Jump to content

מדי מכבי ת"א לעונת 2012!

ogreish

Recommended Posts

שום מודרני ושום נעליים, רוצים את הסמל האמיתי של מכבי וזהו.

דבר בשם עצמך.

אל תצאו עליי אבל אני חושב שזה מטופש שסמל מכבי ת"א יהיה סמל אגודת מכבי בלבד. הסמל ממש לא ייחודי ומזוהה רק איתנו, ויש המון מועדוני ספורט בארץ ובעולם שמזוהים איתו(שלא נדבר על קופת חולים), והאותיות ת-א והצבעים לא באמת משנים. אני באמת חושב שהוא יותר מכוער מהסמל הנוכחי שלנו.

לדעתי, צריך סמל מודרני יותר בתוספת סמל מכבי כסממן זיהוי(רצוי עם האותיות ת-א) ולא מעבר.

קצת אירוני שאתה בקיא בחומר.

זה מועיל בוויכוחים (בעיקר מול אוהדי ביט"ר, שמשחקים אותה חוליגנים שרופים אבל לא יודעים כלום על הקבוצה שלהם)

:thumbs:

טוב בקרוב מיכאל יפתח סקר ונתחיל להצביע.

למי שרוצה לראות עד אז -

zdqt5ynlkyow.jpg

אופציה 4 שחלק רצו, ההיא עם הפס הזה על החזה לא נמצאת משום שהיא ייחודית לפומה ועדיין לא ידוע לנו מי הספונסרים שנה הבאה.

דבר בשם עצמך.

אל תצאו עליי אבל אני חושב שזה מטופש שסמל מכבי ת"א יהיה סמל אגודת מכבי בלבד. הסמל ממש לא ייחודי ומזוהה רק איתנו, ויש המון מועדוני ספורט בארץ ובעולם שמזוהים איתו(שלא נדבר על קופת חולים), והאותיות ת-א והצבעים לא באמת משנים. אני באמת חושב שהוא יותר מכוער מהסמל הנוכחי שלנו.

לדעתי, צריך סמל מודרני יותר בתוספת סמל מכבי כסממן זיהוי(רצוי עם האותיות ת-א) ולא מעבר.

אף אחד לא יצא עליך, על טעם וריח אין מה להתווכח

אבל, הסמל של מכבי בלבד (בכחול וצהוב) זה הדבר הכי יפה בעולם

אני חושב שהמחווה, בין הגדולות שהנהלת מכבי יכולה לעשות לזכרו של אבי כהן זה לעצב מדים זהים למדים המפורסמים שהוא שיחק איתם.

361.jpg

זה מועיל בוויכוחים (בעיקר מול אוהדי ביט"ר, שמשחקים אותה חוליגנים שרופים אבל לא יודעים כלום על הקבוצה שלהם)

:thumbs:

הכי חשוב שבויכוחים אוהדי "ביט"ר" יפסידו לאוהדי הפוהייל

thumbs.gif

אף אחד לא יצא עליך, על טעם וריח אין מה להתווכח

אבל, הסמל של מכבי בלבד (בכחול וצהוב) זה הדבר הכי יפה בעולם

האמת שיש משהו במה שהוא אומר, צריך את הסמל המקורי ומסביבו איזה מגן או משהו בסגנון, זה מוסיף

דוגמה טובה היא הסמל החדש של בית"ר

אני חושב שהמחווה, בין הגדולות שהנהלת מכבי יכולה לעשות לזכרו של אבי כהן זה לעצב מדים זהים למדים המפורסמים שהוא שיחק איתם.

361.jpg

אוי נו באמת, בוא נשנה את הקבוצה למכבי אבי כהן במקום מכבי ת"א

חפרתם עם הפסטיבל הזה. אין ספק שהוא היה מגדולי השחקנים שלנו והוא מת בנסיבות טראגיות אבל באמת שהגזימו עם המוות שלו.

בתלבושת של אולימפיאקוס כמעט ולא יהיה צהוב.

צריך שהצבע הדומיננטי יהיה צהוב. וזה אומר שה3 פסים והשרוולים יהיו צהובים ו2 פסים והאמצע עם ה"פייג'אה" יהיהו בכחול

האמת שיש משהו במה שהוא אומר, צריך את הסמל המקורי ומסביבו איזה מגן או משהו בסגנון, זה מוסיף

דוגמה טובה היא הסמל החדש של בית"ר

אוי נו באמת, בוא נשנה את הקבוצה למכבי אבי כהן במקום מכבי ת"א

חפרתם עם הפסטיבל הזה. אין ספק שהוא היה מגדולי השחקנים שלנו והוא מת בנסיבות טראגיות אבל באמת שהגזימו עם המוות שלו.

באמת שאין קשר.

החולצה פשוט מדהימה לא משנה מי לבש אותה...

יצא במקרה שיש לאבי כהן קשר אליה וזה היה ראוי לציון, זה הכל...

כל התלבושות חוץ עם כחול-לבן פשוט מציק לעין, אם לא היה את הסמל של מכבי שם, הייתי חושב שזה מכבי פ"ת.

אני בעד פסים לרוחב, והרעיון לתלבושת בסגנון התמונה של אבי כהן ז"ל, סבבה לגמרי!

oczzd1zdgdl4.jpg

רק צריך להכניס "1906" מתחת ל'ת א' וזה הסמל המושלם לכל מכבי ת"א כדורגל, כדורסל, כדוערף, כדוריד האגודה ופשוט הכל...

ככה בונים מסורת, סמל אחיד עם כמה שפחות שטויות. מדהים.