Jump to content

שלישי ורביעי: מתחילים את שמינית הגמר. ליגת האלופות חוזרת!

מדוניאנין

Recommended Posts

לקטר ואבנר,

מה זה להתאים לברצלונה ומה הקשר לקרלוס? מדובר באחד מהקיצונים המלהיבים שיש, למה הוא צריך לעשות התאמות למשהו?גיגסי, אוברמרס, רובן עשו התאמות?נאסרי? מלודה? אולי גם רונאלדו יעבור להגנה וכך ריאל תרוויח מגן תוקף נהדר.

אתה מדבר על האינטרס של השחקן (ובכלל, של צופי הכדורגל), אני מדבר על האינטרס של הקבוצה.

למה שהשחקן יתאים את עצמו לאינטרסים של הקבוצה? כי היא הגדולה בעולם, וכי הוא לא יקבל משכורת חייל.

אתה מדבר על האינטרס של השחקן (ובכלל, של צופי הכדורגל), אני מדבר על האינטרס של הקבוצה.

למה שהשחקן יתאים את עצמו לאינטרסים של הקבוצה? כי היא הגדולה בעולם, וכי הוא לא יקבל משכורת חייל.

גדולה בעולם זה מחזורי ומשכורת חייל הוא לא יקבל בעוד ארבעה, חמישה מועדונים(אפילו יותר ממה שתשלמו).

היורש הטיבעי של גיגסי, לא לגעת(:

ואל תפשלו היום. אני לא צריך את ארסנל במומנטום בליגה.

אבנר לפי דעתי הפעם אתה טועה בגדול.

טיאגו סילבה לא ב-10? אשמח אם תמנה לי עכשיו עשרה בלמים טובים ממנו.

מי ייתן ועל השחצנות הזאת אתם תיפלו.

אם כבר, עדיף לו לעבור לקבוצה שבה יש ליגה מעניינת, ולא הבדיחה שנקראת הליגה הספרדית.

אבל למה כולם יוצאים מתוך הנחה שהוא עובר כ"כ מהר? גם על מודריץ' אנחנו שומעים סיפורים כבר 3 שנים, בינתיים הוא לא הולך לשום מקום.

אבנר לפי דעתי הפעם אתה טועה בגדול.

טיאגו סילבה לא ב-10? אשמח אם תמנה לי עכשיו עשרה בלמים טובים ממנו.

סתם ככה מהראש, אם נתאמץ עוד כמה.

פיקה, טרי, וידיץ', פויול, פפה, לוסיו, קראבליו, דמיקליס, קייליני ופאביצ'ביץ'.

אם כבר, עדיף לו לעבור לקבוצה שבה יש ליגה מעניינת, ולא הבדיחה שנקראת הליגה הספרדית.

אבל למה כולם יוצאים מתוך הנחה שהוא עובר כ"כ מהר? גם על מודריץ' אנחנו שומעים סיפורים כבר 3 שנים, בינתיים הוא לא הולך לשום מקום.

לא אתבאס אם ישאר תרנגול. טוטנהאם מועדון מספיק מכובד.

אבנר, תתרכז במגינים שמאלים אמיתים, זה לא פוטבול מנג?ר פה :yellow_cool1:

ריו(כשהוא בריא הוא טוב יותר מרוב הרשימה). איבנוביץ(גם מגן ימני נפלא). אלכס. קומפאני(בלם נפלא).

למרות שלא ראיתי את הבלם של מילאן מספיק.

וואו, פרדיננד. ברור.

נתחיל מזה שלהשוות בין הכישרון שלו לבין זה של מודריץ', עם כל הכבוד...

דבר שני, העמדה של בייל הרבה יותר בעייתית מבחינת כמות כשרונות בעולם.

ואין כאן שחצנות, זה מפגר מצידך לחשוב שאני צריך לחשוב על איך תראה הקריירה של בייל בקבוצה אחרת, וכמה אני רוצה שהוא יגדל להיות כדורגלן שאולי בצ'לסי ימצה את עצמו טוב יותר וימציא את עמדת המגן השמאלי מחדש.

ברור לך את מה זה מעניין לי. טובת הקבוצה שלך מעל הכל. אם הייתי אומר לך שאתה יכול להנחית כאן איזה אוזיל, לא היית אומר "למכבי? בשלב כזה של הקריירה?! לא לא, חבל עליו".

