Jump to content

זה לא הגיל, וגם לא התרגיל. חוזרים למציאות ומפסידים בבלומפילד להפועל חיפה [מחזור 23]

משמר הפורום

Recommended Posts

אחרי המשחק הזה והעובדה שהפועל כבר ב2-0 במחצית, אליפות היא כן מילה גסה.

לצערי, הפועל כרגע פייבוריטית לאליפות.

אבל.. חצי מהאנשים פה אפסים.

כשהולך אז איווניר תותח, סאבו הבלם הכי טוב שהיה בארץ, סידיבה הקשר האחורי שחיפשנו שנים, רנגלוב חייב להישאר, עטר מלא כישרון, מדוניאנין הוא הכישרון הכי טוב שנחת בארץ והנוער הכי מוכשר בארץ ואיווניר מלך שהוא נותן להם צ'אנסים.

כשלא הולך, אז איווניר יותר גרוע מנימני, סאבו לא מה שעשו ממנו, סידיבה כלום, רנגלוב סתם שחקן, עטר אגואיסט ולא מתאים, מדוניאנין לא רץ, הנוער לא משהו ואיווניר לא היה צריך לשלב צעירים במשחק כזה.

בקיצור האנשים האלה הם חבורה של אפסים.

מה גם שזה לא שווה התייחסות כי זה ערימה של שטויות.

בכל אופן, אחד המשחקים הכי גורעים שראיתי השנה.

מכבי לא הגיעו למצב אחד. בקושי הגיעו לרחבה בכלל.

מאז הגול במקום שנראה את הפועל חיפה בבונקר ומכבי לוחצת, הפועל חיפה מחזיקה בכדור ואין אפילו לחץ, שזה הכי כאב לי.

די להיות סטייקים אבל די!

יום אחד עטר אלוהים ויום אחד הוא לא צריך להיות במכבי

יום אחד חייבים להשאיר את רנגלוב במכבי בקיץ ויום אחד הוא שחקן גרוע.

מכבי שיחקה היום גרוע כי אין מי שימשוך את הקבוצה הזאת, אין את הקפטן הזה שידרבן את השחקנים. כולם יושנים בעמידה

וואלה אין מה לעשות שלושים ומשהו משחקים שיחקה מכבי השנה ברובם הייתה בית שימוש, אולי יש מצב בגלל הקיזוז אבל יש גבול לכמה גרוע אפשר להיות ושהמזל ישחק לך קלף, אני במקומם הייתי הרבה יותר דואג על המקום השלישי מאשר על אליפות שבה נצטרך לעקוף שתי קבוצות יותר טובות מאיתנו כי הלך גם הגביע ולסיים עונה כזאת בלי אליפות זה באמת כישלון אבל בלי אירופה זה אוי ואבוי.

Guest רון מיוטני

עצוב.. אבל החששות שלי בנוגע לאויניר והחוסר נסיון שלו התממשו בגדול.. תמכתי בהחלפה של המשטר אבל חשבתי ואני עדיין חושב שאיוניר לא הוכיח כלום כמאמן ואם הוא לא היה "מכביסט" אף אחד לא היה מבין את המנוי הזה. למאמנים כמו לחמן, מומי זעפרן ולופא קדוש יש יותר נסיון והשגים ממנו ואם אחד מהם היה ממונה התקשורת והאוהדים היו הופכים עולמות וחושבים שגולדהאר צריך להיות מאושפז בכפיה.

אז כנראה שלהיות "מכביסט" לא עושה אותך מאמן וכנראה שזה בעצם שום דבר. אולי כרטיס ליציע הכבוד פעמיים בשנה. לא צריך יותר.

