Jump to content

משחקי המחזור ה-25 בליגת העל. נושא מרכזי, הכל חוץ ממכבי.

melody

Recommended Posts

הסגל של מכבי לא רואה את זה הפועל? אולי זה היה נכון ליולי כשעוד לא שיחקנו באמת, אבל עכשיו אתה באמת יכול להגיד את זה?

בחייאת, אנשים צאו מהסרט שאתם בו

שמדברים על סגל מדברים על היכולת של כל שחקן בנפרד,הפועל רצה יותר זמן ממכבי ובנוסף הסגל של מכבי ברובו חדש,חוץ מזה אני זוכר שהיה 1-1 בדרבי.

הצבע של הסמל-

בכל מקרה גם לפי דעתי הסגל של מכבי הוא הכי טוב בארץ.

אבל לגבי סהר ואבוטבול אני לא מסכים,אם ראית את המשחק היום אז ראית אז ניהול המשחק של אבוטבול ו-2 מסירות יפות שלו,וסהר בין שלושת החלוצים הכי טובים בליגה אם לא הכי טוב.

חחח ביתר האלה גדולים

יכולים להפסיד לכל קבוצה בליגה אבל מול חיפה והפועל הם מתעלים כל פעם מחדש.

האמת ברגע שראיתי את כל הדיבורים על "אחרי עשרה חודשים הפועל חוזרת..." ידעתי שהם לא יתנו להם לחגוג שם עוד פעם..

איזה פראיירים אנחנו...

לא רק נגד עכו, לא נגד הפועל חיפה, אלא בכלל...

בושה שבעונה כזאת אנחנו לא רצים לאליפות בפור של 10 נקודות.

זהבי שחקן נהדר.נקודה.מוכשר, עובד קשה,ומסתכל למאני טיים בעיניים(ואת זה אי אפשר ללמד).

אבל אתם מפספסים.

אין יותר כישרון בחלק הקידמי של הפועל/חיפה(לא כמו איך שזה נראה בטבלה).

אבל אצלן יש מיצוי יכולות.ספירת סגל, השוואות פרסונליות ופנטזיות-זאת דרכם של החלשים.הייתי שם בשנות השמונים. זה קישקוש.

אין במכבי מערכת חזקה ובטוחה בעצמה(חיפה)ואין במכבי דור מוכשר ומחוייב שרץ ביחד(הפועל).

אנחנו בושה במשחקים קובעים כבר שנים.

לא פשוט לשבור את המשוואה הקיימת.

הבעייה היא-האם המערכת הזאת מחוייבת ובנויה לשינוי. מהצד זה לא נראה ככה.

זהבי פוקסיונר ותו לא, שחקן הוא לא.

הוא יכול לשים מספרדת וגולים מכריעים, זה לא עושה אותו שחקן, חוץ מבעיטות חופשיות אין לו כלום (אה, ופוקסים כמובן).

חחחחח תמשיך תמשיך.

תפסיק לזיין תמוח פוקסיונר עאלק..

לא להאמין,כאילו אלוהים רוצה שנקח אליפות\נאבק עלייה.

3 מהפועל,4 מחיפה,עדיין זה פתוח ורק מראה כמה חבל על ההפסד בשבת.

אחרי העונה הקודמת נראה לי שאלוהים לא בקטע של כדורגל...

הצבע כפרה על החיים שלך כמה אתה רושם על ריק

בגדול הסגל שלנו הרבה יותר טוב ואיכותי מהסגל של הפועל. העניין הוא שלהפועל יש מאמן שיודע איך לנתב את השחקנים שלו ויודע להוציא מהחומר הגולמי שיש לו, מוצר מוגמר מעולה. בניגוד אלינו שיש לנו חומר גולמי מעולה ומוציאים מוצר מוגמר שמשתווה לקבוצת תחתית. תוסיף לזה שהפועל רצה הרבה מאוד זמן יחד ויש להם שיטה, בנוסף לכל זה האוהדים תומכים בהם על מלא כי הם הביאו להם הצלחות שלא נראו במועדון בתקופה האחרונה, והנה יש לך אחלה קבוצה שרצה לאליפות.

וזה שהשוות את זהבי לשבחון זה טמטום. זהבי ווינר אמיתי ושחקן באנקר שכל מאמן היה שמח לקבל.

מצחיק שאתה אומר שאני רושם על ריק אחי, כי מה שאתה אמרת זה בעצם מה שאני אמרתי וככה אני חושב למעט השורה האחרונה.

