Jump to content

חוזה ארוך טווח למוטי איווניר

Recommended Posts

אז ככה... אוהדי כדורגל בד"כ חושבים מהמותן, דואגים לפטר מאמנים ואח"כ גם את המחליפים שהם בעצמם בחרו.

גם אם הדרך נכונה - התוצאות קובעות בסופו של דבר, ופחות מתואר נחשב כישלון וסוף הדרך.

לדעתי הקהל של מכבי צריך להתבגר ולהבין שהוחלפו כאן לא מעט מאמנים, לשים לב לריטואל הקבוע שאין כאן הוקוס פוקוס בהחלפת מאמן.

כי קודם כל איזה מאמנים ראויים יש כבר בארץ?

גיא לוזון שעד 2013 יהיה בנבחרת האולימפית, אלי גוטמן שיעבור בקרוב לנבחרת הבוגרת... מי עוד בעצם?

זאת נקודה ראשונה, שאין כאן באמת אלטרנטיבות, והנקודה השניה שמגיעה כהמשך לפתיחת הדברים - למה לא להיות סבלניים?

מלבד ההערכה שלי לידע של מוטי איווניר, האופי שלו כמכביסט, היחס והאהבה שלו למועדון, אין ספק שמדובר גם באיש מקצוע ברמה גבוהה.

שילוב צעירים (מתי לאחרונה זה קרה?), שינוי מערכים - אבי נימני היה תקוע על ה-4-3-3, מוטי איווניר ניסה גם 4-4-2 וגם 4-2-3-1 כשמדוניאנין שחקן חופשי.

רואים שמדובר באדם יסודי ופילוסופיית ה-'אני מאמין' שלו בהתחלה הראתה כמה הבנאדם מבין כדורגל.

הוא נותן קרדיט לא לפי תלוש השכר, לא חושש לעשות שינויים, ומבחינת התנהלות עם התקשורת תמיד מדבר לעניין ולא בסיסמאות המעצבנות שגדולים ממנו עושים (גרנט, קשטן)

אני חושב שמחשבה לטווח ארוך היא הפיתרון היחידי להצלחה כי באמת שניסינו כבר הכל. גם בחיפה וגם בהפועל דבר אחד בולט - המשכיות. אנחנו גם צריכים ליישם את זה.

מוטי איווניר לא בנה את הקבוצה ומגיעה לו הזדמנות לעשות את זה בקיץ, בעיקר כאדם שחיכה הרבה זמן לרגע. רק אז יהיה אפשר לשפוט אותו בצורה אמיתית.

נכון שהוא ידע לאן הוא נכנס, נכון שיש כאן סגל מצויין, אבל גם בהפועל ובחיפה יש סגלים מצויינים. אם בקיץ לא הבנו את זה אז גם קיימים מספר חורים שאי אפשר להתעלם מהם.

משחק האגפים של מכבי מורכב אך ורק מבוזגלו (אין אגף נגדי, אין תמיכה מהמגינים) - זה קריטי בקבוצה כדורגל.

התיאום בין סידיבה לאלברמן לא מושלם, שניהם קשרים הגנתיים נטו שלא מרבים לדחוף קדימה, ודברים מהסוג הזה לוקח להם זמן ולהתחבר, ואם לא הולך צריך לשנות - מרכז שדה הכי חשוב בקבוצת כדורגל.

גם למשחק ההתקפה שלוקה בחסר לוקח זמן להתחבר, כשאין ספק שחסר סקורר נוסף כמו יצחקי (קולאוטי לא מספק את הסחורה, רנגלוב לא סקורר) כדי שנבקיע ונגיע למספיק מצבים.

אני מעריך שמוטי מספיק חכם כדי לדעת את כל החסרונות, וידאג לעשות שינויים נקודתיים ולרוץ עם הבסיס הטוב שיחזיק אותנו.

מוטי יודע שמכבי צריכה 2 מגנים חדשים (או שיפור גדול מצד שחקני נוער בתפקיד), קיצוני שמאלי בסגנון זהבי, 50-50 שדוחף קדימה, יצחקי בריא ושוער חדש.

והכי חשוב שהוא יודע שמכבי צריכה שחקנים רעבים שטורפים את הדשא, שחקנים שחושבים עומק והנעת כדור, משחק שוטף וקבוצתי. את האלמנטים האלו הוא יכניס ככה שאפשר להיות רגועים.

ובשורה התחתונה - http://sports.walla....?w=/157/1803617 - תנו לו צ'אנס. הוא בא מהלב.

עד מתי נרים ונפיל אחרי חודש שחקנים מאמנים עסקנים שדרנים מביאי כדורים!!!

די כבר!!!

