Jump to content

סופ"ש באירופה

Omer

Recommended Posts

שלישיה אדירה של דורטמונד במינכן, כבר אין שום מצב שהעונה הזאת מסתיימת בלי אליפות.

איזו קבוצה... רק שישמרו על השחקנים בקיץ, לא יכול לחכות לראות אותם בליגת האלופות.

נורי :wubyellow3:

שלישיה אדירה של דורטמונד במינכן, כבר אין שום מצב שהעונה הזאת מסתיימת בלי אליפות.

איזו קבוצה... רק שישמרו על השחקנים בקיץ, לא יכול לחכות לראות אותם בליגת האלופות.

נורי :wubyellow3:

יש כתבה בספורט 5 שמדברת בעיקר על מכירת שחקנים ועל זה שקלופ צריך להצליח בבאיירן כדי שזו תיחשב הצלחה

אני מקווה שזה שטויות

יאללה יורגן בוא למכבי :clap:

יש כתבה בספורט 5 שמדברת בעיקר על מכירת שחקנים ועל זה שקלופ צריך להצליח בבאיירן כדי שזו תיחשב הצלחה

אני מקווה שזה שטויות

יאללה יורגן בוא למכבי :clap:

קראתי עכשיו, כתוב שם שיורגן קלופ חייב לעבור בבאיירן כדי להגיע לנבחרת. לי אישית זה נראה מאוד הזוי...

אם נסתכל על ההיסטוריה של מאמני נבחרת גרמניה - היה רק מאמן אחד שאימן את באיירן לפני שאימן בנבחרת, וזה אריך ריבק. הוא אימן את באיירן עונה אחת, ב-1992/3, ועזב אותה אחרי שסיים במקום השני, מרחק נקודה מברמן. שנתיים אחרי זה הוא ישב בבית, ואז אימן את לברקוזן ב-1995/6, ו... נשאר בליגה. בסוף העונה הזאת הוא פרש, וב-1998 אחרי שלא היו שום מועמדים אחרים שקפצו על המשרה, הוא חזר מפרישה כדי לאמן את הנבחרת. יש לו את המאזן הכי גרוע בהיסטוריה של מאמן נבחרת בגרמניה, והוא התפטר אחרי יורו 2000. וזה, שוב, המאמן היחיד שעבר בבאיירן לפני שאימן את הנבחרת.

ומה אחרי ריבק? רודי פלר קיבל את הנבחרת בלי תעודת מאמן בקיץ 2000, ו-4 שנים אח"כ קלינסמן קיבל אותה, גם הוא בלי שום ניסיון. אחרי קלינסמן כידוע יוגי לב (העוזר של קלינסמן) קיבל את הנבחרת, והוא בכלל היה מינוי מפתיע לתפקיד העוזר... בקיצור, לאור בערך כל המינויים בהיסטוריה של נבחרת בגרמניה, ולאור הפופולריות העצומה של יורגן קלופ כיום, זה נראה תלוש מהמציאות. לא ברור לי למה הם החליטו שזה תלוי במה שיעשה בבאיירן, אם בכלל יעשה שם משהו. ובכלל, באיירן זה מועדון שכל שנתיים לוקח אליפות, עם כל הדיבורים על לחץ זאת לא מכבי ת"א ואפילו לא ריאל מדריד. מן הסתם הרבה יותר קל להצליח שם מאשר בדורטמונד... אם הוא יעבור זה כנראה בשביל מעמד וכסף, ואם יראה שלא יכול, סתם למשל, לקחת את אליפות אירופה עם דורטמונד, כשעם באיירן יש יותר סיכוי לזה. בקיצור, אני לא פוסל שום אפשרות שיעבור לבאיירן (שזה הפחד הגדול), אבל הוא לא יעשה את זה כדי להגיע לנבחרת, זה מה שבטוח. בכלל, אם הוא יישאר בדורטמונד עד 2014 אז חוץ מבאיירן הוא גם יוכל לאמן כל מועדון בעולם, כולל יונייטד ברגע שפרגוסון יפרוש. באיירן לא לוקחים בחשבון שהיום מאמנים זרים יותר נפוץ מפעם אם הם בונים עליו. ברור שהם יכולים לפתות אותו, אבל הם יצטרכו לאבק עם הצעות מאנגליה, ומשהו אומר לי שמתישהו גם ממדריד או ברצלונה...