זהבי ווינר אמיתי - זה נכון, אמרתי שהוא לא ווינר? תוכיח.

סך הכל דיברתי על יכולת, ואני לא חושב שזהבי הוא איזה שחקן גדול כמו שעושים ממנו, פשוט יש לו מזל והוא יודע לשים את הרגל ברגע הנכון.

לא חסרים שחקנים בליגה שטובים ממנו.

הסגל של מכבי הוא הכי טוב בליגה ואין שום אמת אחרת מלבד האמת הזאת.הבעיה של מכבי היא אין מאמן מתחילת העונה והקהל

סבלנות, רצון והכי חשוב-הקבוצה מעל לפולטיקה בגרוש, מבחינת בושינסקי, יש?

אני אחדד, נמני המאמן הכי גרוע בעולם, אתה מאמין שהחלפתו אחרי 13 מחזורים תשנה משהו?

סבלנות, רצון והכי חשוב-הקבוצה מעל לפולטיקה בגרוש, מבחינת בושינסקי, יש?

אני אחדד, נמני המאמן הכי גרוע בעולם, אתה מאמין שהחלפתו אחרי 13 מחזורים תשנה משהו?

אחרי שראיתי אתמול את ביתר של רוני לוי ושלא יספרו לי סיפורים על בונקר של ביתר כי לא היה בונקר ביתר פשוט היו מצויינים אתמול.אני די מצטער שלא הביאו את רוני לוי

כולם מאמצים את האקסיומה שהסגל שלנו הכי טוב בליגה כי זה נחמד ונעים ואפשר להפיל הכל על המאמן.(או המאמן הקודם כל אחד והאג'נדה שלו)

בפועל אם אני צריך להרכיב כרגע הרכב של קבוצה מתוך כלל קבוצות הליגה היחיד שנכנס מבחינתי להרכב זה ניבאלדו, כל היתר ממש לא הכי טובים בתפקידים שלהם.

שטראובר השוער הטוב בליגה ?

זיו המגן השמאלי הטוב בליגה ?

סבן/ג'ורג' המגנים הימניים הכי טובים בליגה ?

סאבו (עם ממוצע של שתי טעויות של גול בכל משחק) הוא הבלם הכי טוב בליגה ?

סידיבה יותר טוב מאבוטבול או בוקולי או קולמה - ראינו כבר שלא.

מדוניאנין יותר טוב מזהבי ?...

מאור יותר טוב מוורמוט או מרפאלוב ?

עטר יותר טוב מסהר/שכטר ? - לדעתי לא....אבל יאמר לזכותו שהוא היחיד שבאמת נותן מאצ' אפ.

ראנגלוב לא מתקרב בכלל למספרים של תמוז ונשאר רק עם הסיפורים כמה הוא שמח לשחק בארץ..

יש למכבי שחקנים מוכשרים אני לא מזלזל, אבל אם בכל עמדה יש בליגה שחקן יותר טוב ממה שיש לנו אז כנראה שאין לנו תסגל הכי טוב בליגה.

אולי הכי יקר, והכי נוצץ על הנייר - ופה לדעתי הטיעון שלכם נופל, אתם מתייחסים לזיו של לפני שלוש עונות ולאלברמן של לפני שלוש עונות,

ולסאבו כאילו הוא שווה ליכולת במשחק הכי טוב שלו העונה שבפועל הוא נותן הרבה יותר משחקים חלשים ממשחקים טובים, מזלזלים בזהבי אבל מי אצלנו נותן את התפוקה שלו בבישולים ושערים של מאני טיים ?...אתם מגמדים את שחקני היריבות וועושים תהליך הפוך בבואכם לשפוט את השחקנים שלנו אז אתם מייחסים להם את היכולת שהייתה להם בשיא הקריירה - למרות שרובם מרחק שנות אור מהימים האלה, ולכן המציאות מתנגשת עם ההנחה שלכם.

סידיבה שחקן טוב - אבל לא מתקרב לבוקולי או אבוטבול מבחינת השפעה על המשחק, והיכולות ההתקפיות וכסתם גרזן קולמה יותר טוב ממנו.

דבר אחרון כל זה בכלל לא משנה : לא צריך את הסגל הטוב בליגה בשביל לזכות באליפות, צריך שהסגל ישחק את הכדורגל הטוב בליגה (ליונייטד אין סגל יותר טוב מצ'לסי וגם למילאן אין סגל יותר טוב משל אינטר)

אחרי שראיתי אתמול את ביתר של רוני לוי ושלא יספרו לי סיפורים על בונקר של ביתר כי לא היה בונקר ביתר פשוט היו מצויינים אתמול.אני די מצטער שלא הביאו את רוני לוי

לא אומר כלום. לטוב ולרע.

