Jump to content

אין כדורגל גם כשיש אוהדים... [מכבי מנצחת באשקלון 4:2]

פנחס שוף

Recommended Posts

תן לי שני שמות של מגנים ישראלים שעדיפים על מה שיש לנו היום.

או לסרוגין ישראלים על חשבון 2 זרים אותם אתה תחליף בהבאה של שני זרים שלך תדע אם הם יהיו יותר טובים.

לא הספיק לך הקטע הזה של לרכוש מגנים?

איזה מגן אפשר להביא כבר שנה הבאה?

הכול זבל פה.

לתת צ'אנס לאורי כהן מהנוער שכולם פה אומרים שהוא מגן כל כך טוב, יותר גרוע ממה שיש לנו עכשיו בעמדות המגנים הוא לא יכול להיות

ומגן ימני צריך לנסות להביא את משומר/עותמאן למכבי זה פשוט ביזבוז שאחד משניהם יושב על הספסל של חיפה. כאשר גם אלי דסה מבית"ר בא בחשבון.

ומה נפלתם עלי שניכם?!.. אתם באמת חושבים שהמגנים בקבוצה שלנו מספקים תסחורה?

די להאשים שחקנים ספציפים

מה ההבדל בין התקופה הקודמת לתקופה העכשווית?

אז שיחקנו 4-3-3 שלא עבד

עכשיו אנחנו משחקים 4-4-2 שלא עובד

אז האריס היה קשר אחורי ושנאנו את זה

היום האריס קשר אחורי ואנחנו שונאים את זה

אז היו לא מעט חילופים בהרכב הפותח ואין הרכב שרץ

היום יש לא מעט חילופים בהרכב הפותח ואין הרכב שרץ, להפך עוד הכניסו עוד כמה שחקנים למיקס...

המערך לא נכון (מוטי אמרת שמכבי לא מתאימה ל4-4-2 במסיבת העיתונאים הראשונה, מה השתנה מאז?)

יש שחקנים שפשוט שמים זין על הקבוצה וצריכים ללכת הביתה, לא משנה כמה הם טובים על הנייר!

אין חדש תחת השמש.

באמת שאני לא שם לב להבדל בשום צורה...

הכל סתם, פשוט סתם.

באמת שזה נמאס כבר מה ביקשתי בסך הכל???

4-5-1

אלברמן וסידיבה

האריס מאחורי החלוצים

שני קשרים (מאור, רנגלוב, עטר, יצחקי כשיחזור, דור מיכה אין לי בעיה)

וחלוץ (קולאוטי, עטר, יצחקי כשיחזור, רנגלוב)

בקיצור, הכל סתם פה.

אף אחד לא שינה כלום. שום דבר פה לא ישתנה.

כל אחד בא עם השטויות שלו במקום לשחק כדורגל פשוט!!!

לתת צ'אנס לאורי כהן מהנוער שכולם פה אומרים שהוא מגן כל כך טוב, יותר גרוע ממה שיש לנו עכשיו בעמדות המגנים הוא לא יכול להיות

ומגן ימני צריך לנסות להביא את משומר/עותמאן למכבי זה פשוט ביזבוז שאחד משניהם יושב על הספסל של חיפה. כאשר גם אלי דסה מבית"ר בא בחשבון.

ומה נפלתם עלי שניכם?!.. אתם באמת חושבים שהמגנים בקבוצה שלנו מספקים תסחורה?

אין מגנים ישראלים ברמה.

כל מאמן נבחרת שבא אומר את זה, וכל מאמן קבוצה יודע את זה.

מגן זר זה כבר סיפור. צריך לפנות מקום לזר נוסף, לבחור איזה צד ולמצוא מגן ברמה. מגנים ברמה גבוהה זה מצרך נדיר בכדורגל העולמי- לרוב יש רק התקפה או רק הגנה. הוא צריך להיות מהיר, לדעת לעשות הגנה, התקפה ולהיות בכושר גופני מעולה. שחקן כזה עולה הון.

או שיש את האופציה של מגן זר כמו שחיפה עשו עם מסיללה- פגיעה בול בשחקן פוטנציאל. זה לא מחייב שזה יצליח כאן.

תקשיבו חמודים, אתם יכולים להסתנוור עד מחר מהניצחון.

