Jump to content

אין כדורגל גם כשיש אוהדים... [מכבי מנצחת באשקלון 4:2]

פנחס שוף

Recommended Posts

937407-35.jpg

939613-5.jpg

אחרי כל העניינים שפקדו אותנו במהלך השבוע האחרון, חייבים נושא שיהיה נטו על כדורגל...

אז כמדי שבוע - הנושא הרשמי למשחק.

מכבי באה אחרי הפסד מביך להפועל חיפה בבית. ואחרי שנודע לנו שקיבלנו רדיוס בלי קהל במשחק הבא (מול עכו).

אז עכשיו הפסד לאשקלון יכול להכניס את מכבי לתקופה באמת רעה. נקווה שלא.

"אם לא ננצח את הפועל אשקלון, מצבנו באמת יהיה חמור", אמר אחד משחקני מכבי, "אנחנו באמת מנסים, וגם אם זה לא תמיד מצליח לנו. אי אפשר להגיד שאנחנו מזלזלים. היה עלינו עליהום השבוע ורק אנחנו יכולים להיות אלה שישנו את המצב".

ולפי המסורת, מספר נתונים:

* הפועל אשקלון הפסידה בארבעת משחקי הליגה האחרונים, כשניצחון הבית האחרון שלה היה במחזור ה-14 (0:1) על בני סכנין.

* הקבוצה של גיא עזורי לא כבשה שער בחמשת משחקי הליגה האחרונים וב-10 המשחקים אחרונים במגרשה הביתי היא עומדת על שער אחד.

* מכבי תל אביב ניצחה בכל משחק בו היא כובשת ראשונה.

* אלירן עטר (10 כיבושים) והאריס מדוניאנין (שבעה שערים), כבשו כמעט כמו כל הפועל אשקלון יחד (18 שערים בלבד).

על הנייר.. זה שלנו. בהצלחה!

933350-5.jpg

אחרי שאתמול עשה מספר ניסיונות בהרכב, היום בחר המאמן מוטי איוניר לבלבל את השחקנים שלו ולא תרגל את ה-11 שצפויים לפתוח במשחק מחר. אחד שבטוח לא יהיה בסגל הוא רוני גפני, שמתח את שריר המפשעה ונטש את האימון.

כשבמשחק העונה תאבד לפחות אחת מהקבוצות נקודות, מכבי ת"א יכולה לצמק מעט את הפער משתי המובילות.

המרחק כרגע מהפסגה הוא 9 נקודות, מה שמעמיד למעשה את הצהובים בעמדה לא רעה לחזור למירוץ.

הקיזוז, כמובן, יהפוך את העניין לצמוד הרבה יותר.

בסיבוב הקודם מול אשקלון זה נגמר ב-0:2 של מכבי, שוודאי תקנה תוצאה דומה גם מחר.

הרכב משוער (לפחות לפי הפירסומים ביום שישי בחצות):

לפי אתר וואן:

לירן שטראובר, אלירן ג'ורג', סאבו פאביצ'יביץ', אבי סטרול, יואב זיו, ריף פרץ (גל אלברמן), האריס מדוניאנין, מאור בוזגלו, אלירן עטר (דור מיכה), דמיטאר רנגלוב ורוברטו קולאוטי.

לפי אתר וואלה:

לירן שטראובר, אלירן ג'ורג', סאבו פאביצ'ביץ', אבי סטרול, יואב זיו, גל אלברמן, גיז'רמו ישראלביץ', האריס מדוניאנין, מאור בוזגלו, דור מיכה (אלירן עטר), דימיטאר רנגלוב.

רק ניצחון.

אני חושב שזאת טעות היסטרית לעלות עם ג'יזרמו, טעות עוד יותר גדולה לא לעלות עם סידיבה, ועוד סופר טעות להוריד את עטר לספסל בשביל דור מיכה.

אבל הבנתי כבר שהלתעסק בהרכבים במקסימום עושה לי דיכאון, אז יאללה איווניר, תעלה את מי שבא לך, רק תחזור עם ניצחון.

ויאללה מכבי!

רק ניצחון.