התגובות של איוניר אחרי הפסדים מטרידות לא פחות מאיך שהקבוצה נראית. "מצפים שנראה כמו ברצלונה" זאת תגובה עלובה שלועגת לאינטיליגנציה של חובבי הכדורגל, תגובה של פאניקה של נסיון לגלגל אחריות. אנחנו אשמים. אנחנו שיש לנו ציפיות. אתם מבינים? זה לא הקבוצה, ההרכב או המערך. זה הקהל והתקשורת עם הציפיות המופרזות שלהם, שחושבים שקבוצה של 115 מליון שקל לא צריכה להפסיד בבית לחבורה שמתאמנת בלי מים זורמים והיתה בליגה השניה יותר מאשר בראשונה בעשורים האחרונים.

צריך גם להגיד דבר אחד:

שימו לב לגרוטיאדה (טוב, אתם צעירים אולי ולא יודעים מה זה, רגע עם דודלי, למי שזוכר) שנמני בנה לנו ב115 מליון-

עד עכשיו אחד אחד שחקנים גמורים או שנראים גמורים שזה בערך אותו הדבר: אלברמן, קולאוטי*, סבן, סטרול, פבי'צביץ, ישראלוביץ

שחקנים שאף פעם לא באמת היו: זיו (כן כן. לשרוף שטחים זה טוב בפשיטות של מסעות הצלב בימי הביניים. זאת לא קטגוריה בפני עצמה אם הכדור בסוף עף ליציע), גפני

אובר רייטד- בוזגלו, עטר, רנגולוב שאני לא מחזיק ממנו וכתבתי את זה בעבר

*קצת קשה לי להבין איך קבוצה עם תקציב כל כך גדול וסגל רחב לא יכולה לבנות שיטת משחק שתתאים לקולאוטי ותפיק ממנו משהו. מכבי משחקים בשיטה שאין לו סיכוי לבוא בה לידי ביטוי ולכן נראה כאילו הוא לא על המגרש בכלל

איך אנשים פה יכולים לדבר על אליפות

השחקנים לא עשו כלום היום.

היחידי שעוד ניסה ואכל קצת דשא זה דור מיכה,לכל השאר אפילו לא היה טיפת זיעה בבית שחי.

די להיות סטייקים אבל די!

יום אחד עטר אלוהים ויום אחד הוא לא צריך להיות במכבי

יום אחד חייבים להשאיר את רנגלוב במכבי בקיץ ויום אחד הוא שחקן גרוע.

מכבי שיחקה היום גרוע כי אין מי שימשוך את הקבוצה הזאת, אין את הקפטן הזה שידרבן את השחקנים. כולם יושנים בעמידה

כוס אמק אתם והסטייקים שלכם יא נבלות!

המילה הכי אומללה ביציע

אנחנו משחקים באותה צורה מתחילת העונה, שום דבר לא השתנה. פה ושם נותנים "הצגה" כמו נגד אשדוד למשל וזהו.

שחקנים לא רוצים לנצח, לא רוצים לתת גול ועוד גול וכמה שיותר מהר, יש להם זמן.

שחקנים לא שמעו מעולם על דאבל פס, לא מוסרים אחד לשני, לא עושים לחץ בחצי של היריבה כי יש זמן לשחק ואף אחד לא ממהר.

השחקנים פשוט לא רוצים מספיק בכל משחק, הם עושים טובה שרצים, משחקים לאט.

ביזיון.

כל עוד הצוות המקצועי יורכב ממתחזים למאמנים נמשיך להראות כמו חבורה של פח,

איוניר כמו קודמו משדר לחץ , כעס, פאניקה וחוסר ביטחון,

מכבי צריכים מאמן שמעלה הרכב לנצח משחקים , ולא הרכבים בשביל למצוא חן ולסדר לעצמו מקום עבודה.

היום בתגובה שלו אדון איוניר איבד את אמון הקהל בו, ומי שמאבד את אמון הקהל ימיו במכבי ספורים.

בדיוק, בהתקפה אנחנו משחקים על אינסטקטים בלבד. החילוף במחצית היה לא משהו, ישראלביץ לא יושיע אותנו באף מצב.

