Jump to content

סיבוב ח' בגביע המדינה 2010/11: באיכסטדיון ר"ג מול הפועל פ"ת

itan17

Recommended Posts

כשמוטי הגיע למכבי היה היה ברור לכולם מה הוא צריך לעשות.

גביע, אליפות ודרבי. בנתיים הוא נכשל, אך ורק בעצמו.

אני באמת מאחל לו ולנו הצלחה, אבל חבר'ה, הזמן אוזל.

שלישיה בחוץ, רביעיה בבית, עוד ניצחון בחוץ, ואז הפסד בגביע. סה"כ כישלון מוחלט.

הייתם רציניים כשכתבתם שתחכו לו בהפסד הראשון, אה?

עם הקבוצה שנמני בנה אחרי חצי שנה אמרתם שלא מפטרים. עכשיו אחרי חודש והפסד אחד פתאום אתם מאמינים בשינוי מיידי?

הציפיות שאתם החלטתם שהוצבו לו הן בכלל בדיחה. הציפיות ממנו היו תוך חודש או לנצח את הקבוצה הכי טובה בארץ אחרי חיפה או ללכת הביתה?

ובכל מקרה הוא הוחתם על חוזה לחצי שנה. מה שאומר שאין זמן שאוזל ואין פיטורים. או שלא יוארך לו החוזה, או שכן. אף אחד לא יפטר אותו במרץ בשביל להביא מאמן עד מאי...

20 משחקים בלי הפסד אולי, אבל מתוכם 15 היו תיקו...

עזוב אותך נו, העונה עם אלי כהן היינו רחוקים שנות אור מהיכולת של בית"ר ירושליים ובמחזור 20 כבר לא היינו במרוץ לאליפות.

בדיוק!

תגיד לי קסטור אתה לא כתבת שאנחנו אימפריה אחרי המשחק נגד אולימפיאקוס?

מילא להתהפך,אבל כל כך מהר ובכזאת קיצוניות?

לא יודע, לא זוכר. נראה לי שלא, אבל אולי כן. בסדר, אחרי הניצחון האמנתי באמת ובתמים שאנחנו הולכים לקחת אליפות. לא לקח לי הרבה זמן להתבדות. וככל שעובר הזמן, אני רק מתחיל לפקוח את העיניים.

מתווכחים איתי כאילו אני אויב של מכבי.

תסתכלו רגע על קבוצה אחרת. ליברפול. היא באותו מצב שלנו. קבוצה פאתטית כבר 20 שנה (למעט שנה פה שנה שם. הזכיה שלהם באלופות היא מקרית ונדירה כמו ההגעה שלנו לבתים). תחשבו רגע עליהם, ותסתכלו עלינו.

עם הקבוצה שנמני בנה אחרי חצי שנה אמרתם שלא מפטרים. עכשיו אחרי חודש והפסד אחד פתאום אתם מאמינים בשינוי מיידי?

סה?כ כרגיל אתה בוחר להתעלם מהפרטים החשובים כמו היכולת מה ההבדל בין המשחקים נגד סכנין ואשדוד ופתח תקווה מהסיבוב הקודם?? גם שם עשית בדיוק אותו הפרש שערים פחות או יותר הבקעת 8 וספגת 3 עכשיו הבקעת 8 וספגת 2 ואו איזה שינוי.

הציפיות שאתם החלטתם שהוצבו לו הן בכלל בדיחה. הציפיות ממנו היו תוך חודש או לנצח את הקבוצה הכי טובה בארץ אחרי חיפה או ללכת הביתה?

ובכל מקרה הוא הוחתם על חוזה לחצי שנה. מה שאומר שאין זמן שאוזל ואין פיטורים. או שלא יוארך לו החוזה, או שכן. אף אחד לא יפטר אותו במרץ בשביל להביא מאמן עד מאי...

באמת הרבה זמן לא כתבת משהו מנותק מהמציאות.

סכנין, אשדוד והפועל פ"ת היו מבחנים בשבילו? באמת?

יוסי סיים בסיבוב הראשון במאזן זהה לשל מוטי, ואצלו זה היה עם הרכבים מנותקים מהמציאות בדומה לתגובה האחרונה שלך.

ואף אחד לא דורש את הראש, לא קולות שפויים לפחות, אבל אין ספק שעל ראשו של איווניר בלבד ההדחה מהגביע.

