Jump to content

גומלין שמינית גמר ליגת האלופות

Recommended Posts

הייתי מת שברדטנר ידפוק שם את הגול כדי שהברקוביץ' והשדרן המזוקן הזה פשוט יחנקו, כמה שידור יכול להיות לא אובייקטיבי? הם כל המשחק פשוט עודדו את ברצלונה, הם אמרו את זה באופן מוצהר..

השופט הרג את ארסנל היום, טוב שהוא לא הוסיף 10 דקות למחצית הראשונה...

אדום שלא מוציאים..כל הכבוד, הקמפיין הצליח..

הייתי מת שברדטנר ידפוק שם את הגול כדי שהברקוביץ' והשדרן המזוקן הזה פשוט יחנקו, כמה שידור יכול להיות לא אובייקטיבי? הם כל המשחק פשוט עודדו את ברצלונה, הם אמרו את זה באופן מוצהר..

השופט הרג את ארסנל היום, טוב שהוא לא הוסיף 10 דקות למחצית הראשונה...

אדום שלא מוציאים..כל הכבוד, הקמפיין הצליח..

אתה הוזה?

יורם ארבל התפלל לגול של ארסנל

אבנר אתה עלוב כמו מסי

"אה ויש גם רומא שחטאר היום"

מה אתה רוצה יא טמבל?

רומא-שחטר מעניין בערך כמו מרמורק-שעריים

אפילו המאמן של רומא שם לו טלוויזיה קטנה עם המשחק של בארסה

עלוב עם שני גולים(וצ'יפ ענק)?

כדורגל זה משחק יפה, חבל שאין אותו בארץ

הגול הראשון של מסי והמהלך של אינייסטה בגול השני.. אין דברים כאלה

אה והגול הראשון של שחטאר.. וואו

ברקוביץ זה פשוט בושה - דבר אחד טוב על ארסנל הוא לא אמר, כל השידור הוא גומר על ברצלונה.

אין לי משהו נגד בארסה, אני דווקא אוהב את הכדורגל שלהם אבל וואלה - רציתי שארסנל תעלה שיהיה קצת שינוי.

ואנשים פשוט חייבים להפסיק עם הנימוק המטומטם הזה שהכדורגל היפה צריך לנצח.

הרי זה לא משנה נגד איזו קבוצה בארסה תשחק, היא תהיה פייבוריטית ברורה ותשחק הרבה יותר טוב מהקבוצה היריבה שתהיה פשוט חייבת להתגונן כל המשחק, אין מה לעשות נגד זה.

אז מה זה הטמטום הזה שכל פעם אומרים שמגיע לבארסה לנצח? אז מה? הם הכי טובים בעולם, אז אולי ניתן להם כבר את ליגת האלופות בלי שהם ישחקו? הרי הם טובים יותר לא?

דיי, נמאס.

ועוד דבר, השיפוט היה בושה.

אלמוניה במשחק מצויין וחוסר ריכוז ליד השער מצד בארסה מנע תבוסה.

אני מת לראות את בארסה נגד מנצ'סטר, פרגוסון זה אופורה אחרת.

כמה נקודות לציון.

עד דקה 80 בערך לא היית לארסנל התקפה למעלה מ7-8 שניות.

המשחק הכי טוב של מסצ'רנו עד עכשיו בברסה.

יורם ארבל כל כך לא אובייקטיבי שזה נהיה מצחיק פשוט.

דני אלבס השחקן המצטיין מבחינתי.

קשה להכתיר מצטיין.

מסי עם צמד, צ'אבי עם ניהול משחק לא אנושי ושער חשוב, אינייסטה עם שני בישולים מדהימים, אלבס שרף שטחים כמו מטורף, מסצ'ראנו עם סגירה מצויינת הציל לאדריאנו את התחת אחרי איבוד טיפשי...

דבר אחר בטוח: בוסקטס הוא המסכן של הערב, לא רק השער העצמי אלא גם זה שמרכז השדה עם צ'אבי, מסצ'ראנו ואינייסטה היה כמעט מושלם. הגיוני מאוד שפפ יתן לארגנטיני את הקרדיט במשחקים הקרובים ובוסקטס ישב על הספסל.

