Jump to content

הדרבי הסתיים. רק חיפה מרוצה. סיכום המשחק.

Omer

Recommended Posts

מכבי חוששת וזה טיבעי וחבל שהיא לא הסתערה על הההגנה הבלתי נראית של הפועל.למכבי יש בעיות שמתחילות כבר בקיץ, אין בזה חדש.

הפועל? שמרה את עצמה במשחק בהנעת כדור רוחבית ואחורית כי היא מודעת היטב לבעיות שלה.והיום לראשונה מזה תקופה,היא ידעה שהיא יכולה להיענש.

שעה אני מחכה שמישהו יצטט אותי באחת ההודעות, אני לא נרדם, אני ממש עצבני (בעיקר על התגובה של האוהדים, גם בסיום המשחק, וגם פה משום מה בפורום) ומחפש דרכים לעייף את העיניים(אני כותב גם קצת שטויות, אני יודע). כאילו אני ראיתי משחק אחר, או שפשוט הציפיות שלי לעומת הציפיות של אחרים מהקבוצה הן שונות בצורה אסטרונומית ואני לא מבין למה.

ולציטוט עצמו, אולי אני בסטרס מדי אבל לא הבנתי איך זה מתקשר לעובדה שרשמתי שגם אצלנו יש המון המון בלופים, כתגובה לזה שעומר רשם שבהפועל חוץ משני שחקנים כולם בלופים (ואני לא מסכים עם זה, אבל מיילא).

ובנוגע למשפט הראשון שרשמת, זה טימטום, אנחנו בפיגור 1-0 דקה ארבעים בערך עד סיום המחצית, הפועל מחזיקה סתם את הכדור להעביר את הזמן, אניימה מקפיץ להנאתו, וכל הזמן הזה עד המחצית אפילו לא ניסינו לחלץ כדור, אבל העיקר כולם מדברים על מלחמה, מחצית שניה היה שיפור משמעותי.

אתה יודע חבריקו, אתה אמנם הרבה יותר בגיר ממני ובעל נסיון רב, אבל גם אני הרבה שנים ביציע, ודווקא היום אני עם דמעות בעיניים, לא מאמין שאוהדי מכבי שמחים ומרוצים מתיקו ברמה כזו, בירידה במדרגות "לפחות הוצאנו תיקו" וכאלה, מחיאות כפיים ותודה לשחקנים, על מה תודה, הוציאו תיקו, על מה לעזאזל, על מה? אני לא מסוגל להרגע.

כי זה היום שהקבוצה שלך סוף סוף נלחמה יגולם!

ובנתיים מעניין לי תתחת היכולת. יכולת תגיע רק שיש רצון חזק ולחימה

תרגיע מותק, אתה לא באמת שועל.

אל תדבר יותר מדי גבוה, יש?

כי הבנו שההגנה שלהם היא הגנה של הפועל ר"ג.

הדבר היחיד הטוב במשחק היום הוא שסוף סוף אנשים קולטים שהפועל לא כזאת גדולה, למרות שהם עדיין בשלהם בטוחים שחילצנו תיקו בנס.

שוב, יש לקבוצה הזאת שני שחקנים, שאחד מהם פצוע והשני יישאר בארץ רק אם יחצה את הכביש, ומאמן שכרגע בחוץ.

כל השאר מתחלקים בין שחקני הפועל ר"ג (בונדר, בדיר בכושרו הנוכחי), בלופים (ידין), שחקנים בינוניים עם פוטנציאל (סהר), סתם שחקנים בינוניים (תמוז) ואחד שנתן את העונה שלו ומאז דואג לתת פס פעם בחמישה משחקים (ורמוט).

אה, וזהבי גם נותן עונה מצויינת באופן מוזר.

סה"כ, באמת, אין שם כלום לפחד ממנו. מה זה "אם לא עכשיו אז מתי"? אפשר לחשוב שבפלייאוף פתאום הם יהפכו לריאל מדריד.

תגידו שאנחנו פח כמה שאתם רוצים, אתם צודקים, אבל גם הפועל פח. בניגוד אליהם, אנחנו לפחות פח עם כישרון. ברגע שאין להם מאמן, הם יישארו עם בונדרים, ידינים ואבוטבולים, חוטבי עצים במקרה הטוב.

