Jump to content

אין כדורגל גם כשיש אוהדים... [מכבי מנצחת באשקלון 4:2]

פנחס שוף

Recommended Posts

מה אמרו בשידור שאיווניר אמר לאבידור ולסידיבה?

כנראה פספסתי את זה

לאבידור לפני שנכנס - "סיימת להתאפר, להתארגן, לשים שמפו?"

לסידיבה כמה דקות קודם - "אז מה אתה אומר בא לך לשחק או ללכת הביתה"? (דקה 82)

קצת כבוד לשחקנים, במשחקים הראשונים שהוא אימן וליכד אותם ביחד הם נלחמו הרבה יותר אחד בשביל השני.

רק מאמן שיהיה חם אל האסופת שחקנים הזאת, יצליח לחבר אותם.

באמת שהרבה זמן לא זכור לי תצוגות כאלה במשך עונה שלמה. אנחנו אחת הקבוצות הכי דוחות (מבחינת כדורגל) בליגה. יש לנו כמות גדולה מאוד של כישרון. ורואים את זה בזה שאנחנו מנצחים איכשהו כל פעם (יחסית הרבה) כשאנחנו משחקים פשוט גועל נפש. איזה סיוט. כל שבוע אנחנו כבר יודעים מה מצפה לנו. אולי לא יודעים מי ישחק אבל יודעים איך הקבוצה תשחק. פשוט חבל. מתסכל ביותר שככה אנחנו נראים. אני בכלל לא מסתכל על הטבלה \ נקודות. זה לא מעניין אותי. אני רוצה שנשחק כדורגל. אפילו לא כדורגל טוב. כדורגל. פשוט. איזה קבוצה איטית ומסורבלת. חילופים הזויים של מוטי ובאמת שכבר אין מה להגיד. תודה למדו שהיה גדול, לעטר וכמובן לקולאוטי (למה להוציא אותו אחרי שהוא עם שער ובישול? מה הוא היה צריך לעשות כדי להשאר? להבקיע שלושער?).

איוניר חייב דחוף להשלים עם סידיבה, אנחנו חצי קבוצה בלעדיו.

אשקלון עשו לנו היום בית ספר, השתלטו לגמרי על האמצע, ריף פרץ היה מאוד חלש, ומדוניאנין היה צריך חצי מהזמן להיות בלם שלישי - לא שם הוא צריך להתחיל התקפות !

אני לא יודע מה עובר לאיוניר בראש, אבל אנחנו נראים רע, רע מאוד, לעלות בלי סידיבה ובלי אלברמן זה טעות היסטרית,

להמשיך לראות את ג'יז'רמו על המגרש זה משהו לא נתפס, ואם הוא הולך על הצערה, בוא נראה כבר את אורי כהן, יואב זיו תייר ברוב שלבי המשחק.

באמת שזה כל כך בלט היום שאין לנו קבוצה בלי אמצע, אני חושב שאחזקת הכדור הייתה 65-35 לאשקלון, היה היום 4 דקות כדורגל ממכבי.

בקיצור, דחוף סידיבה, אלברמן, אורי כהן אין, ריף פרץ, גיז'רמו, יואב זיו אאוט. אני לא חושב שיש אחד שלא רואה את זה.

ומה קורה עם דור מלול ? הוא באמת עד כדי כך גרוע שאין לו מקום בסגל שלנו ? עושה רושם שמוטי מאוד אוהב לריב עם שחקנים..

אולי הוא היה חלש כמה משחקים, אבל זה לא סיבה לגמור שחקן, בסגל שלנו יש לו מקום.

קולאוטי (למה להוציא אותו אחרי שהוא עם שער ובישול? מה הוא היה צריך לעשות כדי להשאר? להבקיע שלושער?).

כי הקשר בינו לבין כדורגל הוא מקרי בהחלט. מזכיר לי את יבוריאן!!

זה שהוא שם שער מקו השער זה לא אומר שהוא צריך לשחק.

ימיו ספורים במכבי, שיצחקי חוזר הוא לא יראה דקות ועונה הבאה בטיסה ישירה לארגנטינה.

יואב זיו פח זבל

לא מכיר את המגן השמאלי של הנוער אבל קשה לי להאמין שאפשר להיות יותר גרוע מזיו!

אחלה מגן יש לך בנוער, חוצפן עם כשרון ומוכיח את עצמו כל משחק.

חייבים סוף שנה להטיס את המגנים האלה מהקבוצה, שונא שחקנים שיורקים על הקבוצה שהם משחקים בה ועוד יורקים עליי כאוהד, מעדיף לראות שחקני נוער בעמדות האלה.

זה מרגיש כמו הפסד

השחקנים שיחקו היום כאילו אין להם חשק לנצח, לקחת אליפות

כאילו לכל אחד יש ברזומה מינימום 5 אליפויות והוא כבר שבע מרוב תארים.

