Jump to content

חוזה ארוך טווח למוטי איווניר

Recommended Posts

פעם אחת ולתמיד שמישהו יסביר לי,

רב"ש פוטר מחזור 8, נמני לא רצה להיות מאמן, אז למה הוא נשאר בתפקיד עוד שנתיים וחצי? למה שיוסי מזרחי מונה הוא לא עלה ליציע?

לא יותר פשוט היה לומר אחרי אותה עונה - אני לא רוצה לאמן

אתה לא היחיד שטוען שהיה כאן תרגיל אבל תהרוג אותי - לא קולט אותו

תשאל את ''המכביה'' איך ממשחק למשחק נאחזנו באמונה שהנה זה בא, גם נמני האמין ורצה לקחת אליפות כמאמן,היה מאבק כח ונמני הפסיד,לצערי אני בטוח שגם אנחנו.

העיקר שמוריניו וקאפלו מחכים לטלפון מגולדהאר, והעיקר ששוב נחליף מאמן שאחרי 8 מחזורים נקלל ונשלח הביתה.

נחליף נחליף בסוף נמצא מישהו מתאים

מי שחושב שהבעיה במאמן טועה ובגדול.

הבעיה בסגל השחקנים המאוד לא מאוזן, החסר זהות לחלוטין. אוסף של דולרים אפורים.. אפשר להוציא מה11 הפותחים אולי 4 שחקנים כדי לבנות סביבם קבוצה חזקה, נחושה, רעבה. כזאת שבאה לקרוע את הדשא בשביל הקהל ולא בשביל הצ'ק.

וככה אתה רוצה לבנות יציבות? מה זה השטויות האלה??

על כל פנצ'ר אתה תקנה אוטו?? מה אתם חיים בסרט?!!?

באמת שהגעתי למסקנה היום שבגלל הקהל שלנו יש לנו קבוצה כזאת מסריחה

נסעתי שעות חזרה אז הגעתי לתובנה הפשוטה הזאת

בעלים מגיע

הקהל לוחץ

מביאים רכש במיליונים על פני השקעה ובניית סגל וטיפוח צעירים

כצפוי כישלון

האוהדים מקללים

ושוב דורשים את הראש של המאמן

המאמן מתחלף וכלום לא מצליח להיבנות

המאמן החדש מקבל עונה פיננסית או עוד כסף לרכש

ושוב פעם הגלגל מסתובב

אז תעשו טובה, תפסיקו לבלבל לנו תמוח כל פעם מחדש. תנו לאיווניר זמן כי השטויות שאתם אומרים לא עוזרים אלא רק גורעים.

תשאל את ''המכביה'' איך ממשחק למשחק נאחזנו באמונה שהנה זה בא, גם נמני האמין ורצה לקחת אליפות כמאמן,היה מאבק כח ונמני הפסיד,לצערי אני בטוח שגם אנחנו.

לא הבנתי את כוונתך. אתה מוכן להסביר?

הקהל הזה אולי אף פעם לא ילמד שלא בונים קבוצה ברגע, ולא מחליפים מאמן כל רבע עונה.

נביא מאמן אחר הוא יוצא משהו מהשחקנים האלה? לא נראה לי גם הוא ילך הביתה אחרי 8 מחזורים.

ונמשיך תגלגל,תחכו לסוף עונה תגידו מה שיש לכם אבל כרגע זה לא יתן שום דבר להחליף מאמן.

רק יביא יותר נזק ממה שיש כבר.

זה כל כך ברור שתוצאה לא טובה בשבת וכל השקט בשערים 2 ו13 יקום על רגליו כי מאמן אחר יביא יותר.

אז לכל אותם אנשים שמתכוון לצעוק בשבת אל תחכו לתוצאה לא טובה פשוט תלכו כבר מחר לק"ש (קרית-שלום).

ותצעקו כי גם ככה אם לא מחזור הזה אז מחזור אחריו אז למה לחכות תלכו כבר מחר.

כי זאת הדרך הנכונה להחליף מאמן כל תקופה יש לזה אחלה תוצאות.

תפסיקו לבלבל את המוח על הסגל. הסגל כמעט מושלם. נכון שהמגנים לא הכי פוגעים אבל בכל עמדה יש לנו לפחות שחקן אחד שמתמודד על תואר הטוב בליגה בעמדה שלו.