לא ברורה לי ההתעלמות מגל אלברמן, אולי השחקן היחידי אצלנו שיודע לבנות משחק.

כשגל שיחק זה היה נראה מסורבל לא פחות, אולי יציב יותר הגנתית

בקשר לצעירים, כיף לראות אותם נקווה שבקרוב ינקו לנו את הסגל משחקנים כמו גפני, אבידור, ישראלביץ', סבן וזיו

מזל ששיחקנו עם שחקנים מהנוער, אחרת המשפט הקבוע "עדיף כבר לעלות עם הנוער הם כבר ישחקו יותר טוב מהאפסים האלו" היה חוגג פה.

העיקר יש שינוי, רואים שינוי. תמשיכו לחפור על זה.

היו 2 טעיויות קריטיות במשחק.

1. החילוף של בוזגלו-ישראלביץ.

2. זה שלא היה לנו אף אופציה התקפתית על הספסל.

אם לא אכפת לכם, בואו נדון רגע בנקודה השנייה. אמרו שלנו יש את הסגל הכי ארוך. אממה? איזה אופציה התקפית היתה לנו על הספסל? קולאוטי וקהת (שחקן כבד וילד). אם הפועל הייתה נתקעת את מי היה לה על הספסל? אלרועי כהן וטועמה - 2 שחקנים שיכולים לנצח משחק בדקה.

בקיצור, זו טעות שוייתרנו על אלרועי.

עריכה: אני קורא שהרבה פה מדברים על התגובות של איווניר אחרי המשחק, כן זו תגובה מפגרת אבל תזכרו מה נמני אמר אחרי הפועל חיפה בסיבוב הראשון: "בואו לא נשכח שהפועל ת"א הפסידה פה". יותר משפיל פי 1000

אלרועי לא שווה את הכסף אבל להזכירך שחרננו לשרלרואה בלי כסף

קשר שקוראים לו תמיר כחלון שלדעתי משתווה לכהן ברמה ויכל תרום הרבה יותר מקהת

איך אנשים פה יכולים לדבר על אליפות

השחקנים לא עשו כלום היום.

היחידי שעוד ניסה ואכל קצת דשא זה דור מיכה,לכל השאר אפילו לא היה טיפת זיעה בבית שחי.

מדוניאנין רץ היום כמו שני שחקנים ביחד. עשה לחץ כל הזמן וגם הזיע כמו שני שחקנים ביחד.

זה אולי לא פופולארי לתת מחמאות אחרי תצוגה כזאת, אבל זאת האמת.

Guest רון מיוטני

אחרי המשחק הזה והעובדה שהפועל כבר ב2-0 במחצית, אליפות היא כן מילה גסה.

לצערי, הפועל כרגע פייבוריטית לאליפות.

אבל.. חצי מהאנשים פה אפסים.

כשהולך אז איווניר תותח, סאבו הבלם הכי טוב שהיה בארץ, סידיבה הקשר האחורי שחיפשנו שנים, רנגלוב חייב להישאר, עטר מלא כישרון, מדוניאנין הוא הכישרון הכי טוב שנחת בארץ והנוער הכי מוכשר בארץ ואיווניר מלך שהוא נותן להם צ'אנסים.

כשלא הולך, אז איווניר יותר גרוע מנימני, סאבו לא מה שעשו ממנו, סידיבה כלום, רנגלוב סתם שחקן, עטר אגואיסט ולא מתאים, מדוניאנין לא רץ, הנוער לא משהו ואיווניר לא היה צריך לשלב צעירים במשחק כזה.

בקיצור האנשים האלה הם חבורה של אפסים.

מה גם שזה לא שווה התייחסות כי זה ערימה של שטויות.

בכל אופן, אחד המשחקים הכי גורעים שראיתי השנה.

מכבי לא הגיעו למצב אחד. בקושי הגיעו לרחבה בכלל.

מאז הגול במקום שנראה את הפועל חיפה בבונקר ומכבי לוחצת, הפועל חיפה מחזיקה בכדור ואין אפילו לחץ, שזה הכי כאב לי.