לא עשה עדיין שום דבר ממשי שאפשר לשפוט אותו לטובה או לרעה על מנת באמת לקבל חוזה ארוך טווח

ואין בכלל ספק שהמאמן שיעמוד על הקווים בעונה הבאה יצטרך לקבל הזדמנות לפחות לשנה אחת נמאס כבר לפטר כל דקה

שילוב צעירים (מתי לאחרונה זה קרה?), שינוי מערכים - אבי נימני היה תקוע על ה-4-3-3, מוטי איווניר ניסה גם 4-4-2 וגם 4-2-3-1 כשמדוניאנין שחקן חופשי.

אני חייב להגיד על זה משהו, ולא בגלל שאני אוהב את דור או משהו כזה:

מהפכת הצעירים שלו באה על חשבון הצעירים של נמני (דור, שרן), אז הוא לא כזה להיט בקטע הזה

הכתבה בוואלה היא שקר מדהים.

מה זה אומר שהוצאנו נקודות כמו חיפה והפועל בתקופה של איווניר? כמה השגנו בתקופה המקבילה של נמני? נקודה פחות?

סבבה, אז כבשנו יותר. עדיין הפסדנו משחקים טיפשיים, אף שחקן לא ממש התקדם פרט לצעיר וחצי, שגם ההתקדמות שלהם עדיין בסימן שאלה. עטר לא מוסר יותר, בוזגלו לא כובש יותר, השחקנים רק נראים רפויים יותר ולא מחויבים (לא סתם פעמיים רצוף חזרו נגדנו מפיגור של שני גולים, ודי בקלות). אין ביטחון אמיתי, הכל נזיל. כל קבוצה חושבת ומאמינה באמת שהיא יכולה והולכת לנצח אותנו.

בינתיים לא ראיתי שום הישג אמיתי.

הדבר ששינה את הדיעה שלי (מטובה לרעה) על איווניר היא שהוא לא לוקח אחריות על טעויות. בשני ההפסדים הבייתים האחרונים, כן התיקו מול עכו יותר גרוע מהפסד... הפסדים שרשומים על החילופים ההזויים של המאמן, שבמקום ללחוץ את היריבה לשער, להמשיך לתקוף,ולשחק כמו מכביסט (שהוא כל כך אוהב את המילה הזאת...)

הוא העדיף לעשות חילופים הגנתיים, ללכת אחורה, לגרום לשחקנים להילחץ ולחטוף שערים (שכל אחד בבלומפילד ידע ביום שבת שהשער שיוויון של עכו היה באוויר)

ואז בסוף המשחק, המאמן המכביסט המהולל, במקום לבוא ולהודות בטעויות, כמו מאמן רציני שלוקח עליו את האחריות (במקום להפיל אותה על השחקנים), נעמד מול המצלמות ונותן תירוצים שמעליבים את האינטיליגנציה של כל אוהדי מכבי:

"שלא יצפו מאיתנו לשחק כמו ברצולנה ולנצח כל משחק 7-0" אחרי ההפסד המביש להפועל חיפה...

"החילופים שלי היו התקפיים לגמרי" אחרי שהכניס למגרש את ייני וישראלביץ נגד הפועל עכו...

לדעתי הוא מנסה לקנות לעצמו חוזה לשנה הבאה, ועל הדרך להחריב את העונה הנוכחית (הרי חמש הנקודות שאיבדנו במשחקי הבית האחרונים יכלו להיות קריטיים במאבק האליפות...) ולקבור שחקנים כמו מלול, אלברמן וסידיבה עם שינויים תכופים והזויים בהרכב (ממש כמו נמני לפני חצי שנה)

מהפכת צעירים??? שכחת שכל השנים האחרונות עלו לך מהנוער שחקנים צעירים, שהעמיסו עליהם את כל השנים השחונות ולחץ מטורף של הקהל והם קרסו תחת העומס ותראה איפה הם היום...

עד כדי כך יש לכם זיכרון קצר? הרי בתחילת שנה אמרנו כולם שצריך שחקנים ותיקים שיצעידו את המועדון עם מספר מועט של צעירים... שהוותק חשוב למועדו כמו מכבי תל אביב...

מה חוזרים עכשיו שנתיים אחורה? אז מה עשינו פה בעצם????

אין לי כח לקרוא מה שכתבת אחרי התוצאה אבל עדיין צריך להשאיר אותו ולהאריך את החוזה ולשמור על פה סגור של הקהל

כל הצעירים שהוא מעלה מהנוער שווים לתחת.

כולנו באנו בטענות לנמני על כך שבכל שבוע הוא עשה שינויים בהרכב.

השינויים שמוטי עושה בהרכב הם פשוט ביזיון אחד גדול ופשוט מגוחכים.

לא ייתכן שבכל שבוע תופיע חולית הגנה אחרת.

העיקר שאתה משלב צעירים,אה מוטי?

מנסה להרשים את הבוס??

בושה.

חוזה ארוך טווח אה?

הוא צריך לקבל בעיטה ל1000 קילומטר הבן זונה הזה.