ואתה יודע מה? לאבי ויוסי זה לא היה קורה. אין סרט שהם עולים ככה למשחק גביע המדינה.

עזוב אותך נו, העונה עם אלי כהן היינו רחוקים שנות אור מהיכולת של בית"ר ירושליים ובמחזור 20 כבר לא היינו במרוץ לאליפות.

במחזור 20 ומשהו הפועל היתה במקום הראשון, והיינו 2 נקודות מתחתיה.

בית"ר ברחה לנו רק באמצע הסיבוב השלישי. אם היה לנו חלוץ היינו יכולים לקחת אליפות.

בית"ר בכלל לא שיחקה טוב באותה עונה, איבדה הרבה נקודות באופן יחסי, וקיבלה הרבה מאוד מתנות מהשופטים.

באמת הרבה זמן לא כתבת משהו מנותק מהמציאות.

סכנין, אשדוד והפועל פ"ת היו מבחנים בשבילו? באמת?

יוסי סיים בסיבוב הראשון במאזן זהה לשל מוטי, ואצלו זה היה עם הרכבים מנותקים מהמציאות בדומה לתגובה האחרונה שלך.

ואף אחד לא דורש את הראש, לא קולות שפויים לפחות, אבל אין ספק שעל ראשו של איווניר בלבד ההדחה מהגביע.

ואתה יודע מה? לאבי ויוסי זה לא היה קורה. אין סרט שהם עולים ככה למשחק גביע המדינה.

ברור שהוא אשם במשחק הזה. עדיין, תראה לאיזו תגובה הגבתי, "הזמן אוזל". איזה זמן בדיוק?

להגיד שמאמן "נכשל בינתיים", ו"אני מקווה לטוב, אבל הזמן אוזל", אחרי משחק אחד, בחיאת רבאק. עם כמה שתגיד שאני הייתי אנטי נמני ומזרחי, אמרתי משהו עם "כישלון" במשחקים הראשונים? אני מזכיר לך שדווקא אחרי ההפסד לחיפה אני עוד צידדתי בך כשהתווכחת עם מעיין, ואמרתי שצריך לתת להם זמן...

נגד סכנין, אשדוד והפועל פ"ת הוא היה צריך לנצח, וניצח. אחרי פחות מחודש בתפקיד, כן, אחראי להדחה מהגביע.

אחרי שמכבי הפסידה לחיפה 1-0 מישהו אמר שהקבוצה נכשלה במבחן הראשון העונה?

כך או כך, בכל מקרה אין משחק שהוא "מבחן" שלו. דרבי? אם הוא ינצח את הדרבי ונחטוף בראש בשאר המשחקים, הוא לא ימשיך. אם נפסיד את הדרבי, ונשחק טוטאל פוטבול עד סוף העונה, אתם כן תהיו מרוצים ממנו. מאמן שופטים לאורך זמן, לא לפי משחק שהוא "מבחן". וכן, שוב, הוא אחראי מבחינתי על ההפסד.

סה״כ כרגיל אתה בוחר להתעלם מהפרטים החשובים כמו היכולת מה ההבדל בין המשחקים נגד סכנין ואשדוד ופתח תקווה מהסיבוב הקודם?? גם שם עשית בדיוק אותו הפרש שערים פחות או יותר הבקעת 8 וספגת 3 עכשיו הבקעת 8 וספגת 2 ואו איזה שינוי.

מי שרוצה לראות שינוי ב-3 משחקים, הבעיה אצלו, לא אצלי.

כמו שכתבתי לזיגפלד, הוא היה אמור לנצח, וניצח. זה משחקים שיש בהם מה להפסיד, לא מה להרוויח. והוא לא הפסיד.

כן ראיתי ממנו דברים כמו חילופים טובים, אם אתה מתעקש. כן ראיתי את מדוניאנין מתפקד פתאום.

שינוי ושיטה לא מונחלים ב-3 משחקים, את זה נשפוט עד סוף העונה.

ברור שהוא אשם במשחק הזה. עדיין, תראה לאיזו תגובה הגבתי, "הזמן אוזל". איזה זמן בדיוק?

