Jump to content

ספורט 5=סניף של יורו ספורט

Recommended Posts

לאחרונה מי שם לב יכל לראות שספורט5 התחיל לשדר שידורים שמתאימים ליורו ספורט:פוקר, איגרוף, סקי ועוד; לא שהדבר פסול אבל ראבק במקום להשקיע ביותר שידורים של ליגות זרות אחרות (ליגה צרפתית) ולהתחיל להוסיף עוד שידורים של ספורט ישראלי (ליגת נוער בכדורגל יהיה מעשה מבורך, כמו שעשו בעונות האליפות של בית"ר) מוסיפים לי שידורים שרק חסרי החיים ירצו לראות.

פעם ספורט5 היה משדר ליגות כמו הולנדית, צרפתית, ליברטדורס, קופה (אני מקווה שישדרו בספורט5), גביע אופ"א וגביעים למינהם והיום נאדם ושום כלום.

ספורט 5 צריכה לשאוף לכמה שיותר שידורים כמו ספורט 1 ולא לקנות זכויות שידור לזבל. אני כמובן שספורט5 לא ישדרו כ"כ הרבה ליגות כמו ספורט1 בגלל שספורט 5 יותר שואפת לתוכניות אולפן ומקור, אבל מדי פעם צריך לשדר איזה כמה משחקים חשובים, או יותר גביעים, ליגות כדורסל של חו"ל ועוד. לאחרונה ראיתי שבשידורים של ספורט 1 שידרו את הדרבי של בלגרד, איך ספורט5 לא חשבו על זה! תאמינו לי אם ספורט 5 יתחיל לשדר דרבים חשובים, אפילו של קהיר, יהיה בזה עיניין מאשר סקי (לא שיש לי בעיה עם סקי, פשוט כל יום יש סקי כזה בארץ, וכולם בארץ טסים כל שני ורביעי לחופשות סקי).

צריך לשלוח לספורט5 הצעות לשידורים שאתם הייתם רוצים לראות, לדוג' איגרוף בוץ אסייתי, קלנועיות מירוץ בקיבוץ עין השלושה ועוד...

נ.ב. ספורט5 גם ידע לעשות דברים טובים:1. התחיל לשים מגישות כוסיות במקום המגישות הרולות הקודמות (לא שיש לי בעיה)

2. לראשונה מזה הרבה זמן עשה 2 שידורים של ליגה איטלקית זה אחר זה

לא חדש שהשידורים שלהם מעניינים את התחת.

תאכלס, חוץ מליגה ספרדית וליגה איטלקית מידי פעם מה הם משדרים? ( אני לא מחשיב את הצ'מפיונס ).

אגב, אופירה לא אמרה שיעלה איזה ערוץ של וואן שישדר כל מיני משחקים מהליגה האירית או משהו?

-משחקים גדולים בליגה היוונית, הטורקית, הבלגית, הרוסית, ההולנדית, הסקוטית.

-ליגות נוער בארץ בימי שבת בצהריים.

-גם ככה ספורט 1 לא משדר את כל משחקי ליגת העל, אז אפשר לעשות עסקה שספורט 5 ישדר את אחד המשחקים שספורט 1 לא משדרים ככה כולם ירוויחו.

ספורט 5 הוא כמו מלכת אנגליה. הוא סימלי בלבד. אין לו שום משמעות. ערוץ לא רלוונטי. יורוספורט הוא בכלל משפיע כמו האזהרות על קופסאות הסיגריות.

לא חדש שהשידורים שלהם מעניינים את התחת.

תאכלס, חוץ מליגה ספרדית וליגה איטלקית מידי פעם מה הם משדרים? ( אני לא מחשיב את הצ'מפיונס ).

אגב, אופירה לא אמרה שיעלה איזה ערוץ של וואן שישדר כל מיני משחקים מהליגה האירית או משהו?

לנוני מוזס,יש לו 17% מהוט, יש אחוזים בוואן.

ויש פה איזו בעיה שאחד שיש לו אחוזים בהוט יהיה בעל ערוץ בהוט.

ספורט 5 הוא כמו מלכת אנגליה. הוא סימלי בלבד.

כמה שזה נכון, פשוט מדהים איך הפכו ערוץ מוביל ומעולה לכלום ושום דבר ואף אחד לא עושה כלום בנוגע לזה.

