Jump to content

עד לדרבי הקרוב

maccabii

Recommended Posts

חלאס עם הזיוני מוח שלכם נאחס ושטויות של נבוא קטנים...

גם בשנים שהינו משפילים אותם כל פעם מחדש תמיד לפני הדרבי היו תדברים האלה וכלום לא השתנה!

הדרבי תלוי אך ורק במי רוצה יותר, לא קשור לשום דבר אחר מה שירים לא שירים.

נשבר כבר מהשטויות של הקהל הזה. קודם כל תתחילו לעודד 90 דקות אחר כך תזינו תשכל על דברים אחרים.

על הזין הדרבי עכשיו - אני רוצה גביע!

הגיע הזמן שבוא צנועים

נראנו היום רחוקים מאוד מלהרשים

חוץ מזה שעכשיו אנחנו עם הפנים להפועל פ"ת, ורק הם צריכים לעניין אותנו כרגע

הקטע הזה של לבוא צנועים זה סתם טריק פסיכולוגי שעושה האוהד על עצמו, באומרו לעצמו שאם הוא יבוא צנוע הוא במקרה הטוב של נצחון יצא שמח ובמקרה הרע של הפסד פחות מבואס (כמו שנאמר כגודל הצפייה גודל האכזבה).

הבעיה היא שלא אנחנו צריכים לבוא צנועים אלא השחקנים - הם משחקים והם צריכים לנצח.

מהשחקנים במכבי יש ציפיות ובגלל זה הם זוכים למשכורת הכי גבוהות בליגה לפרסום לתהילה ובלה בלה...הציפיות זה מחיר התהילה ולא צריך להוריד מהם את הציפיות - אנחנו כאוהדים חייבים לדרוש מהשחקנים שלנו תמיד לנצח ותמיד להיות הכי טובים

ברגע שנפסיק לדרוש מהם להיות הכי טובים באמתלות של לא להפעיל עליהם לחץ אז מה נשאר ?

זה יהיה הרגע הכי גרוע מבחינתי - זה הרגע שבו אפילו אנחנו כבר לא מאמינים, ולכן מעדיפים לעבור את כל הקטע של הדרבי כמה שיותר בשקט

בלי הציפיות ובלי האכזבות שהן מביאות איתן כשהן מתנפצות כמו שקרה בשנים האחרונות .

מסכים עם הקטע שאנחנו לא נראים טוב, אבל אני לא חושב שאם אנחנו כקהל נבוא צנועים לדרבי - הקבוצה פתאום תבריק או תהיה יותר טובה.

למכבי יש בעיות מקצועיות ידועות כבר מתחילת העונה והם לא קשורות לאוהדים ולציפיות, ככה שמיעוט ציפיות לא יפתור אותן.

אנשים פה פשוט מחרפנים אותי. זה לא יאומן.

רק תביאו תדרבי? מה?

מנצחים אותם??

מסכים עם כל מילה של מוטי.

להזכירכם, לדרבי ב3 השנים האחרונות יש חוקים משלו - הפועל מנצחת.

ואגב, סתם עוד נתון, מ96 עד העונה הזאת (15 שנה כבר) למעט עונה אחת שהיא עונה המחאה (ניצחנו את כל 3 הדרבים), הפועל ניצחו ביותר דרבים בעונה או שניצחנו אותו דבר (כלומר הפסד, תיקו וניצחון).

אנשים פה פשוט מחרפנים אותי. זה לא יאומן.

רק תביאו תדרבי? מה?

מנצחים אותם??

מסכים עם כל מילה של מוטי.

להזכירכם, לדרבי ב3 השנים האחרונות יש חוקים משלו - הפועל מנצחת.

ואגב, סתם עוד נתון, מ96 עד העונה הזאת (15 שנה כבר) למעט עונה אחת שהיא עונה המחאה (ניצחנו את כל 3 הדרבים), הפועל ניצחו ביותר דרבים בעונה או שניצחנו אותו דבר (כלומר הפסד, תיקו וניצחון).

נו אז ?....

אז זה אומר שמפסידים בטוח ?

אז אולי עדיף לא לבוא בכלל ?

היסטוריה וסטטיסטיקה זה יפה וטוב ולא משנה בכלום ברגע שהקבוצות עולות למגרש.

וכן..רק תביאו את הדרבי - הגיע הזמן.

וזה לא משנה שהם קבוצה יותר טובה - כי בכדורגל לא תמיד הקבוצה הטובה ביותר מנצחת, ולא משנה מה היה בשנתיים האחרונות (הפער המקצועי כרגע הוא הכי קטן שהיה בשנתיים האחרונות).

אולי ננצח אולי לא - העובדה היא שרוצים את הדרבי וזאת הדרישה מהשחקנים, לא פחות.

נו אז ?....

אז זה אומר שמפסידים בטוח ?

