Jump to content

מזל טוב! יום הולדת 16 לשי_חטאב

Sawyer

Recommended Posts

j2a08olx7c6pyzrtyzye.gif

שי, ילד הפלא שלי. :wubyellow3:

זה נראה כאילו רק אתמול חגגת יום הולדת 14 (ואוו, מדהים לחשוב כמה זמן עבר מהנושא הזה) וזה מדהים אותי שכבר שנתיים אתה יכול לעלות במעלית לבד.

ותחשוב על כל הדברים שתוכל לעשות עכשיו בגיל 16! החל מקיום יחסי מין (גיל ההסכמה) ועד לראות את "כלבת" בקולנוע!

(ועד כאן צחוקים על הגיל שלך)

אז נכון שאני לא אוהב לפתוח נושאי יום הולדת, ואין לי כישורים כמו של תהילה בחפירות יום הולדת, אבל אם יש מישהו אחד בפורום הזה שאני חייב לפתוח לו זה אתה.

אתה, האדם הכי קרוב אליי ממכבי, שאני הכי אוהב, שאני הכי סומך עליו, שאני הכי נהנה איתו - פשוט החבר הכי טוב.

מדהים אותי לחשוב כמה הספקנו. הזיכרון הראשון שיש לי ממך זה הנושא האשמות החריפות שאני ותמיר יערי הרבצנו לך במשחק (בחיפה?) ובאמת קשה להאמין שתוך שנתיים הפכת מילד כאפות של תמיר יערי (חחח) לחבר כ"כ טוב שלי. אני נזכר בכל המשחקים שישבת איתי (ובGSG) בכל ההופעות של אביב (והנסיעות אליהן) השיחות ביחד, במסן, בטלפון. וכל מה שאנחנו עוד הולכים לעבור ליחד ואני פשוט מבין כמה אני אוהב אותך! :love4:

אתה אמנם רק בן 16, אבל אתה ילד כ"כ בוגר. כ"כ חכם, כ"כ מבין, כ"כ רגיש, כ"כ מוכשר, כ"כ טוב. פשוט ראוי להערצה. :king:

אני אולי לא מספיק אומר לך את זה, אבל אני מעריץ אותך ואת היכולות שלך, כל דבר אתה יודע לעשות, ואם לא? אתה לומד ועושה. תכונה שאני אוהב לספר על עצמי, אבל אצלך היא הרבה יותר בולטת.

*פה הייתה צריכה להיות תמונה שלנו ביחד, אבל פשוט אין! מבטיח שתיהיה ליום הולדת הבאה!*

מה יש לי לאחל לך?

קודם כל לבקש (כמו שאני עושה יותר מדי) תשאר כמו שאתה, תשאר כזה טהור וחכם (וחתיך) - תשאר הכי קרוב אליי. כי באמת שאני צריך אותך.

אל תעצור את עצמך, אל תפחד לחלום, אל תפחד לעשות. תגדל ותתפתח להיות מה שאתה צריך להיות.

אני מאחל לך שתצליח בכל מה שתרצה, אם זה הלימודים (חסרי הטעם), אם זה כל מה שאתה רוצה במכבי, עם חברים (וחברות) ותזכור שעד יום הולדת 17 כבר יהיה מאחוריך ניצחון בדרבי, אליפות ו20 שנה לאור הירח!

אני בטוח שזאת תיהיה שנה הרבה יותר טובה, הרבה יותר שמחה, הרבה יותר כיפית. רק תתן לזה לקרות.

אז המון המון מזל טוב. צא ותהנה מהיום הולדת הזה! תנצל אותו עד תום :)

את המתנה שלך כבר קיבלת (שמח שאהבת!) ועוד כמה דברים שיש לי להגיד לך ואשמור למתי שאראה אותך (כי אני כבר גיי וכבר פדופיל - לא רוצה להפיך אותך גם)

אוהב אותך, באמת באמת.

ולסיום, באמת שחשבתי הרבה עם מה לסיים את ההודעה הזאת ולא מצאתי מתאים מזה:

http://www.youtube.com/watch?v=71tbS8vaSjM

"כי זה רק אור הירח.."

