Jump to content

לפחות נראה סופסוף כדורגל: הפועל ת"א - מכבי חיפה

DeMiTRaDZe

Recommended Posts

כן כאלה טובים, לא כאלה טובים, הפועל מפגינה דומיננטיות ודורסנות מפחידה. אחרי שכ"כ הרבה שנים היא עושה במכנסיים מול חיפה לסיים משחק כזה עם רביעייה? צר לי, אבל אני לא רואה את המקום הראשון משתנה עד לסיום העונה וזה כבר לא מה שמדאיג אותי, אלא מה שהולך להיות פה בעונה הבאה בספטמבר, ואוקטובר ונובמבר ודצמבר ואולי גם בפברואר ומרץ.

ניצול מצבים מטורף, כל מטאטא יורה.

הם הכי טובים כרגע, ואין אף אחת שמאיימת על הקביעה הזאת נכון לעכשיו.

אולי בפלייאוף, חיפה עם רפאלוב וקטן בכושר, דבלאשווילי ומסיללה תוכל להלחם איתם על האליפות. עם ההרכב שהיה להם היום זה היה חסר סיכוי.

אנחנו לא בכיוון כרגע. ואם לא יקרה פה נס, גם לא נהיה.

הבעיה שלנו יותר עמוקה מהרכב מסויים או הצבה מסויימת על המגרש..

השחקנים שלנו כבויים. אין התלהבות, אין תשוקה, אין רצון.

גם במשחקים שאנחנו מנצחים.. אתה מסתכל עליהם אחרי גול והם בקושי חוגגים. קולאוטי הוא הדוגמה הכי טובה לזה.

תחזיר להם את כל הדברים האלה והיכולת תבוא מעצמה, כשרון יש בשפע.. רק צריך משהו שידליק אותם כבר.

עזבו שנייה את הפועל, פשוט תענוג לראות את מכבי חיפה מתפרקת ככה.

אין קהל שמגיע לו לסבול יותר מהקהל של מכבי חיפה אחרי כל הטוב שהיה להם ב10 השנים האחרונות.

Guest שלמהצהוב

הפער כרגע הוא 4 נקודות.

אם הפועל לא תפסיד, היא תסיים את הסיבוב השני עם מספר אי זוגי של נקודות, מה שאומר שמעגלים לה כלפי מעלה.

ואין משמעות להפרש שערים העונה. במידת הצורך יהיה משחק על אליפות בר"ג.

נכון צודק שכחתי לגבי ביטול הפרשי השערים. זה אפילו טוב יותר !!! כי את הפרש השערים של הפועל לא ניתן להדביק. לחיפה התקרבנו מאוד אבל הם יביסו את רג שבוע הבא.

צריך להחזיק אצבעות לרוני לוי שידע לעשות בונקר טוב שבוע הבא.

מכל מקום לסיבוב השלישי צריך להגיע עם הפרש של 3 ומטה. 4 זה כבר על גבול הבלתי אפשרי

כן כאלה טובים, לא כאלה טובים, הפועל מפגינה דומיננטיות ודורסנות מפחידה. אחרי שכ"כ הרבה שנים היא עושה במכנסיים מול חיפה לסיים משחק כזה עם רביעייה? צר לי, אבל אני לא רואה את המקום הראשון משתנה עד לסיום העונה וזה כבר לא מה שמדאיג אותי, אלא מה שהולך להיות פה בעונה הבאה בספטמבר, ואוקטובר ונובמבר ודצמבר ואולי גם בפברואר ומרץ.

שמתי לב שאתה "פורח" בתגובות שלך אחרי ניצחון/אליפות/גביע של הפועל

חשבת פעם פשוט לא להגיב?

צודק, רק עכשיו אני מבין את זה.

הפועל לא יעצרו עד האליפות. וזאת לא הבעיה באמת. עונה שעברה אחרי 2 אליפויות (אולי 2 דאבלים) רצופים במקום להתפרק הם רק יתחזקו, השחקנים לא יעזבו, השלד ישאר, גוטמן ישאר, הקבוצה רק תבנה את עצמה קדימה.

הדרך לליגת האלופות כ"כ קלה עם הדירוג שהם השיגו לעצמם (ומסלול אלופות הקליל), והבונוס הכספי הזה פשוט משנה את התמונה. לראשונה בכדורגל הישראלי יש לקבוצה סיכוי להפוך לאימפריה של ממש, אפילו בסדר גודל אירופאי. ואנחנו מהצד? גם אם נשפוך 2 מליארד שקל. זה לא ישנה שום דבר.

