Jump to content

אין כדורגל גם כשיש אוהדים... [מכבי מנצחת באשקלון 4:2]

פנחס שוף

Recommended Posts

בחיאת.

הבעיה היא לא עם מי שלא בא למשחקים.

הבעיה היא עם כל אלו שגם לא מגיעים וגם מזיינים בפורום כמה חרא הקבוצה. כאילו, סתמו תפה. בחיאת. אתם גם לא מגיעים למשחקים לתמוך בקבוצה ואז צועקים שהיא חרא.

וחדל לזיין בשכל.

אנשים מגיעים מכל מקום בארץ עם אוטו, רק תבקש פה בפורום ותראה שיקחו אותך.

יש פה פאקינג חלי שבא עם אוטו לכל משחק מפאקינג נצרת עלית!! ולוקח כל מי שבדרכו. (לב זהב)

ו50 שקל למשחק?

אני לא יוצא בסופ"שים כמעט בכלל כי אין לי כסף. אבל אני דואג שככה או ככה או ככה, כסף לכרטיס למכבי - יהיה לי. כי זה מה שחשוב לי.

למעט חיילים קרבים ומקרים קיצוניים, מי שבאת רוצה יכול להגיע.

ואתה יכול לזיין לעצמך בשכל בלופים כמה שאתה רוצה, אבל אם היית רוצה באמת. יכלת להיות ב90% מהמשחקים של מכבי. אז חלאס.

וכן,

כל מי שיושב בבית ומזיין תשכל בפורום כמה הוא לא מאמין איך הקבוצה שלו נראת, הוא סתם גועל נפש.

קודם כל תראה איך אתה נראה. יושב בבית ומקלל דרך האינטרנט. קודם כל תלך תקרע תגרון תיהיה שם בשביל מכבי, ואז תרגיש פגוע/מאוכזב.

חח עצוב עכשיו אתה מאשים תאוהדים שלא באים? תאמין לי כמו שהכותרת של הנושא אומרת "אוהדים יש" לכן תפסיק לזיין תשכל שמי שלא יכול לבוא למשחקים קבוע לא יכול לבקר את הקבוצה, כולנו פה אוהדי מכבי שווה לשווה שאכפת להם מהקבוצה ואכפת מהמצב החרא שהיא נמצאת בו..

חח עצוב עכשיו אתה מאשים תאוהדים שלא באים? תאמין לי כמו שהכותרת של הנושא אומרת "אוהדים יש" לכן תפסיק לזיין תשכל שמי שלא יכול לבוא למשחקים קבוע לא יכול לבקר את הקבוצה, כולנו פה אוהדי מכבי שווה לשווה שאכפת להם מהקבוצה ואכפת מהמצב החרא שהיא נמצאת בו..

שוב.

הבעיה היא לא האוהדים שלא באים למשחקים, אלא האוהדים שרק מלכלכים על הקבוצה.

ובינהם, אלו שלא באים למשחקים הם העוד יותר מעצבנים. כי את אלו שמגיעים ומתאכזבים כל שבוע ונוסעים ומשלמים ומעודדים - יותר אפשר להבין. (לפחות לי)

לא אומר מילה רעה על האוהדים שלא באים למשחקים ולא פותחים פה את הפה שלהם כל שבוע.

ובקשר למשחק הספציפי. הופתעתי מאוד מכמות האוהדים (הגדולה) שהגיעה למשחק. כל הכבוד לכל אחד מ2000+ האוהדים שהיו שם.

(וגם העידוד היה לא רע בכלל ברוב שלבי המשחק)

אני לא מבין על מה המהומה.

היום מכבי תל אביב בדקות מסוימות נראתה שמחה רעבה ובו בזמן קבוצה מהירה.

ההרכב שנוצר בחלק הקדמי בוזגלו דווקא מצד שמאל מצד ימין ישראלביץ' בחוד עטר ומדוניאנין אחרי אלברמן מצטייר לי כהרכב מאוזן!

אולי בוזגלו וישראלביץ' לא כובשים מצטיינים אבל היכולת שלהם למסור היא טובה, זו האופציה הראשונה שלהם.

הגל השני של ההצטרפות של מדוניאנין, בתוספת הגל הנוסף של אלברמן עם כמה כדורי עומק של השניים האחרונים הפתיעה אותי לטובה.

הלחץ בהגנה של מדוניאנין דווקא עם אלברמן וקשר אחורי בדמות ריף פרץ שהראה שאפשר להעביר כדור בנגיעה אחת או שתיים במקום להתמזמז עם הכדור מפתיעה לטובה.