ערוץ הספורט בושה אבל לעומת זה

הערוצים של צ'רלטון שווים כל שקל, יש שם הכל ואין שם יום בלי שידורים ישירים בלי הפסקה.. מילה שזה ערוץ ששווה כל שקל

תאכלס ספורט 1 משדר כל שבת רק 2 משחקים מתוך 6 אז למה שספורט חמש לא ישדרו עוד משחק אולי השלישי בחשיבותו אבל כמו השבת למשל יכלו לשדר בני יהודה-חיפה

כל הערוצים של ספורט 5 מלבד הגולד(שזה ערוץ ששווה גם 100 שקל בחודש) שווים לפח,פעם היו שידורים בלי סוף ואילו היום משחקי תחתית בליגה האיטלקית והספרדית,

יש לי הכל פתוח ומלבד תוכניות מקור של ערוצי הספורט,בארסה,ריאל וליגת האלופות הם לא שווים שקל!

כנ"ל צ'רלטון ששיחקו אותה בגדול על כולנו

בתחילת 2004 שהPAY PER VIEW בדיוק עלה זכינו ל3 -4 שידורים של ליגת העל(בשבת בלבד.) ובליגה האנגלית 3 שידורים ישירים.

היום בשבת יש שתי שידורים מליגת העל ושתי שידורים מהליגה האנגלית

עד מתי יש לצ'רלטיון זיכיון לשידור המשחקים בליגת העל והאנגלית?

1. צ'רלטון כבר השנה רצו להתיר את החוזה עם ההתאחדות, אבל לוזון לחץ וברגע האחרון הם נשארו. נראה כמה זמן זה יחזיק... לא משתלם להם בעליל.

2. ניסיתם פעם לנסות להבין למה לספורט5 אין כבר את כמות זכויות השידור כמו פעם? שימו לב לצ'רלטון - חוץ מוייץ ואיינשטיין אין שם שום שדר בעל רזומה, אין שם ניתוחים באמת מעניינים של משחקים, ובליגה האנגלית הם בכלל רוב הזמן עושים באנגים ומדליקים את המיקרופון כשיש גול.

והכי חשוב - אין להם אולפן. לערוץ הספורט עולה המון כסף לשלם לעובדי במה, ציוד, תחזוקה, שכירות על האולפנים. את כל הכסף הזה צ'רלטון לא משלמים, ולכן הם יכולים לקנות זכויות שידור בהמון כסף, שלספורט5 אין.

תנסו להיזכר בתחילת שנות ה-2000 שהיה פה רק ספורט5 ו-5+, לא היה דבר מהנה יותר מלראות את מלר משדר ליגה אנגלית, ראשון בצהריים עם איטלקית וכמובן סיכום מחזור בליגה עם מודי כמו שצריך. צ'רלטון (או יותר נכון פיני זהבי) הם אלו ששברו את המונופול, ועכשיו כולנו סובלים - לירן שכנר הזה כזה פוץ, כבר שנתיים אני רואה את יונייטד על מיוט.

1. צ'רלטון כבר השנה רצו להתיר את החוזה עם ההתאחדות, אבל לוזון לחץ וברגע האחרון הם נשארו. נראה כמה זמן זה יחזיק... לא משתלם להם בעליל.

2. ניסיתם פעם לנסות להבין למה לספורט5 אין כבר את כמות זכויות השידור כמו פעם? שימו לב לצ'רלטון - חוץ מוייץ ואיינשטיין אין שם שום שדר בעל רזומה, אין שם ניתוחים באמת מעניינים של משחקים, ובליגה האנגלית הם בכלל רוב הזמן עושים באנגים ומדליקים את המיקרופון כשיש גול.

והכי חשוב - אין להם אולפן. לערוץ הספורט עולה המון כסף לשלם לעובדי במה, ציוד, תחזוקה, שכירות על האולפנים. את כל הכסף הזה צ'רלטון לא משלמים, ולכן הם יכולים לקנות זכויות שידור בהמון כסף, שלספורט5 אין.

תנסו להיזכר בתחילת שנות ה-2000 שהיה פה רק ספורט5 ו-5+, לא היה דבר מהנה יותר מלראות את מלר משדר ליגה אנגלית, ראשון בצהריים עם איטלקית וכמובן סיכום מחזור בליגה עם מודי כמו שצריך. צ'רלטון (או יותר נכון פיני זהבי) הם אלו ששברו את המונופול, ועכשיו כולנו סובלים - לירן שכנר הזה כזה פוץ, כבר שנתיים אני רואה את יונייטד על מיוט.

