Jump to content

סיכום משחק: מכבי מביסה 4:1 את אשדוד

Omer

Recommended Posts

אגב,

היה פנדל (99%) על בוזגלו, ומדו הביא לו שם כדור גדול. באמת אמן.

בכלל, היו לו כמה כדורים המשחק. אוף, כמה אני אוהב אותו

אם וכשאלברמן יכנס לכושר אנחנו נראה עוד הרבה יותר ממנו..

אלברמן, מדו (אולי גם יצחקי יחזור לעצמו מתישהו)..

חלום :wubyellow3:

כמה כישרון בקבוצה אחת.

ומשהו קטן מספורט 5: "כמו בסכנין, מכבי עלתה גם אתמול לשחק בתלבושת בצבעים צהוב-כחול, לבקשת המאמן מוטי איוניר." :wubyellow3:

בסכנין שיחקנו עם הכל צהוב.

לא יכולנו לשחק עם מכנסיים כחולים כי סכנין עלו בהכל שחור וזה דומה מדי.

מכבי שיחקה בצהוב-כחול נגד בית"ר, ואשדוד.

לגבי המשחק, מאוד נהניתי. היה חבל לשבת בשער 5 של השרמוטות, אבל היה עידוד נפלא משער 8 ליציע שלנו.

מחצית ראשונה על הפנים, אבל עם עטר אחד גדול :wubyellow3: והחמצה של קולאוטי שלא הבנתי איך הוא פיספס אחרי הפיספוס של אלירן.

מחצית שנייה גדולה, בוזגלו היה פשוט ענק, אלברמן שינה את המשחק לחלוטין, גיז'רמו הוכיח שהוא רק תוקע.(אגב, שי מזרחי וחבריו פתחו בקמפיין נגדו כל המשחק לא הפסיקו לקלל אותו

איפה כל אלה שדיברו על מאור?

לדעתי כל משחק הוא בין הטובים אצלנו אבל יש פה כמה אנשים שפשוט פיתחו שנאה לבאנדם אפילו עם זה לא במודע אנשים מדברים נגדו שהוא שחקן חלש ואני כבר לא יודע מה לחשוב או שהם באמת שונאים אותו או שזה חוסר הבנה בכדורגל

אנשים לא פיתחו שנאה אליו סתם...

יש מערך הסתה נגדו שמגיע מאנשים מסויימים ואפילו יש להם פורום שמשמש במה להסתות שלהם..(בין אהבה שלא נגמרת אחת לשנייה)

אגב באותו פורום הם גם דואגים להתלונן שבפורום הזה מסיתים נגד אנשים..

הגמל לא רואה את דבשתו.

בוזגלו ימין, מדוניאנין אמצע, יצחקי שמאל.

חלום. קישור התקפי מושלם בקנה מידה ישראלי, אני לא זוכר קבוצה שהיו לה 3 כוכבים כאלה מקדימה.

חובה לגנוב אליפות עם קיזוז, יהיה מעניין לראות אותם בליגת האלופות :yellow_cool1:

אני לא מבין למה המאמן צריך לבקש לשחק בצבעים של הקבוצה.

גם אני לא, אבל טוב שהוא עושה את זה.

ואם יהיה איזה טמבל שיבקש לשחק בלבן שיישב ביציע.

כמעט כל הגולים של מכבי העונה נובעים ממהלכים של כדורגל יפה וטוב, לשחקנים האלה יש את זה בגדול הם רק צריכים את הדחיפה הזאת וכנראה את השינוי אווירה שמוטי הביא.

מכבי :wubyellow3: :wubyellow3:

http://www.youtube.com/watch?v=r8ZxVSka6fA

עטר לעולם לא יהיה אפילו 70% ב"דריבל" לשמאל ממה שהוא לימין. אבל הוא לא צריך.

כמו שנאמר פה באמת עשרות פעמים כבר. פעם-פעמיים במשחק. תנסה לעבור על הקו, דרך שמאל, משהו חדש. תגוון. גם אם זה לא יעבוד (וזה יעבוד, כי המגן יהיה כ"כ מופתע) אחרי פעם פעמיים? הימין (מרכז) שאתה כ"כ אוהב יפתח לך.

בדיוק מה שהתכוונתי.

מישהו חייב לגרום לו להבין את זה.

עד שלא נקבל תפוקה ויכולת מהקשר(אלברמן) שליד סידיבה,זה לא יזרום.ולזה אפשר להוסיף את העצבנות הטבעית שנוצרה מהיעדרות של הבלמים.זה גם שיבש את את משחק המעבר והנעת הכדור.

אלברמן אכן יצב את את המשחק שהפך ליותר מסודר ובשליטה אבל חשוב לזכור שהוא נכנס ביתרון.

גם לחלוצים יש חלק בזה שההנעת כדור לא זורמת. הפתרון בטווח הרחוק זה יצחקי, כרגע רנגלוב חייב לשחק במקום קולאוטי.

לעטר אין יכולת מסירה, והוא לא מספיק שותף בהנעת הכדור והחיפוי לזה צריך לבוא מהחלוץ המרכזי

כי בסה"כ ג'יזה תרם להתקפה ולהנעת כדור אתמול וראינו שזה עדיין לא עבד

הבלמים באמת היו חסרים אתמול ולא רק במשחק ההגנה. יש לנו את ההגנה הכי טכנית בליגה

אתה צודק אבל אם יש מישהו חכם בהנהלת הפועל פ"ת אני חושב שהוא צריך להעלות את הרעיון הזה כי אם יהיה מחיר אחיד בסכום של עד 50 שקל גג יבואו לפחות 15 אלף אוהדים אם לא יותר אני חותם על זה

15 אלף לא נסחפנו?

