Jump to content

מיטשענק, היריקה הזאת בפרצוף שלך ושלנו

המכבייה

Recommended Posts

אולי זה מפתיע אותך מיטשענק :wubyellow3: אבל חשוב שתדע שזאת המציאות פה בשבע השנים האחרונות.שילשול בכל פעם שזה חשוב.

פעם זאת סכנין,פעם שמשון,פעם הפועל פתח תקווה ובדרך כלל אלו מכבי חיפה והפועל.כבר סוג של הרגל וריקבון מתמשך.

שקלים, צרפתי ושן ניצחו(מדהים, הם היו אפילו פחות טובים מיום שבת)את הקבוצה היקרה ביותר שלנו.ילדים שלנו מיטש.

והאמת, גם זה לא חדש כי גיא צרפתי גם היום הוא שחקן בשלוש רמות מעל מה ששרן יהיה,אבל שרן הוא זוג הנעלים החדשות.הוא הסימפטום לרפיסות, אומללות, אין אונות.רוחב ועוד רוחב.

גם דור האליל שחושב שכדורגל משחקים בהליכה.עוד ילד שלא יכול להתפתח כאן ואולי ינצח אותנו בגביע עוד שלוש שנים אם הוא ילמד לרוץ במקום אחר.

איפה המפונקים והפחדנים האלה ואיפה שוהם, שלח, נמני?

כי כנראה כסף חייב לבוא בדמות ניהול נכון ומיקצועי ולא השרלטנות הילדותית הזאת.

כן,יואב פאקינג זיו אמור להתפרנס פה עוד שלוש שנים.ולא רק הוא.

כן,הסגל סתום ומפוצץ בבינוניות ולטווח ארוך.

כי אין להם שום כבוד עצמי.זאת רק הפנסיה שלהם והיה מי שנתן להם אותה.

מוטי,

נפלת למלכודת הדרבי מעל הכל והפסדת היום את העונה בהרכב ומערך שחצני, הזוי, פרימיטיבי. אולי המשחקים שאתה מפרשן קצת סינוורו אותך לעלות עם שלושה קשרים(433) שאף אחד מהם לא נכנס לעומק גם אם חייו תלויים בזה.זאת לא ברצלונה, זה שירני וגל.

האם באמת האמנת שישראלביץ ויובלי ייצרו משהו מהאגפים? וואלה?הם היו כל כך מבודדים, הם היו צריכים משקפת כדי לזהות צהוב אחר.

המשחק היום היה חשוב הרבה יותר מקודמו ומזה שיבוא אחריו(כי רק בגביע יש למכבי סיכוי לתואר השנה) אבל כנראה שהפכנו להם- הדרבי מעל הכל וכל השיט הזה...

אחרי המשחק אמרת שניסית להילחם בשאננות. ההרכב שלך שידר יוהרה וחוסר מושג והבנה של החומר שיש לך.זה היה ברור לי כבר אתמול ואתה היית צריך מחצית שלמה בשביל זה.

רוטציה כזאת גדולה במשחק הכי חשוב של העונה? כמה מנותק אפשר להיות?

לירן,

אתה הקפטן הליצני והמבזה ביותר שאני זוכר במכבי.אתה מקרין רעש במקום שקט,עצבנות במקום ביטחון וחוץ מרפלקסים מצויינים,אין בך שום תכונה שראוייה לשוער בקבוצה גדולה. בטח לא הקפטן שלה.

מיטשענק :wubyellow3:

אם חפצה נפשך באירגון ספורט רציני ומקצועי יש לך המון עבודה וקטונתי מלייעץ לך אבל כל מהפיכה מתחילה בצעד קטן ואני הייתי מתחיל בלהעיף את הכרוז הנלעג,השחצן שחי לו בהזייה שמכבי תל אביב היא קבוצת כדורגל טובה.הוא רק עוד סימבול לשנים השחורות האלה.

ולכל מי שלבש את החולצה היום, שיחק בהליכה, חוסר חשק,שחצנות, זילזול-אני מקווה שזה יעלה לכם הרבה כסף כמו שלנו זה עולה ברגשות.כי גם המערך הכי הזוי בעולם לא מסביר את החולצות היבשות שלכם, את האין אונות שלכם, את האפס בעיטות לשער במשך שישים דקות.

שנה הבאה צריכה להתחיל עכשיו, מיטש.

נ.ב

וכל הדרבי על הזין....

גביע ? מה זה משנה ? מה זה חשוב ?

העיקר שרק תביאו ת'דרבי!

(סרקזם, למתקשים)

בסך הכל אני מסכים איתך בערך.