לא היה ולא יהיה כמו ערוץ 5 של שנות ה90 על מה אתה מדבר

הדבר היחידי שנשאר מספורט 5 זה צ'מפיונס יציע עיתונות ובארסה-ריאל.

יש שיגידו כדורסל ישראלי אבל בתכלס כמה כבר רואים את זה?

הדבר הכי מציק שם לאחרונה זה מגישי חדשות הספורט,נבו ואילדיס,שכניראה פרק הזמן הממושך שהם שם ועושים בוכטה על חצי שעה מעפנה עלה להם לאף והם כבר התחילו להתנשא להוסיף את הדעה שלהם על כל דבר,הדבר הכי לא מקצועי שיכול להיות בחדשות(יותר גרוע מתקלות טכניות של ערוץ 1).

שירעננו שם ויעיפו אותם.

איפה אתם חיים?

היום אפשר לראות הכל באינטרנט באיכות טובה ובלי לשלם שקל לאף אחד!

אני גם ידחוף לפה משהו שלא ידעתי אם שווה לפתוח עליו נושא

רק לי מציק שבפרסומות של ספורט5 קוראים למכבי תל אביב מכבי אלקטרה? :angry:

בספורט 5 פתחו אלף ערוצים על תכנים שבקושי מספיקים לערוץ אחד, יש שידורים חוזרים שעוברים בכל הערוצים מאה פעם. חוץ מליגה ספרדית, ליגת האלופות ויציע העיתונות(וחוסר אובייקטיביות מחריד כלפי קבוצות מסוימות) הערוץ לא שווה כלום. אף אחד לא סובל משבירת המונופול, בצ'רלטון מציעים הרבה יותר וזה לא כזה נורא שיש שדרים מעפנים. כשאבי מלר משדר את ריאל זה מעפן גם ובכל זאת מסתדרים.

מרוב שהפרשנים שם גרועים ואומרים מלא שטויות אני כבר מהרגל לא מקשיב להם.. בזמן האחרון שומעים לרוב את הפרשנים האנגליים ולהם אני מקשיב.

1. אף אחד לא התייחס לכך שהם קונים זכויות שידור לזבל: סקי, פוקר ואיגרוף, בכסף הזה היו יכולים לקנות איזה כמה דרבים או משחקים אם התעניינות גבוהה, כמו: אייקס - פ.ס.וו, אולימפיאקוס - פאנתיינקוס, משחקי עונה בצרפת (לא חייב את כל הליגה, דרבי סקוטי כמו בשנים האחרונות ועוד...

2. ספורט 5+ כבר לא שווה כלום, כמעט כל השידורים הם בספורט5 או 5+ לייב

זה העונש שמגיע לכל הפראיירים שהזימנו את צ'ארלטון ביום שהוא נפתח, במידה ואף אחד לא היה מזמין את צ'ארלטון, עכשיו הכל היה לכם בחינם.

המזל הוא שזה לא מאוחר והפתרון ממש פשוט, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להתנתק מכל ערוצי הספורט, כך כל הלייבים, הגולדים וצ'ארלטון הגנבים יעופו לנו מהמסך ואז אתם צריכים להתנות את ההתחברות שלכם לספורט 5+ בכך שיתחייב לשדר את ליגת העל וכל הליגות הבכירות באירופה בנוסף ל NBA ומחיר שווה לכל נפש והכי חשוב שיעיפו כבר את צמד הליצנים נבו את אילדיס שבטוחים שהם גאוני הדור.

וכך במחיר נמוך תזכו בערוץ אחד לראות את כל שידורי הספורט בארץ ובעולם, פשוט לא?

את מירי נבו עוד אני יכול לשמוע (בעיקר כשהיא עם מחשוף נדיב) אבל אילדיס באמת עולה על העצבים עם הדיעות הלא מעניינות שלו.

המצב האוטופי הוא מלר באנגלית, נדב (כשהוא לא מתלהב) בספרדית, יונתן ועמיחי בחדשות, רסקין/איינשטיין בישראלית ואלי אילדיס במונית.