Jump to content

שמעון מזרחי - חתן פרס ישראל! "אני שמח ונרגש. הוא שייך למכבי"

Lior Cohen

Recommended Posts

מצד אחד אתה צודק, לא צריך להתייחס לטינופות האלה.

אבל מצד שני לצערנו רוב תקשורת הספורט אדומה, ובהרבה מקומות שמדובר על הפרס שלו, העורכים האדומים הסרוחים מתייחסים לשאלה אם בכלל מגיע לו.

למשל בוואלה ספורט:

tgcahmlcwwaq52n7h9sf.jpg

"הצביעו: מגיע לשמעון פרס ישראל?"

זה בזיון שבכלל נתנו אפשרות כזאת, לא טוב להם שלא יפרסמו את הפרס של שמעון, אבל לכתוב על זה כתבות נגד? כוס אמא שלהם, מה הם עשו בחיים שלהם שהם יכולים לפתוח את הפה?

ככה שלא משנה מה הקומוניסטים הפלונים חושבים, זהמשנה שהתקשורת מעצבנת. שיאכלו את הלב

מה את מתרגשת, שמעון מזרחי הוא האדם שגרם הכי הרבה סבל לאוהדי הפועל ת"א. יותר מנמני וחולדאי ביחד :)

לקח קבוצה שהייתה לוקחת ומפסידה אליפויות ברוטציה עם הפועל, הפך אותה לאימפריה. לקבוצה הראשונה באירופה שמנצחת קבוצת NBA, הראשונה באירופה שמנצחת בחוץ קבוצת NBA, הראשונה שמנצחת אלופת NBA, אלופת אירופה 5 פעמים, בשנת 2008 עלינו לפיינל פור שביעי תוך 8 שנים. אימפריה.

שמעון מזרחי הוא המלך.

מה את מתרגשת, שמעון מזרחי הוא האדם שגרם הכי הרבה סבל לאוהדי הפועל ת"א. יותר מנמני וחולדאי ביחד :)

...

כן, אני באמת לא מבין על מה ההתפלאות מהם. תחשבו שאתם הייתם 40 שנה בעמדת נחיתות עצומה מול הקבוצה הכי שנואה עליכם ומתבוססים בזבל של עצמכם בזמן שהם תופרים את אירופה. אפשר להבין את המרמור שלהם... שימשיכו לאכול ת'לב :yahoo:

זה ממש לא התרגשות מהאדומים הקוקסינלים, הגיוני שיגיבו ככה. ההתרגשות היא מהתקשורת השטנית הזאת

אין שמעון מזרחי זה המלך אין אף בנאדם שקרוב להיות יותר ראוי ממנו לפרס הזה וגם הגיע לו ממזמן לקבל את זה, למרות שאני מופתע איך לא נתנו לאף אחד מהפועל אוסישקין את הפרס בכל זאת שנה שעברה הם זכו בגביע האיגוד...

אוהדי הפועל צבועים כל כך.

"אסור לתת פרס ישראל למישהו שמזוהה כל כך עם קבוצה" איפה הייתם כשחודורב קיבל פרס ישראל?!

איפה היינו היום בלעדיו?

פשוט בן אדם מדהים, מערכת שלמה שבנה בדמותו, הייתי אומר התגלמות המכביזים, אבל זה יהיה קצת הצנעה של האמת.

פשוט אדם מדהים, ההצלחה של הקבוצה היא קודם כל בזכותו.

עברנו שחקנים גדולים, ראינו מאמנים ענקים, אבל הוא מעל כולם.

תודה תודה תודה!

חחחחחחחחחחחח הפאתטיות שלהם נשמעת כל כך חזק,אשכרה פנו לתנועה לאיכות השלטון חחחחחחחחחחח

אבל שלא ידאגו,זה יתנקם בהם אם בכלל יחשבו בגללם לקחת לו את הפרס,שנה הבאה נפגשים,איפה הגדודים?

• 1 month later...