הבעיה ממש לא בסגל.

תפסיקו לבלבל את המוח על הסגל. הסגל כמעט מושלם. נכון שהמגנים לא הכי פוגעים אבל בכל עמדה יש לנו לפחות שחקן אחד שמתמודד על תואר הטוב בליגה בעמדה שלו.

הבעיה ממש לא בסגל.

רביד, תספר לנו משהו שאנחנו לא יודעים

אורגינל שהגנתי על נימני כדי שמה שכתבתי יקרה. לא האמנתי שהוא מאמן ברמה מטורפת, אבל היינו צריכים לשמור על איזון, ודרשו את הראש שלו, כי שוב, אין סבלנות. ובינינו, אי אפשר לבקר אותו בשנתיים הראשונות שבו הוא אימן כי הוא לא קיבל תנאים מינימלים. העונה השלישית היתה חסרת סבלנות אצל כולם והנה, הרסתם עוד בנייה של קבוצה.

רק אל תעשו את זה עם איווניר.

(מן הסתם זה לא מופנה אלייך, גם אתה חייל שלו כמוני)

כולנו חכמים בדיעבד,חוץ מקוסטה שהאמת טחן את המוח לפני,את מי היית מביא במקום סטרול זיו ושטראובר הרי רק לפני עונה 2 גמרו מהם,הבנאדם ניסה להביא נסיון, אחרי הפיפי שעשו פה עונה קודמת הילדים. הריק שהזכרת לא ייתמלא, סלח לי שאני קלישאתי, הלב של מכבי היה נמני וזה הריק שנוצר. עוד סיבוב שניים מקסימום עונה,יתחילו להתגעגע גם לנמני,שהיה מביך לא פחות ממוטי מבחינת אימון,בושינסקי מחרב לך את המועדון אחי עוד תראה.

תגיד, אתה ילד?

אני שואל ברצינות. עם כל האהבה לאבי, היא הייתה לפניו, ותהיה גם אחריו.

ותחסוך מאיתנו את הבולשיט של שחקנים עם ניסיון, ובלה בלה בלה. הביאו 11 שחקנים עם "ניסיון", זו חשיבה מוטעית.

הלב של מכבי היה נימני? בושינסקי מחרב את המועדון? חלאס להיות מושפע מהאולטראס. אבי, היה סמל במכבי, הוא לא רצה לאמן, עשו לו כיפה אדומה, וברגע שהוא חשב שהוא שוב יכול להיות במרכז העניינים, ושוב רק את התהילה לנגד עיניו(מצטער, זו האמת, אבי היה אדם כוחני, ולא היה מוכן שיהיה מישהו מסביבו שמאיים על המעמד שלו) אז הוא 'התאהב' בעמדת מאמן מכבי תל אביב. העובדה שהוא כלל לא ממשיך להיות מאמן, רק מוכיחה זאת. אבי לא היה מאמן טוב, אבל, וזה אבל גדול - לפטר אותו לא היה הפיתרון, לפחות לא באמצע העונה. אם הוא היה יותר חכם, היה נותן את המושכות ליוסי מזרחי, שהסיבה שהוא יצא בתקשורת ואמר שצריך עוד 2 שחקני רכש? הוא צדק, נבנה כאן סגל לא מאוזן לחלוטין.

חחחחחחחחחחח אני לא מאמין שכתבת את זה בחתימה שלך

כאילו אני כן מאמין, אבל ציפיתי שתהיו פחות צפויים.

מה אתה אומר, מוריניו זה סבבה או גם לא?

הוא בא מהלב? מעולה. גם אני בא מהלב. מתי אפשר לאמן?

אני בדעה שצריך להביא מאמן ולהחתים אותו מראש ל-5 שנים ולשים זין על הקהל שקורא להתפטר.

אבל עם איווניר אסור לעשות את זה מהסיבה הפשוטה - הוא לא מאמן ואפילו לא קרוב לזה.

האמת ציפיתי מאיווניר ליותר חשבתי שהוא מאמן טעיתי, כל המסיבת עיתונאים הראשונה שלו מכביזם וחרטות ובנתיים הוא לא טוב יותר מנמני הוא אפילו פחות טוב.

