Jump to content

משחקי המחזור ה-25 בליגת העל. נושא מרכזי, הכל חוץ ממכבי.

melody

Recommended Posts

ההפרש שערים לא קובע כלום העונה.

מקצועית מבחינת משחק ,הגעה למצבים וסגל אנחנו יכולים לקחת אליפות, וגם מבחינת הנקודות (במיוחד אם איך שחיפה נראית), אבל קשה לי להאמין שקבוצה ששבוע אחרי שבוע קבוצות כמו עכו ואשקלון חוזרות נגדה מ-2-0 ל2-2 וקבוצה שמפסידה להפועל חיפה בבית, לא יכולה לקחת אליפות.

כל עוד אנחנו לא עוברים את הפועל לפני הפלייאוף אין מה לדבר בכלל.

והסיכוי שנעבור את הפועל לפני הפלייאוף הוא ממש אבל ממש שואף ל0.

אליפות? יותר מידי דברים שלא אמורים לקרות.

שבוע הבא סכנין בבלומפילד נגד הפועל ודרבי חיפאי. יהיה משחק עם הגנה קשוחה וסיכוי טוב לאיבוד נקודות

חבל שאנחנו כאלה לוזרים

רק עם אמונה משהו יזוז אצלנו.

היום זה הדוגמא הכי טובה לאיך שמעמד, כסף וכוח הרתעה כביכול יכולים לא להשפיע בכלל כשהרצון של הקבוצה השנייה גדול יותר.

כמה חבל שאיבדנו נקודות ידעתי שהפועל לא תנצח הטדי תפסתי אפילו בווינר

וכתבתי בכמה נושאים רק חבל שאנחנו לוזרים יכל להיות 6 מחיפה 4 מהפועל

שחיפה יוצאת לדרבי מחזור הבא

להפועל משחקים קלים מאד עד סוף שנה..

לא יכולים להרשום לעצמנו לעשות תיקו אפילו,רק לנצח עד הסוף בישביל לשמור על סיכוי.

אז מה קורה אחרי הקיזוז?

הכל כרגיל, רק במקרה שמקום 1 ו 2 עם אותו מס' נקודות אין חשיבות ליחס שערים, יש משחק אליפות.

מסכנים אוהדי הפועל.

גם הם הפסידו ופיספסו הזדמנות ענקית לעלות למקום הראשון. וגם הם יאכלו מכות עכשיו.

בהחלט לא נעים...

מה מסכנים מה?!

שבוע שעבר הם זיינו בתחת את מכבי חיפה 4-1.

אז הם הפסידו בטדי...

לא קרה כלום, הם עדיין בדרך לדאבל שני ברציפות.

אין לנו סיכוי לאליפות, תפסיקו להסתכל על חיפה והפועל.

יש סיכוי לאליפות, במיוחד בליגה כזו שהקבוצה שתהיה הכי פחות זבל במאני טיים היא שתניף את הצלחת

אבל יש תחושה שהמועדון לא מוכן מנטלית לאליפות, שכחו כבר מה זה ):

כל פעם מחדש אני טוען שלמכבי יש את הסגל הכי טוב בליגה בפער, פשוט אנחנו לא נראים כמו קבוצה.

הפועל משחקים כדורגל קבוצתי מרגל לרגל, אבל הם ממש לא מלהיבים ואני ממש לא תופס מהם, השחקנים היחידים הטובים בקבוצה הזאת הם: שכטר, ורמוט, אניימה והשאר בינוניים מינוס.

אבל מה.. הם ווינרים והם משחקים כדורגל, זה הכל. ולליגת הפח שלנו זה מספיק. יש להם מאמן והם נראים כמו קבוצה אבל ההגנה שלהם זה זבל, מי הם בכלל? כל פעם אני טוען את זה..

נותר לנו רק להצטער על הנאיביות שלנו, קבוצה של מטומטמים. מספיק שאנחנו מנצחים את חיפה ואת עכו ואנחנו עוברים את הפועל בנקודה ואנחנו חזק במירוץ לאליפות.

חבל שאנחנו כל כך לוזרים.. אי איי.. המנטליות.. זה ההבדל.

כל כך מעצבן ההפסד הזה שלהם, לא ייאמן כמה פרייארים יצאנו.

ועכשיו עוד שבוע של אשליות כי וואלה שיחקנו טוב בשבת האחרונה, ופאף יום שבת ב9 וחצי זה שוב יתנפץ

כל פעם מחדש אני טוען שלמכבי יש את הסגל הכי טוב בליגה בפער, פשוט אנחנו לא נראים כמו קבוצה.

הפועל משחקים כדורגל קבוצתי מרגל לרגל, אבל הם ממש לא מלהיבים ואני ממש לא תופס מהם, השחקנים היחידים הטובים בקבוצה הזאת הם: שכטר, ורמוט, אניימה והשאר בינוניים מינוס.