אני לא מבין איך בנאדם יכול להיות מרוצה אחרי כדורגל כ"כ מגעיל נגד קבוצה כ"כ חלשה.

אתם באמת לא מבינים שהקבוצה הזו, היא אחת הגרועות בליגה?

אני אופטימיסט מושבע, כל שבוע מתווכח עם כל העולם שאנחנו נראים כמו קבוצה,הניצחונות הגיעו לנו,ושהמאה מליון לא הלכו לטמיון.

אבל להגיד את האמת זה שקר.

אנחנו אוסף של שחקנים מצויינים שלא מצליחים להתחבר, אותו קבוצה בדיוק של תקופות נמני ומה שהשכיח את זה קלות

אלו הנצחונות האחרונים.

עלייתו של מגן מצוין מהנוער אבל במקום מי ? דור מלול שאמור להיות שחקן מוביל בקבוצה,

עלייתו של קשר מצוין - פרץ אבל במקומו של מי ? אלברמן.

והכל מסתכם בכך שאיו מנהיגות,אין עושה משחק,ואין שיטה.

אוסף של שחקנים מצויינים אבל לא יותר מזה.

הטבלה משקרת אם נמדוד את הקבוצות לפי יכולתן אז לצערי מקומנו דרומה.

שבוע טוב

אני אופטימיסט מושבע, כל שבוע מתווכח עם כל העולם שאנחנו נראים כמו קבוצה,הניצחונות הגיעו לנו,ושהמאה מליון לא הלכו לטמיון.

אבל להגיד את האמת זה שקר.

אנחנו אוסף של שחקנים מצויינים שלא מצליחים להתחבר, אותו קבוצה בדיוק של תקופות נמני ומה שהשכיח את זה קלות

אלו הנצחונות האחרונים.

עלייתו של מגן מצוין מהנוער אבל במקום מי ? דור מלול שאמור להיות שחקן מוביל בקבוצה,

עלייתו של קשר מצוין - פרץ אבל במקומו של מי ? אלברמן.

והכל מסתכם בכך שאיו מנהיגות,אין עושה משחק,ואין שיטה.

אוסף של שחקנים מצויינים אבל לא יותר מזה.

הטבלה משקרת אם נמדוד את הקבוצות לפי יכולתן אז לצערי מקומנו דרומה.

שבוע טוב

מסכים איתך בהכל, למעט אולי דור מלול,שעם כל הכבוד והאהבה אליו, אני לא זוכר מתי הוא נתן משחק טוב בתור מגן.

שתיגמר העונה המתישה והמייאשת הזאת כבר, נמאס כבר לראות את האין דרך, אין רצון וזריקת הזין של הקבוצה הנוכחית...

עונה הבאה, מהפכה דחוף, מהשורש ואני ממש לא מתכוון ללהשקיע עוד 100 מליון, לעקור הכל מהשורש..

בונא אתם חולי נפש.

התגובות פה הם כאילו הובסנו היום 5-0 וחזרנו עם הפנים בין הידיים. תתאפסו.

לגמרי...

מה נסגר פה???

סבבה, באמת לא היה משחק מדהים, אבל מכאן ועד תגובות שמתאימות להפסד משפיל הדרך עוד ארוכה.

במקום לבוא למשחק ולעודד אתם יושבים פה וקוטלים כל מה שזז. אחלה אוהדים אתם...

אני מצדיע לכל אחד מ-2000 הצופים שהיו היום, ורוצה להקיא מכל אלו שנשארו בבית ולא מפסיקים לרדת על הקבוצה באינטרנט.

זיו הבייתה לא עוזר להתקפה לא להגנה,זה שחקן שציפינו מימנו ליותר אף פעם לא היה לו כדורגל גדול אבל הוא היה נילחם וגם את זה אנחנו לא רואים מימנו ומי שאומר שהוא בסדר הוא לא מבין כלום בכדורגל תמיד שמכבי מובלים הוא ניזכר לעלות ועושה פוזות שילדים יכולים להתלהב הוא זבל שלא מיתאמץ וגם שטראובר שלא יוצא לכדורי גבוה לא מסוגל לכלום הביא לנו אולי 3 נקודות לקח לנו 9 בקיצור לא מספיק טוב, ולמי שיורד על סאבו שהוא עשה כמה טעויות מישחקים אחרונים הוא מטומטם הבן אדם משחק לבד(אולי סטרול קצת עוזר ליפעמים)וגם כל הזמן מחליפים לו בלם גם סבן היה איתו למי שלא זוכר הוא תמיד מחפה על המגנים הזבל שלנו(לא קשור לאלירן שעכשיו רק ניכנס)..

