Jump to content

מפורסמים שמזוהים עם מכבי

itan17

Recommended Posts

דן מרגלית זה דבר לא נתפס בעיני, זה כבר מעבר לזה שהוא מפורסם שעשה דבר או שניים בחיים.

לראות איש בגיל הזה נכנס עם מעיל וצעיף ליציע חוץ בקרית שמונה זה מהטופ רגעים מרגשים שראיתי בחיים.

טחנו את זה, אבל דן מרגלית לא נופל מאף אוהד מכבי (מפורסם או לא) מבחינת הליכה למשחקים.

דן מרגלית מגיע אפילו לדוחא וקרית שמונה גם בגיל 80.

מדהים.

• 1 month later...
1 hour ago, AvielMaccabi4 said:

גם זאב רוזנשטיין מכביסט

ישב כיסא ליד אבא,שלא זיהה אותו, בנס ז'לגיריס. שלוש דקות לסוף קם והלך(כנראה עיניני אבטחה) לא לפני שאמר " אל תדאג דודו, מנצחים". אבא שלי קילל אותו בראש מעצבים. מזל שרק בראש(:

אכן רוזנשטיין מכביסט, זכורה לי תמונה שלו מאיזה עיתון שהוא יושב בשער הכבוד בבלומפילד במשחק שלנו, אני חושב שזה היה ב-2005

לא צילמו אותו כבדרך אגב אלא ממש הצלם התמקד בו ובילדים שלו ורשם על התמונה "מלך העולם התחתון אוהד מכבי"... אגב את הפנים של הילדים שלו טושטשו 

בטח זאב רוזנשטיין הזמין את אבי נימני למלא חגיגות

עריכה: כצפוי

צטט

בשבוע שעבר, אחרי שנעצר זאב רוזנשטיין, הוקרן בערוץ 2 סרט וידיאו שצולם בבר המצווה של בנו. קשה מאוד היה להחמיץ את האורח אבי נמני, שהתחבק והתנשק עם חתן השמחה ואביו. זו לא היתה הפעם היחידה שבה נקלטו בצוותא שחקן בית"ר ירושלים והאיש שממשלת ארצות הברית טוענת שייבא מאות אלפי כדורי אקסטזי לתחומה. ביולי השנה, כשנמני פתח ברוב עם את המסעדה החדשה שלו בחוף תל ברוך, "כחול", היה רוזנשטיין אחד מהאורחים הבולטים.

לפני10 שעות , Replay said:

אכן רוזנשטיין מכביסט, זכורה לי תמונה שלו מאיזה עיתון שהוא יושב בשער הכבוד בבלומפילד במשחק שלנו, אני חושב שזה היה ב-2005

לא צילמו אותו כבדרך אגב אלא ממש הצלם התמקד בו ובילדים שלו ורשם על התמונה "מלך העולם התחתון אוהד מכבי"... אגב את הפנים של הילדים שלו טושטשו 

אם אני זוכר נכון הוא נעצר ב 2004 ככה שקשה לי להאמין שזה היה ב 2005 . 

בכל מקרה היה ראיון בערוץ 12 עם אחד החברים לקראת השחרור שלו מהכלא והוא סיפר שרוזנשטיין היה מתקשר אליו כל הזמן לשאול את התוצאות של המשחקים והיה מעדכן את החבר׳ה בכלא. 

שהוא נשאל איזה קבוצה מעניינת אותו החבר ענה ״מכבי תל אביב״ אז הוא בודאות אוהד מכבי (לא שזה כבוד גדול) 

אז זה כנראה היה כמה שנים לפני המעצר, אבל בוודאות הוא היה בבלומפילד עם הילדים שלו. עד היום התמונה שלו יושב בתא כבוד עם הכיסאות הכחולים חקוקה לי בראש

• 3 weeks later...

מוקי: "המגירה שלי כבר מלאה בשירי אליפות למכבי תל אביב"

"להביא 1,000 איש לבלומפילד זה מגוחך ומעליב". "במשך חצי שנה הייתי משותק מבחינה יצירתית". "אני קודם כל זמר, אבל קל יותר להיות שחקן". הזמר והיוצר חוגג את עלייתם של הצהובים למקום הראשון ואת תחילת החזרה לחיים של עולם התרבות, ומתארח בפודקאסט "דאבל טים"

https://sports.walla.co.il/item/3423173