אבל מה.. הם ווינרים והם משחקים כדורגל, זה הכל. ולליגת הפח שלנו זה מספיק. יש להם מאמן והם נראים כמו קבוצה אבל ההגנה שלהם זה זבל, מי הם בכלל? כל פעם אני טוען את זה..

נותר לנו רק להצטער על הנאיביות שלנו, קבוצה של מטומטמים. מספיק שאנחנו מנצחים את חיפה ואת עכו ואנחנו עוברים את הפועל בנקודה ואנחנו חזק במירוץ לאליפות.

חבל שאנחנו כל כך לוזרים.. אי איי.. המנטליות.. זה ההבדל.

חח אתה מצחיק.

בן דיין הביא שנה שעברה 12 שערים אם אני לא טועה.מה שזיו לא יעשה ב4 שנים שהוא חתום פה.

ערן זהבי אני לא יוסיף מילה.

ידין,אבוטבול,בן סהר, לא קיימים נכון?

חאלס לזיין תמוח..פחח בינוניים מינוס..

ואווו אנחנו והפועל מסיימים עם אותם נקודות ויש משחק אליפות בנינו.

חלום.

חלום בלאות אולי

הם יבואו כל כך ברצון להילחם,שה-5-0 של בארסה על ריאל יהיה קטן לעומת הדרבי הזה...

עוד עם גוטמן על הקווים יאוורדי

הבנאדם היחיד שאני חושב שיכול להציל אותנו ממשחק כזה זה רק יצחקי,הסטטיסטיקה לא משקרת,הוא חוגג נגדם 100 אחוז

חלום בלאות אולי

הם יבואו כל כך ברצון להילחם,שה-5-0 של בארסה על ריאל יהיה קטן לעומת הדרבי הזה...

עוד עם גוטמן על הקווים יאוורדי

הבנאדם היחיד שאני חושב שיכול להציל אותנו ממשחק כזה זה רק יצחקי,הסטטיסטיקה לא משקרת,הוא חוגג נגדם 100 אחוז

תגיד לי לא נמאס לך לזיין תמוח ?

סתם שאלה, זה לא יקרה, אבל נגיד שלושת המקומות הראשונים גומרים עם אותו נק' מה עושים? (הרי יחס שערים לא קובע)

סתם שאלה, זה לא יקרה, אבל נגיד שלושת המקומות הראשונים גומרים עם אותו נק' מה עושים? (הרי יחס שערים לא קובע)

משלוש יוצא אחד :)

ככל הנראה, 3 רבים מכבי פ"ת לוקחת. (ע"פ חוקי התקנון)

בכל מקרה, אני חותם על זה ש3 מסיימים עם אותו ניקוד.

חח אתה מצחיק.

בן דיין הביא שנה שעברה 12 שערים אם אני לא טועה.מה שזיו לא יעשה ב4 שנים שהוא חתום פה.

ערן זהבי אני לא יוסיף מילה.

ידין,אבוטבול,בן סהר, לא קיימים נכון?

חאלס לזיין תמוח..פחח בינוניים מינוס..

בן עדיין עשה את מה שעשה שנה שעברה, יש הבדל. וזה נכון שגם לחיפה וגם להפועל יש מגנים יותר טובים ממה שלך יש.

אבל מכבי מבחינת סגל הקבוצה הכי טובה בליגה, אין מה להשוות בכלל.

אני לא אומר שזהבי הוא פח חס וחלילה, יש לו כדורגל, אין פה בכלל צל של ספק.

אבל וואלה, אני לא תופס ממנו וגם לא מידין, אבוטבול, סהר ותמוז ושאר ירקות.

מי זה כבר זהבי? אפילו לשבחון יש יותר כדורגל ממנו, זהבי הוא שחקן שפשוט יודע לתת גולים והוא ווינר והוא מוצא את עצמו מצויין בשיטה של גוטמן, אבל מה הוא כבר עשה? יש המון שחקנים בליגה שלנו שפי 10 עליו ביכולת.

היחידים בהפועל שהם שחקנים ברמה זה ורמוט, שכטר, ואניימה. כמובן שיש להם עוד שחקנים טובים, אבל אם תשווה לסגל של מכבי אין בכלל מה להשוות.

עטר וראנגלוב ששניהם חלוצים מצויינים, בוזגלו, מדוניאנין, כחלון(השאלה), אלברמן, סידיבה ואני יכול להמשיך..

מה מסכנים מה?!

שבוע שעבר הם זיינו בתחת את מכבי חיפה 4-1.

אז הם הפסידו בטדי...

לא קרה כלום, הם עדיין בדרך לדאבל שני ברציפות.

תאכלס

בן עדיין עשה את מה שעשה שנה שעברה, יש הבדל. וזה נכון שגם לחיפה וגם להפועל יש מגנים יותר טובים ממה שלך יש.

מי זה כבר זהבי? אפילו לשבחון יש יותר כדורגל ממנו, זהבי הוא שחקן שפשוט יודע לתת גולים והוא ווינר והוא מוצא את עצמו מצויין בשיטה של גוטמן, אבל מה הוא כבר עשה? יש המון שחקנים בליגה שלנו שפי 10 עליו ביכולת.