בארסה בארסה בארסה..... למה לעשות לי את זה?!!

אדיראנו שם הוריד לי שלוש שנים מהחיים

הגול הראשון של מסי - גאונות

אינייסטה - כבר אמרתי הרבה פעמים מה אני חושב עליו :wubyellow3:

מקווה לפחות שכל המלעיזים על צורת המשחק של בארסה למיניהם השתתקו קצת. מחצית שניה ארסנל בהלם טוטאלי.

האמת מעניין אותי קצת אם אותם אנשים שירדו שנה שעברה על אינטר וה"בונקר המסריח" שלה ירדו גם הפעם על ארסנל (אם לא זאת צביעות, אם כן זה סתם יהיה טמטום..)

1. הרבע שעה בין ה-1-1 ל-3-1 זה הכדורגל הכי טוב שראיתי מבארסה. ברמה של הקלאסיקו ושל הרבע שעה הראשונה מול ארסנל שנה שעברה.

בכלל אחד המשחקים הכי טובים של ברצלונה בתקופת גוואדריולה.

2. זה לא שארסנל רצתה לעשות בונקר. לא הייתה להם ברירה.

ברצלונה פשוט לחצה אותם בצורה מדהימה. (בניגוד לאינטר שפשוט העיפה כדורים)

ד"א אין לי בעיה עם בונקר. מה שהיה מגעיל אצל אינטר זה בזבוזי זמן וכל הניפוח הזה של ה"הישג" של מוריניו כאילו הוא לא חטף גול שנפסל סתם בדקה 90 ועלה בזכות הרבה מזל.

3. לא נראה כאילו יש קבוצה שמסוגלת להתמודד עם בארסה.

הקבוצה הכי טובה בעולם לדעתי חוץ מבארסה, וזו לא פעם ראשונה שאני אומר את זה, היא ריאל.

לדעתי הן יפגשו גם בליגת האליפות השנה. בקיצור בארסה רוצה טריפל ? שתנצח עוד 3 קלאסיקויים.

אה וגם מכבי. אבל עם יצחקי :yellow_cool1:

ד"א אין לי בעיה עם בונקר. מה שהיה מגעיל אצל אינטר זה בזבוזי זמן וכל הניפוח הזה של ה"הישג" של מוריניו כאילו הוא לא חטף גול שנפסל סתם בדקה 90 ועלה בזכות הרבה מזל.

3. לא נראה כאילו יש קבוצה שמסוגלת להתמודד עם בארסה.

הקבוצה הכי טובה בעולם לדעתי חוץ מבארסה, וזו לא פעם ראשונה שאני אומר את זה, היא ריאל.

המשפט המודגש מסכם את זה בדיוק. המשחק האיטי והמסודר של בארסה מכריח את היריבה להתבצר בהגנה גם מהסיבה שכל הנעת הכדור שלהם מתנהלת קרוב לשער היריבה וגם כי עם ההתקפות המתמשכות של בארסה, במוקדם או במאוחר כל שחקני היריבה צריכים לחזור אחורה (במיוחד כשהנחיצות שלהם להבקיע לא גדולה). זאת לעומת קבוצות שבנויות על התקפות מתפרצות ומשחק מהיר, כשאז לחלוצי היריבה אין זמן לחזור.

השאלה שלי היא למה אתה חושב שהלחץ הזה היה משהו חד פעמי? ברצלונה עושה את זה כבר שלוש שנים, וזה גם מה שהיא עשתה שנה שעברה מול אינטר.

עכשיו אני לא יודע מי "ניפח" את ההישג של מוריניו או למה אתה מתכוון, אבל אני בכל מקרה מאמין שלהקביע 3 שערים במשחק אחד לבארסה זה חתיכת הישג, לא זוכר עוד אחת שעשתה את זה בשלוש שנים האחרונות.

בקשר לריאל, אני לא לגמרי בטוח שהן גם בטופ 5, בטח לא קבוצת באנקר מאה אחוז בגמר (גם אם נוציא את בארסה מהמשוואה) כשיש עדיין קבוצות כמו צ'לסי, מנצ'סטר, ועוד (אני אמנע מלנקוב בשמות.... :yellow_cool1:). חצי גמר יהיה לא רע בשבילם.

