Jump to content

מכירת הכרטיסים לדרבי יוצאת לדרך

Super-Vizer

Recommended Posts

מושון אתה לא אמין!

איזה עומס יש על הנושא הזה פאק

כמה אורחים

תקשיב יוסי נאו יאחח ברור שהזמינו אנשים הזמינו תאמין לי, הם לא אומרים סתם. אוהדי הפועל הזמינו.

נגמרו ל13,7 ו2. כוסאמק.

חח יא סטלן מה אני לא אמין, כל כך רציתי ללכת לדרבי הזה, פרגנו לי קצת סמק, דרבי אחרון שהייתי היה 0-0 יש מצב אני יביא תמזל :whistling:

אבל איך זה יכול להיות? אני באתר כל הזמן מנסה את כל השערים ואמא שלהם המזדיינת בפומבי רושמת לי תנסה מאוחר יותר או שאזלו הכרטיסים.

יגאל אני ניכנסתי בין הראשונים עשיתי הזמנה

וזה יצא לי מהאתר..

אחרי דקה ניכנסתי עוד פעם זה עשה לי שניגמר הכרטיסים

בקיצור אין מצב ש 3 אלף נמכרו

ותפסיקו להאמין לערבים המסריחים שהם קנו כרטיסים גם אם הם קנו זה 20 בלחץ

כל שנה הם רק מדברים הבוחשים בשוקו האלה

חחחחח מה אתם חיי בסרט עלק שחצי 7 אדום

במקרה הטוב הם קנו 100 כרטיסים גג ליציעים שלנו.

ויש לי שאלה למי שהזמין, אתם אוספים את הכרטיסים בקופות ביום של המשחק?

יענו, אוהדי הפועל שכן הצליחו להזמין יצטרכו לקחת את הכרטיס מ11?

:yellow_cool1:

עוזי שעיה הביתה כבררררררררררר

הוא הרס תאוהדים כל פעם הוא יושב עם המשטרה ונופל ובגדול

פעם אחת ילדים נמצחו כמעט למוות ואחר כך הוא פתאום מעביר תמכירה לבלומיפלד.

אתמול הוא ביטל את המכירה בגלל טמטום שבאצטדיון יש 3 קופות "אבל מה יש עומס"

ועכשיו עם ההחלטה ההזויה הזו לימכור כרטיסים ככה

אנחנו האוהדים פראיירים צריך שעל כל עניין הכרטיסים יהיו 2 אוהדים שמכירים את כולם וכולם מכירים אותם ולא איזה כמה זינים שרוצים לדחוף כמה גובות לכיס לבוף והמבין יבין!

הסיפור עם שער 7 מפחיד רצח, הplan a שלי היה בכלל להזמין נוער, אבל הם ניצלו את המצב ולא שחררו בכלל נוער. והייתי על שער 7 ב19:00 והיה כתוב שנגמר, הקומוניסטים פתחו חמ"ל אני רואה איזה ביקוש היה על 7 שהוא נגמר תוך מאית השנייה.

הסיפור עם שער 7 מפחיד רצח, הplan a שלי היה בכלל להזמין נוער, אבל הם ניצלו את המצב ולא שחררו בכלל נוער. והייתי על שער 7 ב19:00 והיה כתוב שנגמר, הקומוניסטים פתחו חמ"ל אני רואה איזה ביקוש היה על 7 שהוא נגמר תוך מאית השנייה.

ושתבין שאתמול למכירה של ה*ועל היה נוער!!