• מנהלים ראשיים

טוב אז אחרי שהוא שם פה לינק לנושא עם הקליפ שחשבתי שיישאר בארכיון לעד (999)

אחרי כל השיחות, התכתובות, החוויות והעניינים שעוברים על כולנו מסביב כבר יותר משנתיים וחצי (כן, הוא היה בן 13.5. למישהו יש בעיה עם זה?!?),

אחרי שקיבלת ממני כרגע את האסאמאס הכי חופר שקיבלת אי פעם (אלא אם יש לך אנשים מוזרים אחרים שאתה מכיר),

ובעיקר.. לפני כל מה שאני מניח שעוד נדבר בקרוב בצורה ראויה כדי להשלים פערים,

אז באמת שכרגע אני לא אוסיף כאן מילה מעבר לצמד המילים, סימן קריאה והסמיילי שחובה להוסיף --> מזל טוב! :wubyellow3:

• מנהלים ראשיים

טוב, אם כבר סוייר הביא לינק לנושא עתיק, אז הנה אחד נוסף:

בגלל התת כותרת של הנושא הזה, נזכרתי במשהו שקשור למילה הזו ושפעם גרם לי באמת לחייך

http://forum.12p.co....1

• מנהלים ראשיים

ילד חוצפן ללא כבוד.

נו באמת? נראה לך? :)

אז אחרי השיחה שלנו אתמול.. ולמרות שבעיקר הקשבת.

אני מקווה שכל הסאגה שהיתה באמת מאחורינו.

וכמו שאמרתי לך בנימה אישית אני יכול להרשות לעצמי להגיד לך את זה מול כולם,

איך גיא אמר לי בגיל 16?

"לפעמים אני שוכח שאתה רק בן 16".

אז אתה רק בן 16, אבל עם המון אחריות.

ממשיך הדרך, אבל בעיקר ה"קול השפוי".

אוהב אותך ומעריך אותך המון.

אני רק מצטער בשימך שאתה ככל הנראה תהיה קרוב משפחה של הורוד בשלב כלשהוא של החיים שלך.

אל תדאג ילד, זה קורה לטובים ביותר :)

שיהיה המון מזל טוב,

שמור על החיוך והבריאות.

ושרק תצליח.

אוהב אותך.

מזל טוב לילד שהציל אותי מלקפוא בשבת :yellow_cool1:

"את לא מבינה איזה חכם הילד הזה והוא רק בן 16"

אמרו לי את זה עליך בשבת, נחש :hooligan:

אח יקר שכמוך.

המון המון מזל טוב שיהיה לך.

הדבר הכי טוב שאני יכול לאחל לך זה שפשוט תשאר מי שאתה, ואני בטוח שכל מי שהגיב ויגיב פה מסכים איתי.

אוהב אותך שי_חטאב. :wubyellow3:

חטאבב י'תחת המון מזל טוב אחי עד 120 ומאחל לך את כול מה שאתה מאחל לעצמך!

(פריז2010 לא נשכח לעולם:wubyellow3: )

השיר הגאוני שהמצאת בפארק מים....

קיצר מזל טוב י'אח!

שיוצ',

אני מעדיפה לא להאריך פה במילים, דווקא בגלל שזה אתה, דווקא בגלל התקופה האחרונה, דווקא בגלל...הכל.

אני מעדיפה רק לכתוב פה שאני עדיין ותמיד אוהבת אותך מאוד, מעריכה עד אין סוף ואף מעריצה.

אני מאחלת לך את כל הטוב שאפשר לאחל, את האושר שכולם מחפשים, את ההצלחה שאחריה רודפים, את האהבה שבלעדיה נקמלים.

שתצליח בכל דבר, שתשיג כל מה שתחפוץ בו, שתאהב הכי קרוב שרק אפשר, שתהיה מאושר.

לא משנה מה יהיה, מה ישתנה וכמה.

אתה תמיד תשאר אותו הילד.

שיהיה לך המון מזל טוב, עד 120, וsweet sixteen :)

:wubyellow3: :flowers: :rolleyes: :mushy:

dscf7270eq.jpg

ושוב, הברכה המלאה... בהמשך. ולא פה.