אם גוטמן אכן יילך לנבחרת, ולא יצוץ איזה גולדהאר לקנות אותם, מצבם בכי רע. ליגת האלופות סה"כ עיכבה קצת את הנפילה, אבל כבר מרגישים אותה, הבעיה היחידה היא ששכטר נפצע וזה בטח ישאיר אותו בארץ עוד עונה, היה מעולה אם היינו נפטרים גם ממנו. מכל הכוכבים שלהם היחידי שנשאר הוא ורמוט, שבאורח פלא חזר להיות אותו ורמוט של כל הקריירה שלו עד העונה שעברה. כן, כרגע הם עדיין קבוצה מאומנת. עדיין, רואים שזה כבר לא זה.

אה, הבנו שההגנה שלהם היא הגנה של הפ' ר"ג.

מה אתה אומר? שי אבוטבול לא מרוויח עשירית ממה שגם אלברמן מרוויח, והוא הרבה יותר מועיל ממנו.

שלא נדבר על עמדות המגנים... הפועל קבוצה, זה לא משנה כמה בלופים אתה תגיד שיש להם, אתה רואה שאתה משחק מול קבוצה.

מכבי לא יודעת להניע כדור, אני צריך לראות את אבי סטרול צועק על השחקנים לחזור לעמדות שלהם כששטראובר מתכונן להרים כדור(הוא לא בדיוק מרים אבל שיהיה)

איפה המשמעת הטקטית? למה בונדר היה כ"כ חופשי היום? גם היום לא היה להם מאמן, והם תפסו יום רע, ועדיין לא ניצחת אותם.

מאיפה השחצנות הזאת והאובר ביטחון שלכם אני לא יודע(אל תחשוב שאני חדש כאן, אני עוקב אחרי הפורום הזה כבר שנתיים עד שחסמו את הגישה לאורחים) אבל אתה נוטה יותר מדי להלל את מכבי ולהוציא את היריבות שלך יותר נחותות, כשבפועל - אתה מדבר שטויות מכאן ועד שדרות ירושלים. אין לך קבוצה בכלל, איך אתה מעיז ללכלך ועוד להגיד את המילה בלופים?

צאו מהסרט שאתם חיים בו ומהר.

שעה אני מחכה שמישהו יצטט אותי באחת ההודעות, אני לא נרדם, אני ממש עצבני (בעיקר על התגובה של האוהדים, גם בסיום המשחק, וגם פה משום מה בפורום) ומחפש דרכים לעייף את העיניים(אני כותב גם קצת שטויות, אני יודע). כאילו אני ראיתי משחק אחר, או שפשוט הציפיות שלי לעומת הציפיות של אחרים מהקבוצה הן שונות בצורה אסטרונומית ואני לא מבין למה.

ולציטוט עצמו, אולי אני בסטרס מדי אבל לא הבנתי איך זה מתקשר לעובדה שרשמתי שגם אצלנו יש המון המון בלופים, כתגובה לזה שעומר רשם שבהפועל חוץ משני שחקנים כולם בלופים (ואני לא מסכים עם זה, אבל מיילא).

ובנוגע למשפט הראשון שרשמת, זה טימטום, אנחנו בפיגור 1-0 דקה ארבעים בערך עד סיום המחצית, הפועל מחזיקה סתם את הכדור להעביר את הזמן, אניימה מקפיץ להנאתו, וכל הזמן הזה עד המחצית אפילו לא ניסינו לחלץ כדור, אבל העיקר כולם מדברים על מלחמה, מחצית שניה היה שיפור משמעותי.

אתה יודע חבריקו, אתה אמנם הרבה יותר בגיר ממני ובעל נסיון רב, אבל גם אני הרבה שנים ביציע, ודווקא היום אני עם דמעות בעיניים, לא מאמין שאוהדי מכבי שמחים ומרוצים מתיקו ברמה כזו, בירידה במדרגות "לפחות הוצאנו תיקו" וכאלה, מחיאות כפיים ותודה לשחקנים, על מה תודה, הוציאו תיקו, על מה לעזאזל, על מה? אני לא מסוגל להרגע.