מתי הולך? על מה אתה מדבר?

אתה כמו השחקנים האלה שמשתכרים מהברזיה אחרי עוד משחק חלש ואומרים "צריך לדעת לנצח גם משחקים כאלה" או "גם יש ימים כאלה בכדורגל שכלום לא הולך" כשבעצם זה כל מה שקורה מחזור אחרי מחזור. שחקנים שלועגים לנו, שחושבים שהזיכרון שלנו כל כך קצר שבטעות אנחנו חושבים שלפני שבוע היה אחרת ומכבי שיחקו טוב.. אבל כנראה שיש כאלה עם זכרון קצר שהמשפטים האלה כן עובדים עליהם.. מדהים.

איזה ניצחון גדול היה לאיוניר??

לא ייאמן,הזבלים מובילים בהליכה 3-0 בבאר שבע ואנו מפסידים בבית להפועל חיפה בלי לבעוט למסגרת במשחק בית שלם.

זה בדיוק ההבדל להם יש קבוצה שמשחקת על אוטומט כל משחק אותה שיטה ועם אותם שחקנים,

שחקני הרכש שלהם יושבים על הספסל ואצלנו מעלים ילדים בני 18 להציל את המולדת ואת התחת של המתחזה למאמן.

מה שעצוב מבחינתי זה שאני לא מופתע.

מכבי משחקת אותו דבר כל השנה. לפעמים יש יריבות חלשות אז מנצחים לפעמים באות יריבות יותר מוכנות וטובות ומפסידים.

רק שלא ירדו מהמקום השלישי ושלא יעיפו 80 אחוז מהקבוצה בקיץ. זה מה שאני מבקש מהקבוצה הזאת

אגב לגבי המשפט של מוטי -

ראוי להגיד אותו באותה נשימה עם הבקשה של יוסי מזרחי לעוד חיזוק..

פשוט משפט דבילי והוא צריך להתבייש. תגיד שאתם נראים קקה וחייבים לעשות חושבים. מה זה 'מצפים מאיתנו להיות ברצלונה'??? טוב שהוא לא האשים את הקהל שמצפה שניקח אליפות ושזה טבעי להפסיד להפועל חיפה בבית כי כולם מפסידים מתישהו.

וכמובן.. האלמנט הכי חשוב שמוכיח את עצמו משחק אחרי משחק ובגללו אנחנו נראים כל כך טוב על המגרש..

מילה טובה לקהל מגיע פה,רק חבל שהשחקנים לא עשו את העבודה.

עם הפנים לאשקלון.אל תפקירו את מכבי,לא עכשיו!

אני לא יודע אם מישהו ראה פה את המשחק של הנוער אבל פשוט רואים שהם קבוצה מאומנת.

הם עומדים כמו שצריך על המגרש ולא מפוזרים כמו הבוגרת.

הם מגיעים ל6-7 מצבים ושמים 3 גולים לא כמו בבוגרת שמגיעה ל1-2 מצבים ושמה לפעמים 2 גולים לפעמים 1 ואפילו תתפלאו לפעמים 3(למרות שזה לא הגיוני תראו נגד הפועל פתח תקווה שדווקא הגענו לאיזה 2 הזדמנויות של נוצלו

הם לא מעיפים סתם כדורים ומניעים כדור כל עוד הם יכולים ולא כמו בבוגרת.

הקשרים האחוריים מניעים כדור מצד לצד לא כמו במכבי שתקועים על אותו צד וכמעבירים צד זה לא כמו שצריך ושום דבר לא השתנה במשחק.

הם עושים תנועה בלי כדור אחד הדברים הכי בולטים שלא רואים אצל הבוגרת.

אבל הכי חשוב הם עושים כל הזמן לחץ!!!

החלום שלי:גולדהאר אומר לתורג'מן:HELLO AMIR YOU GOT A PROMOTION