מה שמצחיק הוא שכל שנה מגיע האדם(אני מדבר בכללי) אשר מטיף למהפכה.

כל שנה אומרים שצריך להתחיל את השנה עוד לפני שהיא הסתיימה.

כל שנה אומרים שצריך לעשות מהפכה.

כל שנה אנחנו בד"כ מאוכזבים, התרגלנו לבינוניות ו-ה' יודע מתי זה ישתנה.

אין מה יותר מידי לעשות, רק דבר אחד - וזה להשאיר את גולדהאר.

אני כועס מאוד על הזלזול של השחקנים, הם בני זונות, מי שמזלזל שלא יגיע למועדון כמו מכבי ת"א.

ועדיין צריך לשדר את השקט המסריח הזה לכולם שאני לא יודע עד כמה הוא עוזר, אבל צריך פה תכליתיות ואת זה אין.

אין תמיכה במאמן לזמן ארוך, כל הזמן מחליפים סגל, הציפיות בשמיים(בצדק) אבל כך גם האכזבות.

זהות עם הקבוצה זה הדבר הכי חשוב

מדהים איך את הדברים שאנחנו כקהל רואים כבר שנה אחורה, הם לא יראו אפילו עוד שנתיים קדימה

כסף זה לא דרך, כסף זה לא פיתרון, כסף לא יזרז כלום, אנחנו לא ריאל ולא ברצלונה ולהגיד אצל צ'לסי זה עבד זה אפילו גורם לגיחוך

אני יודע שזה סוג של הספדה, אבל רק בנייה איטית, בדיוק כמו זו שהייתה שנה שעברה (ונהרסה קליל כי כל מני אנשים הכניסו רעיונות מגוכחים למיץ' לראש) תוכל להביא אותנו למקום שאנחנו רוצים לטווח הארוך

והיום רואים כל מני אנשים כותבים שצריך שחקני בית ומחויבות הרבה לפני תוצאות קונקרטיות לטווח הקצר, העיקר שלפני עשרה חודשים גיחכתם.

מכבי ניראת העונה כמו נעל זה לא חדש אבל האשם היחידי היום זה איווניר שניהל את המשחק כאילו זה גביע הטוטו.

בוזגלו השחקן הכי טוב שלך חייב לפתוח! אותו הדבר לגבי רנגלוב!!

קפילוטו?! אבידור?!

להוציא את דור במחצית????

ברגע שאלברמן בחוץ אין מי שינהל לך את המשחק, מלול עוד יכל לעזור בזה - לא סידבה ולא ייני.

והכי חשוב - איך איווניר יכול לזלזל בקבוצה שב-2 המפגשים שלה השנה לא נפלה מאיתנו?!

אולי אם סוף סוף נבוא לדרבי אחרי הפסד יהיה שינוי...

ההפסד הזה הוא של מוטי איווניר נטו.

דיברתי פה שבועיים על צמד משחקים שאולי יהיו קשים ברגעים מסויימים. אבל צריכים לנצח בכל מקרה.

אתמול כשסתם סטלן בא אליי עם ההרכב סרבתי להאמין שעדיין אפשר להפסיד לקבוצה הזאת.

הרי ברור לכולם פה שאם מוטי איווניר היה מתייחס למשחק הזה ברצינות, לא אומר למדו לקבל צהוב, לא מושיב את בוזגלו (שהיה חייב מנוחה) ורנגלוב על הספסל. היה עולה כדי לנצח את המשחק הזה כאילו אין עוד משחקים.

אז היינו מנצחים אותו.

הוא טעה. הוא חשב שאפשר לנצח את זה בהליכה (גם אני חשבתי את זה) הוא הימר (ALL IN לדרבי) וזה עלה לנו בגביע.

אני מקווה מאוד שלפחות את הדרבי שהוא מכין את הקבוצה אליו כ"כ, נביא.

ועוד מילה בקשר לקהל היום.

אני רואה המון אנשים בשוק, בוכים, כמה עוד אפשר וכ"ו. לא יודע כמה ממכם היו במגרש היום, אבל זה היה ממש לא מספיק.

הייתה הרגשה של משחק בגביע הטוטו, כאילו לא משנה מה יקרה היום. ננצח, נפסיד. סתם משחק אימון/גביע הטוטו. והייתה הרגשה שככה מתייחסים לזה גם במכבי עצמה (לא רק השחקנים, כל המערכת)

אז וואלה, היינו צריכים לראות את זה מגיע.

בטח מחוייבות. כמעט נרדמתי באיצטדיון במחצית הראשונה.הם נראו כמו סבתות.

