Jump to content

יובל אבידור ראה שהוא לא בסגל לר"ג והשתולל.

Shitzi

Recommended Posts

אבידור בטח יתנגד, כי הוא די בסרט

אבל שיעשו ממנו מגן ימני, זה יהיה רק לטובתו

ולטובתנו

אבידור קוקסינל הוא לא מתאים להיות מגן

אבל הייתי עושה את ההסבה הזאת לכחלון(שגם הוא לא יסכים להיות מגן כמובן)

יכול להיות בכיף אחד המגינים הטובים בארץ אם יעבדו איתו כמו שצריך

שחקן כושל.

ולחשוב שהעדפנו אותו על פני שכטר בשביל כמה עשרות אלפי דולרים כשהתקציב שלנו השנה הוא לא יודע כמה.

הבעיה באבידור זה שאי אפשר להגיד עליו שהוא משחק רע "תקופה" או "פספס פעם אחת" או "מותר לעשות טעויות".

אצלו זה ההפך,שהוא עושה משהו טוב זה מקרי.

ביצים?! הוא עושה את זה לאבידור ומי שצריך ניעור זה לא אבידור! זה ה100 מיליון אחרים! שיוציא את עטר!!! שלא יתעסק עם ילדים, מזכיר לי את מקרה גוטמן שכל שבוע הוא עושה פוזות על איזה ילדון מהקבוצה שלו.

לדעתי אבידור צודק שהוא עצבני, במקום לשחרר אותו מכבי משאירה אותו ומעלה אותו ליציע - הוא לא טוב?! למה לא שיחררתם אותו?! הפועל חיפה, קרית שמונה, סכנין ועוד איזה קבוצה רצו אותו אז מה, להשאיר ולייבש!

בגלל שמכבי רצתה כסף ואף אחד לא היה מוכן לשלם עם אתה חושב לרגע שעטר צריך לרדת לפני אבידור זה רק מראה עד כמה אתה טיפש

שחקן כושל.

ולחשוב שהעדפנו אותו על פני שכטר בשביל כמה עשרות אלפי דולרים כשהתקציב שלנו השנה הוא לא יודע כמה.

הבעיה באבידור זה שאי אפשר להגיד עליו שהוא משחק רע "תקופה" או "פספס פעם אחת" או "מותר לעשות טעויות".

אצלו זה ההפך,שהוא עושה משהו טוב זה מקרי.

חחח העדפנו ?

עוד מעט גם תגיד שהעדפנו את רוני גפני על בן דיין.

שכטר היה סגור במכבי, יש גם ציטוט שלו איפשהו שהוא אומר שהוא מעדיף לשחק במכבי..

לא היה שקל, ואף אחד לא שם שקל בשביל להביא שחקנים, איזי שרצקי עשה לנו ג'סטה.

תוציא את בוזגלו שהיה פצוע עונה שעברה והתקציב שלנו דומה להפועל אשקלון.

טוב מאוד, אני מקווה שיהיה לזה המשכיות ושהוא ישב ביציע כל העונה.

הוא פשוט שחקן אפס, קוקסינל.

כל הזדמנות שהוא קיבל הוא הראה עד כמה הוא לא קשור לכדורגל, פשוט בושה שהוא משחק במכבי.

אני מקווה שמוטי "מאכיל" אותו חארטות והוא לא יהיה בסגל למשחקים הבאים כי הוא פשוט בושה לענף.

עדיף כבר לתת לשחקנים מהנוער לשחק במקומו, פשוט אין לו מושג, השיא הזה במשחק ליגה מול הפועל פ"ת שראנגלוב הכין לו הזדמנות מ20 מטר והוא בעט/מסר גרוע.

--------

אני מקווה מאוד שננצח מחר את ר"ג, למדתי שאצל מכבי אין שום משחק שהוא באנקר, אחרי פ"ת אני כבר לא מרגיש בטוח לגבי כל משחק.

נקווה לטוב, צריכים להביס למרות שהאריס חסר.

אבל מה שמפריע לי אצל איווניר זה שהוא מעדיף לעלות עם שחקני נוער בהרכב מאשר לעלות אם שחקנים שכבר הוכיחו את עצמם במכבי אבל לא מקבלים הזדמנויות כמו דור מלול למשל שביטא את עצמו בתחילת העונה

בצורה פנטסטית בקישור ומאז לא קיבל קרדיט וחבל כי יש לו את האיכויות.

ביצים?! הוא עושה את זה לאבידור ומי שצריך ניעור זה לא אבידור! זה ה100 מיליון אחרים! שיוציא את עטר!!! שלא יתעסק עם ילדים, מזכיר לי את מקרה גוטמן שכל שבוע הוא עושה פוזות על איזה ילדון מהקבוצה שלו.

לדעתי אבידור צודק שהוא עצבני, במקום לשחרר אותו מכבי משאירה אותו ומעלה אותו ליציע - הוא לא טוב?! למה לא שיחררתם אותו?! הפועל חיפה, קרית שמונה, סכנין ועוד איזה קבוצה רצו אותו אז מה, להשאיר ולייבש!

