Jump to content

זהו? קיפלתם את הבאסטה?

Recommended Posts

אז מה,

העונה בשבילכם נגמרה? קיפלתם?

נעלמה לכם הרוח המכביסטית?

מתי ב7 שנים האחרונות היינו במצב כזה בטבלה?

שנים שאנחנו לא רצים מתקרבים לגרד את המובילות ודווקא השנה למרות הכל אנחנו עדיין חזק בתמונת האליפות.

ומשום מה אין פה הרגשה של כלום, הכל מת, כולם משדרים שהעונה נגמרה, המאמן, הקהל,המערכת, שכולם ככה אז לא פלא שזה גם מחלחל לשחקנים ופוגע בהם.

עברנו הרבה בשנים האחרונות ואכלנו הרבה חרא נכון, אבל דיי, צריכים להשתחרר מכל צבירת התסכול הזאת במשך שנים, זה רק פוגע בנו וגורם לנו שוב ושוב להתאכזב.

תצאו מהמרמרה שלכם, זה קשה אבל הגיע הזמן לשים את הכל בצד ולהרים את הראש.

העונה הזאת לא גמורה, העתיד שלנו נראה מבטיח(בזכות מיטשענק), בואו תשנו את הפאזה של כולם ותתחילו להיות מכבי.

ניצחנו את לוזון במערכה ומחר אנחנו מתייצבים בבלומפילד בשביל להרים אותו באוויר, "אין כדורגל בלי אוהדים" אמרנו? תוכיחו!

רק מכבי.

אתה צודק לחלוטין

אבל התופעה שאתה מדבר עליה מובנת, זה קשה לפרמט את הזיכרון בראש ולשכוח מכל הכשלונות, העבר הגרוע משפיע על ההסתכלות על ההווה.

הקהל לא מצפה לכלום בשביל לא להיפגע. וזה הכי עצוב שלא מצפים...

אולי צריך עוד כמה אנשים כמוך שיתנו לנו זריקת אופטימיות.. כי לייצר ראייה חיובית אחרי כל מה שמכבי עברה זה לא קל בכלל

מה שבטוח באוגוסט שוב נהיה אופטימים...

יאללה מכבי, בטוב וברע.

האכזבה והציפיות (שבסה"כ ברובם אנחנו יצרנו) גורמים לעונה הזאת להראות כמו כישלון צורב ועצום.

שום דבר עוד לא נגמר, הסאחי צודק. יש לנו עוד מספיק משחקים כדי להפוך את העונה הזאת, מספיק משחקים שבהם אנחנו חייבים לבוא ולהלחם.

אני מאמין לאיווניר, אני מאמין לשחקים שהם ילחמו בכל אחד מהמשחקים האלו, ואני יודע שגם אנחנו נלחם.

שום דבר עוד לא סגור.

מחר בבלומפילד מלחמת עולם.

גם אם לא נקח אליפות שאנחנו נסיים תעונה הזאת בידיעה שנתנו הכל למען הקבוצה הזאת!!

אז יאללה תרימו תראש ותבואו בשגעת!

גם אם לא נקח אליפות שאנחנו נסיים תעונה הזאת בידיעה שנתנו הכל למען הקבוצה הזאת!!

אז יאללה תרימו תראש ותבואו בשגעת!

כשהקבוצה מתקשה ולא משחקת טוב, לקהל תפקיד מכריע.

עידוד בלתי פוסק, רעש (והרבה) כשהכדור ברגלי הקבוצה היריבה ולחץ על השופט.

ראדי: "טוב שביטלו למכבי את העונש, הקהל ילחיץ אותם"

העונה הזאת הייתה גמורה גם אם היינו במקרה במרחק נקודה מהמקום הראשון, ולו בגלל העובדה שהכדורגל שאנחנו מציגים לעומת הכדורגל שהפועל (בעיקר) וחיפה מציגים הוא בהבדל של שתי רמות, ואני לארג'. והחלק הכי עצוב הוא שבתחילת השנה מכבי הייתה נראית הרבה יותר טוב מהיום. מכרו לנו שצריך להתחבר וסבלנות, אבל אם המשחקים הכי טובים שלנו היו בתחילת העונה (מול אולימפיאקוס ופס"ז, ואולי אפילו מול חיפה במחזור הראשון עד הפציעה) זה נתון מאוד מדאיג.