להגיד שמאמן "נכשל בינתיים", ו"אני מקווה לטוב, אבל הזמן אוזל", אחרי משחק אחד, בחיאת רבאק. עם כמה שתגיד שאני הייתי אנטי נמני ומזרחי, אמרתי משהו עם "כישלון" במשחקים הראשונים? אני מזכיר לך שדווקא אחרי ההפסד לחיפה אני עוד צידדתי בך כשהתווכחת עם מעיין, ואמרתי שצריך לתת להם זמן...

נגד סכנין, אשדוד והפועל פ"ת הוא היה צריך לנצח, וניצח. אחרי פחות מחודש בתפקיד, כן, אחראי להדחה מהגביע.

אחרי שמכבי הפסידה לחיפה 1-0 מישהו אמר שהקבוצה נכשלה במבחן הראשון העונה?

כך או כך, בכל מקרה אין משחק שהוא "מבחן" שלו. דרבי? אם הוא ינצח את הדרבי ונחטוף בראש בשאר המשחקים, הוא לא ימשיך. אם נפסיד את הדרבי, ונשחק טוטאל פוטבול עד סוף העונה, אתם כן תהיו מרוצים ממנו. מאמן שופטים לאורך זמן, לא לפי משחק שהוא "מבחן". וכן, שוב, הוא אחראי מבחינתי על ההפסד.

ברור שיש לו מבחנים. גם לאבי ויוסי היו מבחנים ולכן הם לא בקבוצה. כדורגל זה מבחן אחד גדול, למעשה.

אם נציג טוטאל-פוטבול בסיום העונה הדעות יהיו שונות קרוב לוודאי, אין ספק. אבל מאני טיים זה חלק מהעניין והוא עשה אתמול מעשה שלא ייעשה. זה משהו שיהיה קשה מאוד לשכוח לו גם מעבר לעונה הקרובה, יישאר במועדון או לא. הוא ירק לכולנו בפנים.

ובכוונה ציינתי שהוא ניצח את שלושתן במאזן של אבי ויוסי. אלו קבוצות שכל מאמן היה צריך לנצח. גם צביקה צמח. הבעיה שאין שום שיפור בשלושת השבועות שלו במועדון. ואם הוא יאבד את הדרבי, אז כנראה שאפשר להיפרד מהתאכלס בעונת 2010/2011 - ולכן הזמן, במידה מסוימת, אוזל לנו ולו.

לא נכון.

11 תיקו.

ואתה שוב טועה, חוץ מאמצע סיבוב השלישי היינו ממש קרובים לבית"ר כל הזמן, מרחקים של 3-7 נקודות.

איך שאתם מדברים פה, זה כמו אוהדי הצלחות. לקלל את איווניר אחרי הפסד?

פטתי

אח שלי,תן לי לגלות לך סוד-בשביל להיות אוהד הצלחות,צריך שיהיו הצלחות.

ברור שיש לו מבחנים. גם לאבי ויוסי היו מבחנים ולכן הם לא בקבוצה. כדורגל זה מבחן אחד גדול, למעשה.

אם נציג טוטאל-פוטבול בסיום העונה הדעות יהיו שונות קרוב לוודאי, אין ספק. אבל מאני טיים זה חלק מהעניין והוא עשה אתמול מעשה שלא ייעשה. זה משהו שיהיה קשה מאוד לשכוח לו גם מעבר לעונה הקרובה, יישאר במועדון או לא. הוא ירק לכולנו בפנים.

ובכוונה ציינתי שהוא ניצח את שלושתן במאזן של אבי ויוסי. אלו קבוצות שכל מאמן היה צריך לנצח. גם צביקה צמח. הבעיה שאין שום שיפור בשלושת השבועות שלו במועדון. ואם הוא יאבד את הדרבי, אז כנראה שאפשר להיפרד מהתאכלס בעונת 2010/2011 - ולכן הזמן, במידה מסוימת, אוזל לנו ולו.

בדיוק - זה מבחן אחד גדול.

אף אחד לא הכין לאבי וליוסי תעודה שהיה בה "חיפה - נכשל, דרבי - נכשל, בית"ר - עובר". הם נכשלו בגדול, ובסה"כ, לא בנקודה אחת ולא בשתיים, ולא לפי איזו נוסחה שמחשבת מה הצלחה ומה כישלון.

