Jump to content

תתאפקו, תרגעו, תנשמו. תחשבו.

Sawyer

Recommended Posts

באמת כמה שאני מרחם על הילד הזהה!

לא עשה כלום וכל השחקן קפצו עליו אני לא יתפלא אם הוא לא יישן בלילה..

הסיפור האמיתי:

ילד עמד במקום ולא עשה כלום, מיד קפצו אליו ב5,000 חברים בשחקן ה-12 ואנסו אותו.

ההלוויה שלו תצא מחר ב11:00. אם ימצאו משהו לקבור.. מסכן.

חלאס, בחיאת.

בן אדם עלה ודיבר איתו ופה זה נגמר.

אם אתה כ"כ רוצה, שלח לו פרטית שאל אותו אם הוא חי.

סוייר , אנחנו תמיד! מאחוריהם , והם מפשלים בצורה מעליבה.

מצטער , יש בי משו שאומר עד כאן , הבייתה.חצי הרכב הבייתה.

כדורגל משחקים 90 דקות , והפעם 93 ולא יכול להיות שמאבדים ככה יתרון , פשוט לא יכול להיות.

לא חוכמה להוביל 2-0 ולאבד את זה בצורה שלומיאלית כל כך.

דווקא היום סוף סוף היינו דומים למשהו וגם זה רק עד הדקה ה-60 , אבל הכל התהפך בדקה אחת . התחיל בביזבוזי זמן של שטרואבר (כוס אמא שלך) ולמרות הכל לא שרקתי ולא קיללתי כי יש לי בעיה עם זה ובעיקר כי על הספסל יושב לו סולמון.

איווניר מתגלה כפחדן לא קטן ואם היה לו עוד איזה קשר אחורי הוא היה מוציא עוד איזה שחקן התקפי , מה לעזאזל הוא חשב שהוא הוציא את בוזגלו , אחד היחידים שיכול להחזיק כדור ולשמור עליו וזה מה שהיה חסר לנו בדקות הסיום אבל זה לא אומר שצריך לפטר את איווניר להפך חייבים לתת לו לסיים את העונה.

לא יודע מי הביא לשחקנים את ההוראה לרדת אחורה אבל זה היה ממש בושה ומביך שמכבי נלחצת אחורה מול עכו.

חבל על התיקו,נצחון שלנו למרות הדקות האחרונות היה אולי מחזיר לנו תקווה שמכבי יכולה לעשות משהו העונה ויותר מכך היה מביא לנו תקווה שאולי נראה סוף סוף כדורגל , אבל אחרי מקרה אכזרי כזה זה מכה אנושה לקבוצה , זה מוריד להם את כל הביטחון שהם אולי התחילו לצבור.

בוזגלו ועטר כרגיל השחקנים הכי טובים שלנו, עטר התחיל למסור סוף סוף , בוזגלו עם כמה כדורים אדירים ששתיים מהם הביאו לנו שערים.

אלברמן במשחק הכי טוב שלו העונה.

אההה והכמה חברה שיצאו על הקהל ובעיקר על השחקן והבטיח ששנה הבאה השחקן לא ישב בשמונה אתה יכול ללכת לחפש מי ינענע אותך.

והכי חשוב שבוע הבא כולנו בקריית שמונה.

התאפקתי , נרגעתי , נשמתי וחשבתי.

היה שינוי ממשחקים קודמים ,

הקבוצה הגיעה להרבה מצבים , הובילה בבטחה.

אם הייתה לנו רגל מסיימת כמו שצריך היינו מובילים 4-0 עד דקה 60 .

כל זה לא משנה כי גם במשחקים לא רעים שלנו עדיין יש לנו די אן איי של עירוני ראשל"צ

(מתנצל בפני אוהדי ראשון שנפגעו).

לא נורא ..העיקר שהאוהדים שנותנים את החיים שלהם ואת הנשמה שלהם ובלה בלה

ישירו בסוף המשחק "הכל בשביל מכבי" - הכל תקין.

אם לא היינו אוכלים גול מפגר שלא קשור לכלום.

אז היה קרדיט להרכב הזה, והוא היה רץ עוד שבוע ועוד שבוע, ואולי היה נבנה פה משהו.

ושנינו יודעים את זה. בגלל הגול הטיפשי והתגובות שיבואו עכשיו, אין לזה סיכוי.