זה התחיל שבוע שעבר שהפסדנו לקבוצה שהפועל פירקה 5-0 ולא הגענו אפילו להזדמנות אחת ב-90 דקות

והיום אנחנו הגענו למצב של תיקו 2 נגד קבוצה שבליגה לאומית היא הייתה נחשבת לקבוצת תחתית וגם אותה הפועל פירקה עם חמשייה

העיקר המשוכרת בעשירי לחודש נכנסת זה הכי חשוב!

מישהו בבקשה יכול להסביר לי למה איווניר השאיר את אלירן ג'ורג' וריף פרץ 90 דקות על המגרש (85 מקרה של פרץ).. לפרץ זאת הייתה הופעת בכורה, חלשה משהו

אבל עדיין נוותר לו כי זה המשחק הראשון שלו בהרכב והוא הראה קצת (ממש קצת) ניצוצות, ואלירן ג'ורג' פשוט חלש, חוץ מחילוץ כדור אחד יפה מגוואטה, ב-70 דקות

הראשונות של המשחק שחקני אשקלון חגגו על האגף שלו. אין מצב שפרץ עדיף על אלברמן או סידיבה (לפי דעתי צריך לפתוח עם שניהם בהרכב).

ואלירן ג'ורג' פשוט שחקן חלש, כאשר סבן אפילו עדיף עליו לטעמי, למרות שהאפשרות הכי טובה שאפשר לעשות כרגע היא לעלות עם אורי כהן מהנוער בתור

מגן שמאלי ולשים את זיו (הכי פחות גרוע מהמגנים) באגף ימין.

ואיווניר חייב להבהיר לשני המגנים מי שלא יהיו, שכשהקבוצה במומנטום ולבטח כאשר אנחנו מובילים 2-0 מול קבוצה חלשה מול הפועל אשקלון, שלא ירדו

מקו מחצית המגרש, ושלא יפחדו לצאת קדימה וללחוץ.

בנוסף לכך ההוצאה של רנגלוב היום הייתה מטומטמת אחושרמוטה, ישראלביץ' רץ נלחם והכל אבל עם כל הכבוד והאהבה הוא לא שחקן לרמה ששואפים אליה במכבי, אותו

כנ"ל על קולאוטי (פחות החלק של הריצה).

ההרכב האידאלי עכשיו למכבי הוא לשים את אלברמן וסידיבה בקישור האחורי, לשים את מדו קרוב לרחבה, עטר ובוזגלו באגפים שיחתכו כל הזמן לאמצע ורנגלוב חלוץ מרכזי.

עם איווניר ירוץ עם ההרכב הזה כמה משחקים, שהתיאום ישתפר מעט אני בטוח שנראה כמו שקיווינו להיראות בתחילת העונה.

בקיצור, דחוף סידיבה, אלברמן, אורי כהן אין, ריף פרץ, גיז'רמו, יואב זיו אאוט. אני לא חושב שיש אחד שלא רואה את זה.

ומה קורה עם דור מלול ? הוא באמת עד כדי כך גרוע שאין לו מקום בסגל שלנו ? עושה רושם שמוטי מאוד אוהב לריב עם שחקנים..

אולי הוא היה חלש כמה משחקים, אבל זה לא סיבה לגמור שחקן, בסגל שלנו יש לו מקום.

מסכים עם החלק הראשון!!

ומה שקורה עם מלול זה לא שהוא לא טוב אלה בגלל שהילדון החוצפן הזה מתחיל לזלזל. הוא לא רץ, לא יורד לגליצ?ים בקיצור לא רואים שום מלחמה ממנו.

הבעיה היא פחות ביכולת של השחקנים אלא יותר במחשבה של השחקנים/מאמן. הם יותר רוצים לשמור על תוצאה מאשר להבקיע גולים, הם משחקים לרוחב, אין להם שום טירוף בעיניים, הם בכוונה משחקים בעדינות מבלי יותר מדי להתאמץ, הם עושים בונקר בכוונה עם "מתפרצות" כשהם נותנים לאשקלון להחזיק בכדור.

אם לא היינו משחקים היום נגד קונוסים היינו חוטפים על זה, מזל גדול יש לנו.

נראה לי שלא ראינו אותו משחק-אלירן ג'ורג' היה הכי טוב במכב היום וריף פרץ היה לא רע והכניס כדור גאוני למדוניאנין בגול הרביעי.

אבל בלי קשר-הקבוצה נראית פשוט נורא,זוועה. אנחנו אחת הקבוצות הגרועות בליגה ואני באמת לא מבין איך אנחנו במקום השלישי. אין הרבה לנתח את זה ולהוסיף,זה פשוט ככה.

נראה לי שלא ראינו אותו משחק-אלירן ג'ורג' היה הכי טוב במכב היום וריף פרץ היה לא רע והכניס כדור גאוני למדוניאנין בגול הרביעי.