די נו, זו צביעות ואתה יודע את זה.

בקשר לליגה הספרדית, זה לא קשור לנושא ואם זה היה כדי לנסות לעקוץ על הדרך, אז בפעם אחרת.

עד אז, זו עדיין הליגה שבה משחקים, שיחקו ומתים להגיע אליה כל השחקנים הגדולים בעולם בעשור האחרון.

עד אז, זו עדיין הליגה שבה משחקים, שיחקו ומתים להגיע אליה כל השחקנים הגדולים בעולם בעשור האחרון.

*ליגת בארסה וריאל זו הליגה שכל השחקנים מתים להגיע אליה.

רוב השחקנים, אם זה לא לאחת מהקבוצות האלה יעדיפו ללכת לאיזה אברטון או בולטון, הרבה יותר טוב לקריירה שלהם.

עזבו נו בחייאת ראבק, אין לי בעייה שתגידו שטיאגו סילבה הוא לא ברשימה של 10 הבלמים הטובים ביותר כיום, אבל תראו משחקים של מילאן - אחרי זה תשפטו.

בגלל שראיתם משחק אחד או שניים של מילאן אז פתאום אתם שופטים? זה שהוא לא הבלם הכי מוכר בעולם כרגע ביחס לאחרים שאבנר ציין, זה לא מעיד על היכולות שלו כלל.

עזבו נו בחייאת ראבק, אין לי בעייה שתגידו שטיאגו סילבה הוא לא ברשימה של 10 הבלמים הטובים ביותר כיום, אבל תראו משחקים של מילאן - אחרי זה תשפטו.

בגלל שראיתם משחק אחד או שניים של מילאן אז פתאום אתם שופטים? זה שהוא לא הבלם הכי מוכר בעולם כרגע ביחס לאחרים שאבנר ציין, זה לא מעיד על היכולות שלו כלל.

תקשיב אני רואה משחקים של מילאן כמעט באופן קבוע, אני לא אוהב את הקבוצה אבל יצא לי לא מעט...

לא אומר שהוא לא בלם טוב, רק אומר שהוא באמת לא בעשירייה הראשונה...

ובכלל מילאן זו קבוצה כ"כ בינונית בלי אף שחקן מהדרג הראשון בעולם באף עמדה (פרט לזלטן, פאטו עוד לא אבל יהיה גדול, סיידורף זה כבר לא זה, סילבה עוד לא, רוביניו? בדיחה),

ואם היא מוליכה את איטליה זה רק מראה כמה הליגה האיטלקית חלשה ולא נמצאת בחמישיית הליגות הטובות בעולם כיום...

זכרו שאני אמרתי ששלושת האיטלקיות עפות, גם מילאן, גם אינטר וגם רומא...

רמה כ"כ נמוכה...

לגבי ברסה היום, אני מאמין שתחזיק בכדור בין 70%-80% כמו בד"כ אבל הפעם באופן רציני יותר ותכליתי יותר,

עם הרבה יותר מסירות עומק וניסיונות כיבוש...

פפ יודע שניצחון באמירויות והקרב מוכרע, הוא לא רוצה להגיע לגומלין כשהוא לא רגל וחצי ברבע...

לארסנל אין מי שיחטוף כדורים במרכז המגרש (סונג לא ישחק כנראה, דיאבי כוסית) וברסה תוכל להניע את הכדור בקלות...

הימור שלי: 3-1/ 2-0 לברסה...

*ליגת בארסה וריאל זו הליגה שכל השחקנים מתים להגיע אליה.

רוב השחקנים, אם זה לא לאחת מהקבוצות האלה יעדיפו ללכת לאיזה אברטון או בולטון, הרבה יותר טוב לקריירה שלהם.

בסדר גמור, מסכים איתך.

רק שגם אנגליה בעיני זו ליגה של שתי קבוצות, פרט לצ'לסי והיונייטד כל השאר זו פיקציה במאבק האליפות, מאז האליפות של ארסנל של הנרי (באותה תקופה גם ולנסיה לקחה 2 ודפור אחת. בכמעט עשור האחרון - זה רק שתיים בכל ליגה).