ואלה אתם חיים בסרט פרנואידים

99 אחוז שחלוקת הכרטיסים ב7 בגלל שהמכירה באתר היא פשוט שווה בשווה, חצי שלנו חצי של הפועל, ומי שמספיק חכם פשוט לא יתן לאוהד הפועל מנוי, מעבר לזה אני אגיד

מי שנותן לאוהד הפועל מנוי אמא שלו בגבס

יש לי משהו אחד להגיד

אחרי שאתמול הגעתי מב"ש במיוחד לאצטדיון ר"ג כדי לקנות כרטיס וחזרתי עם הזנב בין הרגליים

היום נסעתי במיוחד לאיזור ת"א כדי להיות בסביבה אם הם יכריזו על עוד מכירה

ואני התעדכנתי באינטרנט שהמכירה תהיה באתר של לאן אז עפתי מהר הביתה לב"ש, ואז האתר היה למטה חוץ מ2 דקות שהצלחתי להעלות אותו, אבל בשער 7 היה רשום שנגמרו כל הכרטיסים ובשערים 13 ו2 קיבלתי הודעת שגיאה כשניסיתי להזמין, ואז האתר מת שוב עד עכשיו.

אז עשיתי כמו שהשיר אומר, הכל בשביל מכבי, אבל וואלה... חירבנו עליי.

אז תגידו ותעשו מה שאתם רוצים עם החשבון שלי, אבל בא לי לצאת על המועדון והדרך טיפול שלו באוהדים.

יום אחרי שהשחקנים משחקים כמו קבוצת ליגה א', ועדיין יש ביקוש כמו אני לא יודע מה... על מה?

השחקנים וההנהלה וכולם זורקים עלינו זין, ואנחנו מחייכים ושרים ומעודדים.

על מה? מה הם כבר עשו כדי להיות שווים את זה?

וואלה, לא עשיתי מנוי כי אין לי כל שבת איך להגיע לת"א כי אין לי רכב.

אז אני צריך לאכול חרא ובסוף להישאר בלי כלום.

אז שיילכו להזדיין, עדיף להיות אוהד הצלחות ולקבל מנוי מועדי עובדים בכלום כסף ולבוא רק לאיזה 2-3 משחקים מעניינים בעונה. שיהיו קרחות ביציעים. ועם התנהלות כזאת, אני מאחל באמת שיהיה רוב אדום ביציעים 2 ו7. לפחות הראל וטביב יודעים למכור כרטיסים. אנחנו גם את זה לא...

לפחות יש נחת מהקבוצת כדורסל.

השחקנים נלחמים, ההנהלה לא מבזה אנשים שבאים לקנות כרטיס - או שאין או שיש, וזהו.

את הדרבי אני אפילו לא רוצה כבר לראות בטלויזיה... נתראה כשהקבוצה תהיה שווה את כל התסכול והעצבים האלה שההנהלה מכתיבה על האוהדים.

מיץ', על כל הכבוד לכסף, יש לך עוד המון מה ללמוד.

דברים שנכתבים נטו מתוך כאב ואהבה... עצוב שזה מה שקורה בסוף. אבל אחרי כ"כ הרבה חרא, אני כבר נשברתי.

ואלה אתם חיים בסרט פרנואידים

99 אחוז שחלוקת הכרטיסים ב7 בגלל שהמכירה באתר היא פשוט שווה בשווה, חצי שלנו חצי של הפועל, ומי שמספיק חכם פשוט לא יתן לאוהד הפועל מנוי, מעבר לזה אני אגיד

מי שנותן לאוהד הפועל מנוי אמא שלו בגבס

תתפלא אבל לא כולם חושבים כמוך

מסתבר שיש המון אידיוטים שמעדיפים להיות נחמדים לחבר ולעשות לו טובה מאשר לשמור על ה'צביון הצהוב' ביציע

אותם אנשים צריכים להיות מורחקים מבלומפילד לכל החיים

הנהלה מפגרת, בטח יהיה להם גוש שיתמקם קרוב לשער 5 והם יעשו יותר רעש מכל שער 7, בדיוק כמו שעשינו בדרבי שנה שעברה בשער 13...

כאילו ראבק מה הם חושבים? אם הייתי מנוי האדם האחרון בעולם שהייתי נותן לו להחזיק את המנוי שלי היה קומוניסט

דוחה אותי המחשבה שתת אדם מחזיק דבר כ"כ יקר ערך, על אחת כמה וכמה משתמש בזה לקנות כרטיס לשער של מכבי

להקיא...