כל מילה אחינו, איך אפשר שלא לצאת מאוכזב מהתיקו הזה? תיקו שכולו הפסד.

כתבתי באשכול אחר שמכבי טעתה שלא לחצה את ההגנה שלה וזה בהחלט היה מקומם לראות אותם מתמסרים למוות בעשרים מטר שלהם.כאילו שמכבי לא מכירה את החולשות הברורות של הפועל וזה לא רציני.

כאחד שהעונה שלו נגמרה בהפסד בגביע,אני בוודאי מסכים שיש לנו בינוניות רבה בקבוצה.

אני לא מרוצה ולא עצוב.דרבי זה המשחק היחידי שאני חי בסדר עם תיקו גם בשנים הגדולות שלנו כי תוגת ההפסד היא הכואבת ביותר.

כמה פעמים בשנים האחרונות הם לא יצאו מהבור? אני לא אכעס עליהם כאשר הם כן מצליחים והטירוף בגול- של ראנגלוב(פאקינג רץ לרשת להביא את הכדור!!!),מדו ועטר מחממים את הלב בימים קרים אלה.תיקו ראוי!!! בדרבי לאחר פיגור זאת עוד חוויה ואירוע שהקבוצה החדשה הזאת עוברת העונה.רע זה לא יעשה.

וזה עדיין משמר את אשליית הצמרת-למערכת.

אגב,מאסיב ריספקט על התוצאה בגשר היום.יש דברים שכסף לא קונה ואוהד יונייטד בוודאי יכול לזהות את זה כשזה קורה...

כתבתי באשכול אחר שמכבי טעתה שלא לחצה את ההגנה שלה וזה בהחלט היה מקומם לראות אותם מתמסרים למוות בעשרים מטר שלהם.כאילו שמכבי לא מכירה את החולשות הברורות של הפועל וזה לא רציני.

כאחד שהעונה שלו נגמרה בהפסד בגביע,אני בוודאי מסכים שיש לנו בינוניות רבה בקבוצה.

אני לא מרוצה ולא עצוב.דרבי זה המשחק היחידי שאני חי בסדר עם תיקו גם בשנים הגדולות שלנו כי תוגת ההפסד היא הכואבת ביותר.

כמה פעמים בשנים האחרונות הם לא יצאו מהבור? אני לא אכעס עליהם כאשר הם כן מצליחים והטירוף בגול- של ראנגלוב(פאקינג רץ לרשת להביא את הכדור!!!),מדו ועטר מחממים את הלב בימים קרים אלה.תיקו ראוי!!! בדרבי לאחר פיגור זאת עוד חוויה ואירוע שהקבוצה החדשה הזאת עוברת העונה.רע זה לא יעשה.

וזה עדיין משמר את אשליית הצמרת-למערכת.

אגב,מאסיב ריספקט על התוצאה בגשר היום.יש דברים שכסף לא קונה ואוהד יונייטד בוודאי יכול לזהות את זה כשזה קורה...

נתחיל בתודה רבה על הפירגון מאוהד יונייטד ותיק ומוערך כמותך.

ולנושא הפיקנטי יותר, אני מניח שאתה הבנת שהעונה נגמרה כבר ביום רביעי (או אולי לפני), אני הגעתי היום למשחק בהנחה ובתקווה שהעונה לא גמורה ושאולי ננצח (וכמובן שאם היינו מנצחים היינו במאבק האליפות), אך מכיוון שלא ניצחנו (ואם ביום כזה חלש שלהם לא ניצחנו אז אין על מה לדבר), בעצם לפני 4 שעות גיליתי שהסתיימה לי העונה. לכן אתה יותר עדין או מקבל את התיקו ממני כי לא ראית בו השלכות גורליות כמו שאני ראיתי בו לשאר העונה, אתה ראית את העונה גמורה עוד לפני (ועל כך כל הכבוד, אני מניח).

הייתה לחימה של השחקנים, שמעודדת, אך באותה מידה גם מפרקת, כי אם כשהם נלחמים זה מה שיוצא בפועל (גם מבחינת הסטטיסטיקה, לא רק התוצאה), הפכנו לאובדי עצות.

