Jump to content

נושא דיכאון לפסיכומטרי

Sawyer

Recommended Posts

:|

סימולציה לפני אחרונה ב1 :|

אין לי זין לסימולציות המסריחות האלו.

אני פשוט סובל :( ועוד בשעה לא קשורה ועוד מכה כשאני בודק את הציונים.

כשייגמר כבר החרא הזה.

מילא הייתי לומד ושלם עם עצמי וחי עם זה, אבל אני לא עושה כלום וזה עוד יותר גרוע כי בכל רגע שאני לא לומד אני כועס על עצמי.

באמת, שאני שונא את הפסיכומטרי כמו שאי אפשר להסביר :|

אם מישהו לידי חושב שהוא מצחיק ובא לו להרוס לי בחינה בקטע של להלחיץ וכאלה.

מותר לי לקום לשים לו פצצה ולשבת בלי שיפסלו לי את המבחן?

ע"פ חוק כן יובל.

בכל מקרה, נשברתי סופית.

אני לא נוגע בחרא הזה, אני גם ככה אקבל חרא ציון ונמאס לי מזה :|

תהנו

אם אחד כמוך יושב לידי, מסיים כל פרק אחרי 5 דקות ומתגהה בזה ומתמתח כזה (שחצן, יהיר) ואחרי זה שאני רואה אותו בחוץ הוא אומר לי שהלך לו על הפנים - זה עילה לרצח?!

לא, זאת עילה לשמחה. כי אם לאחד שמסיים ממש מהר ולטענתך יש לו ציונים טובים והלך לו גרוע, כנראה שהיה מבחן ממש קשה.

אז אם הלך לך טוב אתה תותח ותוציא איזה 750 ואם הלך לך רע, אז זה סה"כ יחסי וגם לטובים הלך רע אז בטח עדיין תקבל 650 (כמובן המספרים סתם זרוקים מהראש)

בכ"מ,

אני אולי מסיים מוקדם, אבל עם המון טעויות. זה לא ממש שווה משהו.

*מתגאה (אלא אם כן הוא עושה הגהה למבחן)

*לא ידוע לי על קשר בין שחצנות להתמתחות. מתמתחים כשמסיימים כדי להמריץ קדם את זרימת הדם בגוף

אני לא מבין איך אפשר לסיים את זה כל כך מהר באמת....

לוקח לי פעמיים רק לקרוא ולהבין כל שאלה.

לענות, לוודא שלא טעיתי.

זה לוקח ים זמן סוייר איך אתה מסיים כל כך מהר?

כי אני טמבל.

אני קורא מהר מאוד, וחושב מהר מאוד, ומבצע מהר מאוד. בגלל זה בכללי אני עושה מהר.

באנגלית אני שולט טוב מאוד, אז אני פשוט קורע ועושה. והכל בסדר.

בכמותי אני מנסה, ולפעמים שאני לא מצליח אני זורק שאלות סתם. מסיים דקה-שתיים לפני הזמן בפרקים קלים, או מגיע עם דקה וחצי-שתיים לשאלה ב5 האחרונות שהן גם ככה קשות וסתם שורף. ועושה מליארד טעויות בדרך. שחצי מהן על פארש. אני מנהל תזמן שלי חרא, יש לי חרא קבל החלטות בכמותי ואני דופק לעצמי את כל המבחן המזדיין הזה. את כולו.

במילולי אני גם מנהל את הזמן לא טוב, אני מסיים כמעט תמיד 2-3 דקות לפני הזמן. אבל אני זורק אנלוגיות כמו מטורף. כל אנלוגיה שאני לא יודע פשוט מסמן. ולפעמים גם בפ.ט.ל אני זורק כי 2 אני תמיד מצליח ב5 שניות (תמיד קופצים לי) עוד אחד בד"כ אני מצליח מהר. ואז כמעט תמיד יש אחת שאני לא מוצא ישר, ואז אני נותן לה מקסימום דקה (למרות שיש לי זמן ספייר) בד"כ אני מצליח לפחות לגלות שזה אמור להיות X בגלל שיש רק שורש אחד שמתאים. ואם לא? פשוט זורק עוד פ.ט.ל לפח.

בהשמ"ש נדיר שאני זורק בד"כ מצליח. לפעמים מסמן תשובה ואין לי כוח לוודא אחרות. ולפעמים בשאלות עם הרבה לולא ואילולא אני משתגע באמצע משכנע את עצמי שזה משו וסתם מסמן.

את ההגיון לאדע איך, אבל ניהיתי תותח ואני עושה מהר ולא טועה. והבנ"ק אני מגיע תמיד עם לפחות 8 דק שזה יותר ממספיק ואז אני איכשו מאט את הקצב, הולך לאיבוד בקריאה וקורא סתם דברים פעמיים בגלל שאני חושב על זמן ועל דברים אחרים וסתם מושך את הכל על פארש.

ואז לא תמיד מספיק לחזור לפ.ט.ל שרציתי או לאנלוגיה שאני לא מכיר תמילה וזרקתי. קיצר :|

סימולציה אחרונה:

19/25

20/25

21/25

26/30

26/30

27/30

29/29

29/29

וסה"כ זה שאני אוציא פחות מ700 זה אך ורק בגללי.

לא למדתי גאומטריה בכלל, לא עשיתי חזרות כמו שצריך, לא תחקרתי פרקים, זרקתי זין בכל הקשור לכמותי - ואני משלם על זה.

וגם הטעויות של המילולי יכלו להמנע אם הייתי טורח ללמוד את המילון.

מקווה שיספיק לי למה שאני צריך, ושהחרא הזה יגמר כבר.