אבל בלי קשר-הקבוצה נראית פשוט נורא,זוועה. אנחנו אחת הקבוצות הגרועות בליגה ואני באמת לא מבין איך אנחנו במקום השלישי. אין הרבה לנתח את זה ולהוסיף,זה פשוט ככה.

כנראה שבאמת לא ראינו את אותו המשחק, ריף פרץ היה ממש חלש ופעולה אחת טובה במשחק לא תשנה לי את הדעה, ואלירן ג'ורג' נכון לעכשיו לא ברמה שמתאימה למכבי...

אולי בעוד כמה שנים

:\

אגב,

ניצחנו..

עזוב, יש פה אנשים שרשמו שאשכרה זה מרגיש להם כמו הפסד ...

:unsure:

נדפקתם לגמרי, וואלה נכון לא היינו טובים היום ושוב מדו :wub: מראה שהוא חייב לשחק קרוב לשער אבל התגובות פה דפוקות והיסטריות.

מה שכן, יש לנו בעיה קשה בכדורי גובה בלי ניבאלדו :wub: ( מתי הוא חוזר כבר סעמק????? ).

ניר אתה מדבר שטויות ואין לך מושג

ג'ורג' עדיף על כל המגנים בסגל,והיה היום לא רע בכלל

זה רק מראה לך כמה המצב של הקבוצה מבחינת המגנים הוא בקרשים, הדבר הראשון שחייבים לעשות איך שנגמרת העונה

הוא לרכוש שני מגנים.. ומשם אפשר רק לקוות לטוב

אני מבין את הסיבות לפסימיות.

סה"כ נראנו רע, חטפנו 2 מול הקבוצה השניה/שלישית הכי חלשה בליגה. לא שמנו 5+ אחרי שהובלנו 2-0 ברבע שעה.

אנחנו לא מייצרים כדורגל, אנחנו עדיין לא קרובים להיות קבוצה (אסופה של שחקנים, חלק יותר טובים וחלק פחות טובים) וזה גם לא נראה הולך לשום מקום.

אבל,

נצחנו השבת. חלאס, נמאס לי לבכות על הקבוצה, על המצב הרע ועל זה שאין תקווה לכולם ולא רואים את האור.

בואו ננוח מהדיכאון שבוע אחד, נרגע קצת. ונחזור אליו אחרי ההפסד הבא. כבר נמאס מהפסימיות שנשפכת מכל מקום, זה ממש שובר.

• מנהלים ראשיים

זה רק מראה לך כמה המצב של הקבוצה מבחינת המגנים הוא בקרשים, הדבר הראשון שחייבים לעשות איך שנגמרת העונה

תן לי שני שמות של מגנים ישראלים שעדיפים על מה שיש לנו היום.

או לסרוגין ישראלים על חשבון 2 זרים אותם אתה תחליף בהבאה של שני זרים שלך תדע אם הם יהיו יותר טובים.

אני מבין את הסיבות לפסימיות.

סה"כ נראנו רע, חטפנו 2 מול הקבוצה השניה/שלישית הכי חלשה בליגה. לא שמנו 5+ אחרי שהובלנו 2-0 ברבע שעה.

אנחנו לא מייצרים כדורגל, אנחנו עדיין לא קרובים להיות קבוצה (אסופה של שחקנים, חלק יותר טובים וחלק פחות טובים) וזה גם לא נראה הולך לשום מקום.

אבל,

נצחנו השבת. חלאס, נמאס לי לבכות על הקבוצה, על המצב הרע ועל זה שאין תקווה לכולם ולא רואים את האור.

בואו ננוח מהדיכאון שבוע אחד, נרגע קצת. ונחזור אליו אחרי ההפסד הבא. כבר נמאס מהפסימיות שנשפכת מכל מקום, זה ממש שובר.

!!!!

כולכם ידעתם להטיף בעבר על דרך, שיטה ולאו דווקא על ניצחון.

אז זהו, שאין שום דרך, שיטה או הרכב בטוח.

לא רואים שום שינוי מאז שאיווניר הגיע.

הקבוצה לא נראת טוב, השחקנים עושים טובה שהם רצים על המגרש, אין דרך ואין שיטה, וכמובן... אין הרכב קבוע.

אני בעד שיתוף שחקנים צעירים, אבל לא בכח. לריף פרץ עם כל הכבוד אין כרגע מקום בהרכב, גם לא לדור מיכה (ותודה על המשחק נחמד שלך מול רמתגן).

אלברמן וסידיבה חייבים להיות באנקר בהרכב. ישראלביץ לא פוגע כבר תקופה והוא עדיין ממשיך לקבל קרדיט.

ומדו? כמו תמיד, בלם שלישי. כנראה יש דברים שאנחנו לא רואים.

לא הספיק לך הקטע הזה של לרכוש מגנים?

איזה מגן אפשר להביא כבר שנה הבאה?

הכול זבל פה.