למזלנו ישנו שכפול של שמעון מזרחי בכדורגל.

לצערנו הוא בצד הלא נכון - יעקב שחר... שלא תבינו אותי לא נכון אני לא חושב שהוא צריך לקבל את הפרס במקום שמעון חלילה או אם יהיה מצב שזה או הוא או שמעון זה ברור הוא.

אבל אני לא ייתפלא אם יום אחד גם הוא יקבל את הפרס הזה.

אחלה יעקב שחר.

לצערנו הוא בצד הלא נכון - יעקב שחר... שלא תבינו אותי לא נכון אני לא חושב שהוא צריך לקבל את הפרס במקום שמעון חלילה או אם יהיה מצב שזה או הוא או שמעון זה ברור הוא.

אחלה יעקב שחר.

ברגע שהוא יביא 5 גביעי אירופה, שיקבל.

בוא נקווה שגם מיטש יתגלה כשמעון מזרחי.

רק לחשוב על היום הזה שמכבי כדורגל תתחיל לקחת אליפויות בשרשרת, איזה חלום.

ברגע שהוא יביא 5 גביעי אירופה, שיקבל.

בוא נקווה שגם מיטש יתגלה כשמעון מזרחי.

רק לחשוב על היום הזה שמכבי כדורגל תתחיל לקחת אליפויות בשרשרת, איזה חלום.

מתי שתגיעה התקופה שנשיר "והלוואי שהייתי מסוגל לאהוב רק את מכבי כדורגל"

אחלה יעקב שחר.

אני לא חושב שצריך לעשות השוואות בין שמעון מזרחי ליעקב שחר או אנשים אחרים.

מה ששמעון מזרחי עשה בענף הספורט, אני בספק אם היו אנשים שעשו דברים כאלה אי פעם.

מדובר על בן אדם ששולט בענף הכדורסל בצורה טוטאלית כבר 42 שנה ומצעיד כאן אימפריית כדורסל שכל שנה מכוונת להכי גבוה שרק אפשר.

מכבי ת"א הוא אחד המועדונים הגדולים ביותר באירופה אם לא הגדול שבהם, וזה הודות לשמעון מזרחי שמלבד היותו אדם בעל אישיות גדולה ובעל קור רוח וחוכמה, הוא זה שתרם בעצם למכבי ובזכותו מכבי נמצאת איפה שהיא היום.

מכבי זה לא רק מועדון כדורסל גדול, זה גם מועדון לבבי שמגלה יחס חם ואוהב כלפי האוכלוסייה והזולת ולא חסרים דוגמאות.

לא פעם אחת שמעון מזרחי אמר שיותר מכל הוא רוצה שהשחקנים שבמכבי יהיו בעלי אופי מתאים ובעלי ערכים. מכבי זה לא רק מועדון ענק ואימפריית כדורסל, זה גם מקום שתומך בקהילה ומחבק אותה סביבו. זה מועדון שמייצג את מדינת ישראל, בכל המובנים, היחיד בארץ.

אני בספק רב אם יש אנשים שהגיעו להישגים כמו שהגיע שמעון מזרחי בענף הספורט.

שונאים את חיפה, חושבים שהקהל שלה זה אוסף ילדונים מפונקים שלא מגיע לו קבוצה כזאת,

כ"כ נכון.

חבורה של זונות. בתחילת השנה קיללו את שחר, אמרו לו שהוא קמצן ו"איפה הכסף" והקבוצה לוקחת אליפות ואולי דאבל.

מקללים את אלישע לוי שאחרי ששחררו לו חצי מההרכב הראשון העמיד קבוצה שלוקחת אליפות ואולי דאבל.

מקללים את בנאדו שנתן למועדון כ"כ הרבה שנים והסכים לבוא להילחם על מקום בהרכב בלי לעשות פרצופים.

תינוקות מפונקים.

אבל זה לא קשור לנושא.

שמעון הוא המלך:)

ולכבוד המאורע הוא אפילו מחייך

1038662-5.jpg