אז אולי עדיף לא לבוא בכלל ?

היסטוריה וסטטיסטיקה זה יפה וטוב ולא משנה בכלום ברגע שהקבוצות עולות למגרש.

וכן..רק תביאו את הדרבי - הגיע הזמן.

וזה לא משנה שהם קבוצה יותר טובה - כי בכדורגל לא תמיד הקבוצה הטובה ביותר מנצחת, ולא משנה מה היה בשנתיים האחרונות (הפער המקצועי כרגע הוא הכי קטן שהיה בשנתיים האחרונות).

אולי ננצח אולי לא - העובדה היא שרוצים את הדרבי וזאת הדרישה מהשחקנים, לא פחות.

אבל די כבר להיות יהירים!

לא מזיינים אותם.

לא אונסים אותם כמו זומבים.

להפך.

גם אם נפסיד להם 100 שנה רצוף, עדיין לפני כל דרבי נבוא עם הראש למעלה והם יפחדו.

מביאים תדרבי הזה בשיניים!

מזל שנשאר קצת קול שפוי ביציע!

אבל די כבר להיות יהירים!

לא מזיינים אותם.

לא אונסים אותם כמו זומבים.

להפך.

ברור שלא - אני פשוט אומר שלא השירים שאנחנו נשיר או לא לפני הדרבי ישפיעו על התוצאה.

אנחנו צריכים לדרוש מהשחקנים את הדרבי הזה כי הגיע הזמן שהם יביאו לנו אותו (בלי קשר אם זה יקרה או לא..)

ואנחנו חייבים שהם יבינו כמה זה חשוב לנו וכמה זה חשוב לכל העונה הזאת ולהטריף אותם במקום לשדר תבוסתנות ושכל תוצאה תתקבל כי אנחנו לא מצפים לכלום.

לא משנה מה ההיסטוריה ומה יחסי הכוחות לדרבי עולים בשביל לנצח או לא עולים בכלל

כל דרבי אני עם דמעות ב 3 שנים האחרונות.

אני בטוח שאתם יודעים את גודל הכאב של להפסיד בדרבי.

אני רוצה נקמה אני רוצה ניצחון אבל בנתיים יש סדרי עדיפויות ומה לעשות העונה יש לנו יעדים גדולים יותר.

לא חושב שזה נכון להסתכל רק על הדרבי בואו ניהיה צנועים ושיגיע הזמן נתפוצץ להם בפנים !!!!

ברור שלא - אני פשוט אומר שלא השירים שאנחנו נשיר או לא לפני הדרבי ישפיעו על התוצאה.

אנחנו צריכים לדרוש מהשחקנים את הדרבי הזה כי הגיע הזמן שהם יביאו לנו אותו (בלי קשר אם זה יקרה או לא..)

ואנחנו חייבים שהם יבינו כמה זה חשוב לנו וכמה זה חשוב לכל העונה הזאת ולהטריף אותם במקום לשדר תבוסתנות ושכל תוצאה תתקבל כי אנחנו לא מצפים לכלום.

לא משנה מה ההיסטוריה ומה יחסי הכוחות לדרבי עולים בשביל לנצח או לא עולים בכלל

הם מבינים. תאמין לי. ראה ערך מדוניאנין והצהוב.

לכל משחק עולים כדי לנצח... אז מה?

מה זאת הפחדנות הזאת?

בסוף המשחק בקונטרה, והפועל זונה עומדים ליידי אנשים ומנסים להשתיק אותי ואת מי ששר.

עוד שנייה התחילו לריב איתי מכות.

איזה לוזרים .

הם מבינים. תאמין לי. ראה ערך מדוניאנין והצהוב.

לכל משחק עולים כדי לנצח... אז מה?

כי בדרבי האחרון לדוגמא לא נראה לי שהם הבינו.

לא באו אוהדים לאימון המסכם בשביל לא "להלחיץ" אותם.

נתנו להם שקט ושקט ועוד קצת שקט...ובסוף באה קבוצה כבוייה לדרבי (זה לא התוצאה זה יותר זה שהם היו ראשונים כמעט לכל כדור)

לא צריך לתת להם שקט צריך להטריף אותם ולגרום להם לתת הכל .

לא מסכים עם הגישה ששחקנים נלחצים מזה - יש שחקנים שהם לא שחקנים של מעמדים והם באמת נלחצים ויש כאלה שרק חיים בשביל משחקים כאלה.

הסוג הראשון גם אם תשלח אותם בשבוע שלפני לאלסקה יקבלו פיק בירכיים ברגע שיעלו לדשא ויראו את הטירוף.

הסוג השני הם אלו שצריכים לנצח את הדרבי ואותם צריך להטריף.

