוב בתור ילד ביסודי/תיכון, אבל גם חוויתי את העשור שאחריו. ובינינו, המצב היום לא טוב יותר מאז.

כמה סבל הוא גרם לנו המניאק...

בדם ואש את אברם נגרש לא?

אז מה פתאום עכשיו אתם רוצים אותו?

אני חוויתי את 92-95 מה אומר לכם? היה לא רע.

אגב, היאוש היום מאד מזכיר את היאוש של אז(לפני בואו) והוא בעצם ההוכחה שאדם אחד כן יכול לעשות הבדל.

הקדנציה השניה בהחלט מעליבה את הראשונה. אולי הוא נחטף על ידי חייזרים....

למען האמת, אין הרבה אופציות.

משום מה קשה לי לראות את קשטן מגיע.

רב"ש לא יחזור ולא יציעו לו לחזור.

גרנט... נו באמת, צאו מהסרט.

מי כבר נשאר? אולי ראובן עטר, היחיד מהמאמנים בליגה היום שאני מסוגל לראות אותנו מביאים. אבל יאכלו אותו אצלנו בלי מלח, ואחרי 10 מחזורים הוא יתחנן שיתנו לו ללכת הביתה.

בקיצור... לדעתי איווניר ישאר עוד עונה. טוב או רע? נגלה עוד שנה פחות או יותר.

אה, שמעתי שיובל נעים לא רוצה להמשיך בפ"ת... להביא! (ולמען הסר ספק, זה נאמר בציניות מוחלטת).

זילבר,

פאביצביץ 30, סטרול 30, ניבאלדו 30, סידיבה 28, אלברמן 27, רנגלוב 27, מדוניאנין 25, עטר 23, בוזגלו 22.

זה השלד שלך שרובו הגדול מורכב משחקנים שאמורים להיות בשיא הקריירה. לא פנסיונרים ולא בטיח.

רבאק, אפילו הפנסיונרים כביכול קולאוטי, זיו וסבן הם בני 28-30, כשעד לא מזמן פתחו קבוע בהרכב של הנבחרת.

בקיץ לא זכור לי שמישהו אמר משהו על השובע אלא שהניסיון חשוב כדי לקחת אליפות...

כשאני מסתכל על טווח הגילאים, ומהלך הקריירה של כל שחקן בפרט, קשה לי להבין איך הקבוצה הזו יכולה להיות שבעה.

מקצועית חסר בקבוצה הזו משחק אגפים כמו שכבר כתבתי, כשהמגינים בכושר ירוד. חסר חלוץ 9 סקורר מלבד אלירן עטר שעליו נופל כל הנטל.

חסר את אלברמן בכושר שיא - 50-50 שמנווט את המשחק (נגד עכו זה הכיוון), וחסרים הפצועים ניבאלדו (יציבות הגנתית) ויצחקי (ניצוץ בחלק הקדמי, עוד שחקן שמכריע משחקים)

סטלן, יובל נעים בין ה- 4 מאמנים הכי טובים בליגה. לפני אלישע לוי ובטח לפני איוניר. הוא בן אדם דפוק, מרגש, אבל דפוק, כן, אבל מה שהוא עושה העונה עם הפועל פ"ת זה לא הגיוני. בקטע טוב כמובן.

למען האמת, אין הרבה אופציות.

משום מה קשה לי לראות את קשטן מגיע.

רב"ש לא יחזור ולא יציעו לו לחזור.

גרנט... נו באמת, צאו מהסרט.

מי כבר נשאר? אולי ראובן עטר, היחיד מהמאמנים בליגה היום שאני מסוגל לראות אותנו מביאים. אבל יאכלו אותו אצלנו בלי מלח, ואחרי 10 מחזורים הוא יתחנן שיתנו לו ללכת הביתה.

בקיצור... לדעתי איווניר ישאר עוד עונה. טוב או רע? נגלה עוד שנה פחות או יותר.

אה, שמעתי שיובל נעים לא רוצה להמשיך בפ"ת... להביא! (ולמען הסר ספק, זה נאמר בציניות מוחלטת).