אם השחקנים שלנו לא היו קוקסינלים שנותנים לבעוט משלושים מטר.

אם בוזגלו היה כובש.

אם היה לנו שיטת משחק וסגנון כדורגל.

אם ב2-0 היינו נותנים עוד אחד ולא כל שחקן היה חושב שהוא מסי.

אם רק תאמינו.

בשורה התחתונה? אם שווה לתחת, כמעט זה לא מספיק.

לא ניצחנו, את סיפורי הדאבל הקל שסיפרתם לעצמכם פה אתם יכולים לדחוף לתחת ובעונה הבאה יספרו לנו סיפורי בנייה שוב.

באמת כמה שאני מרחם על הילד הזהה!

לא עשה כלום וכל השחקן קפצו עליו אני לא יתפלא אם הוא לא יישן בלילה..

אף אחד לא קפץ עליו ואף אחד לא איים עליו והוא יכול לישון בשקט, כי מי שעצק עליו לחץ לו יד.

עד פה יש?

אני ניגשתי אליו ראשון ואמרתי לו שלא ידבר מלוכלך לאף אחד בשחקן.

אחריי ניגש עוד מישהו וכל השאר עלו כי הם חשבו שיש בלאגן.

עוד מישהו רוצה לספר סיפורי זוועות שלא היו ולא נבראו?

אחרי צפיה חוזרת בפעם השניה (לא כולל המשחק כמובן) בדקות שבאו אחרי הגול שספגנו מרועי דיין ועד לסיום המשחק.

מכבי ת"א:

1. נגיחה של סטרול מקרן החוצה

2. כדור נהדר לזיו שבמסירה חצי מאית קודם מצליח להעביר את הכדור לעטר לגול

3. בעיטה טובה של בוזגלו שנהדפת ע"י גורש

4. מצב נהדר שהיה חייב להגמר בגול כשעטר פורץ על הקו ומגיע מול שער ומוסר ברשלנות. (מיד אחרי הגול)

5. חצי מצב כשרנגלוב נשלח מצוין קדימה ובמקום למסור מוציא משהו מוזר שמזכיר בעיטה. היו לו 2 שחקנים פנויים (לא בטוח אם להחשיב את זה כמצב)

6. עוד גול בטוח. זיו עם כדור נפלא לעטר שעושה הטעיה ומוסר לבוזגלו, מעיף את הבלם והשוער! על הרצפה ובועט מול שער חשוף החוצה.

+3 כדורים חופשיים ממצב טוב שסתם בוזבזו

עכו:

1. בעיטה טובה שמסיבה לא ברורה פוגעת לשטראובר בפנים (999)

2. הגול (מטעות של סאבו, פשוט תעיף. מה נסגר איך?)

ושליטה של מכבי ת"א בכדור ובמשחק. אם מחשבים אחוזי שליטה בכדור בדקות האלו, אני בטוח שלמכבי היה מעל 55%.

חשבתי שאולי אני עיוור, או לא רואה נכון או סתם מדמיין.

אבל אחרי 2 צפיות חוזרות במשחק אין לי ספק, מכבי לא ירדה לבונקר, הפועל עכו לא תקפה, ובטח לא "גלים גלים". מכבי לא הזמינה את הגול הזה. זה היה גול מקרי, כמו שחיפה והפועל יכלו לקבל באותה מידה. זה לא היה מגיע לנו. זאת לא הייתה מכבי של השנים האחרונות שמתחננת לגול הזה. למרות כל הטעויות בחילופים.

כמה שאני אוהב אותך גל, אבל אתה באמת עדיין מאמין שאפשר לעשות משהו העונה הזו?

מאמין? אני חושב שהסיכוי שלנו לאליפות עומד על בערך 5%. היה על 10% לפני האיבוד נקודות הזה.

אבל אני כן מאמין שאם היינו מנצחים את זה, שאם ההרכב הזה היה ממשיך לקבל את הקרדיט. הוא היה מנצח את המשחקים שנשארו עד הפלייאוף ושם?

גם אם לא היינו מנצחים בחיפה בחוץ, ואפילו בדרבי לא מנצחים. אבל עומדים שווים בין שווים עם חיפה והפועל, ומוציאים תוצאות טובות מול שאר הקבוצות. גם אם זה היה נגמר במקום שלישי, זה היה נגמר במקום שלישי שמתחיל דרך, שמראה שהקבוצה הזאת הולכת לאן שהוא.