החלק ההתקפי צריך יותר לפרגן אם כל הכבוד לעטר על 12 שערים הוא יכול להגדיל את זה וגם את הבישולים שלו אם הוא יותר יפרגן וראו את זה בשער ה1..

בקיצור לא מבקשים מימכם להבקיע כל מישחק 5 הוא לשחק כמו ברצלונה מינימום להראות שאתם באמת רוצים ונילחמים ושאתם לא לוקחים גזל למיץ...

שבוע טוב לכולם...

מה שאתם רושם הוא המקור ליאוש.

שאתם מבין שהעונה נגמרה ללא גביע מדינה/טוטו וללא אליפות השאלה שישר נשאלת "מה הלאה" להתחיל מחדש? שחקנים חדשים?אולי נוער?

ושוב חזרנו לאותה מסקנה ייאוש, הצערה כמו נסיון נמני, רכש כמו השנה, או שילוב כמו איווניר.

בשורה תחתונה צריך למצוא את הנוסחה הנכונה או את האיש שיודע אותה,

ואם לא ? אז גם עונה הבאה נספק את התירוצים.

לגמרי...

מה נסגר פה???

סבבה, באמת לא היה משחק מדהים, אבל מכאן ועד תגובות שמתאימות להפסד משפיל הדרך עוד ארוכה.

אני מצדיע לכל אחד מ-2000 הצופים שהיו היום, ורוצה להקיא מכל אלו שנשארו בבית ולא מפסיקים לרדת על הקבוצה באינטרנט.

.

לגמרי...

מה נסגר פה???

שמתי לב אצלך שיש לך קטע כזה שכל מי שיושב בבית הוא חרא של אוהד, אין לו זכות להגיד מילה על הקבוצה, אין לו זכות לבקר את הקבוצה.

לפי מה שאתה אומר, רק מי שבא לכל משחק אז יש לו זכות להגיד את הדברים.

אז תרשה לי להגיד לך:

לא לכולם יש כסף לעשות מנוי, לא כולם יכולים להגיע לכל משחק אם זה מסיבות כספיות או מסיבות של מרחק, יש אנשים שגרים בצפון או בדרום וקשה להם מאוד להגיע למשחקים, יש אנשים שבצבא ולא יכולים להגיע לכל משחק ואני יכול להמשיך הלאה. בקיצור, אתה צריך להבין שלא כל מי שלא הולך לכל משחק אז הוא לא אוהד.

מה שאני אומר הוא שאתה לא יכול "לזרוק" לאוויר כאלו הכללות, הרי כל מקרה הוא לגופו.

אני למשל בן 17, עבדתי כל החופש בשביל המנוי הזה, ואני מגיע במוניות שירות כמו חמור, אבל אני לא מתלונן כי אני בא לראות את הקבוצה שאני אוהב.

אתה חושב שיש לי כסף וזמן ללכת גם למשחקי חוץ? אני בשנה האחרונה בלימודים וזה לא קל לשלב בין הדברים, מה גם שאין לי איך להגיע למשחקי חוץ והמציאות לא כזאת פשוטה כמו שאתה חושב.

שתיגמר העונה המתישה והמייאשת הזאת כבר, נמאס כבר לראות את האין דרך, אין רצון וזריקת הזין של הקבוצה הנוכחית...

עונה הבאה, מהפכה דחוף, מהשורש ואני ממש לא מתכוון ללהשקיע עוד 100 מליון, לעקור הכל מהשורש..

הזריקת זין היא שלך ושל אוהדים כמוך, במקום להתסכל קדימה אחרי שניצחנו לדאוג שלא יהיה רדיוס מול עכו ולנסות לצמצם ת'פער מהמקום הראשון אתה מזיין ת'שכל אחרי נצחון שנמאס ושתיגמר העונה ויאוש.

גועל נפש של אוהדים (שרובם כמובן יודע לשבת בבית בזמן המשחק ולזיין ת'מוח).