הקהל שלנו לא יתן בחיים את הצ'אנס, הבניה אפעם לא תיהיה נכונה והמערכת דפוקה מהראש, ושום דבר לא ישנה את זה בחיים.

אתה חושב על מרץ הבא? אני חושב על מרץ בעוד 5 שנים. שהפועל תחגוג עוד אליפות ואנחנו עם הגלאקטיקוס מהדורה 6 של -הכנס כאן שם של משקיע מחו"ל- ננחול עוד אכזבה אחרי נצחונות מרשימים באליפות הקיץ.

אני מפסיק לאהוד מכבי מעכשיו.

אין שום תקווה לכלום. אני גוזר (לא מוכר, גוזר) את המנוי שלי, קרעתי את כל החולצות של מכבי. וזה לא עניין של דיכאון או משהו, זאת השלמה.

הפועל ת"א אימפריה, מכבי ת"א ז"ל ללא שום תקווה.

צודק, רק עכשיו אני מבין את זה.

הפועל לא יעצרו עד האליפות. וזאת לא הבעיה באמת. עונה שעברה אחרי 2 אליפויות (אולי 2 דאבלים) רצופים במקום להתפרק הם רק יתחזקו, השחקנים לא יעזבו, השלד ישאר, גוטמן ישאר, הקבוצה רק תבנה את עצמה קדימה.

הדרך לליגת האלופות כ"כ קלה עם הדירוג שהם השיגו לעצמם (ומסלול אלופות הקליל), והבונוס הכספי הזה פשוט משנה את התמונה. לראשונה בכדורגל הישראלי יש לקבוצה סיכוי להפוך לאימפריה של ממש, אפילו בסדר גודל אירופאי. ואנחנו מהצד? גם אם נשפוך 2 מליארד שקל. זה לא ישנה שום דבר.

הקהל שלנו לא יתן בחיים את הצ'אנס, הבניה אפעם לא תיהיה נכונה והמערכת דפוקה מהראש, ושום דבר לא ישנה את זה בחיים.

אתה חושב על מרץ הבא? אני חושב על מרץ בעוד 5 שנים. שהפועל תחגוג עוד אליפות ואנחנו עם הגלאקטיקוס מהדורה 6 של -הכנס כאן שם של משקיע מחו"ל- ננחול עוד אכזבה אחרי נצחונות מרשימים באליפות הקיץ.

אין שום תקווה לכלום. אני גוזר (לא מוכר, גוזר) את המנוי שלי, קרעתי את כל החולצות של מכבי. וזה לא עניין של דיכאון או משהו, זאת השלמה.

איכס, גם לציניות יש גבול. אפילו לא בצחוק !

הפועל משחקת כקבוצה, הנעת כדור מסודרת, מגנים עולים, חלוצים סקוררים ושחקנים שבאים למשחקים הגדולים ולא מקבלים פיק ברכיים במאני טיים כמו זהבי ו-ורמוט.

אבל תאכלס? הם לא כאלה גדולים. ההבדל היחיד ביננו לבין חיפה והפועל זה שאצלנו אין הנעת כדור מסודרת, אנחנו לא משחקים בצורה מסודרת, שחקנים הולכים עם ראש בקיר, אנחנו משחקים כאינדיבדואל.

זה ההבדל היחיד, אנחנו לא נראים כקבוצה.

וזה לא סוד שהפועל טובה מחיפה, אבל התוצאה משקרת. חיפה לא נופלים בהרבה מהפועל, יש להם שחקנים מאוד מוכשרים, אבל הפועל כמו הפועל יודעת לנצל את הדקות שהם במומנטום לעומת חיפה שלא יודעת.

שמתי לב שאתה "פורח" בתגובות שלך אחרי ניצחון/אליפות/גביע של הפועל

חשבת פעם פשוט לא להגיב?

אני חושב שאתה לא מבין מה קרה פה היום.

תוציא את הראש מהתחת ותבין, הפועל הולכת לקחת אליפות שניה רצוף במקרה הטוב ואולי אפילו עוד דאבל.

זה לא משהו שהולך להעלם מחר, הם לא מתפרקים ולא בטיח.

היום אחד הימים השחורים לכדורגל הישראלי, יש דרבים שהרגשתי פחות רע.

אתה מוזמן לעבור צד

הנושא הזה מחרפן אתכם ושוב אתם עושים מעצמכם צחוק מול כולם ומביישים את עצמכם

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.