יש סביבו הילה מטורפת, סיפרו לי בגרמניה שהוא נחשב למאמן אדיר עוד לפני שהגיע לדורטמונד, ומאז שהוא בדורטמונד אני מתעקש שהוא אחד הגדולים. עכשיו גם באנגליה כבר התחילו שמועות שליברפול רצתה אותו בינואר, ובשנים הקרובות סביר להניח שנשמע את השם שלו כמועמד פוטנציאלי לכל קבוצה שתחשוב להחליף מאמן.

אבל לדעתי האישית והלא אובייקטיבית? ברור שהוא עדיין לא השיג את כל מה שיכול עם דורטמונד. אם יזכה בעוד אליפות, יבנה שם שושלת, ומי יודע, אולי אפילו יביא גביע אירופה שני לבורוסיה, הוא יזכה ביותר תהילה ממה שכל קדנציה בבאיירן תביא לו. ובכלל, הוא עוד צעיר, יש לו מספיק זמן... נראה לי שהוא יעדיף למצות את עצמו בדורטמונד לפני שיעבור למועדון אחר, ויש לו מספיק שנים כדי לסיים את החוזה, להאריך אותו, ולהספיק לאמן עוד תקופה ארוכה.

בין לבין הפכה הליגה האיטלקית רק לרביעית בטיבה בעולם והליגה הגרמנית לשלישית בטיבה.

זה גם אומר שהליגה האיטלקית תקבל רק 3 נציגות בליגת האלופות, והגרמנית 4.

זה טוב מאוד לכדורגל, האיטלקיות נחלשות בטירוף והגרמניות רק ממשיכות לעלות.

וגם ישראל עלתה 3 מקומות.

אנחנו כרגע עם 22,000 נקודות, וכדי להכניס שתי נציגות לליגת האלופות אנחנו צריכים לעקוף את סקוטלנד שהיא עם 22,9441 אבל ריינג'רס עדיין בליגה האירופית ככה שיכול להיות שהם יעלו עוד.

גראט מדהים כל פעם מחדש. זה כאילו הוא אומר לקבוצה שלו להפסיד בכוונה כדי שאחרי זה ההשיג שלהם ירא יותר גדול.

את נורי אני סימנתי עוד שהיה בן 17 ושיחק בבשיקטאש!!

שחקן ענק...

ברסה בדרך לאליפות שלישית ברציפות :wub:

FIFA07 הא?

גדל להיות הקשר אחד הכי טובים שם.

אם יש מישהו שיכול להפוך אותנו לקבוצה יותר אפורה ממה שאנחנו עכשיו זה רק גרנט.

רק לא הוא.

חלי חבל שאתה זורק סתם דברים לאוויר בלי שאתה יודע מה אתה אומר, עם גרנט זכינו באליפות עם ממוצע השערים הגבוה ביותר בעידן המודרני.

82 שערים ב32 משחקים ממוצע של 2.6 שערים למשחק. אז בחייאת די לזלזל בגרנט שהצליח בכל מקום שהוא אימן חוץ מהתקופה שלו עם לוני( שאיתו כידוע אי אפשר היה להצליח)

באמת אני לא מבין מה די נאטלה עושה בקבוצה הזו.

הוא כבר בן 33, לאן אתה רוצה שהוא ילך?

מדובר בחלוץ טוב, אבל הוא כבר בסוף הקריירה.

אם כבר היית מדבר על קבאני..

חלי חבל שאתה זורק סתם דברים לאוויר בלי שאתה יודע מה אתה אומר, עם גרנט זכינו באליפות עם ממוצע השערים הגבוה ביותר בעידן המודרני.

82 שערים ב32 משחקים ממוצע של 2.6 שערים למשחק. אז בחייאת די לזלזל בגרנט שהצליח בכל מקום שהוא אימן חוץ מהתקופה שלו עם לוני( שאיתו כידוע אי אפשר היה להצליח)

כן גם קשטן ושום היו פעם מאמנים ואפיל מצליחים אבל עבר זמנם, ממה שראיתי מהנבחרת בתקופת אברהם אני לא רוצה לראות במכבי.

אתה כמובן יכול לחלוק עליי.

מהיום שהתחלתי לאהוד ברצינות את מכבי וארסנל אף אחת מהן לא זכתה בשום תואר רציני, אני מתחיל לחשוב שזה יותר מסתם נאחס..

כוס עמק, עד מתי קבוצות לוזריות