אם לפזול לאירופה, חיפה והפועל הפכו להיות ריינג'רס וסלטיק של הליגה הסקוטית ואין מה לעשות - הן גדולות על הליגה. לגבי מיטשענק - הוא הגיע והסכים לשפוך 100 מיליון, אבל זה היה סכום ראשוני ולדעתי חד פעמי. הוא חשב שהוא ישים השקעה שתניב פירות במשך שנים להוציא כספים שצריך לשפוך פה ושם על תחזוקה וליטושים. עסקת אלרואי כהן למשל נפלה מולנו בגלל שמיטש הבהיר שהוא לא מוכן לשלם כאלו סכומים.

אנשים פה מדברים על קיזוז, אבל אחרי הקיזוז אנחנו פוגשים רק קבוצות שלא הצלחנו לנצח אפילו פעם אחת (!!!!!!!!) השנה. חבל לנפח ציפיות, חבל על הלבבות השבורים, יש בקהל האדיר הזה חולי לב, קשישים ונשים הרות.

בשנה שעברה, בשביל ההשוואה, הפועל אמנם נכנסה לקיזוז בפיגור (של שמונה נקודות לפני הקיזוז אאל"ט, למרות שהפער היה יותר לפני כן) אבל מי שראה משחקים שלה, גם מולנו, ראה קבוצה חזקה יותר מחיפה וקבוצה שהפגינה כדורגל כמעט מושלם במונחים ישראליים, אמנם הכל היה בידיים של חיפה, אבל הכתובת הייתה על הקיר. מישהו יכול להגיד את זה על מכבי השנה? מישהו ראה בחודשיים - שלושה האחרונים משחק אחד של קבוצה שנראית כמו אלופה? אני לא, ואני רואה את כל המשחקים של מכבי.

שני דברים יש לי להגיד:

אסור לפתוח את המשחק כמו שהיה לפני שבועיים בבלומפילד נגד הפועל חיפה... הקהל היה עייף מהחמין של סבתא והשנת צהריים הארוכה שהיתה לפני המשחק... והכל חילחל לשחקנים והם היו כבדים רדומים ועייפים... והתוצאה היתה בהתאם, לצערנו...

צריך להטריף את השחקנים כבר מהחימום!!! בזמן ששרים לשחקנים שיבואו לכיוון הקהל, מי שעומד על הגדר, שידרבן את השחקנים, חייבים להרעיל אותם, להמריץ להם את הדם, שיתפוצצו כבר על הדשא

וזה מוביל אותי לנקודה שנייה... מ ל ח מ ה

לפני תחילת המשחק אולי במקום ה- "עוד לא" לפני שריקת הפתיחה, לשיר כל היציע מ ל ח מ ה שיירקו דם על המגרש, שיילחמו בשביל האוהדים

הרי לפני המשחק ההוא לפני שבועיים, מישהו פה פתח נושא "משחק עם חשיבות" ולא יצא מזה כלום... הקהל היה רדום, השירים היו מרדימים והשחקנים היו רדומים גם...

הכל בא ממנו, הקהל, נבוא בדרישה למשהו פשוט מ ל ח מ ה ... מ ל ח מ ה ... מ ל ח מ ה

העונה הזאת הייתה גמורה גם אם היינו במקרה במרחק נקודה מהמקום הראשון, ולו בגלל העובדה שהכדורגל שאנחנו מציגים לעומת הכדורגל שהפועל (בעיקר) וחיפה מציגים הוא בהבדל של שתי רמות, ואני לארג'.