חיפה משחקים טוב? יותר גרוע מאיתנו. זה מה יש אף אחת לא ברצלונה גם לא הפועל שעשיתם ממנה כזאת, היא ממש לא היו הרבה משחקים שנאיימה פשוט מנע מהם הפסדים ובמקום זה הם ניצחו.

ולגבי השורה האחרונה שלך - להחליף את כולם תכלס זה מוכיח את עצמו שנה אחרי שנה, שמעיפים חצי סגל כל קיץ מחדש. ככה צריכה להתנהל קבוצה.

אין לאנשים מושג מה הם מדברים אפילו.

איבוד נקודות טיפשי, פשוט טיפשי.

מדהים איך חיפה שבמקום הראשון משחקת חודשיים כמו פח זבל מנצחת דקה 87 מאופסייד, ואנחנו מאבדים נקודות לאשקלון שהיינו צריכים לפרק. כמו שהכותרת אומרת, גם אם יש אוהדים אין כדורגל, גם אם המשחק הזה היה ביית היינו יוצאים מושפלים.

המשחק הזה בשורה אחת עם סנטה כלום, דרבי 4-2, דרבי ראשון העונה ועוד ועוד.

מרתיח פשוט, קבוצה זבל.

בכך שמישהו אומר את דעתו זה לא ישר הופך אותו "לאוהד חרא"

שאחד שעושה מנוי שנה אחר שנה ועוד לאחר השקעה של 100 מליון כן יש צפיות.

אם שנה שעברה ללא רכש וללא שיטה הגענו למקום שלישי השנה ציפו ליותר.

וזה שאתה חושב שהפועל לא משחקים יותר טוב נובע מ: א - אתה לא רואה את המשחקים ב- קשה לך להודות בכך.

מדהים איך חיפה שבמקום הראשון משחקת חודשיים כמו פח זבל מנצחת דקה 87 מאופסייד, ואנחנו מאבדים נקודות לאשקלון שהיינו צריכים לפרק. כמו שהכותרת אומרת, גם אם יש אוהדים אין כדורגל, גם אם המשחק הזה היה ביית היינו יוצאים מושפלים.

מרתיח פשוט, קבוצה זבל.

אחי הכל בסדר איתך?

"ואנחנו מאבדים נקודות לאשקלון שהיינו צריכים לפרק"

:unsure:

הזריקת זין היא שלך ושל אוהדים כמוך, במקום להתסכל קדימה אחרי שניצחנו לדאוג שלא יהיה רדיוס מול עכו ולנסות לצמצם ת'פער מהמקום הראשון אתה מזיין ת'שכל אחרי נצחון שנמאס ושתיגמר העונה ויאוש.

גועל נפש של אוהדים (שרובם כמובן יודע לשבת בבית בזמן המשחק ולזיין ת'מוח).

חיפה משחקים טוב? יותר גרוע מאיתנו. זה מה יש אף אחת לא ברצלונה גם לא הפועל שעשיתם ממנה כזאת, היא ממש לא היו הרבה משחקים שנאיימה פשוט מנע מהם הפסדים ובמקום זה הם ניצחו.

ולגבי השורה האחרונה שלך - להחליף את כולם תכלס זה מוכיח את עצמו שנה אחרי שנה, שמעיפים חצי סגל כל קיץ מחדש. ככה צריכה להתנהל קבוצה.

אין לאנשים מושג מה הם מדברים אפילו.

מאיפה אתה יודע איזה אוהד אני?! מאיפה אתה יודע אם הייתי היום במשחק או לא?

אני כמעט כל משחק בא ונותן את הנשמה שלי לקבוצה מבחינת עידוד, במיוחד בהפסידם, מי אתה שתגיד לי שאני גועל נפש של אוהד?

וממש הרדיוס תלוי בי...

תמשיך לחיות בגישה המטומטמת שלך שיש קיזוז ולצמצם פערים ובלה בלה בלה, תמשיך להיות אופטימי ולחיות בעולם משלך.

הקבוצה חרא(אני לא שרקתי ולא אשרוק בוז, אבל את דעתי אני אביע כאן) אין דרך וזה מה שהכי כואב.

אז תמשיך לזלזל באוהדים ולחלום על לצמצם פערים, ותמשיך לזרוק סיסמאות באוויר.