שרן לא הראה לי אפילו פעם אחת שהוא רוצה לנצח את המשחק הזה.גם לא זיו ואלברמן.אפאטיות אול אובר דה פלייס.

זה כמובן לא מוציא את מוטי נקי כי ההרכב שלו-לא יכול לתת גול אם משחקים עד עכשיו.

פתח תקווה שיחקה אפילו פחות טוב משבת.הם נראו לא מעוניינים בעליל וזה הכי מעליב.

מהפיכה? לנקות את כל הסממנים של העשור השחור הזה. להשאיר רק את שורה ובועז רימון ולבנות מערך מיקצועי אמיתי,עם מנכל שמבין עניין וחי את מכבי.

600 איש היום באו לקנות כרטים וחזרו הביתה בלי.

אבל מספיק להסתכל על הקפטן הליצן שלנו ולהבין.עד שהוא כבר הלך, הוא חזר.סוג של לא יאומן.

אפשר לחזור להודעות ישנות שלי-כתבתי שאני מקווה שלנמני יש תמונה מיקצועית בראש שהוא מביא את כל השחקנים האלה ולא טענתי שצריך להפוך את כל הסגל.המדהים הוא שראנגלוב וסאבו באו לכאן במקרה.

הכסף הזה עדיין קנה איכות מסויימת.לא צריך לשבור את הכלים שוב.

אבל הרוח-נעלמה כבר מזמן...

אתה קיבלת היום את מה שאתה מקבל מאז המחזור הראשון. ואם נראה לכם שזה כי השחקנים לא מחוייבים אז אתם טועים.

וגם מהפכה לא צריכה להיות כאן, אני אפילו לא מבין בשביל מה צריך מהפכה. צריך בדיוק את הדבר ההפוך - לתת לסיים תהליך שנבנה.

ההפסד הזה הוא של מוטי איווניר נטו.

דיברתי פה שבועיים על צמד משחקים שאולי יהיו קשים ברגעים מסויימים. אבל צריכים לנצח בכל מקרה.

אתמול כשסתם סטלן בא אליי עם ההרכב סרבתי להאמין שעדיין אפשר להפסיד לקבוצה הזאת.

הרי ברור לכולם פה שאם מוטי איווניר היה מתייחס למשחק הזה ברצינות, לא אומר למדו לקבל צהוב, לא מושיב את בוזגלו (שהיה חייב מנוחה) ורנגלוב על הספסל. היה עולה כדי לנצח את המשחק הזה כאילו אין עוד משחקים.

אז היינו מנצחים אותו.

הוא טעה. הוא חשב שאפשר לנצח את זה בהליכה (גם אני חשבתי את זה) הוא הימר (ALL IN לדרבי) וזה עלה לנו בגביע.

אני מקווה מאוד שלפחות את הדרבי שהוא מכין את הקבוצה אליו כ"כ, נביא.

ועוד מילה בקשר לקהל היום.

אני רואה המון אנשים בשוק, בוכים, כמה עוד אפשר וכ"ו. לא יודע כמה ממכם היו במגרש היום, אבל זה היה ממש לא מספיק.

הייתה הרגשה של משחק בגביע הטוטו, כאילו לא משנה מה יקרה היום. ננצח, נפסיד. סתם משחק אימון/גביע הטוטו. והייתה הרגשה שככה מתייחסים לזה גם במכבי עצמה (לא רק השחקנים, כל המערכת)

אז וואלה, היינו צריכים לראות את זה מגיע.

ההפסד היום הוא כמעט כולו של איווניר אבל אי אפשר שגם לא לבוא בטענות לשחקנים שמשחקים בהליכה.

גם בשבת שיחקנו בהליכה, וגם היום, רק שלהבדיל מהמשחק בשבת -היום הגענו לפחות מצבים כי השחקנים המרכזיים לא שיחקו/נכנסו באיחור למשחק.

אי אפשר לעבור בשקט על הזלזול הזה של השחקנים(תרצו או לא תרצו, היה זלזול), על השאננות הזאת והיהירות כאילו אנחנו ברצלונה.

ואני שונא להשוות אותנו להפועל, אבל שם למשל באים לכל משחק במלוא הרצינות ותראו אותם מפרקים מחר 5-0 את קריית אתא ככל הנראה.

ומה שהכי מרגיז, זה לפי מה שאיווניר אומר, הוא הכין את השחקנים לזה שיהיה משחק קשה ואסור להגיע שאננים, אז איך זה שקרה בידיוק ההפך והשחקנים נראו כמו פח היום?