שאולי צריך להביא שחקן-שניים אפילו שלושה בקיץ הקרוב. אבל לא צריך לעשות "מהפכה" שלא תוביל לכלום, לא צריך להשתגע ולהתחיל לזרוק סיסמאות של ניקוי אורוות.

כי סה"כ ההרכב שעלה אתמול? הוא הרכב מצויין. ואיך שמכבי נראתה נגד קבוצה שהיא כן קבוצת כדורגל ולא מה שאתם עושים ממנה? גם היה טוב מאוד.

גול מקרי מיכולת אישית של רועי דיין, וטמטום צרוף עם הרבה מזל רע בדקה 93 ככל הנראה הרגו את הסיכוי הזה. (וכמובן כל ההחמצות מלפני זה) כ"כ חבל.

זה בערך המוטו של מכבי ב15 השנים האחרונות

יש מוטו אחר שהיית רוצה לאמץ בתקופה הזאת?

אם השחקנים אנמים ולא מאמינים בכלום, אני לא צריך להשלות את עצמי. לשמור על יתרון של 2 מול הפועל עכו גם ר"ג היו מצליחים.

גול מקרי מיכולת אישית של רועי דיין

אני מסכים איתך בכל מה שרשמת, אבל עדיין הייתי חייב לצטט את זה, מצחיק לרשום את זה.

גול ועוד איזה גול מיכולת אישית של רועי דיין.. מי האמין.

הלוואי וההרכב שהוא עלה איתו ימשיך.. לפחות נהנה קצת עד סוף העונה.

מי שצריכים להתבייש (בלי קשר לשחקנים ולמאמן שהוציאו לכל הקהל את החשק לבוא לבלומפילד העונה)

זה אתם... אין לכם בושה??? שרים "הכל בשביל מכבי"?!?!!? למי אתם שרים את זה???? למי??? מי מקשיב לכם בכלל??? השחקנים???? המאמן??? הוא בכלל לא מכיר בטעויות שלו!!! הוא לא מוכן להודות שהחילופים שלו מוטטו את המשחק לגמרי!!!

תסבירו לי למי שרתם את השיר הזה???

וטוב שלא הרבצתם לילד הזה... אין לכם בושה ילד בן 12 וכמה ח'ברה קפצו עליו עוד שנייה שתלו אותו בכיסא

תוציאו את העצבים שלכם על המאמן והשחקנים!!! לא על הקהל...

למי שרתם??? אני מצפה לתשובה רצינית...

אני רוצה לראות את הבן זונה שיבוא וגיד לי להפסיק לעודד, ואללה אני מעודד אותם עד המוות, יש לך בעיה עם זה? דחוף אצבע עמוק עמוק.

אני רוצה לראות את הבן זונה שיבוא וגיד לי להפסיק לעודד, ואללה אני מעודד אותם עד המוות, יש לך בעיה עם זה? דחוף אצבע עמוק עמוק.

אחי אין צורך להיות כזה מיליטנטי.. כל אחד יעשה מה שעושה לו טוב.

אתה רוצה לעודד ? (הלוואי ויהיו עוד כמוך), תעודד, אין צורך לריב עם מי שלא מסכים איתך.. בסוף גם הוא יגיע למסקנה שזאת הדרך הנכונה

ואם לא, אז הילד שלו.. חלק תופסים דברים יותר לאט.

אתה רוצה לעודד ? (הלוואי ויהיו עוד כמוך), תעודד, אין צורך לריב עם מי שלא מסכים איתך.. בסוף גם הוא יגיע למסקנה שזאת הדרך הנכונה

בטח שיש צורך לריב.

כי יש את הבני זונות שקופצים אלייך "מה אתה מעודד? לא מגיע לבני זונות האלו כלום" וכ"ו.

אז לפעמים צריך לעמוד על העמדה שלך.

סיכום קצר ברשותכם שלי מהמשחק הזה.

מכבי קבוצה לוזרית. פעם היינו באופי ווינרים אבל זה עבר לצד האדום של העיר. הם הווינרים האמיתיים. את המשחק אתמול הם היו מסיימים ב-5 חתיכות בלי למצמץ.