בחיאת.

הבעיה היא לא עם מי שלא בא למשחקים.

הבעיה היא עם כל אלו שגם לא מגיעים וגם מזיינים בפורום כמה חרא הקבוצה. כאילו, סתמו תפה. בחיאת. אתם גם לא מגיעים למשחקים לתמוך בקבוצה ואז צועקים שהיא חרא.

וחדל לזיין בשכל.

אנשים מגיעים מכל מקום בארץ עם אוטו, רק תבקש פה בפורום ותראה שיקחו אותך.

יש פה פאקינג חלי שבא עם אוטו לכל משחק מפאקינג נצרת עלית!! ולוקח כל מי שבדרכו. (לב זהב)

ו50 שקל למשחק?

אני לא יוצא בסופ"שים כמעט בכלל כי אין לי כסף. אבל אני דואג שככה או ככה או ככה, כסף לכרטיס למכבי - יהיה לי. כי זה מה שחשוב לי.

למעט חיילים קרבים ומקרים קיצוניים, מי שבאת רוצה יכול להגיע.

ואתה יכול לזיין לעצמך בשכל בלופים כמה שאתה רוצה, אבל אם היית רוצה באמת. יכלת להיות ב90% מהמשחקים של מכבי. אז חלאס.

וכן,

כל מי שיושב בבית ומזיין תשכל בפורום כמה הוא לא מאמין איך הקבוצה שלו נראת, הוא סתם גועל נפש.

קודם כל תראה איך אתה נראה. יושב בבית ומקלל דרך האינטרנט. קודם כל תלך תקרע תגרון תיהיה שם בשביל מכבי, ואז תרגיש פגוע/מאוכזב.

חלאס נו.. סוייר,

אלה שלא באים למשחקים, אין להם זכות להביע את עצמם? למה מה - הם לא אוהדים? לא כואב להם מהפסדים? לא אכפת להם מהמצב של הקבוצה? בסדר אז הם מקללים טיפה, למה ביציע לא מקללים? ביציע לא מביעים דעה?

זה שיש פה אוהדים שלא באים למשחקים, זה לא אומר שאין להם זכות להביע את דעתם ותאמין לי, אם הם לא באים למשחקים זה יכול להתחלק לכמה סוגיות, יש את האוהדים שבאמת לא יכולים להגיע( כן סוייר, לא כולם יכולים להגיע) ויש את האוהדים שלא ממש אכפת להם ולא עליהם אני מדבר, אני מדבר על האוהדים שכן אכפת להם.

ועם תפתח קצת את הראש, אז אתה תבין שלא כל האוהדים של מכבי נמצאים בפורום הזה. אתה חושב שלכל ילד יש את האמצעים להגיע? אולי ההורים של ילד בן 13 לא שמים עליו? חשבת על זה? קל לדבר ולזרוק משפטים לאוויר ולהגיד " תבוא תבקש טרמפ וניקח אותך " אבל עם מסתכלים על התמונה הכוללת אז אתה מבין שגם אם זה יקרה, אז אלו מקרים מועטים מאוד.( אני מכיר אוהד הפועל פ"ת שרוף ששיקר להורים שלו שהוא הולך לחבר והוא בעצם תפס טרמפים באמצע הרחוב מכפר סבא עד פתח תקווה[בזמן שהיה את האורווה] אבל אלו מקרים דיי נדירים )

ומה אתה מדבר בכלל? אני עבדתי כל החופש כמו חמור בשביל המנוי הזה, קשה לי מאוד להגיע לבלומפילד אבל אני מגיע.

כבר שנים שאני רוצה לעשות מנוי ואני לא יכול מסיבות כאלו ואחרות, אבל אתה תגיד לי ולאוהדים אחרים שאנחנו לא אוהדים? שאפשר לקחת טרמפ בקלות?

אני עד לפני שנתיים-שלוש לא ידעתי בכלל על הפורום הזה, וגם כשידעתי, וואלה אני לא אבקש טרמפ מאף אחד שאני לא מכיר, וזה לא בגלל " שאין לי כוח " אלא בגלל שאני לא אבקש טרמפ ממישהו שאני לא מכיר( לא שיש לי משהו נגדם, מגיע להם כל הכבוד והלוואי וכל אחד ילמד מהם ).