קצת מעלה גיחוך מה שאתה אומר...

מי הביא את איווניר? לא אני.

תכלס אני באמת לא מבין אותכם

אתם אמרתם כל הזמן להביא את מוטי כולכם התלהבתם שמיץ' הביא אותו

פתאום הוא בן זונה? מאיפה באתם אתם רציניים?!@

תראו את רוני לוי בביתר , מוריד את הפועל כמו ילד טוב

תהנו עם מה שבחרתם ואל תבכו

מה שעניין אותם זה להעיף את נמני ואח''כ כשאיווניר נכשל הם בוכים על ה100 מיליון, הרצחת וגם ירשת.

חבל שלא שמתי לפני, אבל זה מה שכתבתי עליו אתמול:

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1219636.html

מתוך הארבעה חודשים נשארו עוד שניים בערך. יותר מדי זמן. יכול להיות שהוא צריך ללכת כבר היום. בושה וחרפה, איכס.

אם מוטי הולך הביתה, לתת לניר לוין את המפתחות עד שיבוא מאמן אחר. אולי לא מאמן הכי גדול בבוגרים, אבל הוא מכיר את כולם כבר במערכת....

לא, אני הבאתי נכון?

מה הקשר לא הבנתי? מישהו פה רצה שיהיה כישלון כזה?

אבל תסתכל על החודש האחרון רבאק...

הפסד להפועל חיפה, נצחון בשיניים מול הקבוצה האימתנית מאשקלון, תיקו עם עכו והפסד מביש היום לקרייה.

מה הוא עשה פה בדיוק? איפה השינוי? על מה מגיע לו חוזה?

תעשו לי טובה.

חלאס עם מכביסטים, תביאו לפה מאמנים ברמה פעם אחת.

אה ואגב, העונש הכי גדול שלנו זה שויתרנו על רב"ש כל כך מהר.

לא, אני הבאתי נכון?

מה הקשר לא הבנתי? מישהו פה רצה שיהיה כישלון כזה?

אבל תסתכל על החודש האחרון רבאק...

הפסד להפועל חיפה, נצחון בשיניים מול הקבוצה האימתנית מאשקלון, תיקו עם עכו והפסד מביש היום לקרייה.

מה הוא עשה פה בדיוק? איפה השינוי? על מה מגיע לו חוזה?

תעשו לי טובה.

חלאס עם מכביסטים, תביאו לפה מאמנים ברמה פעם אחת.

אה ואגב, העונש הכי גדול שלנו זה שויתרנו על רב"ש כל כך מהר.

השאלה היא למה חשבת שנביא מאמן חדש במחזור ה16 והוא יהפוך אותנו לאלופים (וכן איווניר הייתה הבחירה המתבקשת וכולם ידעו את זה מההתחלה)?

למה אני הזהרתי כל פעם מחדש שלהבאת מאמן חדש יש מחיר של שלושה חודשים של - לעשות את הטעויות שהקודם עשה, לנסות לתקן את הטעויות ובכלל לעכל איפה הוא נמצא?

למה אנשים פה פעם אחר פעם הזהירו שגם את המאמן החדש האוהדים ירצו להעיף תוך שמונה משחקים?

בגלל זה מה שאתה אומר מעלה גיחוך..

וכמה שאני מרחם על איווניר. כל מה שהוא רצה זה להגשים את החלום. בסוף עבדו עליו בעיניים, הוא בסך הכל הקורבן התורן.

השאלה היא למה חשבת שנביא מאמן חדש במחזור ה16 והוא יהפוך אותנו לאלופים (וכן איווניר הייתה הבחירה המתבקשת וכולם ידעו את זה מההתחלה)?

למה אני הזהרתי כל פעם מחדש שלהבאת מאמן חדש יש מחיר של שלושה חודשים של - לעשות את הטעויות שהקודם עשה, לנסות לתקן את הטעויות ובכלל לעכל איפה הוא נמצא?

למה אנשים פה פעם אחר פעם הזהירו שגם את המאמן החדש האוהדים ירצו להעיף תוך שמונה משחקים?

בגלל זה מה שאתה אומר מעלה גיחוך..

אני מסכים איתך שלא היה מקום לפטר מאמן באמצע העונה, כי זה אף פעם לא עשה לנו טוב.

מה שכן, נמני היה צריך ללכת על הכשלון הזה... ככה שזה באמת כבר לא משנה, אליפות לא היינו לוקחים גם עם נמני ומזרחי, ואני לא בטוח שהיינו היום עם יותר נקודות.

חבל שרוני לוי לא הגיע לפה מסיבות לא מקצועיות... הוא לפחות היה יכול להתחיל לבנות משהו לשנה הבאה, עם איוניר זה היה ברור שלא יצא שום דבר והוא סתם חור ל-4 חודשים בשביל שביוני מיץ' יוכל להביא את קשטן.