אז יש בשתי הליגות רק 2 קבוצות שאפשר לדבר עליהן ברצינות כמועמדות לתואר, ובספרד הן קבוצות חזקות יותר מהשתיים באנגליה (נראה לי שזה עובדתי, אבל נכתוב שזה לדעתי), ולכן גם הפער משאר הליגה גדול יותר.

מה קורה אחרי השתיים הגדולות בכל אחת מהליגות?

לא יודע, אלה ספקולציות פיקנטיות ותו לא.

אבל אם תעשה טורניר מרובע של ולנסיה, ויאריאל, הסיטי וארסנל, אני מבטיח לך טורניר מרתק עם כדורגל טוב. אתה יכול לדחוף את ליברפול ואתלטיקו, אבל בספק עד כמה הן יוסיפו לרמה.

ובהמשך להודעה של אופיר, אני מהמר על תיקו 1.

ואין כאן שחצנות, זה מפגר מצידך לחשוב שאני צריך לחשוב על איך תראה הקריירה של בייל בקבוצה אחרת, וכמה אני רוצה שהוא יגדל להיות כדורגלן שאולי בצ'לסי ימצה את עצמו טוב יותר וימציא את עמדת המגן השמאלי מחדש.

ברור לך את מה זה מעניין לי. טובת הקבוצה שלך מעל הכל. אם הייתי אומר לך שאתה יכול להנחית כאן איזה אוזיל, לא היית אומר "למכבי? בשלב כזה של הקריירה?! לא לא, חבל עליו".

די נו, זו צביעות ואתה יודע את זה.

זה בא כתגובה לתשובה שלך לשאלה של יואב, למה שהוא יעבור אליכם כדי להיות מגן, וענית לו ש"כי זה המועדון הכי טוב בעולם".

למה מי אתם חושבים שאתם? עזוב טוטנהאם - אינטר, יונייטד, שאר המקומות שרוצים אותו, זה מועדונים קטנים? שלא לדבר על מדריד...

אם תציעו לו להיות מגן וכל מקום אחר בעולם יציע לו להיות קיצוני, כמו שהוא רוצה, הוא ישים על ההצעה שלכם זין ענק.

לחילופין, אם הוא יגיע בתור קיצוני ובשלב מסויים תשימו אותו מגן והוא לא יהיה מרוצה מזה, יש מספיק מועדונים ענקיים אחרים שיקלטו אותו. אני יודע שבפלנטה המיוחדת של ברסה אתם יותר ממועדון, אבל תאמין לי שאתם לא.

ואגב ההשוואה למודריץ', הדיבורים כרגע הם על 100 מיליון פאונד לפחות עליו ועל בייל ביחד מצד מוריניו.

בכל מקרה, הרבה מאוד ייפול על אם נסיים או לא במקום הרביעי.

אם אנחנו ממשיכים בליגת האלופות, הסיכוי שנביא עוד כוכבים סטייל ואן דר וארט, ושמודריץ' ובייל יישארו, הוא גבוה מאוד (למרות שאני מאמין שמודריץ' יישאר בכל מקרה).

אם לא, זה סיפור אחר. אבל כל עוד טוטנהאם בונה על חזרה לצמרת, מכירה של בייל היא לא על הפרק. היא תהיה על הפרק רק אם יתחיל לעשות בעיות, כמו ברבאטוב. וגם אז, יידרש סכום אסטרונומי במיוחד, בשוק שבו אנדי קרול שווה 35 מיליון, וטורס 50. כרגע, כל עוד הוא לא עושה בלאגן, אני בספק אם יש סכום כסף שספרס יסכימו למכור בשבילו. הוא שווה למועדון הרבה יותר מזה.

תקשיב אני רואה משחקים של מילאן כמעט באופן קבוע, אני לא אוהב את הקבוצה אבל יצא לי לא מעט...

לא אומר שהוא לא בלם טוב, רק אומר שהוא באמת לא בעשירייה הראשונה...

ובכלל מילאן זו קבוצה כ"כ בינונית בלי אף שחקן מהדרג הראשון בעולם באף עמדה (פרט לזלטן, פאטו עוד לא אבל יהיה גדול, סיידורף זה כבר לא זה, סילבה עוד לא, רוביניו? בדיחה),

ואם היא מוליכה את איטליה זה רק מראה כמה הליגה האיטלקית חלשה ולא נמצאת בחמישיית הליגות הטובות בעולם כיום...

