Jump to content

אין כדורגל גם כשיש אוהדים... [מכבי מנצחת באשקלון 4:2]

פנחס שוף

Recommended Posts

אני לא מבין למה ממשיכים לתת את הקרדיט לאלירן ג'ורג'.

אולי בהגנה הוא סביר, אבל זה פוגע לנו בהתקפה.

הגול מול הפועל חיפה, בין היתר, בגללו.

כל המשחק אני רואה שחקנים באמצע מחכים שמישהו יפתח בצד ימין, הוא פשוט לא עולה ולא תומך התקפה, הוא בכושר ממש ירוד, ועדיין לא מתאים ל-90 דקות בליגה העל.

אז אני לא מפיל עליו את האחריות ליכולת החלשה, אבל כן גם לו יש חלק.

במשחקים מול קבוצות מול אשקלון אפשר לפתוח עם דור מלול ולהכניס יצרתיות ועוד אופצייה בהתקפה.

כל המשחק אני רואה שחקנים באמצע מחכים שמישהו יפתח בצד ימין, הוא פשוט לא עולה ולא תומך התקפה, הוא בכושר ממש ירוד, ועדיין לא מתאים ל-90 דקות בליגה העל.

במשחקים מול קבוצות מול אשקלון אפשר לפתוח עם דור מלול ולהכניס יצרתיות ועוד אופצייה בהתקפה.

אל תשאל דני אלבס מתייבש על הספסל,שוקל לעבור להפועל.

אני לא מבין למה אני כל הזמן שמוע שהשחקנים של מכבי לא מתאמצים ולא משקיעים,

אתם יודעים איזה קשה זה לא לשחק כדורגל כשיש לך שחקנים כל כך טובים? לא פלא שהם מתעייפים כל כך מהר.

אז אני מבין שלא היית בארץ בחצי שנה האחרונה...

אחרי שניסו את כל העולם ואישתו בעמדת המגן הימני(כלומי סבן, דור 'המתהלך' מלול, סאבו, יואב זיו) הגיעו למסקנה, שאין מנוס וצריך להעלות שחקן בית מהנוער(עזוב את זה שאיווניר מנצל את זה, והוא סתם גנב דעת מניאק שרוצה לסחוט עוד חוזה לעונה הבאה, אז הוא יענו משלב צעירים, פה זה הלך לו... בקטע של ריף פרץ למשל זה היה ממש לא מובן, כשיש את פאקינג סידיבה, וגם את אלברמן למרות שהוא לא בשיאו בשיט)

בקיצור, העלו את אלירן ג'ורג', בן 18, נולד ב15.3.92, עוד שבועיים יש לו יומולת... אז הוא קיבל מתנה מוקדמת ועלה לבוגרים.

בקיצור חבר, הוא המגן הימני שמציג את היכולת הכי נורמלית בעמדת המגן הימני העונה, ולמיטב ידיעתי, הוא לא יצא לבלגיה וזכה באליפויות עם בית"ר כמו זיו, והוא לא יצא לרומניה ושיחק גם בהפועל ת"א, מכבי חיפה, מכבי נתניה והפועל פ"ת כמו סבן, הוא גם ממש אבל ממש לא משחק כמגן ימני בנבחרת מונטנגרו, ולדובדבן שבקצפת, הוא לא המשיח דור מלול.

אז תעשה טובה, תפסיק לדבר שטויות.

אז אני מבין שלא היית בארץ בחצי שנה האחרונה...

אחרי שניסו את כל העולם ואישתו בעמדת המגן הימני(כלומי סבן, דור 'המתהלך' מלול, סאבו, יואב זיו) הגיעו למסקנה, שאין מנוס וצריך להעלות שחקן בית מהנוער(עזוב את זה שאיווניר מנצל את זה, והוא סתם גנב דעת מניאק שרוצה לסחוט עוד חוזה לעונה הבאה, אז הוא יענו משלב צעירים, פה זה הלך לו... בקטע של ריף פרץ למשל זה היה ממש לא מובן, כשיש את פאקינג סידיבה, וגם את אלברמן למרות שהוא לא בשיאו בשיט)

בקיצור, העלו את אלירן ג'ורג', בן 18, נולד ב15.3.92, עוד שבועיים יש לו יומולת... אז הוא קיבל מתנה מוקדמת ועלה לבוגרים.

בקיצור חבר, הוא המגן הימני שמציג את היכולת הכי נורמלית בעמדת המגן הימני העונה, ולמיטב ידיעתי, הוא לא יצא לבלגיה וזכה באליפויות עם בית"ר כמו זיו, והוא לא יצא לרומניה ושיחק גם בהפועל ת"א, מכבי חיפה, מכבי נתניה והפועל פ"ת כמו סבן, הוא גם ממש אבל ממש לא משחק כמגן ימני בנבחרת מונטנגרו, ולדובדבן שבקצפת, הוא לא המשיח דור מלול.