אני חושב שזאת טעות היסטרית לעלות עם ג'יזרמו, טעות עוד יותר גדולה לא לעלות עם סידיבה, ועוד סופר טעות להוריד את עטר לספסל בשביל דור מיכה.

אבל הבנתי כבר שהלתעסק בהרכבים במקסימום עושה לי דיכאון, אז יאללה איווניר, תעלה את מי שבא לך, רק תחזור עם ניצחון.

ויאללה מכבי!

זכותנו כאוהדים להתעסק בהרכבים, בייחוד אם ההרכב לא נראה לנו לעין, מה זה תעלה את מי שבא לך? הדרך לניצחון תלויה גם בהרכב אתה יודע..

ובסך הכל אני מצדיק אצלך כל מילה לגבי השחקנים שצריכים לעלות בהרכב ואלה שלא ואני רק יוסיף - אני לא יודע מה איתכם, אבל אלירן ג'ורג' לא הרשים אותי במשחק האחרון, הייתי עולה עם סבן ודווקא אולי מנסה

לעלות את אורי כהן(בהזדמנות, אם לא עכשיו אז אח"כ) במקום יואב זיו שחלש להחריד.

אלברמן חייב לפתוח לצד סידיבה, בוזגלו ומדוניאנין חותכים כל הזמן לאמצע ועטר וראנגלוב חלוצים.

ומה הקשר ריף פרץ? לא הגזמנו?

אני לא מבין את זה , כאילו אלברמן וסידיבה הם באנקר בהרכב והוא מתלבט עם גיזרמו עם כול הכבוד לגיזרמו , סידיבה איזה 3-4 רמות מעליו ואלברמן חובה חובה שיש בהרכב הם חייבים להיות באנקר

לא רוצה ניצחון.

רוצה לראות שחקנים עושים תנועה, מבקשים את הכדור, רצים, מחליפים מסירות, מתרגמים החזקת כדור למצבים ליד השער.

רוצה לראות כדורגל. נקודה.

לא רוצה ניצחון.

רוצה לראות שחקנים עושים תנועה, מבקשים את הכדור, רצים, מחליפים מסירות, מתרגמים החזקת כדור למצבים ליד השער.

רוצה לראות כדורגל. נקודה.

בעיה שיש אנשים שחושבים כמוך, לא אכפת לי לנצח כל משחק 0-1 מסריח דרדלה דקה 90 במיוחד בשלב הזה של העונה ובמצב שלנו.

מה אנחנו בני יהודה? לא אכפת המיקום או הנצחון העיקר כדורגל יפה, לך תאהד ברצלונה אם אתה רוצה כדורגל יפה.

חיפה בדיוק אותו חרא כמונו, אפילו יותר גרוע, אבל הם מקום ראשון וזה מה שחשוב. על תנועה והנעת כדור לא מקבלים נקודות או אליפות.

אני רוצה נצחונות, אליפות לא אכפת לי איך.

לצערי צפוי לנו עוד משחק משעמם. נקווה שמכבי תעלה ל1:0 אי שם בתוך המחצית השנייה ותשמור על היתרון עד לשריקת הסיום. באמת שכבר אין לי ציפיות מהם, רק שלא ימשיכו להתבזות עם איבודי נקודות הזויים

1. אני חושב שזאת טעות היסטרית לעלות עם ג'יזרמו, טעות עוד יותר גדולה לא לעלות עם סידיבה,

2. ועוד סופר טעות להוריד את עטר לספסל בשביל דור מיכה.

1. מסכים

2. לא מסכים

לפי וואלה זה ההרכב:

מכבי תל אביב: לירן שטראובר, אלירן ג'ורג', סאבו פאביצ'ביץ', אבי סטרול, יואב זיו, ריף פרץ, האריס מדוניאנין, מאור בוזגלו, אלירן עטר, דימיטאר רנגלוב, רוברטו קולאוטי.

ילד מהנוער מועדף על פני 3 קשרים אחוריים,הם כל כך גרועים באימונים? :unsure:

בעיה שיש אנשים שחושבים כמוך, לא אכפת לי לנצח כל משחק 0-1 מסריח דרדלה דקה 90 במיוחד בשלב הזה של העונה ובמצב שלנו.

מה אנחנו בני יהודה? לא אכפת המיקום או הנצחון העיקר כדורגל יפה, לך תאהד ברצלונה אם אתה רוצה כדורגל יפה.