זכרו שאני אמרתי ששלושת האיטלקיות עפות, גם מילאן, גם אינטר וגם רומא...

רמה כ"כ נמוכה...

לגבי ברסה היום, אני מאמין שתחזיק בכדור בין 70%-80% כמו בד"כ אבל הפעם באופן רציני יותר ותכליתי יותר,

עם הרבה יותר מסירות עומק וניסיונות כיבוש...

פפ יודע שניצחון באמירויות והקרב מוכרע, הוא לא רוצה להגיע לגומלין כשהוא לא רגל וחצי ברבע...

לארסנל אין מי שיחטוף כדורים במרכז המגרש (סונג לא ישחק כנראה, דיאבי כוסית) וברסה תוכל להניע את הכדור בקלות...

הימור שלי: 3-1/ 2-0 לברסה...

לא יודע, לדעתי סילבה בין העשירייה הראשונה בעולם, ההגנה של מילאן השנה טובה והוא מייצב את כל ההגנה, בלם ענק.

בכל מקרה, הליגה האיטלקית אכן חלשה, אבל אנחנו לא סתם במקום הראשון.

אני אומר לך כאוהד מילאן שרואה כל משחק של השנה של מילאן שהשנה יש משהו שונה באוויר, יש מדיניות רכש אחרת.

מילאן קבוצה טובה מאוד לדעתי השנה. יש גם שחקנים שלא יכולים לשחק בליגת האלופות בגלל שהם שיחקו במוקדמות/שלב הבתים, שחקן ענק כמו קסאנו למשל ושחקנים טובים כמו ואן בומל ועמנואלסון מאייאקס.

הם לא יכולים לשחק בליגת האלופות השנה עם מילאן וזה חיסרון גדול מאוד. תוסיף לזה את החיסרון של פירלו שהוא המניע היחידי בקישור של הקבוצה, והוא שחקן שלדעתי ב-TOP3 של הקשרים עושי המשחק בעולם, הוא פשוט שחקן ענק, נכון שהוא במגמת ירידה בגלל הגיל, אבל אני אומר לך שהוא לא נופל בהרבה מצ'אבי אם בכלל. הוא בחוץ ופצוע לחודש וחצי, תוסיף אליו את אמברוסיני ואת בואטנג שזה שחקן מצויין שמילאן הביאה השנה ותקבל קישור פצוע לחלוטין, זה בלתי אפשרי לשחק ככה.

אבל המכה הגדולה ביותר של מילאן השנה זה המאמן, אני לא יודע עד כמה אתה מעורב בקבוצה, אבל אני יכול להגיד לך שעם כל כמות הפצועים הזאת ועדיין יש לו שחקנים מצויינים על הספסל כמו מרקל למשל שהוא ילד מוכשר מאוד שמשחק בקישור ההתקפי. הוא פשוט מאמן אפס, הוא הורג אותנו ובגללו אנחנו הפסדנו את המשחק אתמול. מאמן אחר ואנחנו נותנים לטוטנהאם בראש בדוק.

ובקשר לסיידרוף, עשו טובה אל תדברו עליו בכלל, בדיחה שאתם מקשיבים לאנשים בפנאל ששמו בליגת האלופות. כמה שטויות הם מדברים זה לא ייאומן, סיידרוף הוא השחקן הכי אפס בעולם( עם כמה שכואב לי להגיד את זה ), זה לא אותו שחקן של פעם, הוא פשוט מביך את עצמו, שגיא הוא פשוט בדיחה - אני שם כסף שהוא לא ראה משחק אחד של מילאן השנה.

ובקשר לסיידרוף, עשו טובה אל תדברו עליו בכלל, בדיחה שאתם מקשיבים לאנשים בפנאל ששמו בליגת האלופות. כמה שטויות הם מדברים זה לא ייאומן, סיידרוף הוא השחקן הכי אפס בעולם( עם כמה שכואב לי להגיד את זה ), זה לא אותו שחקן של פעם, הוא פשוט מביך את עצמו, שגיא הוא פשוט בדיחה - אני שם כסף שהוא לא ראה משחק אחד של מילאן השנה.

מה עישנת?

בסדר גמור, מסכים איתך.

