Jump to content

היי יוסי שיבחון, מה קורה?

Yaniv.

Recommended Posts

שירים שיכולים ללכת טוב בדרבי הבא:

?תן ליוסי לשחק?

?איך שמחת בקיץ?

?שבחון, אתה טיפש, רק חבל שאבוקוף אותך גירש?

הוא לא מספיק חשוב שנשיר לו.

זה נראה לי דיי ברור.

כמו שברור שאתה טיפש.

כמותה שחקנים שחצתה את הכביש בעשור האחרון היא עצומה.

אתה לא יכול לחייב שחקן לעשות כזה דבר.

אתה והרבה פה צריכים ללמוד את ההבדל בין שכיר חרב לשחקן בית.

בוגזלו לדוגמה, הוא זונת קהל, ושכיר חרב שברגע שמישהו יציע לו עוד כסף יילך.

קאפיש?

שבחון הוא בכלל קוקסינל, גם שחקן זבל, גם אפס, וגם שקרן, שבסוף? אלוהים משלם לו והוא מחוץ לסגל.

אני גם כבר לא כל כך מחבב אותו אחרי המעבר.

הוא היה אחד השחקנים שיותר אהבתי במכבי והמעבר שלו להפועל כאב לי, וגם כאב לי עליו על הצורה שבה הוא סיים את השנים שלו במכבי.

אבל אני לא מצליח להבין את השנאה התהומית הזאת כלפיו.

זה נכון שהוא לא היה המנהיג שציפו ממנו להיות ולא סחב את מכבי אחריו אבל למרות כל זה אנשים שוכחים שהוא נתן תרומה מאוד יפה למועדון, ואני לא צריך להזכיר פה לאנשים שערים ובישולים שהוא היה נותן במשחקים חשובים כשכל השחקנים היו נעלמים.

אני באמת לא יודע מה בדיוק היה בקיץ, אבל מהתקשורת הובן שמכבי הבהירו לו שהוא לא בתכניות לעונה הבאה ושיחפש לעצמו קבוצה.

הוא בחר בהפועל, בחירה שללא ספק כואבת לאוהדים שהיו קשורים אליו.

אבל דווקא הוא בשונה אולי משחקנים אחרים שעשו את המעבר הזה לא עבר לשם כדי לעשות דווקא וכדי "להכניס" לנו.

הוא התבקש לחפש קבוצה, הפועל הציעו לו, הוא רצה להישאר בתודעה להישאר בקבוצה גדולה, קבוצה עם קהל ולא להיעלם בתודעה ולהיבלע באחת הקבוצות הבינוניות פה בארץ.

אפשר בהחלט להתאכזב מהמעבר ואפילו לכעוס ולרצות שלא יצליח עם הפועל זה טיבעי, אבל מפה ועד לשנאה הזאת? וואלה אנשים מילה שעפתם קצת.

והשיר המזוויעה הזה מתאים לזבל בצד השני לא לנו, והדבר הכי גרוע שיכול לקרות לנו זה שנאבד את הזהות ונהפוך להיות כמוהם.

Guest רון מיוטני

אני גם כבר לא כל כך מחבב אותו אחרי המעבר.

הוא היה אחד השחקנים שיותר אהבתי במכבי והמעבר שלו להפועל כאב לי, וגם כאב לי עליו על הצורה שבה הוא סיים את השנים שלו במכבי.

אבל אני לא מצליח להבין את השנאה התהומית הזאת כלפיו.

זה נכון שהוא לא היה המנהיג שציפו ממנו להיות ולא סחב את מכבי אחריו אבל למרות כל זה אנשים שוכחים שהוא נתן תרומה מאוד יפה למועדון, ואני לא צריך להזכיר פה לאנשים שערים ובישולים שהוא היה נותן במשחקים חשובים כשכל השחקנים היו נעלמים.

אני באמת לא יודע מה בדיוק היה בקיץ, אבל מהתקשורת הובן שמכבי הבהירו לו שהוא לא בתכניות לעונה הבאה ושיחפש לעצמו קבוצה.

הוא בחר בהפועל, בחירה שללא ספק כואבת לאוהדים שהיו קשורים אליו.

אבל דווקא הוא בשונה אולי משחקנים אחרים שעשו את המעבר הזה לא עבר לשם כדי לעשות דווקא וכדי "להכניס" לנו.

הוא התבקש לחפש קבוצה, הפועל הציעו לו, הוא רצה להישאר בתודעה להישאר בקבוצה גדולה, קבוצה עם קהל ולא להיעלם בתודעה ולהיבלע באחת הקבוצות הבינוניות פה בארץ.

אפשר בהחלט להתאכזב מהמעבר ואפילו לכעוס ולרצות שלא יצליח עם הפועל זה טיבעי, אבל מפה ועד לשנאה הזאת? וואלה אנשים מילה שעפתם קצת.

והשיר המזוויעה הזה מתאים לזבל בצד השני לא לנו, והדבר הכי גרוע שיכול לקרות לנו זה שנאבד את הזהות ונהפוך להיות כמוהם.

מסכים לגמרי. לא הפסיקו לקלל אותו בסוף התקופה שלו במכבי, רצו שהוא יעזוב. לא מבין מה רוצים מהבנאדם. סתם שמחה לאיד נטו, לא תורם כלום לאף אחד.

