Jump to content

כרטיסי הנוער למשחק אתמול

dansh

Recommended Posts

אני מאחל לאותו בן אדם וללאן את כל הרע שבעולם, עקצו עוד 150 שקל לכיס.

מה לאן קשורים?

מי שמפיץ כרטיסים להפועל פ"ת זה הדרן.

למרות שבלי שום קשר, אני מאחל את כל הרע שבעולם ללאן

מה לאן קשורים?

מי שמפיץ כרטיסים להפועל פ"ת זה הדרן.

למרות שבלי שום קשר, אני מאחל את כל הרע שבעולם ללאן

סליחה טעות שלי, אז מי שנתן את ההוראה הזאת.

וגם לאן שיישרפו.

וואלק את האמת שלא חשבתי על הסוגייה הזו לעומק , אבל הנה אני כבר השתחררתי מהצבא ואני בן 22 וקצת , ונראה ממש אבל ממש כמו חייל או כמו נער (למה אני עם הרבה שיער כבר)

וזהו , מבחינתי אני לא יכול יותר לקנות כרטיס נוער , איזה סרט.

יש פתרונות יצירתיים:S

עד שיש סדר אתם באים בטענות?

קודם כל התלונות שלי לא מופנות להחלטה להוציא כרטיסי נוער, כמובן שזה מבורך.

אבל יש צורה לנהל את העניינים, מה לעשות.

מה אמרתי ומה עניתם חברים

ילד פחות מגיל 16 לא ניתן לאמת את גילו. תתפלאו יש היום צעירים עדיין לפני גיל תעודת זהות שנראים כמו אבא שלי והם בבעיה וזה לא פייר. השאלה היא איך אפשר לאמת את הגיל שלהם.. בעייתי מאוד.

נוער זה עד גיל 18 , חייל ופעם היה גם סטודנט. כבר לא?

ודרך אגב כל מי שמעל גיל 18 אבל לפני צבא, ברמת העיקרון- כרטיס מבוגר. אתם יכולים לעבוד, אין סיבה שתקנו מוזל על חשבון מישהו שלא יכול.

נראה לי שמכבי חיפה היא היחידה שעל הכרטיסים שלה רשום סטודנט.

אבל אתמול החלטתי לנצל את הכמות הבלתי מוגבלת של הנוער כדי לראות אם זה תופס גם על סטודנט, והצלחתי להיכנס.

מישהו יודע אם זה ככה בכל מקום?

הקטע עם הספסרים אתמול היה בושה.

לא הגיוני שבתור לקופות עוברים ספסרים, ובלי לפחד מאף שוטר פשוט הולכים וצועקים שהם מוכרים נוער ב70 שקל (ועובדים על ילדים שבקופות נגמר הנוער). פשוט עצוב, אלוהים יודע איפה הייתה המשטרה

הקטע עם הספסרים אתמול היה בושה.

לא הגיוני שבתור לקופות עוברים ספסרים, ובלי לפחד מאף שוטר פשוט הולכים וצועקים שהם מוכרים נוער ב70 שקל (ועובדים על ילדים שבקופות נגמר הנוער). פשוט עצוב, אלוהים יודע איפה הייתה המשטרה

מזתומרת איפה??

image.png

זכאי מחמת הספק ימניאק

אבל בעיקרון- בידיוק בגלל זה ההצעה של דנון לא תעבור בחיים. יבואו הסנגורים ויגידו- איך נידע מי באמת נוער? איך נאכוף? איך נחליט? ופוף ההחלטה נופלת ובטווח הרחוק מי שמפסיד מזה זה רק אנחנו כחברה.

ובעיקרון מי שקונה נוער והוא לא זכאי הוא בן זונה אחושרמוטה ובגללו חייל או נער שבאמת זקוק לכרטיס מוזל לא הגיע. תגדלו מצפון כבר.

למה לא הלכת לשוטר והצבעת על ספסר? כדי לא לצאת מלשין?

את האמת, אני ניסיתי את זה פעם.

כשנסעתי כל הדרך מהעמק לתל אביב ביום שישי כדי לקנות כרטיס למשחק אליפות נגד פ"ת. לפחות הייתי חייל, אז לא שילמתי על זה.

הייתי בטור הכי שמאלי, ואחרי שעברתי את הספסר שעומד על הקופה וקניתי כרטיס, יצאתי מהתור, ניגשתי לשוטר שעמד ליד, ושאלתי אותו למה הוא לא עושה כלום כשחצי מטר ממנו בן אדם מבצע עברה. אז השוטר מלמל משהו על זה שהוא אחראי רק על שמירת הסדר, והספסר התחיל לקלל אותי ושאל "מה, אתה חושב שבגלל שאתה על מדים אז מותר לך להתערב?"

למה לא הלכת לשוטר והצבעת על ספסר? כדי לא לצאת מלשין?

כדאי לצאת חי אני מניח, הספספרים עובדים בשיטתיות ובאופן מסודר להפליא, מביאים בדרך כלל חבר צמוד עם אוטו שמשקיף על הכל. אני פעם נתקלתי בספסר ידוע שאחרי זה הופיע בכתבת תחקיר בערוץ 10 ישר צעקתי זה הבן זונה הזה שלכל משחק בא לדפוק קופה.