לא יודע לקחת אחריות , לא יודע לתת שקט לשחקנים ,חילופים לא במקום וכו'.

בואו נקוה לסיים במקום השלישי לפחות ונביא מאמן אחר ל-5 שנים עם דגש על מאמן ולא עוד אחד שמתיימר להיות אחד כזה שומי, גרנט או קשטן או אפילו רב"ש ויהיה בסדר .

חחחחחחחחחחח אני לא מאמין שכתבת את זה בחתימה שלך

כאילו אני כן מאמין, אבל ציפיתי שתהיו פחות צפויים.

מה אתה אומר, מוריניו זה סבבה או גם לא?

רק פרגי. אם יימאס לפפ מבארסה אז זורם לאללה.

מוריניו שחצן מדי, לא אוהב אותו... גם בכיין אחושרמוטה.

וברצינות, לא התכוונתי שיתפטר עכשיו. פשוט לא יכול לסבול אותו יותר כמאמן מכבי, וזה נכתב מתוך כעס.

ומזה ציפיתי שתהיו פחות צפויים? כוסאמק מזה הכללות האלה? אני האחרון שייקרא במשחק למאמן להתפטר, או אקלל שחקנים.

זה פורום, אני כותב את מה שאני מרגיש.

רק פרגי. אם יימאס לפפ מבארסה אז זורם לאללה.

מוריניו שחצן מדי, לא אוהב אותו... גם בכיין אחושרמוטה.

וברצינות, לא התכוונתי שיתפטר עכשיו. פשוט לא יכול לסבול אותו יותר כמאמן מכבי, וזה נכתב מתוך כעס.

ומזה ציפיתי שתהיו פחות צפויים? כוסאמק מזה הכללות האלה? אני האחרון שייקרא במשחק למאמן להתפטר, או אקלל שחקנים.

זה פורום, אני כותב את מה שאני מרגיש.

שמע אם אני במקומך אני מעיף תחתימה הזאת מהר מאוד

אתה סתם עושה נזק ורואים שאתה לא מתכוון אז בשביל מה?

יאללה תתקדמו הלאה, יום שבת תתמכו בקבוצה שלנו כי אין לה תחליף ותאכלס שעברנו כבר דברים קשים יותר.

האמת ציפיתי מאיווניר ליותר חשבתי שהוא מאמן טעיתי, כל המסיבת עיתונאים הראשונה שלו מכביזם וחרטות ובנתיים הוא לא טוב יותר מנמני הוא אפילו פחות טוב.

לא יודע לקחת אחריות , לא יודע לתת שקט לשחקנים ,חילופים לא במקום וכו'.

בואו נקוה לסיים במקום השלישי לפחות ונביא מאמן אחר ל-5 שנים עם דגש על מאמן ולא עוד אחד שמתיימר להיות אחד כזה שומי, גרנט או קשטן או אפילו רב"ש ויהיה בסדר .

גרנט? 'בדם ואש את אברם נגרש'. רב"ש? מחזור 8, איצטדיון שלם צועק לו להתפטר. קשטן? תשאל את אוהדי בני יהודה מה הם חושבים עליו.

אז אחד מה-3 יחתום ל-5 שנים בקיץ, כולם יגידו וואו איזה איש מקצוע בכיר, ואז אחרי 3-4 הפסדים ישלחו אותו הביתה.

מה כאילו אתם לא רואים את המחזוריות? כשנימני הלך הביתה ראיתי לפחות 10 פוסטים של הנה זה מתחיל, עוד מעט הקהל שמינה את מוטי יקלל אותו מהיציע.

גרנט? 'בדם ואש את אברם נגרש'. רב"ש? מחזור 8, איצטדיון שלם צועק לו להתפטר. קשטן? תשאל את אוהדי בני יהודה מה הם חושבים עליו.

אז אחד מה-3 יחתום ל-5 שנים בקיץ, כולם יגידו וואו איזה איש מקצוע בכיר, ואז אחרי 3-4 הפסדים ישלחו אותו הביתה.

מה כאילו אתם לא רואים את המחזוריות? כשנימני הלך הביתה ראיתי לפחות 10 פוסטים של הנה זה מתחיל, עוד מעט הקהל שמינה את מוטי יקלל אותו מהיציע.