אבל כשעטר לא היה בהרכב נגד חיפה, אמרתם שנימני לא מבין בכדורגל. די תחליטו.

בקיצור עטר זה שחקן שמכלום יכול לעשות גול ואבידור זה שחקן שמגול יכול לעשות כלום.

והוא כבר עונה שניה שהוא מושאל אז מה קשור לשחרר?

טוב מאוד, אני מקווה שיהיה לזה המשכיות ושהוא ישב ביציע כל העונה.

הוא פשוט שחקן אפס, קוקסינל.

כל הזדמנות שהוא קיבל הוא הראה עד כמה הוא לא קשור לכדורגל, פשוט בושה שהוא משחק במכבי.

אני מקווה שמוטי "מאכיל" אותו חארטות והוא לא יהיה בסגל למשחקים הבאים כי הוא פשוט בושה לענף.

עדיף כבר לתת לשחקנים מהנוער לשחק במקומו, פשוט אין לו מושג, השיא הזה במשחק ליגה מול הפועל פ"ת שראנגלוב הכין לו הזדמנות מ20 מטר והוא בעט/מסר גרוע.

--------

אני מקווה מאוד שננצח מחר את ר"ג, למדתי שאצל מכבי אין שום משחק שהוא באנקר, אחרי פ"ת אני כבר לא מרגיש בטוח לגבי כל משחק.

נקווה לטוב, צריכים להביס למרות שהאריס חסר.

אבל מה שמפריע לי אצל איווניר זה שהוא מעדיף לעלות עם שחקני נוער בהרכב מאשר לעלות אם שחקנים שכבר הוכיחו את עצמם במכבי אבל לא מקבלים הזדמנויות כמו דור מלול למשל שביטא את עצמו בתחילת העונה

בצורה פנטסטית בקישור ומאז לא קיבל קרדיט וחבל כי יש לו את האיכויות.

כשדור מלול יפסיק לזרוק זין במשחקים אז אולי יתנו לו לשחק.

למה אתם כל כך נגדו? זה מתסכל אותו לראות שהוא לא בסגל.

היו צריכים לתת לו לשחק עד סוף העונה בקבוצה אחרת, מסכן.

אל תחשוב שהוא כזה מסכן היו לו דרישות מוגזמות בנוגע לשכר אז עכשיו שיזדיין

בגלל שמכבי רצתה כסף ואף אחד לא היה מוכן לשלם עם אתה חושב לרגע שעטר צריך לרדת לפני אבידור זה רק מראה עד כמה אתה טיפש

לך ולכל השאר שהגיבו

אבידור השנה אמור להיות שחקן ספסל ועם המצב של הקבוצה אתה לא צריך לחנך שחקן ספסל אלה שחקן כמו עטר שיש בוא פוטנציאל!

וזה שמכבי רצתה כסף זה נחמד מה יצא מזה עכשיו אנחנו גם משלמים לו את החוזה וגם הוא יושב ביציע, איפה איווניר, אני גם רוצה כזה ג'וב!

ולנייק - עטר לדעתי השחקן הכי טוב שלנו והוא צריך חינוך כי הוא יכול להיות הרבה יותר טוב! שאתה מחנך שחקן אתה לא עושה את זה מול חיפה בחיפה, אתה עושה את זה מול קבוצות שאתה יכול להיסתדר גם בלעדיו ואתה גם דואג שיהיה לך תחליף ראוי בהתקפה (מדוניאנין שלא פתח מול חיפה!)

אני מקווה שבמכבי יגישו עליו תלונה במשטרה... ושאיוניר והשחקנים שהיו סביב אבידור יתאוששו מהר מהפציעות שלהם

מה שיותר מעניין אותי בכתבה :

הרכב משוער: לירן שטראובר, קלמי סבן, סאבו פאביצ'ביץ', אבי סטרול, יואב זיו, ג'יבריל סידיבה, גיז'רמו ישראלביץ', מאור בוזגלו, מיכה דור (רועי קהת, האריס מדוניאנין), דמיטאר רנגלוב, אלירן עטר.

מי אלה? :hooligan:

והדבר האחרון שאני הוא אחד מדת התומכים של דור מלול

אבל אם יש מקום בקישור למעלה לא עדיף לנסות?

תבוא בשבתות בבוקר לקרית שלום ואז תכיר את השמות האלה. צעירים מוכשרים שבטח יכולים לתרום הרבה יותר מלא מעט שחקנים שמקבלים חולצת ההרכב במכבי

לגבי קהת, דור מיכה וכל הצעירים.. מקווה שהסיפתח שלהם בבוגרים יהיה בהדרגה, לא מעט שחקנים לא הצליחו אצלנו בגלל טבילת אש מהירה מדי.

בקבוצות שמשחקות על "טייס אוטומטי" עם שיטה ברורה, לצעירים שעולים מהנוער הרבה יותר קל אבל אצלנו זה בעייתי כי הקבוצה לא מאורגנת.

step by step :thumbs:

אני תופס ממנו.

הוא לא כזה שחקן רע כמו שעשיתם ממנו.

