Jump to content

סיבוב ח' בגביע המדינה 2010/11: באיכסטדיון ר"ג מול הפועל פ"ת

itan17

Recommended Posts

איפה השינוי שחשבתם שיהיה כשנמני ילך?

אני לא רואה את מכבי שוטפת תמגרש בתקופה של איוניר

על מה אתם מתפלאים בדיוק נצחנו בפוקס בשבת

אבידור, לא שחקן.

ייני, לא שחקן.

ג'יזה? חוץ ממלחמה אין לו מה לתת.

מלול?

מוטי החליט כביכול, כדי לא "לעייף" את רנגלוב (שבקושי שיחק 20 דקות במשחק האחרון, והדרבי עוד חמישה ימים !), או את בוזגלו (?!) אז לפתוח עם הרכב קצת יותר חלש, כשההרכב הכי חזק של מכבי(שכולל את מדוניאנין, בוזגלו, וקולאוטי) ניצח את אותה קבוצה 1-0 משער עצמי במשחק חלש.

חטפנו גול במחצית הראשונה, ובמקום להכניס שני שחקני התקפה מה עושה מוטי? עושה חילוף בהגנה(שמאוד עזר כן? ספגנו רק שני גולים במחצית השניה), וחילוף התקפי אחד.

מבין אדון מוטי שהחילוף הזה לא יספיק והוא מחליט להכניס את בוזגלו בדקה 56, לגמור את מכסת החילופים שלנו למשחק שעלול להיארך 120 דקות, ובעצם גומר לנו את האפשרות להכניס שחקן התקפה נוסף במקרה שמכבי לא מצליחה להתרומם.

מוטי, אני עדיין אוהב אותך ומעריך אותך בתור מאמן, אבל פישלת.

לא בא לי לחשוב בכלל על הדרבי.

אבידור, לא שחקן.

ייני, לא שחקן.

ג'יזה? חוץ ממלחמה אין לו מה לתת.

מלול?

מוטי החליט כביכול, כדי לא "לעייף" את רנגלוב (שבקושי שיחק 20 דקות במשחק האחרון, והדרבי עוד חמישה ימים !), או את בוזגלו (?!) אז לפתוח עם הרכב קצת יותר חלש, כשההרכב הכי חזק של מכבי(שכולל את מדוניאנין, בוזגלו, וקולאוטי) ניצח את אותה קבוצה 1-0 משער עצמי במשחק חלש.

חטפנו גול במחצית הראשונה, ובמקום להכניס שני שחקני התקפה מה עושה מוטי? עושה חילוף בהגנה(שמאוד עזר כן? ספגנו רק שני גולים במחצית השניה), וחילוף התקפי אחד.

מבין אדון מוטי שהחילוף הזה לא יספיק והוא מחליט להכניס את בוזגלו בדקה 56, לגמור את מכסת החילופים שלנו למשחק שעלול להיארך 120 דקות, ובעצם גומר לנו את האפשרות להכניס שחקן התקפה נוסף במקרה שמכבי לא מצליחה להתרומם.

מוטי, אני עדיין אוהב אותך ומעריך אותך בתור מאמן, אבל פישלת.

לא בא לי לחשוב בכלל על הדרבי.

אדום עתיק קדימה בשירה אבי נמני תתפטר!!!

Guest מכבי-או-מוות

עוד שנה עברה , וכלום לא התשנה..

פשוט מזעזע עד כמה אפשר לתת לנו לסבול, יבני זונות,זה מה שאתם חבורה של כוסיות מזדיינות בתחת.

פשוט די .

והרי זה ידוע שעוד שעתיים מישהו יפתח נושא ,של "לא נורא ,בואו נרים את הראש,הם הסתגרו..".

שום דבר,בושה ,ובבקשה שיום ראשון יגיע ממש לאט.

וכשיגיע אמן ויעבור ממש מהר

עם כל המיליונים השחקנים היחידים ששווים מקום בעונה הבאה הם ניבאלדו, סידיבה, בוזגלו ויצחקי.