צודק, אז יאללה בוא נסגור את המועדון, במילא שום דבר לא יעזור.

מה אתם רוצים, רבאק?

בקיצור, רן בן שמעון התעקש על שטרית שלא פגע בכלום במכבי, והיום הוא היה בין הכי טובים במגרש. במכבי הוא לא הרים פעם אחת מדוייק והיום כל הרמה לראש.

אני מתחיל באמת להבין שהשחקנים הם לא הבעיה. כל שחקן שמשחק במכבי גרוע, כבד, לא זז, עובד לקבוצה אחרת (בדרך כלל קבוצה בינונית) ונהיה כוכב.

הלוואי שהייתי יודע מה הבעיה אצלנו, מה שבטוח, זה מתחיל להלחיץ מאוד.

טוב שאתה קולט דברים מהר אחי.

באמת שהגעתי למסקנה היום שבגלל הקהל שלנו יש לנו קבוצה כזאת מסריחה

נסעתי שעות חזרה אז הגעתי לתובנה הפשוטה הזאת

בעלים מגיע

הקהל לוחץ

מביאים רכש במיליונים על פני השקעה ובניית סגל וטיפוח צעירים

כצפוי כישלון

האוהדים מקללים

ושוב דורשים את הראש של המאמן

המאמן מתחלף וכלום לא מצליח להיבנות

המאמן החדש מקבל עונה פיננסית או עוד כסף לרכש

ושוב פעם הגלגל מסתובב

אז תעשו טובה, תפסיקו לבלבל לנו תמוח כל פעם מחדש. תנו לאיווניר זמן כי השטויות שאתם אומרים לא עוזרים אלא רק גורעים.

נשבע לך שגם אני חשבתי על זה היום

החלפנו כבר 3 בעלים

אין ספור מאמנים

שחקנים ניסו את כל השיטות גלאקטיקוס צעירים חצי חצי תקציב של מיליון ושל מאה מיליון

ועדיין הקבוצה נראית זבל

הדבר היחיד שנשאר עם הקבוצה ב10 שנים האחרונות זה הקהל (ונימני עד לא מזמן)

טוב, אז החלטתי לצטט את כל התגובות שהרגשתי צורך להגיב עליהן (תכלס יש פה חומר לא רע בכלל...):

נסחפת קצת לא?

אני לא מוצא הבדלים בין נימני לאיוניר:

שניהם התאמצו מידי שבוע לבלבל את הקבוצה בהרכביפ ניסיוניים.

שניהם העלימו שחקנים באופן מקסים.

שניהם זכו לתוצאות טובות נגד חלשות ולגרועות נגד כל השאר.

שניהם סרבו לשחרר את קולאוטי (שביקש מכל אחד מהם...) למרות הוזה הסנסציוני ביותר בליגה מאז ומעולם.

אני יכול להמשיך ככה עוד ועוד (גם אתה תאמין לי) אבל המסר די ברור גם בלי שאצטרך...

שניהם נכשלו.

שניהם קיבלו 9 מחזורים עם הקבוצה עד ששרפו אותם לגמרי.

כל משחק שעובר חושף את עליבות הסגל שנבנה כאן(סטרול, זיו, שטראובר-פחחחח).

לנמני(או מוטי ואחרים)מותר לטעות.הבעיה היא שאין כאן מערכת של איזונים ובלמים. קריית שלום הוא חלל ריק.

נמני אסף מכל הבא ליד , מוטי מביך בניהול המשחק , והשיירה ממשיכה לקרטע כאשר רק לנו כואב.

כרגע-מכבי היא קבוצה שבלתי אפשרי להצליח בה.

שונא שמדברים על סגל שלם ואז מתייחסים לשחקנים בודדים. אתה מדבר על הסגל? תתיחס לכל הסגל.

בלמים - שני זרים מעולים (סאבו בתור בלם ליברו היה תותח על למי שהחליט לשכוח פתאום), שחקן בית שחזר אחרי תקופה בבלגיה ועוד שחקן צעיר ומוכשר (כשבנסיבות המסוימות עשינו טעות כשהשאלנו אותו).

מגינים - שני מגיני נבחרת, שני מחליפים מהעונה הקודמת (קצת חבל שעשו לסבן את המוות בלי לחשוב פעמיים) - כמובן החלק החלש בסגל.