ואם תוציא לרגע " את מקרה הטרמפ ", אז אתה תבין שזה לא כל כך כמו שזה נראה להגיע למשחקים.

אני בן 17 ואני מחכה כבר להוציא רישיון, החלום שלי זה לנסוע כבר למשחקי חוץ בכוחות עצמי, אני מחכה לזה בקוצר רוח.

תבין שיש המון אוהדים, רובם ילדים, שאכפת להם מהמצב של הקבוצה, אבל לא קל להם להגיע למשחקים מהסיבות שכבר פירטתי וכן סיבות נוספות.

ואני יודע שאתה עכשיו תבוא ותפרט על עצמך, אבל תבין שיש דברים נוספים שיכול להיות שלא נחספת להם, והמציאות לא כזאת פשוטה, וזה שיש כאלה שבאים לפחות משחקים, זה לא אומר שאין להם זכות להביע את מה שהם חושבים על הקבוצה, וזה לא משנה באיזה צורה - זה כבר משהו אחר.

כי הקשר בינו לבין כדורגל הוא מקרי בהחלט. מזכיר לי את יבוריאן!!

זה שהוא שם שער מקו השער זה לא אומר שהוא צריך לשחק.

ימיו ספורים במכבי, שיצחקי חוזר הוא לא יראה דקות ועונה הבאה בטיסה ישירה לארגנטינה.

לפחות ישלו קבלות

אנשים מגזימים בתגובות שלהם..

יש פה תגובות שאני לא מבין אם תגובות כאלה אם הפסדנו או ניצחנו.

עונה שלמה מכבי לא טובים, כל שבוע מחדש לכתוב כמה אין קבוצה ואין דרך?!! די..הבנו וכולם יודעים שמכבי לא נראת טוב.

אני חושב שאלברמן-מדוניאנין בוזגלו עטר ראנגלוב וקולאוטי צריכים לפתוח מול כל קבוצה שהיא לא חיפה או הפועל.

גם נשיג הנעת כדור ושליטה במגרש וגם החלק ההתקפי יעשה את שלו.

ההעדפה של ישראלביץ כל פעם מחדש מפתיעה אותי, זה שחקן לקבוצות נחותות לא מישהו שיביא יצירתיות, פוזשן והגנה נורמלית (יש לו חלק בגו השני שספגנו) לקבוצה עם שאיפות, אלברמן כל פעם ששיחק בחודש האחרון היה טוב מכל הניסיונות במרכז המגרש, במקום לפתוח איתו תקופה ולהחזיר לו את הבטחון עושים ניסויים.

חלאס נו.. סוייר,

אלה שלא באים למשחקים, אין להם זכות להביע את עצמם? למה מה - הם לא אוהדים? לא כואב להם מהפסדים? לא אכפת להם מהמצב של הקבוצה? בסדר אז הם מקללים טיפה, למה ביציע לא מקללים? ביציע לא מביעים דעה?

זה שיש פה אוהדים שלא באים למשחקים, זה לא אומר שאין להם זכות להביע את דעתם ותאמין לי, אם הם לא באים למשחקים זה יכול להתחלק לכמה סוגיות, יש את האוהדים שבאמת לא יכולים להגיע( כן סוייר, לא כולם יכולים להגיע) ויש את האוהדים שלא ממש אכפת להם ולא עליהם אני מדבר, אני מדבר על האוהדים שכן אכפת להם.

ועם תפתח קצת את הראש, אז אתה תבין שלא כל האוהדים של מכבי נמצאים בפורום הזה. אתה חושב שלכל ילד יש את האמצעים להגיע? אולי ההורים של ילד בן 13 לא שמים עליו? חשבת על זה? קל לדבר ולזרוק משפטים לאוויר ולהגיד " תבוא תבקש טרמפ וניקח אותך " אבל עם מסתכלים על התמונה הכוללת אז אתה מבין שגם אם זה יקרה, אז אלו מקרים מועטים מאוד.( אני מכיר אוהד הפועל פ"ת שרוף ששיקר להורים שלו שהוא הולך לחבר והוא בעצם תפס טרמפים באמצע הרחוב מכפר סבא עד פתח תקווה[בזמן שהיה את האורווה] אבל אלו מקרים דיי נדירים )

ומה אתה מדבר בכלל? אני עבדתי כל החופש כמו חמור בשביל המנוי הזה, קשה לי מאוד להגיע לבלומפילד אבל אני מגיע.