אני אמשיך להגיע לעודד ולדחוף למרות ההרגשה של הגועל שנמצאת בי... אתה תמשיך לזיין את המוח ולקטלג אוהדים.

שמתי לב אצלך שיש לך קטע כזה שכל מי שיושב בבית הוא חרא של אוהד, אין לו זכות להגיד מילה על הקבוצה, אין לו זכות לבקר את הקבוצה.

אז תרשה לי להגיד לך:

לא לכולם יש כסף לעשות מנוי, לא כולם יכולים להגיע לכל משחק אם זה מסיבות כספיות או מסיבות של מרחק, יש אנשים שגרים בצפון או בדרום וקשה להם מאוד להגיע למשחקים, יש אנשים שבצבא ולא יכולים להגיע לכל משחק ואני יכול להמשיך הלאה. בקיצור, אתה צריך להבין שלא כל מי שלא הולך לכל משחק אז הוא לא אוהד.

מה שאני אומר הוא שאתה לא יכול "לזרוק" לאוויר כאלו הכללות, הרי כל מקרה הוא לגופו.

אני למשל בן 17, עבדתי כל החופש בשביל המנוי הזה, ואני מגיע במוניות שירות כמו חמור, אבל אני לא מתלונן כי אני בא לראות את הקבוצה שאני אוהב.

אתה חושב שיש לי כסף וזמן ללכת גם למשחקי חוץ? אני בשנה האחרונה בלימודים וזה לא קל לשלב בין הדברים, מה גם שאין לי איך להגיע למשחקי חוץ והמציאות לא כזאת פשוטה כמו שאתה חושב.

בחיאת.

הבעיה היא לא עם מי שלא בא למשחקים.

הבעיה היא עם כל אלו שגם לא מגיעים וגם מזיינים בפורום כמה חרא הקבוצה. כאילו, סתמו תפה. בחיאת. אתם גם לא מגיעים למשחקים לתמוך בקבוצה ואז צועקים שהיא חרא.

וחדל לזיין בשכל.

אנשים מגיעים מכל מקום בארץ עם אוטו, רק תבקש פה בפורום ותראה שיקחו אותך.

יש פה פאקינג חלי שבא עם אוטו לכל משחק מפאקינג נצרת עלית!! ולוקח כל מי שבדרכו. (לב זהב)

ו50 שקל למשחק?

אני לא יוצא בסופ"שים כמעט בכלל כי אין לי כסף. אבל אני דואג שככה או ככה או ככה, כסף לכרטיס למכבי - יהיה לי. כי זה מה שחשוב לי.

למעט חיילים קרבים ומקרים קיצוניים, מי שבאת רוצה יכול להגיע.

ואתה יכול לזיין לעצמך בשכל בלופים כמה שאתה רוצה, אבל אם היית רוצה באמת. יכלת להיות ב90% מהמשחקים של מכבי. אז חלאס.

וכן,

כל מי שיושב בבית ומזיין תשכל בפורום כמה הוא לא מאמין איך הקבוצה שלו נראת, הוא סתם גועל נפש.

קודם כל תראה איך אתה נראה. יושב בבית ומקלל דרך האינטרנט. קודם כל תלך תקרע תגרון תיהיה שם בשביל מכבי, ואז תרגיש פגוע/מאוכזב.

מרתיח פשוט, קבוצה זבל.

עכשיו אני בטוח שהאנשים שרושמים פה כל הזמן נגד הקבוצה לא משנה מה זה בעצם אנשים שלא קשורים למכבי, אלא רק רוצים לעשות רע ולחמם את האוהדים נגד הקבוצה, או שזה בכלל רובוט שאוהדי הפועל תיכנתו שלא משנה מה גם אם ניצחנו הרובוט מתוכנת לרשום שהפסדנו ואולי יש פה אנשים מספיק טיפשים שיאמינו לזה שהפסדנו ויתחילו לקלל את השחקנים, הכל יכול להיות פה.

וברצינות - עצוב מה שהולך פה.

אז תרשה לי להגיד לך:

ממש ממש לא.

לא מצפה מכל אחד להגיע לכל משחק.

אני לא חי בבועה ויודע שלא כל אחד יכול להגיע למשחקים.