ואה ואה איזה מלחיצים אתם

אני מקווה להשיג כרטיס נוער לדרבי למרות שאני בן 20 אבל נראה הרבה פחות

ולא התגייסתי עדיין כי המשכתי ללמוד..

מקווה שיתנו לי להכנס עם נוער

אף אחד לא צריך לראות מושון. לך לשוטר באיזור קצת יותר מרוחק ותבקש ממנו שיפעל.

אבשלום-המקרה שהבאת בעייתי כי זה היה בקריית שלום. שם מביאים שוטר אחד שבאמת ישמור על הסדר, והכוח שלו מאוד מוגבל. לעומת זאת במגרש עצמו הסיפור אחר.

אף אחד לא צריך לראות מושון. לך לשוטר באיזור קצת יותר מרוחק ותבקש ממנו שיפעל.

אבשלום-המקרה שהבאת בעייתי כי זה היה בקריית שלום. שם מביאים שוטר אחד שבאמת ישמור על הסדר, והכוח שלו מאוד מוגבל. לעומת זאת במגרש עצמו הסיפור אחר.

למשטרה ממש לא איכפת מזה. על הזין שלהם. אחרת, איך אותם הספסרים הבני זונות האלה ממשיכים לספספר בכל משחק כולל משחקי חוץ? אותם האנשים!

אני לא אתפלא אם חלקם גם מקבלים כסף כדי לעצום עיניים...

גם אני בקריז מוציא על הקטעים האלה "משטרה זונה" וכאלה

אבל בפועל אין כוח אדם לכלום, אין עשירית ניידות תנועה (ועל זה ספציפית אני מברך) ממה שצריך להיות במקרה האופטימלי, במחלקת הפשיעה תיקים נסגרים על ימין ועל שמאל מחוסר ראיות (בלי שבכלל מישהו בכלל ניסה ללכת ולגבות כאלה) וכיוצא בזה

אז להתעסק באיזה ספסר שיקבל 500 שקל קנס? להביא עדים, לזמן שוטרים לבית משפט, אין להם כוח לזה, בטח שלא על דעת עצמם.

אם תלך ותגיש תלונה, תגיש ביחד עם עוד חבר או שניים עדות בכתב, סביר להניח שזה יגיע לבית משפט , אבל הוא יחזור שוב, כי אתה תתיאש הרבה לפניו, ספסרות זה עסק שאם עובדים בו נכון, לדעתי אפשר לגלגל ממנו אחלה הכנסה צדדית שבעולם, בממוצע אפילו 1500 שקל בחודש בממוצע ב10 שעות עבודה חודשיות, אין הרתעה, מי שאין לו מצפון מוכר, גם אני משחק אחד לפני איזה 5 שנים מכרתי כרטיס ספייר שהיה לי, אחרי כן הרגשתי רע עם עצמי שבוע ולא עשיתי את זה יותר בחיים, מי שאין לו מצפון עושה בזה אחלה כסף.

אני רוצה להאמין שהספסרים האלה לא אוהדי מכבי..

ומישהו פה רשם למה לא להלשין על ספספרים כדי לא לצאת מלשין אז אף אחד באמת לא צריך להעיר לשוטר שבנאדם צועק "מי צריך נוער 70 שקל כמו בקופות" שבעצם בקופות יש נוער וב40 שקל השוטרים בוחרים לא לשמוע את אותם ספסרים מכל מיני סיבות..

טוב, תיקון טעות -

בדקתי בתקנון ההתאחדות, שם כתוב כי נוער זה עד 18, ולא 16 כמו שכתבתי.

מה שכן, כתוב שם שהנער חייב להביא תעודה המזהה את גילו.

טוב, תיקון טעות -

בדקתי בתקנון ההתאחדות, שם כתוב כי נוער זה עד 18, ולא 16 כמו שכתבתי.

מה שכן, כתוב שם שהנער חייב להביא תעודה המזהה את גילו.

שטויות. ע"פ החוק מגיל 16 ומעלה צריך לשאת ת.ז וזה גם הגיוני כי מתחת לגיל הזה אין תעודה שיכולה לזהות אותך מלבד הספח של ההורים וזה דבילי לדרוש בכלל בקשה כזאת.

קיצור פעם הבאה שזה קורה, לא להיות פראיירים, אם אתה צודק תעמוד על שלך ושיזדיין כל התור.

שטויות. ע"פ החוק מגיל 16 ומעלה צריך לשאת ת.ז וזה גם הגיוני כי מתחת לגיל הזה אין תעודה שיכולה לזהות אותך מלבד הספח של ההורים וזה דבילי לדרוש בכלל בקשה כזאת.

קיצור פעם הבאה שזה קורה, לא להיות פראיירים, אם אתה צודק תעמוד על שלך ושיזדיין כל התור.

אין לי ספק שזה שטותי, אבל זה לשון החוק:

(3) כרטיסי חייל/נוער יימכרו אך ורק לחייל המציג תעודת חוגר/קצין או לילד/נער מתחת לגיל 18 המציג תעודת על גילו ולא יותר מכרטיס אחד לחייל/נער.

בדיקה מזהה, כאמור, תעשה גם בכניסה לתחומי האיצטדיון.

סעיף מעניין, אגב, שכמעט ולא נשמר אף פעם הוא הבא:

(4) מחצית מכלל הכרטיסים המיועדים לחיילים/נוער יימכרו בקופות האיצטדיון ביום המשחק.