נקווה שיושיבו אותנו במערבי

עטר לעולם לא יהיה אפילו 70% ב"דריבל" לשמאל ממה שהוא לימין. אבל הוא לא צריך.

כמו שנאמר פה באמת עשרות פעמים כבר. פעם-פעמיים במשחק. תנסה לעבור על הקו, דרך שמאל, משהו חדש. תגוון. גם אם זה לא יעבוד (וזה יעבוד, כי המגן יהיה כ"כ מופתע) אחרי פעם פעמיים? הימין (מרכז) שאתה כ"כ אוהב יפתח לך.

ניסה ללכת פעמיים על שמאל אתמול בתחילת המשחק, כשמכבי תקפו אלינו לשער 4-5, אבל הוא עדיין הלך עם רגל ימין ועם הראש בקיר... לא היה מובן.

זה דבר שצריך לעבוד עליו, והרבה.

אגב, דיברו פה על שילוב של מאור, האריס ויצחקי. אולי סופסוף זה יביא למצב שעטר ישחק ברחבה, שם הוא צריך לשחק, כיאה למלך השערים שלנו(אני פשוט מת עליו, החגיגות שלו אחרי הגולים, ההתלהבות שהוא מביא איתו למשחק, גם אם יבוא הקברן בעצמו הוא בחיים לא ישתייך לבית הקברות לחלוצים ע"ש אמבמבה) שלא נדבר על רנגלוב וקולאוטי שיהיו ברוטציה.

רנגלוב אחד מהזרים הכי איכותיים אי פעם שהיו במכבי.. אם יש לכם בכלל ספק.

שחקן מאוד פיזי, שמשלב טכניקה יפה. עשה את זה כמו שצריך מול בית"ר וגם אתמול עלה כמחליף ורק שידרג.

צריך להיכנס להרכב במקום רוברטו, כי המשחק יותר זורם איתו והחילופי מקומות שלו, עטר ובוזגלו ייצרו בלגן שלם בהגנה של היריבות.

אם יש משהו שצריך להבין מהמשחק הזה זה עד כמה לא נכון להרכיב את ישראלביץ' ב-11 של מכבי. זה היה כמעט מיידי - מהרגע, ממש מאותו הרגע שבו אלברמן נכנס במקומו המשחק נראה הרבה יותר טוב. אם יש מי שחושב שזה בגלל שאלברמן היה כל כך מוצלח, אז הוא טועה. לא שאלברמן היה רע. אבל ההבדל נבע בעיקר מזה שישראלביץ' תקע את המשחק ואלברמן לא. וראה זה פלא - הנעת הכדור הפכה מהירה ומדויקת יותר. לשחקנים היו יותר אפשרויות מסירה, האגפים התחילו לעבוד (זיו הגדיל והחליט להפוך לסוג של דינמו אנושי, גם אם לא הכי מדויק ליד השער) ובאופן כללי כולם היו מרוצים. זה היה כל כך בולט, שאם איווניר לא ראה את זה אחרי אתמול...

רנגלוב אחד מהזרים הכי איכותיים אי פעם שהיו במכבי.. אם יש לכם בכלל ספק.

בלי ספק שחקן ענק יש לו מסירות אומן

יש לו יכולת לשמור על הכדור גם מול 4 שחקנים הוא שחקן ענק פשוט

ויש לו בעיטה חופשית מצוינת.

אם יש משהו שצריך להבין מהמשחק הזה זה עד כמה לא נכון להרכיב את ישראלביץ' ב-11 של מכבי. זה היה כמעט מיידי - מהרגע, ממש מאותו הרגע שבו אלברמן נכנס במקומו המשחק נראה הרבה יותר טוב. אם יש מי שחושב שזה בגלל שאלברמן היה כל כך מוצלח, אז הוא טועה. לא שאלברמן היה רע. אבל ההבדל נבע בעיקר מזה שישראלביץ' תקע את המשחק ואלברמן לא. וראה זה פלא - הנעת הכדור הפכה מהירה ומדויקת יותר. לשחקנים היו יותר אפשרויות מסירה, האגפים התחילו לעבוד (זיו הגדיל והחליט להפוך לסוג של דינמו אנושי, גם אם לא הכי מדויק ליד השער) ובאופן כללי כולם היו מרוצים. זה היה כל כך בולט, שאם איווניר לא ראה את זה אחרי אתמול...

שבוע שעבר במשחק מול סכנין התחלנו להראות הרבה יותר טוב מדקה 65, שתי דקות אחרי שאלברמן יצא. מה זה אומר?

עכשיו ראיתי בליגה משלנו משהו שמאוד הפתיע אותי

בגול של אלירן עטר יעקב בוזגלו קופץ משמחה וצועק ישששש.

ועוד משהו היה שם איזה טמבל שמציג את עצמו אוהד מכבי

הוא היה גם בתוכנית שפיטרו את נימני הוא פשוט טמבל ועושה

בושה לאוהדי מכבי "אני ישמח לתיקו" טמבל צוחקים עלינו כבר שנה

כי שמחנו בתיקו ועדו כל מיני בילבולי מוח כולל זה שהוא אומר

חצי בצחוק"בגול של אשדוד השחזנו את הסכינים וכמעט ונפלנו לזה

לצעוק חאיווניר ללכת לבית" הוא פשוט אוהד מטומטם שלא ראיתי דבר כזה בחיים.