אכן יש המון נקודות חיוביות, אך אני מצאתי את השליליות עולות על החיוביות כי באמת ראיתי את המשחק כסוג של משחק אליפות. ומה שהכי מדהים, כשאנחנו מצליחים להוציא תוצאה נחמדה מול קבוצה נורמלית מדובר בדרך למרות שזה משחק מתוך כעשרה מול קבוצות נורמליות (וגם בו הוצאנו רק תיקו, שני תיקואים והשאר הפסדים מול כל ששת הראשונות בטבלה, אגב, הנתון המדויק היה היום במעריב). אם המצב היה הפוך, והיינו מפסידים חד פעמית, היה מדובר במעידה, אבל כשנלחמים טוב חד פעמית מדובר באבן דרך, הדרכים של מח האדם לנסות לעודד את עצמו יוצאות מגדר הרגיל.

בכל מקרה, שיהיה לכולנו לילה טוב בתקווה לעתיד צהוב יותר

YNWA, אתה מגזים נשמה.

גם אני באתי היום בהרגשה שזה משחק של חיים או מוות, אומנם לא ניצחנו אבל חשוב לזכור שלא הפסדנו, ואנחנו עדיין צמודים לצמרת.

במידה והיינו מפסידים אז באמת היה אפשר להגיד שלום לעונה הזאת והבלאגן אצלנו היה חוגג.

ושלא תטעה, אני בבאסה מהתיקו הזה, וכל מי שדיבר איתי נמצא בדיוק באותה הרגשה של פספוס.

אבל לא צריך להגזים ולשבור את הכלים. המצב שלנו הוא טוב, בטח בהתחשב בעובדה שמחכים לנו סדרה של משחקים קלים עכשיו ובתקווה שחיפה/הפועל ימעדו ונצמצם יותר את ההפרש, תאכלס גם אם נגיע כמו שהטבלה היום במצב של מינוס 3 מחיפה אחרי הקיזוז אז גם זה מצב סביר שאפשר לקחת אליפות עוד(לא צריך להזכיר לכם את שנה שעברה כן).

מי שיעשה את ההבדל בפליאוף במאני טיים זה יצחקי, ברור לכם שאיתו אנחנו ננצח את הפועל וחיפה.

מה שכן אסור לנו בתכלית האיסור לאבד נק' עכשיו מול הקטנות, עד כה הולך לנו מצויין מולם וזה חייב להשאר ככה עד החזרה של יצחקי והפליאוף.

ואני לא מבין אתה אומר שאתה עצבני על הקהל שמחא כפיים לשחקנים, אז וואלה כן, הגיע להם, הם נלחמו ואכלו דשא, הם מאוד רצו, לא הצליחו לנצח נכון, אבל לא רק בניצחונות צריך להודות לשחקנים, והפעם הגיע להם המחיאות כפיים האלה שגם הם היו כאות הוקרה על הלחימה והרצון.

יאלה, בוזגלו לא בלוף? קלמי סבן ויואב זיו לא בלוף? אלברמן (באופן יחסי) לא בלוף? קולאוטי לא בלוף? תפסיקו לזיין את השכל יש לכם יותר קטן ממה שנדמה לכם

מאלברמן אני לא מחזיק ביחס לאחרים פה, אבל כן, הוא יותר טוב מידין או מאבוטבול.

בוזגלו שחקן נהדר מאז שהגיע למכבי, הסטטיסטיקה שלו לא משקרת. מלך השערים והבישולים בעונה הראשונה, ומלך הבישולים העונה.

זיו וקלמי הם שחקנים שאין להם מקום במכבי, קולאוטי באמת איכזב.

אבל בשורה התחתונה: ניבאלדו, פאביצ'ביץ', סטרול, ראנגלוב, בוזגלו, מדוניאנין, עטר, יצחקי, סידיבה - אלה שחקנים שהפועל יכולה לחלום עליהם, ועל חלקם באמת חלמה. הרי כל אחד מהם נכנס להרכב של הפועל בקלות, יש למישהו ספק לגבי זה?

חוץ מאניימה, מזהבי ומשכטר שגמר את העונה, מי בדיוק מהפועל נכנס להרכב שלנו, לעומת זאת?

