Jump to content

מעט לפני, קצת אחרי, ובעיקר תוך כדי: מארחים את אשדוד. מחזור 19

סתם סטלן

Recommended Posts

עריכת המנהלים:

כמדי שבוע, גם הפעם נעלנו את הנושא לקראת המשחק, על מנת לפתוח נושא ספציפי עבור אלו שנמצאים בבית במהלך המשחק.

כמובן שכפי שאתם בטח יודעים, זה נושא שיהיה פעיל עד שהוא יינעל לטות נושא רשמים רשמי מהמשחק עצמו.

נא להתנהג בהתאם...

914371-5.jpg

למי שרוצה להיזכר - ככה זה היה בסיבוב הקודם:

http://www.youtube.com/watch?v=8tYWyhk-v3Y

* בסיבוב הקודם ניצחה מכבי תל אביב 1:2 באשדוד, כשאת השערים במשחק כבשו מלכי השערים של שתי הקבוצות העונה: מדוניאן, אלירן עטר ומשה אוחיון.

* הניצחון האחרון של אשדוד במשחק חוץ על מכבי תל אביב היה בעונת 2004/5. אז זה נגמר 0:1 משער עצמי של הבלם משה מישאלוב.

* מכבי תל אביב כבר הפסידה כבר העונה בשלושה משחקי בית.

* אשדוד שמרה על רשת נקיה בשני משחקי החוץ שלה נגד שתי התל אביביות האחרות, היא ניצחה 0:2 את הפועל ונפרדה בתיקו 0:0 מבני יהודה.

הרכבים משוערים

מכבי תל אביב:

לירן שטראובר, דור מלול, אבי סטרול, קלמי סבן, יואב זיו, ג'יבריל סידיבה, גיז'רמו ישראלביץ', האריס מדוניאנין, מאור בוזגלו, אלירן עטר, רוברטו קולאוטי.

מ.ס אשדוד:

יוסי שקל, עופר ורטה, אפה אמברוז, ישראל ראש, רחמים צ'קול, ניר ביטון, סטפן קינגווה, משה אוחיון, עמנואל סארקי, עידן שריקי, נבו מזרחי.

יאללה מכבי, שיהיה לנו בהצלחה!

-----------------------------------------------------------------------

תגובה ראשונה מתוך הנושא שפוצל לקראת המשחק:

אני מאמין שאיווניר ילמד מטעויות שכבר נעשו, יכול להיות שלדרבי צריך לעלות עם קישור קצת יותר מעובה אבל זה לא אומר שצריך לשנות את ההרכב לגמרי.

חוץ מזה הוא כבר אמר שהשאיפה שלו זה לעלות עם 8-9 שחקנים קבועים בהרכב ועם שיטה מוגדרת.

אני מקווה שזה באמת יהיה ככה.

הבעיה היא שהסגל כלכך רחב, שהוא פשוט מזמין שינויים תכופים בהרכב.

בוא נקווה שאיווניר יצליח להשתלט על זה.

ראו לפי השבוע שאיווניר לא רוצה להיות ממשיך דרכו של ההרכב העלוב של אבי,הוא עוד חשב אפילו על 4-4-2 שגם לי נשמע מעולה,אבל לצערנו אבי בנה את הקבוצה לעצמו...

עדיין,אני חושב שגם היום יהיה לאיווניר קלפים בכיס כמו קולאוטי ובוזגלו של משחק שעבר

אני חושב שלמרות שזה יפגע אולי ברגשות של קולאוטי או משהו,צריך להעלות אותו במחצית,כי כולם יסכימו איתי שהוא משחק חצי משחק הוא הרבה יותר פרש ועם הרבה יותר אנרגיה להילחם מאשר אם הוא עולה דקה ראשונה...

אבידור צריך לקבל שוב איזה מחצית ראשונה,רואים שהוא רוצה את זה והוא לא אדיש,רוטציה של שתיהם יהיה מעולה לדעתי,גם אם אחד מהם יפגע רגשית או משהו מזה...

מחצית ממש מהספר:

שיפוט מקפח, מכבי לא משחקת טוב ועדיין עולה ליתרון.

מעניין אותי אם עטר יעלה כשיר למחצית השנייה או שהוא קיבל מכה לא רצינית

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.