Jump to content

סטיקרים חדשים למכירה מחר במגרש

לקטר

Recommended Posts

• מנהלים ראשיים

המכירה תהיה מחר בשעה 15:30 במשחק בוינטר.

ניתן לקנות את הסטיקרים בשני אפשריות:

או את מדבקת ה BROTHERS לבד ב 5 שקלים.

או את כל שאר הדוגמאות ב 20 שקלים.

כלומר מי שירצה את כל הדוגמאות יוכל לקנות אותם ב 25 שקלים.

אך לא תהיה אפשרות לבחור דוגמאות אחרות מתוך ה שישה הכוללת.

לא תהיה אפשרות לשמור מדבקות ואנו לא מתחייבים שתיצא עוד נגלה או שיהיו מדבקות במשחק בית הבא.

בנוסף, תשתדלו להגיע עם הסכום המלא ולא עם שטרות גדולים כדי שיהיה יותר פשוט למכור לכם ולא לסבך אותכם עם עודפים בשקלים וכאלה.

והכי חשוב,

תתחדשו :)

20110211170137.jpg

• מנהלים ראשיים

עם הבנתי נכון אני לא יכול לקנות מדבקה אחת לבד(חוץ מהbrothers ) אני חייב לקנות את כל ה5 ב20 ?

הבנת נכון מאוד :)

חבל שכל פעם אתם מוציאים דברים בכמות קטנה.

אני באמת באמת לא מבין את זה.

אני לא בא לבקר אתכם חס וחלילה, אבל אני לא רואה סיבה לא להוציא סטיקרים בכמויות גדולות, כי יש לדברים האלה פוטנציאל אדיר לעוף ביציעים ואנשים יקנו, והרבה.

כשאתם מוציאים דברים בכמות קטנה לא רק שאתם מונעים מהקהל הרחב הזדמנות לרכוש, אתם גם פוגעים במקור הכנסה- וזה הכי חשוב!

אני באמת מצפה שתחשבו על מה שכתבתי...

תודה :)

חבל שכל פעם אתם מוציאים דברים בכמות קטנה.

אני באמת באמת לא מבין את זה.

אני לא בא לבקר אתכם חס וחלילה, אבל אני לא רואה סיבה לא להוציא סטיקרים בכמויות גדולות, כי יש לדברים האלה פוטנציאל אדיר לעוף ביציעים ואנשים יקנו, והרבה.

כשאתם מוציאים דברים בכמות קטנה לא רק שאתם מונעים מהקהל הרחב הזדמנות לרכוש, אתם גם פוגעים במקור הכנסה- וזה הכי חשוב!

אני באמת מצפה שתחשבו על מה שכתבתי...

תודה :)

אין לארגון מקורות כספיים בלתי נדלים (או בכלל..)

לכן הסיכון בהוצאה כמות גדולה ולהשאר עם עודף היא ענקית. טעות אחת כזאת יכולה להכניס את הארגון לחוב גדול שיהיה קשה לצאת ממנו.

סה"כ אין הרבה מה לעשות, ובסופו של דבר 99% ממי שרוצה לקנות משהו (קפוצ'ון/חולה/מדבקה/צעיף/אנערף) מצליח בסופו של דבר.

יואו נדיררררררררררררררררררר

באסה שאתם מוכרים רק מחר...

אם תמכרו גם בבלומפילד, זה יהיה בבלומפילד עצמו או מחוץ לגדרות (הראשונות, אלא שדרכם נכנסים לרחבה של בלומפילד והם לפני הבדיקות).

אין לארגון מקורות כספיים בלתי נדלים (או בכלל..)

לכן הסיכון בהוצאה כמות גדולה ולהשאר עם עודף היא ענקית. טעות אחת כזאת יכולה להכניס את הארגון לחוב גדול שיהיה קשה לצאת ממנו.

סה"כ אין הרבה מה לעשות, ובסופו של דבר 99% ממי שרוצה לקנות משהו (קפוצ'ון/חולה/מדבקה/צעיף/אנערף) מצליח בסופו של דבר.

בשביל זה אפשר לעשות נגלה נגלה...

בהודעה הראשית כתוב שלא בטוח שתהיה הוצאה נוספת, ועל זה אני מדבר...

אין בעיה עם להוציא כמות קטנה ולראות איך הולך ואז להוציא שוב...

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.