אתה באמת משווה בין השחקנים של שתי הקבוצות?

ולנושא הפיקנטי יותר, אני מניח שאתה הבנת שהעונה נגמרה כבר ביום רביעי (או אולי לפני), אני הגעתי היום למשחק בהנחה ובתקווה שהעונה לא גמורה ושאולי ננצח (וכמובן שאם היינו מנצחים היינו במאבק האליפות), אך מכיוון שלא ניצחנו (ואם ביום כזה חלש שלהם לא ניצחנו אז אין על מה לדבר), בעצם לפני 4 שעות גיליתי שהסתיימה לי העונה. לכן אתה יותר עדין או מקבל את התיקו ממני כי לא ראית בו השלכות גורליות כמו שאני ראיתי בו לשאר העונה, אתה ראית את העונה גמורה עוד לפני (ועל כך כל הכבוד, אני מניח).

הייתה לחימה של השחקנים, שמעודדת, אך באותה מידה גם מפרקת, כי אם כשהם נלחמים זה מה שיוצא בפועל (גם מבחינת הסטטיסטיקה, לא רק התוצאה), הפכנו לאובדי עצות.

אכן יש המון נקודות חיוביות, אך אני מצאתי את השליליות עולות על החיוביות כי באמת ראיתי את המשחק כסוג של משחק אליפות. ומה שהכי מדהים, כשאנחנו מצליחים להוציא תוצאה נחמדה מול קבוצה נורמלית מדובר בדרך למרות שזה משחק מתוך כעשרה מול קבוצות נורמליות (וגם בו הוצאנו רק תיקו, שני תיקואים והשאר הפסדים מול כל ששת הראשונות בטבלה, אגב, הנתון המדויק היה היום במעריב). אם המצב היה הפוך, והיינו מפסידים חד פעמית, היה מדובר במעידה, אבל כשנלחמים טוב חד פעמית מדובר באבן דרך, הדרכים של מח האדם לנסות לעודד את עצמו יוצאות מגדר הרגיל.

בשורה התחתונה,עדיף נקודה ביד מאפס גם בדרבי-ובלי קשר לאיך העונה הזאת תיגמר.הבן שלי בכה משימחה בשיוויון,היה שווה.

שיהיה לילה טוב.

תרגיע מותק, אתה לא באמת שועל.

אל תדבר יותר מדי גבוה, יש?

אה, הבנו שההגנה שלהם היא הגנה של הפ' ר"ג.

מה אתה אומר? שי אבוטבול לא מרוויח עשירית ממה שגם אלברמן מרוויח, והוא הרבה יותר מועיל ממנו.

שלא נדבר על עמדות המגנים... הפועל קבוצה, זה לא משנה כמה בלופים אתה תגיד שיש להם, אתה רואה שאתה משחק מול קבוצה.

מכבי לא יודעת להניע כדור, אני צריך לראות את אבי סטרול צועק על השחקנים לחזור לעמדות שלהם כששטראובר מתכונן להרים כדור(הוא לא בדיוק מרים אבל שיהיה)

איפה המשמעת הטקטית? למה בונדר היה כ"כ חופשי היום? גם היום לא היה להם מאמן, והם תפסו יום רע, ועדיין לא ניצחת אותם.

מאיפה השחצנות הזאת והאובר ביטחון שלכם אני לא יודע(אל תחשוב שאני חדש כאן, אני עוקב אחרי הפורום הזה כבר שנתיים עד שחסמו את הגישה לאורחים) אבל אתה נוטה יותר מדי להלל את מכבי ולהוציא את היריבות שלך יותר נחותות, כשבפועל - אתה מדבר שטויות מכאן ועד שדרות ירושלים. אין לך קבוצה בכלל, איך אתה מעיז ללכלך ועוד להגיד את המילה בלופים?

צאו מהסרט שאתם חיים בו ומהר.

הבנת הנקרא - יש לך?

תגידו שאנחנו פח כמה שאתם רוצים, אתם צודקים, אבל גם הפועל פח. בניגוד אליהם, אנחנו לפחות פח עם כישרון. ברגע שאין להם מאמן, הם יישארו עם בונדרים, ידינים ואבוטבולים, חוטבי עצים במקרה הטוב.