196276_10150200030259899_160701154898_8970182_587222_n.jpg

הכי מדהים שראיתי אי פעם. פשוט לא נתפס.

הקבוצה שנמצאת בעמדה הטובה ביותר לאליפות אנגליה: בלי בעיטה למסגרת, בלי בעיטה לשער, 31% החזקה בכדור, פחות מ-200 מסירות ופחות מ-60% מהן מוצלחות.

הגדולה של בארסה זה משחק הלחץ שלה לאחר שהיא מאבדת כדור. ההגנה של ויה מסי פדרו זה הסוד הגדול של הקבוצה הזאת .אתמול הייתי בשוק במיוחד ממשחק ההגנה של 3 החלוצים הללו

כל מה שנשאר זה להודות שאנחנו חיים בתקופה של הקבוצה הכי טובה ומרשימה אי פעם. לא משנה כמה יבואו ויתרפקו על קבוצות סקסיות מהעבר הרחוק, ראיתי המון משחקים של קבוצות גדולות ואין אף הרכב שמתקרב אפילו ליכולת הפנומנלית של ברסה כרגע. זו הקבוצה האידיאלית, ואני לא יודע כמה זמן היא עוד תמשיך ככה- אבל אני בטוח שבעתיד היא תהווה אידיאל לכל מאמן בכל מועדון שהוא. אפילו ריאל.

הבונקר של ארסנל אתמול היה יותר מגעיל, כל המחצית הראשונה הם ביזבזו זמן.

מעניין אם יקראו לונגר בונקריסט כמו שקוראים עד עכשיו למוריניו.

לאינטר לפחות היה את השחקנים לעשות איתם בונקר, והבונקר שלהם היה מוצדק וזאת עובדה.

ארסנל אתמול עשו סתם בונקר, שרק הוריד להם מהכבוד, כי הגולים של בארסה היו באויר.

וואו איזה סטטיסטיקה מטורפת..

אין שום מה לעשות נגד המכונה המפחידה הזאת, פשוט יכולים 4 שחקנים במרחקים של מטר למסור 20 פסים עם תנועה בלי שיחטפו להם ואז לשלוח כדור עומק הכי לא צפוי שיש שמגיע באחוזים מצוינים.

*בכדורגל מגן שעולה להתקפה משחק תפקיד כל כך חשוב כשהיריבה מתגוננת ואלבס הוא הדוגמא אולי הכי טובה לזה.

הוא עולה וכל האגפים נפתחים והוא גם מושך איתו שחקנים, זה פשוט מקל על המשחק בהמון.

הקבוצה שנמצאת בעמדה הטובה ביותר לאליפות אנגליה: בלי בעיטה למסגרת, בלי בעיטה לשער, 31% החזקה בכדור, פחות מ-200 מסירות ופחות מ-60% מהן מוצלחות.

ולדז האפס.

ארנסל אפסים. לוזרים.

מה חדש?

והם ממש לא בעמדה הכי טובה לאליפות באנגליה.

כמה שבארסה גדולה ובאמת שאין דברים כאלה, ארסנל אתמול שיחקו הכי מגעיל בעולם, בחיים לא ראיתי משחק כל כך חלש של קבוצה ועוד במעמד כזה, לבארסה יש חלק גדול בזה אבל בחייאת לא לבעוט פעם אחת לשער בשמינית גמר ליגת אלופות? זה עלוב.

מה שמדהים הוא שאם הם לא כאלה לוזרים הם עדיין יכלו לעלות אתמול בדקה ה88. אבל זוהי ארסנל, מי כמוני מכיר אותה יותר טוב (:

אם ארסנל היו עולים זה היה שוד, וטוב שזה לא קרה.

נתראה בליגה ארסנל, שככל הנראה שוב נחגוג אליפות על חשבונכם :yellow_cool1:

שוב 2 קבוצות שאני רוצה שיעלו לא עולות (זה קרה גם אתמול)

ואם זה יקרה גם שבוע הבא ש 4 הקבוצות שאני רוצה לא יעלו , זה כבר יכאב