מנגד רוני לוי לא הבקיע גול ה3 מחזורים האחרונים ולא ניצח בטדי חודש וחצי.

פיטורי מאמן באמצע עונה הם מיותרים בטח שהקבוצה בצמרת - גם רוב מי שמתח ביקורת על נמני טען את זה.

נמני לא היה צריך להמשיך במכבי בעונה הבאה ולא היה צריך להיות מפוטר באמצע העונה.

בקשר לאיוניר- ברור שהוא לא הצלחה גדולה - כמו שגם צפינו שהוא לא יצליח, עם סגל שלא בנוי טוב ולא נדבק

וגם אם היו מביאים את רוני לוי (שאין ספק שהוא מאמן כדורגל טוב מאיוניר) אני בספק אם זה היה עושה את ההבדל.

היתרון היחידי שכביכול יש בלמנות מאמן באמצע העונה זה שיהיה לו כניסה יותר חלקה לעונה הבאה ולבניית הסגל לעונה הבאה - וגם את זה פיספסו אצלנו שהחתימו מאמן ל4 חודשים.

זאת בדיוק הבעיה ,בושינסקי זיהה הזדמנות להעיף את נמני יחד עם זה להביא ''מכביסט'' ותמיד הוא גם יכול להגיד נמני שרף 120 מיליון-קוסם.

מצחיק שאתה אומר שאני רושם על ריק אחי, כי מה שאתה אמרת זה בעצם מה שאני אמרתי וככה אני חושב למעט השורה האחרונה.

זהבי ווינר אמיתי - זה נכון, אמרתי שהוא לא ווינר? תוכיח.

סך הכל דיברתי על יכולת, ואני לא חושב שזהבי הוא איזה שחקן גדול כמו שעושים ממנו, פשוט יש לו מזל והוא יודע לשים את הרגל ברגע הנכון.

לא חסרים שחקנים בליגה שטובים ממנו.

זהבי שחקן מצוין בגלל שיש לו הרבה אלמנטים טובים במשחק, והוא רק ממשיך לשפר אותם.

יש לו ראיית משחק ותנועה בלי כדור (מה שהרבה פעמים גורם לכך שהוא במקום הנכון בזמן הנכון), יש לו בעיטה טובה גם במשחק שוטף וגם בכדורים חופשיים. הוא עושה הגנה, הוא יודע למסור ולהרים, והוא אפילו שיפר טיפה את הדריבל (הגול בדרבי הוא דוגמא טובה לכך). וכמובן, הוא מופיע למשחקים גדולים.

אז נכון, יש יותר כשרוניים ממנו, אבל אין הרבה שחקנים שמשלבים כלכך הרבה אלמנטים במשחק שלהם. לא סתם הוא מלך הבישולים, וגם כבש לא מעט.

חחחחח תמשיך תמשיך.

תפסיק לזיין תמוח פוקסיונר עאלק..

אה הוא לא, הוא שחקן עצום. יותר טוב ממדוניאנין כמו שחלק מהאנשים אומרים פה, נפלתם על השכל.

חוץ מלתת גולים מכריעים בשנה האחרונה וכדורים חופשיים, במה הוא טוב בדיוק? במה הוא כשרוני? יש לו מסירות אומן, אחד על אחד? בלתי ניתן להעברה? מה?

זה שהוא שם 3-4 גולים במשחקים מכריעים לא עושה אותו שחקן טוב.

שחקן אתה יכול לקרוא לורמוט, מדוניאנין, גולסה.

זהבי יותר טוב ממדוניאנין, אכן.

אתם חייבים לעשות הפרדה בין שחקן שהוא כישרוני ויש לו כדורגל ברמה גבוהה לבין שחקן שהוא יעיל.

זהבי הוא אחד השחקנים היעילים בליגה הזאת מבחינת תפוקה, אבל כדורגלן גדול הוא לא, יש הרבה שטובים ממנו, זה הכל.

בעד מי אתם אם בכלל בדרבי החיפאי?

http://www.hhaifa.co...=News2&sid=1359

מצד אחד יש את חיפה שהתחלתי לפתח אליה שנאה השנה

מצד שני יש את אתכם שאתם שואפים להפוך לסניף קטן ומסריח של הפועל ת"א

תיקו 0-0 והרבה פצועים זה טוב ליהודים.