כבר שנים שאני רוצה לעשות מנוי ואני לא יכול מסיבות כאלו ואחרות, אבל אתה תגיד לי ולאוהדים אחרים שאנחנו לא אוהדים? שאפשר לקחת טרמפ בקלות?

אני עד לפני שנתיים-שלוש לא ידעתי בכלל על הפורום הזה, וגם כשידעתי, וואלה אני לא אבקש טרמפ מאף אחד שאני לא מכיר, וזה לא בגלל " שאין לי כוח " אלא בגלל שאני לא אבקש טרמפ ממישהו שאני לא מכיר( לא שיש לי משהו נגדם, מגיע להם כל הכבוד והלוואי וכל אחד ילמד מהם ).

ואם תוציא לרגע " את מקרה הטרמפ ", אז אתה תבין שזה לא כל כך כמו שזה נראה להגיע למשחקים.

אני בן 17 ואני מחכה כבר להוציא רישיון, החלום שלי זה לנסוע כבר למשחקי חוץ בכוחות עצמי, אני מחכה לזה בקוצר רוח.

תבין שיש המון אוהדים, רובם ילדים, שאכפת להם מהמצב של הקבוצה, אבל לא קל להם להגיע למשחקים מהסיבות שכבר פירטתי וכן סיבות נוספות.

ואני יודע שאתה עכשיו תבוא ותפרט על עצמך, אבל תבין שיש דברים נוספים שיכול להיות שלא נחספת להם, והמציאות לא כזאת פשוטה, וזה שיש כאלה שבאים לפחות משחקים, זה לא אומר שאין להם זכות להביע את מה שהם חושבים על הקבוצה, וזה לא משנה באיזה צורה - זה כבר משהו אחר.

מהצפון במקרה? :yellow_cool1:

גם אני עד לא מזמן חשבתי כמוך.

אבל היום לדעתי גם 1000 קיזוזים לא יעזרו.

סבבה את זה נראה בסוף העונה

כל עוד יש סיכוי אנחנו אופטימים ואנחנו, בתור קהל צריכים לעשות הכל כדי לשדר לשחקנים הבני זונות האלה שהכל עוד פתוח

די להאשים שחקנים ספציפים

מה ההבדל בין התקופה הקודמת לתקופה העכשווית?

אז שיחקנו 4-3-3 שלא עבד

עכשיו אנחנו משחקים 4-4-2 שלא עובד

אז האריס היה קשר אחורי ושנאנו את זה

היום האריס קשר אחורי ואנחנו שונאים את זה

אז היו לא מעט חילופים בהרכב הפותח ואין הרכב שרץ

היום יש לא מעט חילופים בהרכב הפותח ואין הרכב שרץ, להפך עוד הכניסו עוד כמה שחקנים למיקס...

המערך לא נכון (מוטי אמרת שמכבי לא מתאימה ל4-4-2 במסיבת העיתונאים הראשונה, מה השתנה מאז?)

יש שחקנים שפשוט שמים זין על הקבוצה וצריכים ללכת הביתה, לא משנה כמה הם טובים על הנייר!

אין חדש תחת השמש.

באמת שאני לא שם לב להבדל בשום צורה...

הכל סתם, פשוט סתם.

באמת שזה נמאס כבר מה ביקשתי בסך הכל???

4-5-1

אלברמן וסידיבה

האריס מאחורי החלוצים

שני קשרים (מאור, רנגלוב, עטר, יצחקי כשיחזור, דור מיכה אין לי בעיה)

וחלוץ (קולאוטי, עטר, יצחקי כשיחזור, רנגלוב)

היום ברגע שעברנו ל4-5-1 נראינו כמו פח. לדעתי השילוב ראנגלוב-קולאוטי חייב להמשיך. משחק ההתקפה לא עובד? תשחק עם כמה שיותר שחקנים מסוכנים באזור השער.

הצערת הסגל של איווניר הרגה אותנו.

חוץ ממגן ואולי חלוץ לספסל במקום אבידור ו/או קולאוטי אין צורך להכניס שחקני נוער להרכב הקבוצה הבוגרת.

אני חושב שאם יתנו לחולית הקישור וההתקפה שפתחה בדרבי (רק עם אלברמן בקישור האחורי במקום גיז'רמו) לרוץ, מכבי תראה טוב יותר ותתן תוצאות.

ולגבי ההמשך ק"ש איבדו נקודות אז אנחנו שומרים על המקום השלישי וגם עכו נראית פחות טוב מתחילת העונה.