"ירק לנו בפנים"? הוא הפסיד בכוונה? הוא עשה טעות קריטית, ענקית, מפה ועד ל"יריקה"... היחס שלי למה שאמרת עכשיו הוא כמו לדיבורים על מחוייבות שחקנים, ששנינו הסכמנו שמגוחכים. בכל מקרה אם הוא יישאר, והכל יהיה בסדר בקבוצה, אני מבטיח לך שישכחו לו את זה מהר מאוד.

לגבי שיפור, עוד פעם, 3 שבועות. למרות שעצם זה שמדוניאנין בחזרה בקבוצה זה גם שיפור, וכמו שכתבתי כן ראיתי שהיו לו חילופים טובים, אבל לא ניכנס לזה כי זה באמת 3 משחקים קלים... ואגב כל מאמן, אם תוספת הזמן היתה קצרה בדקה, לא היינו מנצחים את הפועל פ"ת, נכון? ואם השופט היה שורק לפנדל שסטרול עשה, לא בטוח שהיינו מנצחים את אשדוד. ואני בכוונה לא העליתי את ההשוואה עד עכשיו, כי אני באמת לא מאמין שזה הישג לנצח את הקבוצות האלה בלי עזרה של שופט או גול בדקה ה-94 (לא שהברקנו מול פ"ת עם איוניר), שזה מה שנראה כשאני משווה. אבל וואלה, זה לא בא כ"כ בקלות בסיבוב הראשון, אם אתם מתעקשים להשוות.

אגב, גם אם הוא לא יביא את הדרבי, הוא עדיין יהיה בהפרש נמוך יותר מהמקום הראשון מאשר כשלקח את הקבוצה, לפני פחות מחודש, וכשנשארו לו עד הפלייאוף 9 משחקים שאף אחד מהם לא נגד הפועל/חיפה. השאלה היא איך הוא יתפקד במשחקים האלה. אנשים שוכחים שנמני ומזרחי נכשלו לא רק נגד הגדולות.

בדיוק - זה מבחן אחד גדול.

אף אחד לא הכין לאבי וליוסי תעודה שהיה בה "חיפה - נכשל, דרבי - נכשל, בית"ר - עובר". הם נכשלו בגדול, ובסה"כ, לא בנקודה אחת ולא בשתיים, ולא לפי איזו נוסחה שמחשבת מה הצלחה ומה כישלון.

"ירק לנו בפנים"? הוא הפסיד בכוונה? הוא עשה טעות קריטית, ענקית, מפה ועד ל"יריקה"... היחס שלי למה שאמרת עכשיו הוא כמו לדיבורים על מחוייבות שחקנים, ששנינו הסכמנו שמגוחכים. בכל מקרה אם הוא יישאר, והכל יהיה בסדר בקבוצה, אני מבטיח לך שישכחו לו את זה מהר מאוד.

לגבי שיפור, עוד פעם, 3 שבועות. למרות שעצם זה שמדוניאנין בחזרה בקבוצה זה גם שיפור, וכמו שכתבתי כן ראיתי שהיו לו חילופים טובים, אבל לא ניכנס לזה כי זה באמת 3 משחקים קלים... ואגב כל מאמן, אם תוספת הזמן היתה קצרה בדקה, לא היינו מנצחים את הפועל פ"ת, נכון? ואם השופט היה שורק לפנדל שסטרול עשה, לא בטוח שהיינו מנצחים את אשדוד. ואני בכוונה לא העליתי את ההשוואה עד עכשיו, כי אני באמת לא מאמין שזה הישג לנצח את הקבוצות האלה בלי עזרה של שופט או גול בדקה ה-94 (לא שהברקנו מול פ"ת עם איוניר), שזה מה שנראה כשאני משווה. אבל וואלה, זה לא בא כ"כ בקלות בסיבוב הראשון, אם אתם מתעקשים להשוות.

אגב, גם אם הוא לא יביא את הדרבי, הוא עדיין יהיה בהפרש נמוך יותר מהמקום הראשון מאשר כשלקח את הקבוצה, לפני פחות מחודש, וכשנשארו לו עד הפלייאוף 9 משחקים שאף אחד מהם לא נגד הפועל/חיפה. השאלה היא איך הוא יתפקד במשחקים האלה. אנשים שוכחים שנמני ומזרחי נכשלו לא רק נגד הגדולות.

ואיווניר נכשל בגדול בגביע המדינה - מה שלמעשה היה המבחן האמיתי הראשון שלו, כי זה היה המשחק הראשון שהתוצאות צריכות להגיע במיידי ולא לאורך תקופה, אם תרצה לפשט את זה.