חיפה בדיוק אותו חרא כמונו, אפילו יותר גרוע, אבל הם מקום ראשון וזה מה שחשוב. על תנועה והנעת כדור לא מקבלים נקודות או אליפות.

עזוב אפילו את הניצחון, אני רוצה לראות מלחמה על המרגש, אני רוצה לראות שהם באמת מנסים ולא עושים לנו טובה שהם עולים לשחק, אני רוצה לראות אותם מפצים אותנו בריבית על הזוועה משבוע שעבר.

הרכב מכבי ת"א: לירן שטראובר; אלירן ג'ורג', סאבו פאביצ'ביץ', אבי סטרול, יואב זיו; ריף פרץ, האריס מדוניאנין, מאור בוזגלו, אלירן עטר; דימיטאר ראנגלוב, רוברטו קולאוטי.

שיהיה בהצלחה....

מקווה שלא נרגיש את חסרונם של אלברמן וסידיבה במרכז.

דרדלות בדקה ה-90 מספקות כשאתה יודע שזו מעידה חד פעמית (יודע מה? אפילו תלת פעמית).

אבל כשכל העונה היא דרדלה אחת גדולה, זה יעלה לך בהפסדים להפועל חיפה ולהפועל פ"ת (כולה גביע, לא?).

אני יכול להגיד שדווקא אנשים כמוך הם הבעיה. כאלה שחושבים שאפשר לחיות על דרדלות, ומתישהוא, באורח פלא - תיפול עלינו השכינה ונציג גם כדורגל טוב.

אי אפשר לחיות על דרדלות. כבר 3 שנים אנחנו חיים עליהן. לאן הן לקחו אותנו?!

דרדלות בדקה ה-90 מספקות כשאתה יודע שזו מעידה חד פעמית (יודע מה? אפילו תלת פעמית).

אבל כשכל העונה היא דרדלה אחת גדולה, זה יעלה לך בהפסדים להפועל חיפה ולהפועל פ"ת (כולה גביע, לא?).

אני יכול להגיד שדווקא אנשים כמוך הם הבעיה. כאלה שחושבים שאפשר לחיות על דרדלות, ומתישהוא, באורח פלא - תיפול עלינו השכינה ונציג גם כדורגל טוב.

אי אפשר לחיות על דרדלות. כבר 3 שנים אנחנו חיים עליהם. לאן הן לקחו אותנו?!

לא נראה כדורגל ממכבי העונה,שכח מזה.

מה שנותר לקוות זה שמיכולת אישית של עטר,מדו,בוזגלו נצליח לצבור נצחונות על קבוצות מהסוג של אשקלון, ושנגיע בפלייאוף נגד חיפה והפועל נתפלל שהקבוצה תתפוס יום טוב ואולי נצליח לעשות משהו.

אי אפשר לחיות על דרדלות. כבר 3 שנים אנחנו חיים עליהן. לאן הן לקחו אותנו?!

בדיוק.

אלא אם אתה רוצה לראות 0 נקודות בפלייאוף (להזכירך, הקבוצה הכי טוב שניצחת ממוקמת אי שם במקום ה 7)

וזה לא שיש לך משחקים מול הפועל רמת גן או אשדוד עד הפלייאוף.

אני מאוד רציתי שמוטי יהיה מאמן,אבל לא האמנתי שהתפקיד יהיה כל כך גדול עליו,זה פשוט לא זה.

גם אם ננצח היום 7-0 זה כי אשקלון קבוצה יותר גרועה מהפועל רמת גן,ואם חשבנו שראינו הרכבים הזויים בתקופה של נמני,זה לוקח את כולם בפער.

לאבי אכלו את הלבלב על הרכבים הרבה פחות הזויים מאלה.

כל כך ברור שמחצית שנייה הוא יחליף את קולאוטי וריף פרץ, אז בשביל מה?

רק שננצח.

אל תתפלאו אם לא ננצח בסוף, אפילו מול קבוצה גרועה כמו אשקלון זה יכול לקרות.

ריף פרץ בפנים, אלברמן וסידיבה בחוץ וכל מילה נוספת מיותרת.