אז תעשה טובה, תפסיק לדבר שטויות.

אחי,איוניר ממש לא גנב דעת. אני אומר לך באחריות שהוא מאמין במה שהוא עושה ולא עושה את זה בשביל חוזה. אני שומע מאנשים שרואים את האימונים איך נראים רוב השחקנים באימונים,ובגלל זה לדוגמא שחקן כמו ריף פרץ עולה בהרכב. אלברמן נראה רע באימונים ובגלל זה לא שיחק.

אז בוא נתייחס להודעה שלך ברצינות שלא מגיעה לה ונגיב:

1) לאור העובדה שהוא רק עלה לבוגרים, אומרים שהוא קיבל הוראה לא לעלות יותר מדי, במידה וזה נכון, מצויין.

2) הוא בכושר נפלא, בדקה 90 הוא עדיין רץ כאילו המשחק התחיל.

3) עושה טעויות? שכחת את המגן הימני הקודם שלנו שהיה פשוט חור? בכיתם שאין שחקנים צעירים טובים, בהתחשב בעובדה שהעלו לנו מגן ימני זבל במלא כסף (ההוכחה שהפראיירים במכבי רק מתחלפים ולא מתים) להרכב? אני מבסוט מאוד, ואני מוכן לקחת את הזמן שלי עם אלירן ג'ורג'.

4) דור מלול לא עשה כלום העונה שמגיע לו מקום ממשי, את הצ'אנסים שלו הוא לא לקח, ורק המשיך לעבור ולעבור ולשחק עם הראש ברצפה.

5) והכי חשוב:

2 האשמים היחידים בשער מולה פועל חיפה הם שטראובר שמסר לסטרול, וסטרול שהוא חסר מושג ורץ סתם ובעט סתם.

כל משחק הוא מסבך את כל מי שלידו (מופנה גם לשטראובר וסטרול) ומסמן רק להעיף להעיף הלעיף כי הוא קוקסינל במחזור ובלי טמפונים (סטרול)

אז אתה מאשים ילד בן 19?

זה לא שעלו לנו הרבה שחקני נוער שהשתלבו בשלוש שנים האחרונות.

אחי,איוניר ממש לא גנב דעת. אני אומר לך באחריות שהוא מאמין במה שהוא עושה ולא עושה את זה בשביל חוזה. אני שומע מאנשים שרואים את האימונים איך נראים רוב השחקנים באימונים,ובגלל זה לדוגמא שחקן כמו ריף פרץ עולה בהרכב. אלברמן נראה רע באימונים ובגלל זה לא שיחק.

קשה לי מאוד לסלוח לו על הדרך שבה עפנו מהגביע, וגם על איך שהקבוצה משחקת.

אני יודע שאי אפשר להפיל את כל האשמה עליו, אבל נגיד ואלברמן לא טוב באימונים, אתה רוצה להגיד לי שריף פרץ מציג יכולת יותר טובה באימונים מאלברמן וסידיבה?

אני מבטיח לך, גם בלי לראות את האימונים, שהשחקן הכי חרוץ בקבוצה הזו הוא ג'יבריל סידיבה, וזה מספיק לראות כמה לב ונשמה הוא נותן במהלך המשחק, ואתה לא מדבר על איזה נגר שזה מה שהוא נותן, כי רק את זה יש לו. סידיבה הוא שחקן, אחושרמוטה שחקן, ולהעלות ילד צנום שהוא כולו צלופח לבד מאחורה בקישור, אז יכול להיות שזו לא גניבת דעת, זה פשוט טמטום וחוסר הבנה.

הפעם האחרונה שמכבי שיחקה משחק מהנה ... אלברמן וסידיבה תופקדו (כמה מוזר) כקשרים אחוריים. זהו. מה משותף לשני המקרים האלו? בקבוצה שיחקו שני קשרים אחוריים שיודעים להיות קשרים אחוריים. לא בכאילו. קשרים אחוריים שגדלו ככה, ומתאימים בתכונותיהם לתפקיד. קשרים אחוריים ממש. שניים.

...

3. דור מלול הוא הפתרון הטוב ביותר לעמדת הקשר האחורי הנוסף ליד סידיבה, ה-50/50.

אתה חופר כל ההודעה על כך שצריך שני קשרים אחוריים אמיתיים, כאלה ש"גדלו ככה ומתאימים בתכונותיהם לתפקיד" ואז אתה מציע את דור מלול? כאילו, באמת?