והוא ירק בפנים כי הוא האחראי בהפסד הזה. הוא עלה בהרכב חסר אחריות ובמערך שהוא צריך להתבייש בו. זה היה הרבה יותר גרוע מכל השטויות המקצועיות, והיו המון כאלה, ים, של יוסי וחבורתו.

(זה גם לא בא בקלות בדוחא ובטח ובטח שלא מול הפועל פ"ת בליגה, המשחק אולי הכי גרוע שלנו העונה מאלה שניצחנו).

קסטור, אתה הלכת אתמול כ"כ רחוק עם הנקודת שבירה שחווית.

ממש הגזמת.

ציפיתי וחיכיתי שתבוא לעודד אותי יא כוס.

סתם, ברצינות, זו לא היתה נקודת שבירה. אולי כן. לא יודע. שמע אחי, זה חרא. באמת. החיים בזבל. וחברים שלי רושמים לי "חחחחחחח" על הוול בפייסבוק, וזה משגע אותי, ובעבודה אנשים בני 50 צוחקים עלי ואומרים לי "אבל איך זה יכול להיות", ואין, אין לך מה לענות להם.

וקשה לי גם שייני שחקן כדורגל ואני לא. כאילו, מה יש לו שאין לי? למה אני הפסקתי לשחק בקבוצה בגיל 13? אם הייתי משחק עד היום, יכול להיות שגם הייתי במכבי? כאילו, אם אתמול הייתי משחק במקום ייני, אבל היו קוראים לי בטלוויזיה - ייני, מישהו היה שם לב? משהו היה שונה? הייתי גרוע ממנו?

ומה הקטע עם אהוד ברק??

לדעתי מה שקרה אתמול מאוד פשוט. באנו עם האף למעלה בהרכב מאוד חלש, והפסדנו לקבוצה שרצתה יותר. זה קורה בכל העולם במשחקי גביע כל הזמן. מוטי איווניר פשוט שידר לשחקנים שהמשחק הזה לא חשוב. אין מה לעשות, לצערי אני חושב שהוא יודע שהפסד בדרבי יסתום את הגולל על הסיכוי שלו להמשיך.

לקחנו משחק אחד והפכנו אותו לקדוש,להיי-לייט של כל העונה, זה לא צריך להיות ככה. מועדון שמתמודד על האליפות צריך אורך רוח ולא לצאת מהכלים רק בגלל משחק ליגה אחד. ניצחון בדרבי אולי יביא לנו רוח גבית ל2-3 משחקים, אבל לא יפתור במגע קסם את כל הבעיות המקצועיות.

אני לא ממש יודע איפה לשים את זה אבל ניסיתי לפתוח נושא פה בפורום ומשום מה הוא לא מופיע:

אחרי שהייתי במשחק של מכבי בקריית אליעזר וראיתי שהם העתיקו מאיתנו את השיר

ואחרי שחבר אוהד חיפה אמר לי ששבועיים-שלוש אחרי השיר שבו אנחנו זורקים את הצעיפים והחולצות הועתק ע"י מכבי חיפה אפילו שכמה אוהדים שם אמרו שהשיר הזה שלנו.

אחרי שני השירים האלו יצא לי להיות היום במשחק של הפועל כפר סבא-מכבי חיפה והם שרו שם את -"כמו משוגע" ,העתיקו גם את המילים לא רק את הקצב.

פשוט מדהים איך אין להם כבוד עצמי והאוהדים שלהם מרוצים מעצמם-גועל נפש.

סה?כ כרגיל אתה בוחר להתעלם מהפרטים החשובים כמו היכולת מה ההבדל בין המשחקים נגד סכנין ואשדוד ופתח תקווה מהסיבוב הקודם?? גם שם עשית בדיוק אותו הפרש שערים פחות או יותר הבקעת 8 וספגת 3 עכשיו הבקעת 8 וספגת 2 ואו איזה שינוי.

ובשלוש שנים שלפני היה שינוי?

100 מיליון שקל והקבוצה נבנתה כמו חרא.

אז איווניר אשם?

זה שמתן עושה פרינציפ?

כל הכבוד למתן, אבל הוא אמר 7 משחקים ואנחנו עם 4 מחמש.

הדרבי הוא המבחן העיקרי.