מה קורה לאנשים שהכדורגל גורם להם להיות כאלה חארות. מה קורה לאנשים שהכדורגל גורם להם לשכח שיש עוד דברים בחיים חוץ מלהתעסק בזבל הזה.

כמו שברור שאתה טיפש.

כמותה שחקנים שחצתה את הכביש בעשור האחרון היא עצומה.

אתה לא יכול לחייב שחקן לעשות כזה דבר.

אתה והרבה פה צריכים ללמוד את ההבדל בין שכיר חרב לשחקן בית.

בוגזלו לדוגמה, הוא זונת קהל, ושכיר חרב שברגע שמישהו יציע לו עוד כסף יילך.

קאפיש?

שבחון הוא בכלל קוקסינל, גם שחקן זבל, גם אפס, וגם שקרן, שבסוף? אלוהים משלם לו והוא מחוץ לסגל.

קוסטה, זה שהרבה עושים את זה אומר שהתרבות ספורט פה בתחת.

ספורטאים גדולים יודעים להעריך מועדון ויודעים לכבד קהל שתמך בהם, קח דוגמה מאחד הספורטאים הגדולים ששיחקו בארץ וגם הוא רחוק מלהיות שחקן בית:

ומה שאראס פוסל באופן מוחלט? "בחיים שלי יש רק שלושה דברים שעליהם אשיב ב'לא' מוחלט: לעולם לא אשחק בריאל מדריד, לעולם לא אשחק עבור הפועל ירושלים ועכשיו גם באולימפיאקוס.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3526444,00.html

אתה בטח זוכר את הדרבים בתקופה שלו, הבנאדם הלך שם מכות ונתן את הלב. כנ"ל בבארסה ובפאו, והוא אומר תכלס (וזה בתקופה שארקדי היה בירושלים, היה שם כסף, אבל גם אם לא אז אין ספק שלא כל שחקן יפסול מועדונים כמו ריאל ואולימפיאקוס סתם ככה), הוא לא ישחק ביריבות הגדולות של הקבוצות שהוא שיחק בהן, כי יש לו מחוייבות והוא מבין מה זה קהל, מה זה יריבות ומה זו תרבות ספורט אמיתית.

שאראס הוא אחד למיליון.

פיגו לא עבר?

שאראס הוא היוצא מהכלל שמעיד על הכלל, ואני די בטוח שאם אני אחפש אני אמצא בכדורסל כאלו שעברו מהפועל למכבי.

(יותם הלפרין שברבר וקשקש?)

אתה לא יכול להגיד למישהו להתחייב לכזה דבר, שאראס עשה את זה על דעת עצמו וכל הכבוד לו.

יוסי שבחון הוא לא גבר הוא הומו והאמת? שיזדיין.

כל השאר?? פח אשפה.

התגובה הטיפשית של המשתמש שציטתי נכנסת לה לפנתאון הטמטום די בקלות והוא מוכיח מתגובה לתגובה שצריכים לעשות סף מינימום כדי להכנס לפורום הזה.

בסדר, פיגו בן של זונה ואותו אני כן יכול לשפוט, כי לשבחון לפחות היה את התירוץ של "איזה עוד מועדון צמרת אשכרה ירצה אותי כרגע?", אז היה לו קשה לסרב כי הוא זונת כסף, במכבי המעמד שלו לא היה קיים, הפועל חיו בסרט שייצא ממנו משהו והוא לא היה מקבל חוזה בשום מועדון גדול אחר.

פיגו היה אלוהים בברצלונה, השחקן הטוב בעולם בשיאו, יכל ללכת לכל מועדון בעולם, אבל בחר דווקא בריאל. זו ההגדרה במילון לבן זונה ואחד מהרגעים שגרמו לי לבכות בגלל כדורגל.

לא כל ספורטאי הוא גם אישיות, אבל שאראס צריך להיות המודל. משבחון אני לא מצפה, הוא לא ספורטאי ולא אישיות, והוא גם לא היה במכבי מה שפיגו ושאראס היו בקבוצות שלהם.

וצרפתי?

ולוז?

וסטרול? ובן דיין??

בקיצור?

שאראס הוא היוצא מהכלל שמעיד על הכלל.

קאפיש?

ועוד דיברנו על זה ביום חמישי זוכר?

נכון, בגלל זה לא מעניינת אותי ההגדרה של "שחקן בית".

בשנה שעברה היה לך דרבי עם כמות של שחקני בית שעמדה וחיכתה לכדור כדי שהחולצה לא תתלכלך בבוץ, ובמחלקת הכדורסל באסטון דופק מכות לליובין ושאראס מקלל את הקהל באוסישקין.

אתה יכול לגדל שחקן בית דרעק ואתה יכול להביא זר קלאסה שגדל על תרבות ספורט ומבין מה זה יריבות גדולה.

וזה עוד בעיה אצל אנשים שחושבים שהזהות המכביסטית תלויה בכמות שחקני הבית. זה בולשיט אחד גדול.

מקבל..

בקיצור את השיחה הזאת נמשיך כמו בן אדם מחר בערב לא?

וואלה יהיו הפתעותא ני מקווה :)

דבר איתי היום בטלפון........

אני מקווה מאוד שחזרה לך שמחת החיים (http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3919533,00.html).

בתמונה הראשונה בקישור (תמונה של הסרטון הראשון) רואים את לאלא שכטר ושיבחון מחובקים, כמה דברים השתנו מתחילת העונה... :)