אתה צודק ב-100% במה שאתה אומר, כולם היו שאננים, כולל איווניר

יואב, אני רק לא מבין טיעון אחד שלך:

מלול וייני, זיו ואבידור. מה הם שונים מצרפתי, שן ושקלים? זיו בינוני ועדיין טוב מהם. ושטרית, היה טוב? בקרית שמונה הוא מלמד איך מגן שמאלי צריך לשחק.

אז מה זו הבניה הזו, שאתה מדבר עליה? איך עושים את זה? מה בונים?

בכל מקרה, אחרי שנים שלא היו כאלה דברים, אני בעד קנסות. והורדה של ייני, אבידור וגם ישראלביץ' להתאמן עם הנוער חודש.

המשחק הזה הוא בושה

אם אנשים לא היו פה בקדחת הדרבי המסריחה הזאת אז היו שורפים את השחקנים חיים

איפה אותם גברים שאמרו שזה בסדר לשיר על הדרבי כבר נגד אשדוד?

רק בגללכם השחקנים הבינו ש"הדרבי הוא מעל הכל", שחקנים שחייבים לקבל קנסות, צריך לשלוח אותם לשבוע בגולאג או משהו.

ההרגשה הזאת שמתייחסים לגביע המדינה כמו לגביע השוקו מרתיחה, כוס אמא של כל מי ששיחק היום (אתם יודעים מה? גם דור שעושה טובה שהוא משחק בכלל)

יואב, אני רק לא מבין טיעון אחד שלך:

מלול וייני, זיו ואבידור. מה הם שונים מצרפתי, שן ושקלים? זיו בינוני ועדיין טוב מהם. ושטרית, היה טוב? בקרית שמונה הוא מלמד איך מגן שמאלי צריך לשחק.

אז מה זו הבניה הזו, שאתה מדבר עליה? איך עושים את זה? מה בונים?

בכל מקרה, אחרי שנים שלא היו כאלה דברים, אני בעד קנסות. והורדה של ייני, אבידור וגם ישראלביץ' להתאמן עם הנוער חודש.

זיו לא יותר טוב מאף אחד.שהמשכורת שלו לא תבלבל אותך.

אני בעד כל מה שרשמת.

אין לך דזה וו מכל שחקני העבר שלך שבאים ומכים אותך תמיד?זה קורה כי אולי הלחץ במכבי גדול מידי ובמקומות אחרים הם נהנים מהכדורגל שלהם. אל תטעה, לא מדובר בטאלנטים גדולים כי אם הם היו כאלה-הם היו מצליחים במכבי בדיוק כמו שטאלמטים בעבר הצליחו.

זיגפלד,

אין לי שום ויכוח איתך.האסימון נפל לי עוד בקרית אליעזר מול הפועל חיפה. שם הבנתי שזה לא יספיק למשהו גדול השנה אבל עדיין נדהמתי היום.זה משחק נוקאאוט ומול הקבוצה ששיחקנו היום, רק רצון היה אמור להספיק לקרב.יש הבדל בין בינוניות רגילה לחרא ששוחק היום ברמת גן במשחק העונה שלנו.

כתבתי,קנינו איכות בקיץ וחלקה יהיה הבסיס שירוץ.

בכל מה שקשור לניהול, איוש תפקידים, מיקצועיות, אנחנו בעידן האבן.מה ששחר הספיק לשכוח,אנחנו עוד לא למדנו.

לכן חיפה משייטת באוטומט בצמרת גם בעונות בינוניות.

לא יודע מה אתכם

אבל אני לא אשכח את המשחק הזה גם אם ננצח את הדרבי, בזמן שאתם תעשו אולה עם השחקנים

זה היה בזיון, אם כי בזיון צפוי.

כן, מחויבות.

בכדורסל מכבי פוגשת כל שבוע קבוצות פח במשחקים לא חשובים( 8 הראשונות עולות לפלייאוף), בלי זחיחות, זלזול ושאננות נותנת 30-40-50 בראש כל פעם(למעט אולי פעם פעמיים). למה? כי זאת מכבי. רק בכדורגל עושים טובה שמשחקים....

המשחק הזה הוא בושה

אם אנשים לא היו פה בקדחת הדרבי המסריחה הזאת אז היו שורפים את השחקנים חיים

איפה אותם גברים שאמרו שזה בסדר לשיר על הדרבי כבר נגד אשדוד?

רק בגללכם השחקנים הבינו ש"הדרבי הוא מעל הכל", שחקנים שחייבים לקבל קנסות, צריך לשלוח אותם לשבוע בגולאג או משהו.