כן, כרגע הם עדיין קבוצה מאומנת. עדיין, רואים שזה כבר לא זה.

ומי בדיוק תפס שם יום חלש? הם נראים ככה בכל משחק.

ורמוט כבר חצי עונה ביום חלש.

ובקשר לקהל, וואלה היום הוא היה בסדר גמור.

ואחרי צפיה בשידור אפשר להגיד ששמעו אותנו רוב המשחק, למעט הדקות של אחרי הגול ודקות הסיום.

אני האמת חשבתי שכל הקהל ישבר ברגע שנקבל גול, אולי הוא נשבר למספר דקות אבל לפני פתיחת המחצית השנייה קם על הרגליים וגרם לזה שהקבוצה תעלה באטרף למחצית השניה.

היה אחלה עידוד ודחיפה היום, אנחנו כמובן מסוגלים להרבה יותר אבל בהתחשב בתוצאות של השנים האחרונות אפשר להבין, בטח אחרי ששוב נאלצים להכנס לפיגור ולרדוף אחרהם.

הפועל לא היו פקטור היום, שמעתי אותם פעמיים היום, פעם אחת אחרי הגול ופעם שניה במחצית השניה אחרי קרן שלנו, וגם בטלויזיה ככה זה היה נשמע+-.

בתור אחד שלא התלהב מהעיצוב ומהרעיון של התפאורה שלנו בהתחלה אני שמח לאכול את הכובע, יצא מדהים. אין דברים כאלה.

תודה לכל מי שתרם לנו, השקענו הרבה כסף בתפאורה הזאת ובלי התרומה שלכם זה לא היה יוצא לפועל, מקווה שתמשיכו לתרום ולקבל תמורה גם בעתיד.

ובעיקר תודה מיוחדת לחבורה של משוגעים שעבדה השבוע הזה כמו מטורפים סביב לשעון בקור כלבים מהערב עד לפנות בוקר בשביל להרים את התפאורה הזאת, אני אוהב אותכם. :wubyellow3:

חלקכם אולי לא מבין, אבל אתם צריכים להעריך את עבודת קודש שעושים אנשים אצלנו בשביל תפאורה והקבוצה, זה לא דבר שהוא מובן מאליו.

הבן שלי בכה משימחה בשיוויון,היה שווה.

אם מדברים על הגול ועל השמחה בו, אז כן הייתה שאגת ישר אדירה שלא נגמרה, היציעים התמוטטו, תראו בתקציר.

מה שעוד היה מרגש בגול זה זה שרנגלוב רץ לשער להביא את הכדור לשים אותו באמצע ובינתיים מדו קופץ כמו משוגע חוגג ומניף ידיים בפנים של שער 5, הזכיר קצת ימים אחרים.

ואגב, זה היה גול גדול, בוזגלו עם מסירה ענקית ורנגלוב עם תנועה עוד יותר ענקית, תראו איך בשניה אחת הוא בורח לפרנסמן ועושה תנועה לעומק ובוזגלו באותו רגע קלט את זה והשאיר אותו מול שוער.

הגול הוא כל כולו בזכות השתלטות מצויינת של רנגלוב על המסירה.

ההגנה של הפועל עמדה טוב והכדור של בוזגלו היה חזק ולרגל. רנגלוב הצליח לבצע את ההשתלטות על שטח קטן תוך כדי זה שהוא ממשיך את תנועת הכדור לעבר השער.

זו תכונה נדירה אצל שחקן, רוב החלוצים במצב כזה מקבלים את הכדור לרגל ועוצרים.

הקהל היה בסדר גמור מאוד

אחלה נאצה לפני המשחק

תיקו משקף. הפועל זה כבר לא מה שהיה, מכבי זה עדיין לא מה שיכול להיות.

אני רוצה ברק יצחקי.