עטר ומדוניאנין פרימדונות, המגנים ביזיון, פאביצ'ביץ' גומר אותנו, שטראובר ליצן, אלברמן כישלון, אבידור וייני ליגה א'.

פתאום איווניר מדבר על טעויות שנעשו לפני שהוא הגיע,ושהוא צריך זמן

פשוט מאכזב לשמוע את המילים שלו,במקום להודות בטעויות האדירות שהוא עשה עם ההרכב פה,ובסוף עוד הפסיד את פאביצביץ לדרבי

פשוט אכזבה

סתמו תפה יחבורה של מיזדיינים

זה ידוע שנכשלו אם המגנים בסדר , מפה ולהגיד שפאביצבי'ץ חרא , עטר אגואיסט גרוע , ישראלביץ הביתה ובלה בלה בלה

אל תזיינו את השכל , הפסדנו בגלל שאננות יתר , הדרבי עלה למח , קיבלנו סתירה שבאה עכשיו ולא בדרבי , אבל זה על חשבון הגביע

השחקנים יהיו יותר מפוקסים בדרבי בגלל זה .

אתם אוהדים אתם ?

שמעתם את שלמה?

אמר שאנחנו יכולים לקחת רק גביע של לבן

הוא עצבני כי הוא לא אכל לאפה כבר יותר מ3 שעות ,

אבל מה שבאמת עצוב - הוא צודק.

שמעתם את שלמה?

אמר שאנחנו יכולים לקחת רק גביע של לבן

טעות. הוא דיבר על פתח תקווה. אבל זה עדין לא משנה את העבודה שצריך לשרוף אותו.

קלמי סבן תמות כבר אתה לא שחקן כדורגל !!!

הפסד נטו של אווניר, על הזין שלי דרבי שבוע הבא על הזין הכל, מה השחקנים עשויים מפלסטיק? תעלה עם הרכב חזקקקקקקקק!!! בוזגלו רק נכנס עשה משחק כל כך טוב. תעלה איתו. מה אתה עולה עם אבידור הבנזונה לא יודע מה זה כדור!

סעמק ערס כל שנה מחדש ..

אדום עתיק קדימה בשירה אבי נמני תתפטר!!!

אח שלי,לא אני החתמתי את השחקנים האלה על חוזי פיקס של מאות אלפי דולרים. תפסיקו לזיין במוח,מוטי בקבוצה 3 שבועות ולא הביא אף שחקן. ההפסד היום הוא ביזיון,אבל מפה ועד להגיד שהיה צריך להשאיר את אבי המרחק גדול מאוד.

זה ידוע שנכשלו אם המגנים בסדר , מפה ולהגיד שפאביצבי'ץ חרא , עטר אגואיסט גרוע , ישראלביץ הביתה ובלה בלה בלה

אל תזיינו את השכל , הפסדנו בגלל שאננות יתר , הדרבי עלה למח , קיבלנו סתירה שבאה עכשיו ולא בדרבי , אבל זה על חשבון הגביע

אתם אוהדים אתם ?

שיזדיינו כולם כולל כולם ביחד עם המאות אלפי דולרים שהם מקבלים.

די למצוץ להם כבר

כשאני אמרתי פה כמה פעמים שהבעיה של מכבי היא לא בעמדת המאמן, אלא בשחקנים ובאיזון הקבוצתי צחקו עלי פה, במקרה הטוב. הייתם צריכים לנפץ את אשליית ה"דאבל קל" כבר בפברואר כדי לחזור לקרקע. אגב, הבעיה היא לא ייני או מלול. הבעיה היא שחקנים ששמנו עליהם מיליונים ולא שווים שוקו ולחמניה פג תוקף: כלומי, רנגלוב, עטר, קולאוטי, אלברמן, זיו ועוד...

אתם אוהדים אתם ?

אתה רוצה לעבוד על עצמך תעשה את זה אבל אל תמכור לנו תשקרים האלה.