מה שאני גם חושב, אין כמעט מאמנים בשוק

חוץ מרב"ש, שירזי (שמשום מה זה נראה כאילו לא בא לו לאמן) ואולי גם גיא לוזון (שמצד שני נכשל בקבוצה גדולה) פשוט אין מאמנים "חדשים" בשוק

המאמן היחיד שאולי קצת מעניין אותי זה אלי כהן. ובלי קשר לעכו, גם שנה שעברה ראו על רעננה שהיא קבוצה מאומנת שיודעת איך לעמוד על המגרש (מה לעשות שחומר השחקנים היה פשוט עלוב?)

איפה היית בקיץ?

איפה היית כל יום חמישי מאז?

איפה כולכם הייתם שאמרתי את כל זה?

כמה זה כואב לראות את סטרול שעוזב כדור לחלוץ כי הוא בטוח שהיה אופסייד, או מלווה חלוץ ונותן לו לנגוח לשער, את שטראובר הבדיחה לא לוקח כדור שעובר לו ליד הרגליים.

הייאוש מהקבוצה גרם לי לצחוק מכל גול כבר...

פשוט לא ייאמן, שלושת הגולים הראשונים, כולם של סטרול(בראשון, גם פאביצ'ביץ' וגם הוא חולמים, בעוד "זלאטן" נוגח פנימה)

אני חוויתי את 92-95 מה אומר לכם? היה לא רע.

אגב, היאוש היום מאד מזכיר את היאוש של אז(לפני בואו) והוא בעצם ההוכחה שאדם אחד כן יכול לעשות הבדל.

הקדנציה השניה בהחלט מעליבה את הראשונה. אולי הוא נחטף על ידי חייזרים....

כנ"ל.

הקדנציה הראשונה של אברם הייתה נפלאה לדעתי, השנייה הייתה זוועה ומקוממת.

בחיים לא סבלתי ככה ממכבי כמו שסבלתי באותם שנים.

פאביצביץ 30, סטרול 30, ניבאלדו 30, סידיבה 28, אלברמן 27, רנגלוב 27, מדוניאנין 25, עטר 23, בוזגלו 22.

זה השלד שלך שרובו הגדול מורכב משחקנים שאמורים להיות בשיא הקריירה. לא פנסיונרים ולא בטיח.

רבאק, אפילו הפנסיונרים כביכול קולאוטי, זיו וסבן הם בני 28-30, כשעד לא מזמן פתחו קבוע בהרכב של הנבחרת.

בקיץ לא זכור לי שמישהו אמר משהו על השובע אלא שהניסיון חשוב כדי לקחת אליפות...

כשאני מסתכל על טווח הגילאים, ומהלך הקריירה של כל שחקן בפרט, קשה לי להבין איך הקבוצה הזו יכולה להיות שבעה.

מקצועית חסר בקבוצה הזו משחק אגפים כמו שכבר כתבתי, כשהמגינים בכושר ירוד. חסר חלוץ 9 סקורר מלבד אלירן עטר שעליו נופל כל הנטל.

חסר את אלברמן בכושר שיא - 50-50 שמנווט את המשחק (נגד עכו זה הכיוון), וחסרים הפצועים ניבאלדו (יציבות הגנתית) ויצחקי (ניצוץ בחלק הקדמי, עוד שחקן שמכריע משחקים)

אולי חסר דור הביניים של אמצע העשרים. אלה שחייבים להוכיח את עצמם כדי לקבל חוזה באירופה.

כל המנוסים-זה החוזה האחרון הגדול שלהם.

הייתי אומר אולי שהכל שטויות ופשוט אין איש מקצוע טוב שיחבר את זה אבל זה מעבר לזה.גם להם יש אחריות.

הכל סבבה ונחמד, שגולדהאר יפנק את איווניר גם עם חוזה ל100 שנה נוספות, רק שיפסיק להאשים את נימני.

שיהיה גבר ויקח אחראיות כי האמירות שלו מביאות עצבים.

גיא לוי. זוכרים?

היחיד שבאמת הצליח עם הצעירה (אמנם עם דור מגה מוכשר, אבל בכל זאת, העלה אותנו ליורו בזכות ולא בחסד של אירוח הטורניר).

התמודד עם לחץ וקהל מפגר בבאר שבע והצליח להעלות אותם ליגה.

מבין כדורגל ללא ספק, וגם איש מקצוע שנאמן לדרך שלו.

בלי קשר, מסכים עם האמירה של איציק זוהר - השחקנים באמת חייבים להבין שהעתיד שלהם תלוי במאמן ולא להיפך. למרבה הצער מתי בפעם האחרונה סיטואציה כזאת קרתה בישראל???