אתה מגזים אחי שום עונה לא נגמרה רוצה לדעת למה

הפועל פוגשת את מכבי פתח תקווה עם גולן דמארי ובן חיים שיעשו פורפרה

מההגנה שלהם לאחר מכן את באר שבע בוסרמיל מגרש קשה מאוד אחרי זה יש להם את חיפה

ואחרי זה את ביתר בטדי לא רואה אותם מוציאים יותץר מ8 נקודות וזה גם בלחץ

בתקופה הזאת חיפה תאבד לפחות 2-3 נקודות ואולי אפילו יותר, לנו יש עכשיו

רמת גן בחוץ הפול חיפה בבית אשקלון בחות ועכו בבית 4 משחקים בהזמנה

קבוצות חלשות שבקושי התחזקו בפגרה חייב לקחת 12/12 והופה אתה מגיע למחזור 11

שאתה אוי לפני הפועל או לפחות עם אותו נקודות כמום ומרחק 3 מחיפה בערך שזה 2

אחרי קיזוז ככה שהכל פתוח

לא מעניין אותי איך הפועל שיחקה אתמול. וגם לא מעניין אותי שיש להם חרא הגנה.

מכבי לא הציגה כדורגל גדול. לא הציגה כדורגל של דרבי.

אם קצת יותר ריכוז וקצת פחות סירבול ופאניקה בהתקפה היינו יכולים לתפור להם את הרשת לפחות 3-4 פעמים אתמול.

פספוס, כי אם מכבי הייתה באה עם יותר אמונה עצמית אתמול היינו נותנים דרבי מהסרטים.

תסכול, כי זה דרבי 8 ברצף שאנחנו לא מנצחים.

נקודת אור? יש לנו חרא של ליגה. חיפה והפועל לא פחות גרועות ממכבי. ועם רגשות מעורבים אני חושב שמכבי כן יכולה לעשות משהו השנה בליגה.

אם מישהו יקח את השחקנים האלה פעם אחת ויעשה להם שתיפת מוח רצינית. אנחנו יכולים לאנוס קבוצה קבוצה בלייגה הזאת.

יש לנו סגל אדיר עם בעיות פסיכולוגיות מהקשות שיש בכדורגל!

הקהל היה בסדר גמור מאוד - סבבה

אחלה נאצה לפני המשחק - גועל נפש

תיקו משקף. הפועל זה כבר לא מה שהיה, מכבי זה עדיין לא מה שיכול להיות. - המשפט המסכם של הדרבי.

אני רוצה ברק יצחקי. - תחזור כבר, כוסעמק.

רק רציתי להגיד מילה טוב על התפאורה-

פשוט קונספט מדהים והתפאורה הכי טובה שהייתה העונה בישראל ביי פאר.

באמת שיחקתם אותה, והכי כיף לדעת שחלק מהתפאורה אני, ועוד אלפים כמוני, תרמתי... להמשיך לתרום אנשים!

אגב, מי היה אחראי לפריסה ב7? השחקן או האולטראס?

הבנת הנקרא - יש לך?

ומי בדיוק תפס שם יום חלש? הם נראים ככה בכל משחק.

ורמוט כבר חצי עונה ביום חלש.

חצי עונה ביום חלש, וזריזות ברגליים כמו שלו לא תמצא מאז נימני. אף אחד לא מצליח לקחת לו את הכדור, כל דרבי הוא מקרקס אותך, עוד לא ראיתי שחקן של מכבי לוקח את הכדור בביטחון כמו שזהבי עשה והשפיל שם את ראנגלוב וסידיבה, שלא נדבר על האין שמירה על 4 שחקני הפועל שהיו חופשיים ברגע ההגבהה.

שמע, אני לא מחזיק מהפועל ברצלונה, ממש לא.

אני לא חושב שבונדר הוא איזה עילוי, ושידין הוא פלטצ'ר. הם פשוט משחקים כמו קבוצה, במכבי אין לך את זה.

נכון, יש מכבי שחקנים שהפועל יכולה לחלום שהיו אצלהם, אבל אתה יודע מה ההבדל? אתה לא רוצה לדעת מה הם היו עושים כשהם היו בהפועל הנוכחית, שיש לה מאמן שחיבר אותם בצורה מדהימה. הפועל משחקת עם 2 חלוצים שפותחים לצדדים, ומהצדדים אתה רואה תנועה בלתי פוסקת של ורמוט וזהבי. במכבי עוד אין דברים כאלה, כשזה יהיה - עם הסגל הנוכחי(+2 מגנים) היא תהיה בלתי ניתנת לעצירה והשליטה תחזור אלינו. אבל עד אז, צריך להיות מציאותיים. יש עוד דרבי העונה, בתקווה רבה שברק יצחקי( :wubyellow3: ) יחזור כבר(!!!) ואולי נזכה לנצח דרבי כ"כ גורלי.