ישראלביץ כבר מתחילת העונה הביתה. עטר אולי השחקן הכי כישרוני שלנו אבל אגואיסט בצורה שכבר בלתי נסבל שישב על הספסל כמה משחקים אי אפשר לראות את זה יותר. זלזול פשוט זלזול להשאיר את בוזגלו על הספסל, לעלות עם אבידור, סעמק ערס למה כל שנה אותו דבר למה בני זונות

כל אוהדי נימני אל תשכחו מי הביא את השחקנים הללו

איזה אוהדים אתם איזה, העיקר גמרתם על מדו, ניבאלדו, אלברמן, יצחקי. את כולם הביאו לכם ואתה מאשימים את מי שהביא.

שיזדיינו כולם כולל כולם ביחד עם המאות אלפי דולרים שהם מקבלים.

די למצוץ להם כבר

לא מוצץ להם ולא נעליים , הפסדנו נכון , כואב .

אם ינצחו בדרבי כולכם פה תתהפכו כמו שרמוטות ..

אז אל תזינו תשכל

אין את נמני חבר של אבא שלו שישים אותו בהרכב לא?

אבי נמני תתפטר!!!

אני חושב שהמסר הובן ידידי, אבל מה זה בא להראות? שכולנו היינו טיפשים? המערכת הייתה צריכה זעזוע ושינוי, זעזוע היה וכנראה שהאפקט שלו נגמר. אבל מפה לבוא להגיד שזו טעות קולוסאלית לפטר את נימני ולמנות את איווניר? אתה חורץ גורלות בלי סיבה.

לגבי היציאות פה נגד שחקנים ספציפיים: מכבי לא הפסידה בגלל שחקן אחד, הפסדנו כקבוצה - בגישה, במוטיבציה, בחוסר הרצון שעמד בניגוד מוחלט להשקעה של פ"ת. ת'אמת? אחרי 4 משחקים בעידן איווניר לא חשבתי שאני כבר יתאכזב ממנו - לא על הכל, אבל במשחק הזה הייתי מאוד מופתע ששחקנים לא באו לתת ת'לב.

חבורה של בני זונות אפסים ושרמוטות!!! איפה הכבוד שלכם איפה?!?!?!

מגיע קהל מעודד 90 דקות וככה אתם נראים יא חבורה של זונות! אין לכם בושה?!

סתם סטלן מה תגיד עכשיו? שזה לא בושה איך שהם נראים? שזה לא מרתיח?

אז מי ישמע אני מקלל קצת מעבר, כאילו שהם שומעים אותי, גם ככה אני עצבני.

פשוט גועל נפש, אין להם כבוד לאוהדים, שיחקו כמו שרמוטות וגם כשהיינו בפיגור הם הלכו על המגרש! זה ביזיון!

שהשחקנים מזלזלים זה בשבילי כמו למכור משחק! מה זה הזלזול הזה?!

המשחק הזה רק ממחיש לי מה שחשבתי קודם - ייני, אבידור הבייתה! הם לא שייכים למקצוע! גם סבן אפס!

יאללה כוס עמק ערס, כמה נקבל הפעם בדרבי? 3?4?5? לכו תמלאו ווינר שאנחנו מפסידים, לפחות תרוויחו כסף קצת.

מעניין מה האוהדים "הרגישים" יכתבו הפעם.

ולא רק שאנחנו הולכים לחטוף בדרבי כמו כל פעם, גם פאביצ'ביץ' כנראה ייעדר לתקופה ארוכה ומן הסתם לדרבי, הפציעה שלו נראת חמורה מאוד, אפשר להגיד שלום לאליפות - הלכה עונה.

איפה הנוער איפה?! כוס אמק ערס נמאס כבר, בא לי לראות שחקנים שאשכרה אכפת להם.

כל מה שהולך בקבוצה הזאת זה נטו הקהל שפשוט מדהים השנה ובעיקר בבית(בגלל זה אנחנו מקום ראשון בבית).