הבעיה שלי היא עם אלו שלא מפסיקים לקטול ולקלל. אני קורא את התגובות פה וזה נראה כאילו קיבלנו חמישיה היום. קצת פרופורציות אנשים. לא נראנו מדהים, אבל זה לא אומר שצריך להגיב ככה.

אף אחד לא זורק פה זין, ואף אחד הוא לא "בושה". זה מה שיש לנו ועם זה צריך לעלות למגרש. זה מה שהם יודעים וכנראה שזה מה שהם מסוגלים.

זה ששחקנים פה מרוויחים פי 4 ממה שהם שווים לא אומר שהם כאלו טובים. זה מה שהם שווים, ועדיף לנסות לדחוף אותם כמה שיותר מאשר לקטול אותם בלי סוף.

אגב, גם לאנשים במגרש שקיללו היום בלי סוף אמרתי את הדברים האלו. זה לא שיש לי איזה עניין עם אנשים שלא מגיעים. העניין שלי הוא עם השליליות של האנשים.

ודבר אחרון,

אני לא יכול לפתור לך את בעיית עלות הכרטיסים, אבל אם הבעיה היא טרמפ למשחק אפשר לפתור את זה בקלות. הודעה בפורום ואני בטוח שתמצא הסעה. אם אתה מאיזור ת"א אני מוכן אפילו לקחת אותך אם יש לי מקום באוטו.

מאיפה אתה יודע איזה אוהד אני?! מאיפה אתה יודע אם הייתי היום במשחק או לא?

אני כמעט כל משחק בא ונותן את הנשמה שלי לקבוצה מבחינת עידוד, במיוחד בהפסידם, מי אתה שתגיד לי שאני גועל נפש של אוהד?

וממש הרדיוס תלוי בי...

תמשיך לחיות בגישה המטומטמת שלך שיש קיזוז ולצמצם פערים ובלה בלה בלה, תמשיך להיות אופטימי ולחיות בעולם משלך.

הקבוצה חרא(אני לא שרקתי ולא אשרוק בוז, אבל את דעתי אני אביע כאן) אין דרך וזה מה שהכי כואב.

אז תמשיך לזלזל באוהדים ולחלום על לצמצם פערים, ותמשיך לזרוק סיסמאות באוויר.

אני אמשיך להגיע לעודד ולדחוף למרות ההרגשה של הגועל שנמצאת בי... אתה תמשיך לזיין את המוח ולקטלג אוהדים.

לא אמרתי עליך באופן אישי שישבת בבית, אני לא מכיר אותך לא יודע אם אתה בא למשחקים או לא. רשמתי שרוב האוהדים פה שמעבירים ביקורת יודעים לזיין ת'מוח מול הפורום ולא מזיזים ת'תחת שלהם בכלל, אבל זה לא קשור.

אני לא חי באשליה, נכון אנחנו לא מלהיבים, אבל מי כן? אני שואל ברצינות? אתה בפער של משחק אחד עם הקיזוז? למה שנגיד יאוש ושתיגמר העונה למה?

לא אמרתי שזה תלוי בך, אני אומר במקום להתעסק בזה שאיוניר חרא ואין שיטה ואין דרך (מה שמוגזם בטירוף), תתעסק נגיד בלידע ולהביא אנשים להפגנה שתהיה בזמן הערעור שלנו, כי חשוב שיהיה קהל במשחק מול עכו אני לא צריך להגיד כמה.

אתה לא שם לב שיש פה אנשים שלא משנה מה מו מי יגידו שאנחנו זבל ויאוש? אפילו שניצחנו בן אדם אומר שהפסדנו.

עכשיו אני בטוח שהאנשים שרושמים פה כל הזמן נגד הקבוצה לא משנה מה זה בעצם אנשים שלא קשורים למכבי, אלא רק רוצים לעשות רע ולחמם את האוהדים נגד הקבוצה, או שזה בכלל רובוט שאוהדי הפועל תיכנתו שלא משנה מה גם אם ניצחנו הרובוט מתוכנת לרשום שהפסדנו ואולי יש פה אנשים מספיק טיפשים שיאמינו לזה שהפסדנו ויתחילו לקלל את השחקנים, הכל יכול להיות פה.

וברצינות - עצוב מה שהולך פה.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7%A8%D7%A7%D7%96%D7%9D

בחייאת אנשים, חשבתי שהקצנתי מספיק.