ההרגשה הזאת שמתייחסים לגביע המדינה כמו לגביע השוקו מרתיחה, כוס אמא של כל מי ששיחק היום (אתם יודעים מה? גם דור שעושה טובה שהוא משחק בכלל)

אתה בטוח שהם הבינו?

איך נראה לך שהקבוצה תיראה בדרבי?

אתה בטוח שהם הבינו?

איך נראה לך שהקבוצה תיראה בדרבי?

אז אני אתקן אותו קצת (הוא יסלח לי) הוא התכוון, שבגלל שאנחנו יודעים שהשבוע יש דרבי, אז אנחנו סותמים תפה

אבל אם הם יפסידו הם תלויים בכיכר העיר והם יודעים את זה וגם אנחנו יודעים את זה, אלה שיעשו את זה וגם אלה שמאמינים בעידוד 90 דקות יודעים שזה מה שיהיה (טוב או לא זה לא רלוונטי)

אז אני אתקן אותו קצת (הוא יסלח לי) הוא התכוון, שבגלל שאנחנו יודעים שהשבוע יש דרבי, אז אנחנו סותמים תפה

אבל אם הם יפסידו הם תלויים בכיכר העיר והם יודעים את זה וגם אנחנו יודעים את זה, אלה שיעשו את זה וגם אלה שמאמינים בעידוד 90 דקות יודעים שזה מה שיהיה (טוב או לא זה לא רלוונטי)

ושוב, נראה לך שאכפת להם?

זו הפרנסה שלהם. מזה הם חיים (חיים טוב) וזה לא משנה איזו תוצאה הם יביאו בשבת, שלישי או רביעי

אז יספגו קללות, שריקות בוז ושאר ירקות.

בעשירי לחודש בצ'ק (השמן) נכנס

אז בוא נתאבד תורג'י מה אתה רוצה שאני אגיד לך

שמתי פה בהודעה הקודמת שלי נושא שפתחתי לפני שנה, כתבתי שלגלקטיקוס היה הנג אובר של 3 שנים ושאסור לנו כקהל וכקבוצה לתת לזה לקרות שוב

נתנו לזה לקרות שוב, בוא נקווה שהפעם זה יצליח יותר, מעבר לזה אין מה לעשות, לבכות ולמרר בבכי אולי, אבל לא מעבר לזה כקהל לצערי אנחנו חסרי אונים במצב הנוכחי וכל השפעה ומהלך שנעשה רק תגרע את המצב

אז בוא נתאבד תורג'י מה אתה רוצה שאני אגיד לך

שמתי פה בהודעה הקודמת שלי נושא שפתחתי לפני שנה, כתבתי שלגלקטיקוס היה הנג אובר של 3 שנים ושאסור לנו כקהל וכקבוצה לתת לזה לקרות שוב

נתנו לזה לקרות שוב, בוא נקווה שהפעם זה יצליח יותר, מעבר לזה אין מה לעשות, לבכות ולמרר בבכי אולי, אבל לא מעבר לזה כקהל לצערי אנחנו חסרי אונים במצב הנוכחי וכל השפעה ומהלך שנעשה רק תגרע את המצב

להתאבד לא אחי. הם לא שווים את זה.

והאמת? גם לי אין מה להגיד לך.. התחושה היא שהכל רקוב ולא משנה מה תביא לא יעזור.

ותן לי לחסוך את כל אלה שיגידו "מה קרה, אז הפסדנו להפועל פתח תקווה"

לא, זה לא רק זה. זה כבר שנים

שאלה אחת יש לי. לא נמאס לכם כבר לדבר על החוסר מחויבות של השחקנים? אמרנו את זה גם לפני שנה, לפני שנתיים ולפני שלוש.

השאננות הזאת שאופפת את הקבוצה במשחקים מול קבוצות קטנות שבאות להסתגר, קיימת במועדון כבר כמה שנים טובות, והיא ממשיכה להתקיים אפילו אחרי שכל השחקנים והצוות המקצועי כבר התחלפו לגמרי. אני יכול להגיד שמאז הפועל עכו לפני חמש שנים שום הפסד כזה כבר לא מפתיע אותי, הכל נראה לי אותה בעיה קיימת ומוכרת. זאת לא אשמת המחויבות של פאביצ'ביץ' וזיו, לא אשמת ההרכב והמערך של איווניר ולא אשמת האוהדים ששרים על הדרבי. זה משהו יותר גדול מזה, משהו שמצריך שינוי עם תהליך שהוא קצת יותר מסובך מסתם להחליף את המאמן והשחקנים.