פשוט לא קיבל קרדיט העונה.

בתחילת העונה אני זוכר גם באימונים וגם במשחקי קדם העונה הוא היה מצוין ושם גול כל משחק.

גם כשהוא נכנס כמחליף בתחילת עונה היה טוב והביא הרבה פעמים מימד של מהירות להתקפה.

אני לא מבין מה אנשים מצפים ממנו.

אתם מצפים שאחרי שהוא לא שיחק חצי שנה, מכניסים אותו ל-10 דקות בסוף והוא לא יחמיץ ?

גם מקולאוטי אני תופס.

קולאוטי דווקא קיבל קרדיט, אבל הקישור דפוק. הוא לא מקבל מספיק מסירות שחלוץ צריך לקבל.

שימו לב לקולאוטי שהוא משחק בא לקבל את הכדור 30-40-50 מטר מהשער. משם ברור שהוא לא יהיה אפקטיבי.

אנשים שכחו כנראה מי זה קולאוטי.

הבעיה שלנו השנה היא לא חלוצים. הבעיה היא שאין יצירתיות.

אין קישור יצירתי ואין מגנים יצירתיים ולכן המשחק תקוע.

נקווה שאולי שחקני הנוער האלה או האלי "מסי" זיזוב האלה יביאו שינוי ויצירתיות, כי באמת שגולרים יש, הגנה יש וקישור אחורי יש.

חסר רק קשר-שניים יצירתיים, שני מגנים טובים וסגרנו ת'פינה

לאבידור יש זכות לשבת על הפסל לפני קולאוטי לפי דעתי,יש לו פוטנציאל מדהים,חוץ מהעובה שכנראה שנה הבאה מכבי ממשים את האופציה עליו וכדאי להתחיל לאמן אותו.

ולגבי הסרטון-ברטונים לא אמורים הרבה,צריך לראות איך הוא בפועל.

לאבידור יש זכות לשבת על הפסל לפני קולאוטי לפי דעתי,יש לו פוטנציאל מדהים,חוץ מהעובה שכנראה שנה הבאה מכבי ממשים את האופציה עליו וכדאי להתחיל לאמן אותו.

ולגבי הסרטון-ברטונים לא אמורים הרבה,צריך לראות איך הוא בפועל.

אה?

באמת שאין לו כלום,נו אז הוא מהיר מה זה עוזר לנו? הבעיטה שלו היא אחת המביכות שראיתי משחקן מקצוען,פשוט לא מסוגל לתת גול מול השוער.

ואם מכבי לוקחת את האופציה עליו כנראה שבאמת המועדון הזה בצרות.

אבידור שחקן כושל בן כושל ואין לו שום כלום כדורגל ברגלים. הוא שחקן סטייל מסיקה ומישאלוף. לא תודה.

לעומת זאת, קולאוטי שחקן איכותי שלקח תארים ושיחק בחו"ל, אבל כרגע הוא חלוד ורואים שלא הולך לו, למרות הגולים האחרונים שלו נגד סכנין. איך קבעת שאבידור עדיף עליו זה רק אתה יודע.

אה?

באמת שאין לו כלום,נו אז הוא מהיר מה זה עוזר לנו? הבעיטה שלו היא אחת המביכות שראיתי משחקן מקצוען,פשוט לא מסוגל לתת גול מול השוער.

ואם מכבי לוקחת את האופציה עליו כנראה שבאמת המועדון הזה בצרות.

עם המהירות שלו אפשר להגיד לו רוץ לשם, ושמדוניאנין ישלח אותו.

ששכטר היה בנתניה היה לו רק צעד ראשון -ואם נשווה אז פחת טוב יחסית למהירות של אבידור,היום הצעד הראשון שלו שווה בערך 2 וחצי מיליון יורו וכל זה רק בגלל מאמן.

בכללי גם יש לו טכניקה לא רעה,אני לא אגיד לך כמו עטר או בוזגלו אבל טכניקה לא רעה.

לגבי הבעיטות שלו-אם אני זוכר נכון במשחק בכורה של רנגלוב(נראה לי היה משחק בית) הוא בישל גול יפה מאוד לאבידור שנתן וולה,בנוסך הוא הביא גול מבעיטה יפה נגד פריז(הגול השני של מכבי).

אז המדד שלך לשחקן טוב זה מהירות?

אם ככה, מבחינתך, אוסין בולט יכול להשתבץ בברצלונה לא?

אבל אני לא חושב שאתם מבינים

אם משאירים את אבידור 1 על 1 מול השוער 9 מתוך 10 פעמים שזה לא נגמר בגול

וכל מי שראה את מכבי בשנתיים האחרונות יסכים איתי

אני זוכר רק גול אחד "אמיתי" שהוא שם וזה היה נגד הפועל חיפה לפני שנה, חוץ מזה אני זוכר ממנו הרבה החטאות והרבה שטויות במצבים שבהם אמור להיות גול

וזה לא שאבידור הוא הפלאש, נכון הוא אחד השחקנים הכי מהירים בליגה אבל זה לא פער כזה גדול