היחידים בהפועל שהם שחקנים ברמה זה ורמוט, שכטר, ואניימה. כמובן שיש להם עוד שחקנים טובים, אבל אם תשווה לסגל של מכבי אין בכלל מה להשוות.

עטר וראנגלוב ששניהם חלוצים מצויינים, בוזגלו, מדוניאנין, כחלון(השאלה), אלברמן, סידיבה ואני יכול להמשיך..

חחחחחחחחחחחחחחחחח תקשיב אחי..שברת שיאים של טימטום עכשיו..

הסגל שלהם לא פחות טוב משלנו.

ומה שהדגשתי..הרגת אותי מצחוק.

נ.ב. אם אתה לא תופס משחקן מסוים,לא הופך אותו ללא שחקן.

זהבי הקשר בן הטובים בליגה..בליגה,לדעתי הטוב שבהם.

חח שבחון וזהבי באותו נשימה הרגת אותי..

הסגל של מכבי לא רואה את זה הפועל? אולי זה היה נכון ליולי כשעוד לא שיחקנו באמת, אבל עכשיו אתה באמת יכול להגיד את זה?

בחייאת, אנשים צאו מהסרט שאתם בו

מה הקשר? זה שזהבי ווינר ויודע לתת גולים אז זה הופך אותו לשחקן גדול?

הוא שחקן טוב, אבל אני לא מבין את ההתלהבות ממנו. יש שחקנים שהם הרבה יותר טובים ממנו מבחינת יכולת.

מה כל כך מדהים בהפועל? מה? חלאס.

אחי זה שאתה חופר לא הופך את מה שאתה אומר לנכון, להפך, לרוב, בדיוק כמו עכשיו, אתה מזיין את המוח.

הסגל של מכבי לא רואה את זה הפועל? אולי זה היה נכון ליולי כשעוד לא שיחקנו באמת, אבל עכשיו אתה באמת יכול להגיד את זה?

בחייאת, אנשים צאו מהסרט שאתם בו

זה שאנחנו לא משחקים יותר טוב לא אומר שאין לנו סגל יותר טוב משל הפועל וחיפה.

הצבע כפרה על החיים שלך כמה אתה רושם על ריק

בגדול הסגל שלנו הרבה יותר טוב ואיכותי מהסגל של הפועל. העניין הוא שלהפועל יש מאמן שיודע איך לנתב את השחקנים שלו ויודע להוציא מהחומר הגולמי שיש לו, מוצר מוגמר מעולה. בניגוד אלינו שיש לנו חומר גולמי מעולה ומוציאים מוצר מוגמר שמשתווה לקבוצת תחתית. תוסיף לזה שהפועל רצה הרבה מאוד זמן יחד ויש להם שיטה, בנוסף לכל זה האוהדים תומכים בהם על מלא כי הם הביאו להם הצלחות שלא נראו במועדון בתקופה האחרונה, והנה יש לך אחלה קבוצה שרצה לאליפות.

וזה שהשוות את זהבי לשבחון זה טמטום. זהבי ווינר אמיתי ושחקן באנקר שכל מאמן היה שמח לקבל.

חחחחחחחחחחחחחחחחח תקשיב אחי..שברת שיאים של טימטום עכשיו..

הסגל שלהם לא פחות טוב משלנו.

ומה שהדגשתי..הרגת אותי מצחוק.

נ.ב. אם אתה לא תופס משחקן מסוים,לא הופך אותו ללא שחקן.

זהבי הקשר בן הטובים בליגה..בליגה,לדעתי הטוב שבהם.

חח שבחון וזהבי באותו נשימה הרגת אותי..

זהבי פוקסיונר ותו לא, שחקן הוא לא.

הוא יכול לשים מספרדת וגולים מכריעים, זה לא עושה אותו שחקן, חוץ מבעיטות חופשיות אין לו כלום (אה, ופוקסים כמובן).

וכן הסגל שלנו יותר טוב משל הפועל ושל חיפה, ההבדל בנינו העונה זה שאנחנו סופגים גולים בדקה ה-90 והם שמים גולים בדקה ה-90 גם כשהם משחקים מסריח. מנצחים בקושי קבוצה מליגה א' ואת הפועל רמת גן בבית, יותר זבלה מאיתנו אבל זבלה עם מזל שמנצח משחקים בדקות סיום (תספור כמה גדולים הם נתנו מדקות 85 ומעלה) וזה מה שחשוב.

וגם הפועל לא כאלה להיט, נגד חיפה הם עשו 4 גולים מ-3 וחצי מצבים.

בלי גול מהיר שמסדר להם ת'משחק הם בדיוק כמונו מבחינת המשחק.

לצערי לא ניקח אליפות העונה, מנטילת אי אפשר, מאבדים יתרון שך 2 גוליםשבוע אחרי שבוע, הפסדים שטותיים בבית. אי יאפשר לקחת ככה אליפות.