כמו שאנחנו מציאותיים לגבי הסיכויים לקחת אליפות (שאין ספק שלהפועל ולחיפה יש יותר), אולי הגיע הזמן שגם נהיה מציאותיים לגבי הקבוצה ונפסיק להתאכזב כל פעם שאין כדורגל גדול, כי כמו שזה נראה עד עכשיו ואם לא יהיה משהו דרמטי, ככה זה יראה עד סוף העונה - וזה לא צריך למנוע מאיתנו לנצח, כמו שהיה עד עכשיו בגדול בתקופת איווניר ובכלל.

כרגע, לפחות מבחינתי, "הניצחון מעל הכל", הוא ממשי יותר מתמיד. הדרך כרגע פחות מעניינת - העיקר לנצח.

בליגה כמו שלנו גם מכבי יכולה לקחת אליפות, גם אם ליריבות יש יותר סיכוי - העיקר בשלב הזה של העונה הוא לנצח. כדורגל יפה או לא, זה כבר יהיה חשוב לעונה הבאה.

שבת שלום!

אף אחד לא קיפל שום דבר, אף אחד לא גמר את העונה הזאת, בסך הכל אנשים מציאותיים.

כל אחד פה, וגם אתה, יודעים שמכבי לא משחקת כמו קבוצה שרצה לאליפות.

אין המשכיות, אנחנו לא נראים כמו קבוצה שמשחקת ביחד, אלה כל שחקן לעצמו, אין שיתוף פעולה וכיום יש 2 קבוצות בארץ שמשחקות טוב ממך, למרות שהסגל שלהן לא עולה על שלך: הפועל וחיפה.

האוהדים נותנים הכל ביציע, עדיין יש ציפיות אבל זה לא אותו טירוף שהיה בתחילת העונה כי אתה לא יכול ליצור טירוף איפה שאין וחבל שאנשים יהיו סתם באשלייה למרות שעדיין לא גמור כלום.

הקהל עושה את שלו, כל משחק ממלאים את בלומפילד ונותנים את הנשמה, אבל שהקבוצה שלך מפסידה להפועל חיפה ויותר מכך - נראת לא טוב, אז מה לעשות -זה משפיע.

הכל עוד יכול להיות, אבל צריך להיות מציאותיים. האם זה מחלחל לשחקנים? שטויות.

בואנה את מי זה מעניין בכלל איפה מכבי ממוקמת, איזה מקום היא, או איזה כדורגל היא מציגה.

יש מכבי אז מגיעים, ככה עובד העולם מאז שאני מכיר אותו.

אף אחד לא קיפל שום דבר, אף אחד לא גמר את העונה הזאת, בסך הכל אנשים מציאותיים.

כל אחד פה, וגם אתה, יודעים שמכבי לא משחקת כמו קבוצה שרצה לאליפות.

אין המשכיות, אנחנו לא נראים כמו קבוצה שמשחקת ביחד, אלה כל שחקן לעצמו, אין שיתוף פעולה וכיום יש 2 קבוצות בארץ שמשחקות טוב ממך, למרות שהסגל שלהן לא עולה על שלך: הפועל וחיפה.

האוהדים נותנים הכל ביציע, עדיין יש ציפיות אבל זה לא אותו טירוף שהיה בתחילת העונה כי אתה לא יכול ליצור טירוף איפה שאין וחבל שאנשים יהיו סתם באשלייה למרות שעדיין לא גמור כלום.

הקהל עושה את שלו, כל משחק ממלאים את בלומפילד ונותנים את הנשמה, אבל שהקבוצה שלך מפסידה להפועל חיפה ויותר מכך - נראת לא טוב, אז מה לעשות -זה משפיע.

הכל עוד יכול להיות, אבל צריך להיות מציאותיים. האם זה מחלחל לשחקנים? שטויות.

