Jump to content

בואו לבחור את תלבושת מכבי ת"א לעונת 2012!

ogreish

303 members have voted

1. 1. איזה חולצה הייתם רוצים שהקבוצה תלבש בשנה הבאה?

• דוגמא מס' 1 -מבוססת על מדי אולימפיאקוס בעונות האחרונות
      100
    • דוגמא מס' 2 - מבוססת על המדים של ספורטינג ליסבון מהעונה האחרונה
      44
    • דוגמא מס' 3 - מבוססת פחות או יותר על המדים של ניוקאסל בעונת 2010
      60
    • דוגמא מס' 4 - חולצה בדמוי החולצה שנלבשה בתקופתו של אבי כהן ז"ל
      99

Recommended Posts

2 קל!

1 נחמד , 3 נראת כמו חולצה לפני מיליון שנה הכי פחות יפה ,4 נחמד אבל ריאלי כל כך כי חידוש שלה זה בעצם 2 - לכן מי שרוצה להצביע 4 עדיף שיצביע 2!

ולכל אלה שלא בטוחים שממשיכים עם פומה יש חוזה בינם לבין מכבי ל-5 שנים.

לא לא לא

עדיף להצביע ל-4 כי היא מובילה, ועדיף להגדיל את הפער של 4 מהאחרות מאשר לגרום ל2 לעלות לפסגה!

3 באמת נראית ישנה כזאת :X בשחור לבן של ניוקאסל היא באמת מיוחדת, בצהוב כחול זה לא להיט לטעמי.

ומבחינת פומה מאיפה הבאת את זה? ממה שלי אמרו במועדון עדיין לא ידוע מי יהיה הספונסר עונה הבאה...

לא חושב שאף ספונסר יעשה את 4. אז :|

מה זאת אומרת?

אם הבנתי אותך נכון, אז אפשר להגיד את זה על כל תלבושת.. הרי זה פומה כל מה שיש פה, ואם עונה הבאה יהיה נייק לדוג' הם לא יעשו את אותו העיצוב.

152 הצבעות בפחות מ-24 שעות. לא רע בכלל!

לא הבנתי משהו, מה ההבדל בין חולצות 4 ו-2? שתיהן פסים לרוחב, וזה לא שיעשו חולצה אחד לאחד (או שכן?)

קיצר 3, זה מס' טיפולוגי

דוגמה מספר 3 - ללא ספק.

העיצוב הכי יפה שראיתי לחולצה בחיים שלי!

כולנו ביחד, 3!

אה, ותודה לכל המעצבים, האנשים שהשקיעו בנושא, האנשים שיצביעו 3, והאנשים בארגון שיתאמו את זה מול ההנהלה.

אני בחרתי ב-2 אבל אני רואה שאין סיכוי שזה יבחר אז אני עושה "מחק הצבעתי" ובוחר מחדש ב 1 .

כולם לעשות אותה פעולה .

לא לא לא

עדיף להצביע ל-4 כי היא מובילה, ועדיף להגדיל את הפער של 4 מהאחרות מאשר לגרום ל2 לעלות לפסגה!

3 באמת נראית ישנה כזאת :X בשחור לבן של ניוקאסל היא באמת מיוחדת, בצהוב כחול זה לא להיט לטעמי.

ומבחינת פומה מאיפה הבאת את זה? ממה שלי אמרו במועדון עדיין לא ידגבייוע מי יהיה הספונסר עונה הבאה...

אחי הדגם החדש של 4 זה 2 ככה שבאמת קצת מיותרת 4 אבל אני יחכה אם ל-4 יהיה יותר סיכויי אני יצביע בשבילו.

ולגביי פומה בכתבה בקיץ שאמרו על החתימה עם פומה דיברו על 5 שנים. אה וד"א 3 זה לא ממש החולצה של ניוקאסל זה סתם דגם

ישן מעט של פומה. הייתי מציע כמה דגמים חדשים של פומה שיצאו לעונה הבאה,פשוט אני קצת מוגבל עם היד אז עם מישו יוכל שיסדר את זה למכבי.

לגביי אופציה 4 היא דומה לחולצה של בורסאספור הטורקית, פסים לרוחב וצווארון וי שאפשר לשדרג מעט לצווארון הרטרו .

http://www.subsidesports.com/uk/10-11-bursaspor-home-shirt.html

אז סגרנו על פסים?

מה עם המשבצות האגדיות?

בכל אופן בחרתי ב3, הכי יפה ופשוט מכולם!

חבל שאני בצבא שנה הבאה ולא אזכה לראות אותם משחקים...

ללא ספק 1.

מה שבטוח לדעתי שכל אחד מהארבעה פה יכול להביא הכנסות נחמדות מאוד ממכירת החולצות אם ייעשה שיווק נכון.

עריכה: תודה רבה למעצבים, וכמובן תודה רבה לאור שבזכותו לא פספסנו את המועד גם השנה והזכיר לכולנו שצריך להתחיל להזיז פה משהו..