ינצח? יופי נפלא, לא ינצח? הגהנום שלו יתחיל.

אבל מצד שני? בניגוד לאבי הוא לא ייאחז בקרנות המזבח כי החוזה שלו מסתיים.

סה"כ?

אין שינוי משמעותי, אני מצפה מאיווניר ליותר.

אבל נשפוט בסוף העונה לא? לא עכשיו...

אבי קיבל 3 שנים, ואתם מחכים להפסד הראשון (שאגב על איווניר באופן מוחלט)?

אתם טיפשים.

וקשה לי גם שייני שחקן כדורגל ואני לא. כאילו, מה יש לו שאין לי? למה אני הפסקתי לשחק בקבוצה בגיל 13? אם הייתי משחק עד היום, יכול להיות שגם הייתי במכבי? כאילו, אם אתמול הייתי משחק במקום ייני, אבל היו קוראים לי בטלוויזיה - ייני, מישהו היה שם לב? משהו היה שונה? הייתי גרוע ממנו?

אורגינל גם לגביי

לאו דווקא ייני, בכלל, כשאני רואה שחקנים בארץ

אני לא יכול שלא לחשוב מה היה קורה אם לא הייתי עושה יומן נעורים :yellow_cool1:

מי שציפה שיהיה שינוי באיך שקבוצה נראית בתוך שלושה שבוועת פשוט חי בסרט.

גם אם ננצח את הדרבי או נפסיד אותו, ההחלטה אם איווניר טוב למכבי או לא צריכה להיות אך ורק בסוף העונה

ולא לפי משחק אחד.

מי שציפה שיהיה שינוי באיך שקבוצה נראית בתוך שלושה שבוועת פשוט חי בסרט.

גם אם ננצח את הדרבי או נפסיד אותו, ההחלטה אם איווניר טוב למכבי או לא צריכה להיות אך ורק בסוף העונה

ולא לפי משחק אחד.

הבעי במשחק נגד הפועל פ"ת היתה כל הגישה למשחק.

איווניר זלזל במשחק והרשה לעצמו להעלות הרכב שכל מטרתו הוא לשמור שחקנים לדרבי.

אם היתה התייחסות רצינית למשחק היינו עוברים אותם. אבל הזלזול הזה, פשוט חוצפה.

אני לא ממש יודע איפה לשים את זה אבל ניסיתי לפתוח נושא פה בפורום ומשום מה הוא לא מופיע:

אחרי שהייתי במשחק של מכבי בקריית אליעזר וראיתי שהם העתיקו מאיתנו את השיר

ואחרי שחבר אוהד חיפה אמר לי ששבועיים-שלוש אחרי השיר שבו אנחנו זורקים את הצעיפים והחולצות הועתק ע"י מכבי חיפה אפילו שכמה אוהדים שם אמרו שהשיר הזה שלנו.

אחרי שני השירים האלו יצא לי להיות היום במשחק של הפועל כפר סבא-מכבי חיפה והם שרו שם את -"כמו משוגע" ,העתיקו גם את המילים לא רק את הקצב.

פשוט מדהים איך אין להם כבוד עצמי והאוהדים שלהם מרוצים מעצמם-גועל נפש.

הבעי במשחק נגד הפועל פ"ת היתה כל הגישה למשחק.

איווניר זלזל במשחק והרשה לעצמו להעלות הרכב שכל מטרתו הוא לשמור שחקנים לדרבי.

אם היתה התייחסות רצינית למשחק היינו עוברים אותם. אבל הזלזול הזה, פשוט חוצפה.

אין ספק שלאיווניר יש חלק לא קטן בהפסד, במיוחד במערך ההזוי שהוא העלה, אבל השחקנים גם הם לא

נקיים מאשמה. לא הייתה לחימה, שחקנים פשוט עמדו על המגרש. לא ראית שהם להוטים לנצח את המשחק.

גם שחקנים שלא מקבלים בדרך כלל דקות משחק לא הביאו איתם רצון ורעב להוכיח שהם שווים מקום בהרכב.

אני מאוד מאוד פסימי לדרבי, אנחנו פשוט נראים רע. אבל איך אומרים, לדרבי חוקים משלו, ואם השחקנים יעלו

בטירוף כמו שהקהל יהיה בטירוף אולי יהיה אפשר לעשות משהו.