זה אחושרמוטה מחלחל לשחקנים

ותפסיק לזיין תמוח כבר אני לא יכול לראות כבר את ההודעות שלך צריך לשרוף לך את המודם של האינטרנט

זה אחושרמוטה מחלחל לשחקנים

ותפסיק לזיין תמוח כבר אני לא יכול לראות כבר את ההודעות שלך צריך לשרוף לך את המודם של האינטרנט

וואלה רציתי להגיב לך אבל שראיתי את השורה האחרונה הבנתי שאין צורך.( מישהו הכריח אותך לקרוא את ההודעות שלי? )

אתה מוזמן לבוא אליי לשרוף את המודם :whistling:

בואנה את מי זה מעניין בכלל איפה מכבי ממוקמת, איזה מקום היא, או איזה כדורגל היא מציגה.

בגדול אתה צודק ברוב התגובה, אבל אני מקווה מאוד שלא התכוונת ברצינות לחלק שהדגשתי.

בגדול אתה צודק ברוב התגובה, אבל אני מקווה מאוד שלא התכוונת ברצינות לחלק שהדגשתי.

נו אתה יודע למה אני מתכוון, לא באמת לא אכפת לי, אבל זה לא שיקול שלי אם אני מגיע או לא.

הבעיה זה השחקנים שזורקים זין, אולי תגיד להם לא לוותר ולהילחם, לאוהדים הנפלאים שלנו אין מה לבוא בתלונות כי אנחנו תמיד תומכים בהם בטוב וגם ברע.

Guest שלמהצהוב

העונה הזאת הייתה גמורה גם אם היינו במקרה במרחק נקודה מהמקום הראשון, ולו בגלל העובדה שהכדורגל שאנחנו מציגים לעומת הכדורגל שהפועל (בעיקר) וחיפה מציגים הוא בהבדל של שתי רמות, ואני לארג'. והחלק הכי עצוב הוא שבתחילת השנה מכבי הייתה נראית הרבה יותר טוב מהיום. מכרו לנו שצריך להתחבר וסבלנות, אבל אם המשחקים הכי טובים שלנו היו בתחילת העונה (מול אולימפיאקוס ופס"ז, ואולי אפילו מול חיפה במחזור הראשון עד הפציעה) זה נתון מאוד מדאיג.

אם לפזול לאירופה, חיפה והפועל הפכו להיות ריינג'רס וסלטיק של הליגה הסקוטית ואין מה לעשות - הן גדולות על הליגה. לגבי מיטשענק - הוא הגיע והסכים לשפוך 100 מיליון, אבל זה היה סכום ראשוני ולדעתי חד פעמי. הוא חשב שהוא ישים השקעה שתניב פירות במשך שנים להוציא כספים שצריך לשפוך פה ושם על תחזוקה וליטושים. עסקת אלרואי כהן למשל נפלה מולנו בגלל שמיטש הבהיר שהוא לא מוכן לשלם כאלו סכומים.

אנשים פה מדברים על קיזוז, אבל אחרי הקיזוז אנחנו פוגשים רק קבוצות שלא הצלחנו לנצח אפילו פעם אחת (!!!!!!!!) השנה. חבל לנפח ציפיות, חבל על הלבבות השבורים, יש בקהל האדיר הזה חולי לב, קשישים ונשים הרות.

בשנה שעברה, בשביל ההשוואה, הפועל אמנם נכנסה לקיזוז בפיגור (של שמונה נקודות לפני הקיזוז אאל"ט, למרות שהפער היה יותר לפני כן) אבל מי שראה משחקים שלה, גם מולנו, ראה קבוצה חזקה יותר מחיפה וקבוצה שהפגינה כדורגל כמעט מושלם במונחים ישראליים, אמנם הכל היה בידיים של חיפה, אבל הכתובת הייתה על הקיר. מישהו יכול להגיד את זה על מכבי השנה? מישהו ראה בחודשיים - שלושה האחרונים משחק אחד של קבוצה שנראית כמו אלופה? אני לא, ואני רואה את כל המשחקים של מכבי.

זה שמכבי לא נצחה אף אחת המקבוצות זאת בדיוק הסיבה לאופטימיות. כי גרוע יותר מאשר היה עד עכשיו לא יכול להיות. המצב כרגע הפועל בכושר שיא מכבי בכושר גרוע ביותר. ועדיין עדיין מרחק 3-4 נקודות לאחר קיזוז.

:king: