Jump to content

אין כדורגל גם כשיש אוהדים... [מכבי מנצחת באשקלון 4:2]

פנחס שוף

Recommended Posts

לא מבין איף זה הגיוני שמכבי עם הכדור אז אתה סופר עד חמש ושחקני אשקלון עושים לחץ ולא מאפשרים למכבי להעביר שני פאסים...

ושאשקלון עם הכדור, אף אחד לא מפריע להם להניע בחופשי.

זה משגע אותי החוסר רצון הזה שיש בקבוצה הזאת.

איוניר העביר אותנו לנחיתות עם החילוף של ראנגלוב בישראלביץ. ראנגלוב איפשר יותר חופשיות לקולאוטי שתירגם בבישול ושער.

מה גם שפרץ לא שחקן שמנהל משחק, אם הוא כל כך חשש מצהוב שני של ראנגלוב (מחשבה מגוכחת) אז שלפחות היה מכניס את אלברמן.

אם לא נכבוש את ה3-1 במקריות אז יש לי הרגשה רעה לגבי המשך המשחק.

הקישור של מכבי לא במשחק.

איפה ישראלביץ שנכנס? איפה ריף פרץ? הם לא מנהלים את המשחק!

ואני לא מבין מה ההתלהבות מאלירן ג'ורג', הוא לא יותר טוב לא מקלמי סבן ובטח שלא מדור מלול

איכס, גועל נפש של קבוצה.

מובילים 2-0 מ2 מצבים ויורדים לבונקר(כן כן) מול אחת הקבוצות הכי חלשות בליגה שלא כבשה ב-5 המשחקים האחרונים שלה!!!

אבל מה? מול מכבי ת"א הכל הולך!! תקציב של 100 מיליון דולר עושים בונקר מול תקציב של שקל וחצי! למה מי הם?! ככה אתה רוצה לקחת אליפות איווניר? ככה אתה רוצה לצמצם פערים?!

מילא שאנחנו משחקים בלי שכל, אבל מה זה בושה הזאת שמאז השער של קולאוטי אנחנו אשכרה בקושי עברנו את החצי! מה זה צריך להיות?!

ולמה ראנגלוב הוחלף בישראלביץ'?! אני יודע למה - הוא ידע שהוא עשה טעות שפתח עם ריף פרץ כקשר יחיד(ראו מה אמרתי לפני המשחק), אשקלון קבוצה של אפסים אבל השתלטו על הנעת הכדור ולכן הוא החליף

את ראנגלוב בישראלביץ' שכביכול אמור להניע כדור למרות שאין לו מושג. מילא אתה מחליף את ראנגלוב כן? אבל למה בישראלביץ'? למה לא אלברמן/סידיבה?!

בושה, תפסיקו להתלהב, אל תתפלאו אם נחטוף את השני כי מגיע לנו.

אתה מבטל על הסף את התקווה שלי, אבל מטפח תקווה למציאות הזויה עוד יותר שבה אנחנו חיים על הבלחות וסוחטים "משהו" (לדבריך).

אני חושב שאחרי שנים של מפחי נפש, הגיע הזמן לטפח את התקווה שלי.

אתה יכול לטפח מה שאתה רוצה, עם הקבוצה הנוכחית כדורגל טוב לאורך זמן והמשכיות אתה לא תראה.

אוי איווניר, מה אתה מוציא את רנגלוב?

סתם אתה משחק באש.

אם להוציא את ראנגלוב בגלל סיבה מטופשת לפחות תכניס את מיכה.

ג'יזרמו היה אחד השחקנים האוהבים עליי, אבל בזמן האחרון הוא לא מספק את הסחורה.

ג'ורג' ממשיך לא להרשים אותי אבל ניתן לו זמן, אני עדין מעדיף את מלול

נקווה שיהיה טוב ואשקלון לא יחזרו ל-2-2.

אחחח אשקלון לא הבקיעו איזה 600 דקות דווקא מולו הם כובשים :(

פתחנו את המשחק טוב חשבתי שאפשר לשים להם חמשייה , אשקלון נראו כמו קונוסים.

ופתאום התחלנו לשחק בהליכה , ריף פרץ לא מספיק טוב

והחילוף ההזוי הזה של ג'יזה בראנגלוב לא היה במקום

יש לי הרגשה מאוד רעה

מכבי משחקת רע, רע מאוד.

אשקלון מכתיבה את קצב המשחק, ופה זה נגמר.

אין עוד מה להוסיף.

ישראלביץ' היה החותמת של מוטי בגלל שזה שחקן שאין לו תפקיד, הוא סתם מטייל לו על הדשא, וככה הוא עשה בנוגע לכל השחקנים, הוא זרק את השחקנים אל הדשא, שם את פרץ בקישור האחורי העלק, שהוא רק עומד ומשחק לרוחב(כמו ייני, רק צעיר יותר) ולא קשר אחורי שיודע לדחוף קדימה(אלברמן, סידיבה)

תוקע את עטר באגף(כשעטר מנסה 10 פעמים לעבור שחקן ולא מצליח) במקום לשים אותו ברחבה קרוב לשער, שיעשה את הדבר היחיד שהוא יודע, וזה להבקיע.

קולאוטי הפגום הזה, אפילו על כדור פשוט מסכן הוא לא מצליח להשתלט.

גועל.

איכס, גועל נפש של קבוצה.

מובילים 2-0 מ2 מצבים ויורדים לבונקר(כן כן) מול אחת הקבוצות הכי חלשות בליגה שלא כבשה ב-5 המשחקים האחרונים שלה!!!

אבל מה? מול מכבי ת"א הכל הולך!! תקציב של 100 מיליון דולר עושים בונקר מול תקציב של שקל וחצי! למה מי הם?! ככה אתה רוצה לקחת אליפות איווניר? ככה אתה רוצה לצמצם פערים?!

מילא שאנחנו משחקים בלי שכל, אבל מה זה בושה הזאת שמאז השער של קולאוטי אנחנו אשכרה בקושי עברנו את החצי! מה זה צריך להיות?!

ולמה ראנגלוב הוחלף בישראלביץ'?! אני יודע למה - הוא ידע שהוא עשה טעות שפתח עם ריף פרץ כקשר יחיד(ראו מה אמרתי לפני המשחק), אשקלון קבוצה של אפסים אבל השתלטו על הנעת הכדור ולכן הוא החליף

את ראנגלוב בישראלביץ' שכביכול אמור להניע כדור למרות שאין לו מושג. מילא אתה מחליף את ראנגלוב כן? אבל למה בישראלביץ'? למה לא אלברמן/סידיבה?!

בושה, תפסיקו להתלהב, אל תתפלאו אם נחטוף את השני כי מגיע לנו.

אחינו תירגע אתה מגזים.

בושה בושה בושה, אנחנו מובילים מה עובר עליכם? הם כבשו גול במקריות התלבש לו כדור וחוץ מזה הם לא הגיעו לשער.

הייתי רוצה לראות את מדו יותר קרוב לשער שלהם ומאיים ולהמשיך ככה.

אחינו תירגע אתה מגזים.

בושה בושה בושה, אנחנו מובילים מה עובר עליכם? הם כבשו גול במקריות התלבש לו כדור וחוץ מזה הם לא הגיעו לשער.

הייתי רוצה לראות את מדו יותר קרוב לשער שלהם ומאיים ולהמשיך ככה.

---------------

אתה רואה את המשחק בכלל ?

---------------

אתה רואה את המשחק בכלל ?

כן אני רואה ואני לא מבין מה עובר על האנשים פה, מה אתם רוצים לראות משהו חדש שלא ראינו עד היום?

הם לא הגיעו לשער של שטראובר,התלבש לו הכדור וחוץ מזה לא היה כלום, מהצד של מכבי הייתי גם רוצה לראות את עטר באמצע ואת מדו יותר למעלה אבל מפה ועד לרשום בושה?!

נדפקתם באמא שלי רוצים לראות כדורגל לכו תראו היום את בארסה, נמאסתם כבר כל היום בוכים !

עד שהסתדרתי על לינקים זה היה אחרי ה-2-0.

אני לא יודע מה היה לפני שראיתי, אבל מה שאני ראיתי זה הכי גרוע שראיתי ממכבי הרבה זמן.

כולל נגד חיפה (איזה מהן שאתם רוצים).

אשכרה אשקלון שלטו במשחק ומכבי כמעט לא נגעה בכדור.

כן אני רואה ואני לא מבין מה עובר על האנשים פה, מה אתם רוצים לראות משהו חדש שלא ראינו עד היום?

הם לא הגיעו לשער של שטראובר,התלבש לו הכדור וחוץ מזה לא היה כלום, מהצד של מכבי הייתי גם רוצה לראות את עטר באמצע ואת מדו יותר למעלה אבל מפה ועד לרשום בושה?!

נדפקתם באמא שלי רוצים לראות כדורגל לכו תראו היום את בארסה, נמאסתם כבר כל היום בוכים !

----------------

לא מצפה לראות בארסה אבל מצפה לראות שליטה במשחק, לחץ , בעיטות... דברים שהם מובן מאליו ובסיסיים מול קבוצות כמו אשקלון ומשום מה אצלנו זה לא קורה..