רק שגם אנגליה בעיני זו ליגה של שתי קבוצות, פרט לצ'לסי והיונייטד כל השאר זו פיקציה במאבק האליפות, מאז האליפות של ארסנל של הנרי (באותה תקופה גם ולנסיה לקחה 2 ודפור אחת. בכמעט עשור האחרון - זה רק שתיים בכל ליגה).

אז יש בשתי הליגות רק 2 קבוצות שאפשר לדבר עליהן ברצינות כמועמדות לתואר, ובספרד הן קבוצות חזקות יותר מהשתיים באנגליה (נראה לי שזה עובדתי, אבל נכתוב שזה לדעתי), ולכן גם הפער משאר הליגה גדול יותר.

אבל אם תעשה טורניר מרובע של ולנסיה, ויאריאל, הסיטי וארסנל, אני מבטיח לך טורניר מרתק עם כדורגל טוב. אתה יכול לדחוף את ליברפול ואתלטיקו, אבל בספק עד כמה הן יוסיפו לרמה.

אבנר, תתעדכן.

ולנסיה הוציאה אתמול תיקו בבית מול קבוצת תחתית מגרמניה, וצ'לסי נאבקת עם טוטנהאם ועם סיטי על המקום השלישי/רביעי (אחת תסיים חמישי... כרגע זאת צ'לסי ה"גדולה" שלך).

קבוצה רביעית ספרדית אין בליגת האלופות כי סביליה אכלה כמה כאפות מקבוצה שאפילו לא לקחה אליפות בפורטוגל.

התיאוריה שלך על יונייטד וצ'לסי בתור שני מועדונים יחידים שהם פקטור היא יפה מאוד, קודם שצ'לסי יבטיחו מקום בליגת האלופות. כרגע הם במקום החמישי, 12 נקודות מתחת ליונייטד. לעומתה דווקא ארסנל 4 נקודות מתחת למקום הראשון. בכלל, ליונייטד יש 16 ניצחונות מתוך 26 אפשריים - לברצלונה יש 20 מתוך 23. אז אתה עדיין ממשיך לטעון שאנגליה היא ליגה של שתי קבוצות כמו ספרד? באמת? אתה רואה סרט שעד מחזור 26 ברסה מאבדת נקודות 10 פעמים? עזוב את זה שהשנה זה כבר לא אפשרי...

(ומה הקשר בין ליברפול לצמרת, אגב?)

בסדר גמור, מסכים איתך.

ובהמשך להודעה של אופיר, אני מהמר על תיקו 1.

אומנם גם באנגליה יש לך בתכלס רק 2 או 3 מועמדות לאליפות, אבל גם הקטנות מהוות איזשהו מכשול בניגוד לספרד.

תראה לדוגמא את בארסה שניצחה עכשיו 16 משחקים בלי להתאמץ יותר מידי, אפילו את המשחק נגד המקום השני היא סיימה בחמישייה. מצד שני, מנצ'סטר וארסנל שכרגע בצמרת, לא הצליחו לחבר רצף של 4 ניצחונות, וזה לא בגלל שהן גרועות, אלא בגלל שבאנגליה קבוצות הצמרת צריכות לעבוד קשה כדי לנצח את רוב הקבוצות ה"קטנות".

קוק לפני איזה חצי שעה-שעה תאמת.. אבל מה זה קשור? מה לא נכון במה שאמרתי?

הדרך ארוכה בין להגיד שלסיידורף יש תקופה רעה לבין זה שהוא השחקן הכי אפס בעולם ושהוא מביך את עצמו.

ראיתי משחקים של מילאן השנה והוא תורם את חלקו. אתמול לא ראו אותו על המגרש בגלל פאלאסיוס וסאנדרו שהיו מצויינים.

שמע הבאת כאן רשימה של שחקנים באמת מהדרגה הגבוהה ביותר..

אבל לפחות אני רואה את טיאגו סילבה כשחקן שבכיף נכנס לרשימה הזאת אם לא בטופ 5 לפחות.

ואני מכיר גם הרבה שעוקבים אחרי משחקים של מילאן הרבה יותר ממני וטוענים את אותו דבר בדיוק.

בקיצור באמת שאני ממליץ לך ולמכבייה לנסות לראות עוד כמה משחקים ולשפוט שוב. יכול להיות שתחשבו אותו דבר אבל לדעתי אתם תראו שחקן יותר טוב משאתם חושבים.