אגב, סאבו נמצא בכושר רע. הטעויות שלו פשוט הורגות אותנו. במקום לשמור על אייבנדר בגביע הוא צעק שם למישהו פאק אוף, לא שם לב שחידשו את המשחק ולא הצליח להגיע לכדור, ואתמול אחרי שאיבד את הכדור לורמוט, הוא כבר תפס את הראש כי חשב שזה גול בטוח. הוא לא מרוכז, ולא מזכיר את סאבו הקר רוח והאלגנטי של תחילת העונה.

הרשמים שלי:

רנגלוב אש. המון תנועה, המון רצון, המון השקעה, המון אכפתיות ובנוסף גם כשרון.

אכזב אותי רק שהוא לא הגיע למצב בעיטה כשהוא קיבל כדור מול שוער.

חלוץ צריך לעשות מזה גול או לפחות להגיע למצב בעיטה/ הכשלה שתגרור אדום.

ישראלביץ' עם כמה שאני אוהב אותו לא סיפק את הסחורה. היה הכי חלש על המגרש. לא הורגש.

סידיבה ענק כרגיל.

סטרול היה מצוין. סאבו גם בסדר.

המגנים שלנו לא קשורים לענף. נפלנו חזק.

זיו היה חלש, לא עשה פעולה אחת חיובית כל המשחק ואיבד כדורים.

סבן לא עושה כלום בהתקפה, זה ידוע, אבל הפעם גם בהגנה, בן דיין עשה לו בית ספר.

עטר צריך לקבל מכה בראש כל פעם שהוא לא מוסר.

אם בוזגלו לא לידו הוא לא מוסר.

קולאוטי היה חלש. מרגע שהוא נכנס הפועל היו טובים יותר.

מדוניאנין, מה שיש לו ברגליים אין לאף שחקן אחר בארץ, אבל שיתחיל להיות יותר מעורב במשחק !

אתמול מכבי לא שיחקה את המשחק הרגיל והלכה הרבה אחורה.

לא החזיקה מספיק בכדור ולא ניצלה את זה שלהפועל אין הגנה.

אין יותר מידי כדורגל, אין מספיק תנועה והנעת כדור. אבל הפעם לפחות ראיתי מחויבות.

ראיתי גליצ'ים, ראיתי שחקנים לא נותנים להפועל להתמזמז עם הכדור.

למחצית השניה מכבי עלו כמו מלוע של תותח.

ד"א לא משנה מה, כנראה שנגזר עלינו שגפני ישחק בכל דרבי.

מה הייתי רוצה לראות משחק הבא ?

אותו הרכב. ישראלביץ' בחוץ. דור מלול במקומו בתור קשר !!!

התפאורה של השחקן הייתה ברמה, אבל מישהו מוכן להסביר לי מה היה כתוב באנגלית (כמובן עם תרגום)

הפריסה בשער 7 כבר קרועה ומלאה חורים, חייבים להחליף אותה כמו גם את הדגל ישראל הצהוב כחול נגד אולימפיאקוס, פשוט רואים שם ראשים של אנשים.

המסכנה היא ברורה

* אם רוצים לשחק 4-3-3, אנחנו צריכים מרכז שדה דמוי ברצלונה. גרזן (סידיבה) ושני שחקנים שמשחקים קצת יותר קדימה (מדוניאנין ובוזגלו).

* בוזגלו תורם מעט מאוד מהקו

* רנגלוב צריך לשחק אך ורק כחלוץ חוד

*יש לנו בעיה בכנף ימין, יכול להיות שעטר זה מה שאנחנו צריכים שם- לא יודע. מה שבטח זה שחסר לנו שחקן מהיר עם רגל שמאל חזקה. מה שבטוח זה לא יהיה ישראלביץ!!