קישור אחורי - סידיבה, אלברמן, ישראלביץ', ייני - לא מעט קבוצות היו חולמות על כזה קישור אחורי.

קישור התקפי - בוזגלו, מדו, יצחקי, כחלון (גם עשינו טעות כשהשאלנו, היה יכול לעזור הרבה בעיקר עכשיו) - כנ"ל

חוד - קולאוטי, עטר, ראנגלוב, אבידור (לא שחקן או משהו אבל סילון ותמיד טוב שיהיה אחד כזה בסגל, תפקד טוב בתור המחליף הקבוע) - כנ"ל

פעם אחת ולתמיד שמישהו יסביר לי,

רב"ש פוטר מחזור 8, נמני לא רצה להיות מאמן, אז למה הוא נשאר בתפקיד עוד שנתיים וחצי? למה שיוסי מזרחי מונה הוא לא עלה ליציע?

נמני לא רוצה לפתוח בקריירת אימון. כל עוד הוא היה מאמן מכבי, היה לו את הרצון להוביל אותה להצלחה ואליפות. לא מסובך.

אני מסכים איתך שלא היה מקום לפטר מאמן באמצע העונה, כי זה אף פעם לא עשה לנו טוב.

מה שכן, נמני היה צריך ללכת על הכשלון הזה... ככה שזה באמת כבר לא משנה, אליפות לא היינו לוקחים גם עם נמני ומזרחי, ואני לא בטוח שהיינו היום עם יותר נקודות.

חבל שרוני לוי לא הגיע לפה מסיבות לא מקצועיות... הוא לפחות היה יכול להתחיל לבנות משהו לשנה הבאה, עם איוניר זה היה ברור שלא יצא שום דבר והוא סתם חור ל-4 חודשים בשביל שביוני מיץ' יוכל להביא את קשטן.

אני דווקא מאמין שעם נמני ומזרחי כן היינו עכשיו עם יותר נקודות. נמני כבר עבר את כל התהליכים של להכיר את המועדון, הקהל והשחקנים. הוא חווה את הטעויות והפאשלות בסיבוב הראשון, הוא כבר היה יודע יותר טוב מה לעשות (או לפחות מה לא לעשות) בסיבוב השני לעומת הסיבוב הראשון, לעומת איווניר (או כל מאמן חדש אחר) שכמובן גם צריך סיבוב שלם כדי להבין מה לעשות ומה לא לעשות (למשל - אני לא מאמין שנמני היה עולה עם הרכב כזה בגביע, זאת לדוגמא טעות של חוסר ניסיון). שים לב שאיווניר עושה אחד לאחד את הטעויות שנמני עשה בסיבוב הראשון - יש לזה סיבה.

נחליף ונחליף עד שנבין שזאת לא השיטה. :D

הקהל הזה אולי אף פעם לא ילמד שלא בונים קבוצה ברגע, ולא מחליפים מאמן כל רבע עונה.

נביא מאמן אחר הוא יוצא משהו מהשחקנים האלה? לא נראה לי גם הוא ילך הביתה אחרי 8 מחזורים.

ונמשיך תגלגל,תחכו לסוף עונה תגידו מה שיש לכם אבל כרגע זה לא יתן שום דבר להחליף מאמן.

רק יביא יותר נזק ממה שיש כבר.

זה כל כך ברור שתוצאה לא טובה בשבת וכל השקט בשערים 2 ו13 יקום על רגליו כי מאמן אחר יביא יותר.

אז לכל אותם אנשים שמתכוון לצעוק בשבת אל תחכו לתוצאה לא טובה פשוט תלכו כבר מחר לק"ש (קרית-שלום).

ותצעקו כי גם ככה אם לא מחזור הזה אז מחזור אחריו אז למה לחכות תלכו כבר מחר.

כי זאת הדרך הנכונה להחליף מאמן כל תקופה יש לזה אחלה תוצאות.

הודעה גדולה.

לקחת מאמן, זה יכול להיות גם איוניר להחתים לשנתיים ולא לגעת בו (אם זה יהיה בן שמעון אני אשמח)

שגולדהאר יחתים מחר את איווניר לשנתיים ואני אהיה האיש הכי מאושר בעולם.