אין לי טענות יותר מדי.. לא ליואב זיו, לא לסטרול. הם פשוט לא יודעים את המשחק. כמו שלא כועסים על ילד קטן כשהוא מפיל או שופך. מה הוא יבין שתצעק עליו?

השילוב אלברמן וסידיבה הוא השילוב הטוב ביותר. אחרי כל מני ניסיונות של מוטי אני חושב שהוא צריך להשאיר את צמד הקשרים האחוריים האלה - אתמול אלברמן הוכיח שהוא לגמרי חזר מהפציעה הקשה והיה מ-ע-ו-ל-ה.

ומי שצריך לחטוף על הראש היה מדוניאנין שמשחק בנונשאלנט נוראי. ברגע שהוא בעט דרדלה מול שער ריק והחמיץ ידעתי שזה יגמר בתיקו/הפסד.

שבוע טוב!

אין לי בעיה, לא הצמדתי אקדח לאנשים לרכה ואמרתי להם לעודד.

אבל שאף אחד לא יגיד לי לא לעודד, זה הכל.

לוזרים כבר אמרנו גם במשחק אימון קיבלנו גול דקה 90 מאשדוד

כוס אמא שלנו איזה לוזרים אנחנו.

מצחיק , אם היינו מנצחים אף אחד לא היה מדבר על זה , העיקר שבמחקי האימון השנה 90% מהם נצחנו ובכיתם שזה חרטא.

אבל הכי חשוב לחפפש מה לא טוב בנו.

לוזרים כבר אמרנו גם במשחק אימון קיבלנו גול דקה 90 מאשדוד

חחחחח

הבדיחה של הליגה אנחנו

סויר , גם אם היינו מנצחים לא היה סיכוי לאליפות , אבל עדיין היינו בתמונה , מה שכמובן עכשיו אנחנו לא בתמונה וצריך להתכונן לעונה הבאה.

אבל מעבר לכך , נראה לי שאתה מסנוור מידי מה-60 דקות הטובות ששיחקנו ולא ניצחנו אך ורק בגלל צירוף מקרים ומזל רע.

אני חושב שזה עמוק מזה.

ההפסד להפועל חיפה , איבוד היתרון נגד אשלקון והתיקו גם עכשיו.

ובלי קשר ה-3 משחקים שציינתי , כל העונה הזו נראה כאילו מאופיינת בחוסר יציבות ומצטער להגיד מוטי איווניר פישל(ולא , אני לא קורא לפיטורים)

משו בקבוצה לא עובד , סגל כנראה שלא מאומן ולא מחובר.

היחיד שמתפקד לאורך העונה הוא עטר.

בקיצר , עם הפנים , לצערי ממש , לעונה הבאה.

מה שנשאר השנה הזו , זו אך ורק הכבוד בדרבי.

עכשיו ב102 fm , שירלי דיווחה שלפחות 3 שחקנים סיפרו לה שהם נלחצו מהקהל כי שרקו להם בוז אחרי שמכבי ירדה למגננה. פשוט בושה , אם הם לא יודעים לעמוד בלחץ שיעשו הסבה מקצועית.

בדיעבד הבעיה בסגל הזה היה משחק האגפים שלנו (מגנים) ודבק בין שחקני ההתקפה (שחקן פליימייקר ברמה)- מרגע שהבנו שמדוניאנין לא כזה, והכשלון הוא של נמני שלא הבין את התפקוד המדוייק של האריס, נגמרה העונה.

כל שחקן רוצה את הכדור לרגל, אין תנועה, שזה דבר שאפשר לטפל בו ע"י שיפור הכושר של השחקנים ולהסביר להם בפשטות שבלי תנועה אין מצבים בכדורגל המודרני.

עם הבאה של 3 שחקנים בשנה הבאה (2 מגנים ופליימייקר) והרבה רעב נוכל להתחיל לראות כדורגל שנה הבאה.

הייתי מאוד רוצה לראות את מכבי משחקים עם אותו הרכב עד סוף השנה, למעט ניבאלדו שצריך לחזור.

כבר נמאס לא להתעצבן ולאכול מרורים מהקבוצה הזאת, רוצה לראות כדורגל, קצת להנות, לפחות עד שהצלחת האדומה תונף.