ולא משנה מה יהיה מחר בדרבי המגזר כי למקום הראשון אנחנו לא נחזור העונה

כמה מסקנות מהמשחק :

1) מדוניאנין שחקן ענק.

2) מכבי הראו טיפה אופי אחרי ה2-2,שתוך דקה הגיעו למצב ממשי בתוך הרחבה.

3) סוף סוף יעילות מרשימה של מכבי.

4) כל הכבוד שהחזירו את מלודי ובמחלה הצהובה :)

יאללה מכבי ^_^

כמה מסקנות מהמשחק :

1) מדוניאנין שחקן ענק.

2) מכבי הראו טיפה אופי אחרי ה2-2,שתוך דקה הגיעו למצב ממשי בתוך הרחבה.

3) סוף סוף יעילות מרשימה של מכבי.

4) כל הכבוד שהחזירו את מלודי ובמחלה הצהובה :)

יאללה מכבי ^_^

חבל שממש קצת שרו את המלודי..

השוער של הפועל פ"ת אוסטין אג'ידה גדול ( הוא המחליף של אניימה בניגריה ) והייתי רוצה שיגיע למכבי ( החוזה שלו נגמר בסוף העונה ) אבל מה? איציק זוהר אמר עכשיו שהוא יודע שיש הסכם בין הפועל לפ"ת שאם אניימה עוזב אג'ידה מגיע להפועל.

עד מתי הצעקות של שטראובר? הקבוצה הזאת חולמת...

השוער של הפועל פ"ת אוסטין אג'ידה גדול ( הוא המחליף של אניימה בניגריה ) והייתי רוצה שיגיע למכבי ( החוזה שלו נגמר בסוף העונה ) אבל מה? איציק זוהר אמר עכשיו שהוא יודע שיש הסכם בין הפועל לפ"ת שאם אניימה עוזב אג'ידה מגיע להפועל.

עד מתי הצעקות של שטראובר?

בחיים לא שמעתי על ההסכם הזה,מאיפה הוא הפליץ אותו?

ורק בשביל הקטע,גם בשדים חושבים שהוא הפליץ את זה ואפילו מגנים את הדבר הזה:

"בבקשה שזה בדיחה.

מלבד המשחק היום, הוא ספג גולים באשמתו בלי הפסקה.

מדהים מה שמשחק אחד עושה. אפילו אתם אוכלים את הלוקש הזה. תסתכלו על תקצירים."

מה שמראה לכם שזה לא כזה שחקן טוב,רק היום הוא היה טוב

אני יודע שאני קצת חוזר על עצמי, אבל אני חושב שבשבועות האחרונים האמת קצת מתגלה.

אם בסיבוב הקודם כולם חשבו שנמני הוא המאמן הכי הזוי שיכול להיות, פתאום זה לא כזה מובן מאליו.

לכל התוהים למיניהם - איווניר מאמן בסדר גמור. אבל זה משהו יותר מזה, זה הלחץ והטירוף מסביב למועדון הזה ששעושים חיים קשים לכל מאמן שיהיה פה, וזה משהו שכנראה קשה היה לכם לקבל. רציתם מאמן חדש בתקופה הכי לחוצה של העונה וחשבתם שהכל ישתנה תוך שניה, רק ששכחתם שיקח לו חודשיים רק לעכל איפה הוא נמצא, אז הנה קיבלתם את מה שרציתם. בואו אני אגלה לכם סוד - אם היה בא לפה רוני לוי, קשטן, רן בן שמעון, גוטמן או כל מאמן אחר במקום איווניר, המצב לא היה הרבה יותר טוב.

ודרך אגב, כל התלונות שיש פה כלפי השחקנים, המאמן, המערך, ההרכבים והשיטה - פשוט מצחיק עד כמה הן דומות לאלו שהיו בסיבוב הקודם.

בחיים לא שמעתי על ההסכם הזה,מאיפה הוא הפליץ אותו?

לא יודע, אבל אני מניח שהוא לא יגיד סתם דבר כזה, והוא בטח יודע מה הולך בקבוצות...

בכל מקרה, אם היה מישהו חכם במכבי היו מחתימים אותו עכשיו לכמה עונות, יש לי חבר אוהד שלהם והוא אמר לי שמאז שהוא חזר מפציעה ( היה להם בשער את שניר דורי הליצן הזה ) ההגנה שלהם התייצבה והוא השחקן הכי טוב שלהם.

שוער גדול,הוא גם בנוי כמו סוס.