עם כל הכבוד לא נראה לי שאלברמן ששיחק כבר בכל מעמד בכדורגל הישראלי או קולאוטי או מאור או ראנגלוב מהליגה שהוא בא ממנה ילחצו בגלל קצת התלהבות לפני משחק- להפך זה רק יגרום להם להיות יותר מפוקסים.

כל אלו שנלחצים ומשתינים במכנסיים - ממילא אנחנו לא רוצים אותם על המגרש במשחק כזה.

קבוצה גדולה היא קבוצה שהשחקנים שלה חיים בשביל משחקים כאלה.. בשביל להוכיח לכולם שהם הכי טובים.

סלח לי אבל אתה חי בסרט...

אני מכיר הרבה אוהדי הפועל שבאים עם האף למעלה... וצר לי לאכזב אותך, אבל הם ממש לא מפחדים מלשמוע את השם "מכבי"...

זה שהם שחצנים בני זונות, והגיע הזמן להוריד אותם בכאפה למטה, זה בטוח! אבל להגיד שהם מפחדים??? אנחנו כבר שנתיים מגיעים כאנדרדוג לדרבי, התקשורת דוחפת אותנו ומכריזה על מומנטום בקרית שלום ואנחנו אוכלים את הלוקש הזה וחוזרים עם הצעיף על הפנים (סעעעמק כמה דמעות הצעיף שלי אכל מהדרבים האלה שנהיה לו כבר טעם מלוח...)

אנחנו נבוא עם הראש למעלה וניתן את הגרון ואת הנשמה לקבוצה הזאת... השאלה היא מה יעשו השחקנים על המגרש?

)

אנחנו נבוא עם הראש למעלה וניתן את הגרון ואת הנשמה לקבוצה הזאת... השאלה היא מה יעשו השחקנים על המגרש?

זה כבר לא תלוי בנו.

כי בדרבי האחרון לדוגמא לא נראה לי שהם הבינו.

לא באו אוהדים לאימון המסכם בשביל לא "להלחיץ" אותם.

נתנו להם שקט ושקט ועוד קצת שקט...ובסוף באה קבוצה כבוייה לדרבי (זה לא התוצאה זה יותר זה שהם היו ראשונים כמעט לכל כדור)

לא צריך לתת להם שקט צריך להטריף אותם ולגרום להם לתת הכל .

לא מסכים עם הגישה ששחקנים נלחצים מזה - יש שחקנים שהם לא שחקנים של מעמדים והם באמת נלחצים ויש כאלה שרק חיים בשביל משחקים כאלה.

הסוג הראשון גם אם תשלח אותם בשבוע שלפני לאלסקה יקבלו פיק בירכיים ברגע שיעלו לדשא ויראו את הטירוף.

הסוג השני הם אלו שצריכים לנצח את הדרבי ואותם צריך להטריף.

עם כל הכבוד לא נראה לי שאלברמן ששיחק כבר בכל מעמד בכדורגל הישראלי או קולאוטי או מאור או ראנגלוב מהליגה שהוא בא ממנה ילחצו בגלל קצת התלהבות לפני משחק- להפך זה רק יגרום להם להיות יותר מפוקסים.

כל אלו שנלחצים ומשתינים במכנסיים - ממילא אנחנו לא רוצים אותם על המגרש במשחק כזה.

קבוצה גדולה היא קבוצה שהשחקנים שלה חיים בשביל משחקים כאלה.. בשביל להוכיח לכולם שהם הכי טובים.

אולי זה לא כי לא הלחיצו או עודדו אותם, אלא פשוט כי לא הכינו אותם נכון או אנשים בקבוצה גרמו להם לפחד/לא להאמין בעצמם וכו'.

אולי זה לא כי לא הלחיצו או עודדו אותם, אלא פשוט כי לא הכינו אותם נכון או אנשים בקבוצה גרמו להם לפחד/לא להאמין בעצמם וכו'.

אל תרים לי להנחתות כאלה... :yellow_cool1:

מה קרה???? איך הפכנו לאוהדי הפועל שפוחדים מכל דרבי?

לא פוחד מהם וחושב שאנחנו הולכים לנצח! והיה נכון לשיר כבר אתמול על הדרבי

כי זה לא עוד משחק, ובמשחק בית אחרון לפני הדרבי צריכים להטריף ת'שחקנים.

מה זאת הפחדנות הזאת?

בסוף המשחק בקונטרה, והפועל זונה עומדים ליידי אנשים ומנסים להשתיק אותי ואת מי ששר.

עוד שנייה התחילו לריב איתי מכות.

איזה לוזרים .

כרגע לשיר הקונטרה זה טיפה בעייתי גם בעיני

אבל הפועל זונה זה מבורך .

כרגע לשיר הקונטרה זה טיפה בעייתי גם בעיני

אבל הפועל זונה זה מבורך .

מה בעייתי בלשיר את הקונטרה?