Jump to content

אין כדורגל גם כשיש אוהדים... [מכבי מנצחת באשקלון 4:2]

פנחס שוף

Recommended Posts

אין חשק, קבוצה כבויה, ככה לא נגיע לכלום.

קיבלו את ה 2-2 הבינו שהם לא עושים כלום, פתאום בוזגלו נזכר לרוץ ואחרי דקה היה שוויון.

במקום לסיים את המשחק הזה עם 5 ומעלה שהיה משנה את הכל, הם מסתפקים ב 2-0 ,2-1.

אני מתחיל באמת להאמין שרק גוטמן יידע לעשות משהו עם הקבוצה חסרת חיים הזאת.

זאת הקבוצה הכי דוחה של מכבי מזה שנים .

איווניר? מה זה?

ממש מזכיר את 2005/2006 בגישה של השחקנים. מסכים איתך.

בבקשה, אבל בבקשה שאף אחד לא ירשום פה שזה ניצחון של אופי. הדבר האחרון שיש לשחקנים האלה זה אופי, בושה אולי עוד יש להם קצת, בכל זאת אשקלון... אבל אופי?

אלברמן חייב לשחק פשוט מסדר את המשחק של מכבי

זה פופוליזם זול להעדיף את ריף פרץ על פניו, זה חוסר הבנה מקצועי להעדיף את ישראלביץ על פניו.

תמיד כשאלברמן שיחק הוא היה בסדר, שיתנו לו לרוץ בהרכב עד סוף העונה.

אחינו תירגע אתה מגזים.

בושה בושה בושה, אנחנו מובילים מה עובר עליכם? הם כבשו גול במקריות התלבש לו כדור וחוץ מזה הם לא הגיעו לשער.

הייתי רוצה לראות את מדו יותר קרוב לשער שלהם ומאיים ולהמשיך ככה.

על מה אתה מדבר תגיד לי ? !!!!

בעונות הכי שחורות של מכבי אני לא זוכר כדורגל כ"כ מגעיל.

התלבש לי מה התלבש לו, את מי זה מעניין שספגנו? גם שמכבי הובילה 2-0, וגם ששמו את הרביעי, מכבי לא משחקת כדורגל.

קבוצה כמו אשקלון מכתיבה את קצב המשחק, שולטת בכדור, מכבי היא הקבוצה היחידה שעוד לא הסתגלה לכדורגל המודרני, בו המגנים הם חלק בלתי נפרד מההתקפה !!! אנחנו הקבוצה היחידה בארץ שלא תוקפת עם מגנים, שאין לה שחקני אגף, שחקנים שלא עושים תנועה לעומק, כל הקבוצות האלו, שאמרתם שמכבי צריכה לקחת אליפות בליגה החלשה הזו, שיש בה כ"כ הרבה קבוצות חלשות, מבחינת כדורגל משחקות הרבה יותר נכון, ויפה.

בשביל זה פיטרו את אבי? וואלה כוסעמק, מוטי איווניר הוא ביזיון.

ומדבר אחד שתמך בהבאתו מהרגע שאבי פוטר. אני שונא את אבידור מוות, לא יכול לסבול אותו. אבל איך הוא רוצה ששחקנים ישחקו בשבילו כשהוא משפיל אותם ככה?

וסידיבה, הבאנקר היחידי של מכבי מסופסל וגם אליו מוטי מדבר בזלזול. אם הוא רוצה להיות רס"ר שיילך לגולני, או שיילך להזדיין.

הוא, בראש ובראשונה, מבזה את המועדון, ואת האוהדים הנפלאים שבאו ותמכו 93 דק' באופן שוטף בקבוצה.

כמובן שגם לשחקנים יש חלק בגועל נפש שראינו על הדשא(על הזין הגדול שלי רבייעייה, לא אכפת לי מהתוצאה בכלל)