Jump to content

להיות איתך אבי נמני היום בשעה 21:00 בערוץ 10

מכביסט6

Recommended Posts

ודי עם ההגזמות לגבי יכולת האימון שלו

לא רואה מאמן שהיה מוציא יותר ממנו בעונה שעברה

לא נופל משאר הליצנים שקוראים לעצמם מאמנים פה בארץ

חרא, אפס וגרוע אלו מילים שתשמרו לעצמכם

אף אחד לא רצה בפיטורים שלו בגלל שנה שעברה,אלא השנה.

והשנה באמת הייתה בושה(רוני גפני:please: :please: )

אתה מודע לעובדה שזה סרט, ובסרט עושים עריכה..מה שאומר שמחליטים מה כן להכניס לסרט ומה לא..ואיך רוצים להציג את הגיבור של הסרט..

מחר יכול לבוא מישהו ולעשות סרט בדיוק כזה עם קטעים אמיתיים שיציג את נמני הפוך לגמרי...

סתם סרט ליקוק תחת אבל מילא...אם זה גורם לכם להרגיש יותר טוב.

האמת שניסו לעשות את הסרט הזה, אפילו תחקירנים קצת יותר רציניים,

ובכל זאת לא מצאו כלום חוץ מציטוטים של פושע נמלט שחי בחו"ל, שחקן כושל שברח לקפריסין ומאמן שהפסיד את רגעי התהילה שלו בגלל משחקי כבוד ואגו.

אבל סבבה, אם הוא גרם לך להרגיש יותר טוב..

עתיק מאוד, התגובות שלך נמחקות לא בגלל "האמת" שבהן, אלא בגלל שאתה לא עושה כלום חוץ מלהתסיס ובעקבות כל תגובה שאתה רושם אני צריך למחוק עוד 10 שמלאות בקללות,

או שתיצמד לנושאים או שתגיד יפה שלום וניפרד כידידים, יש הרבה פורומים אחרים בהם אתה יכול לפרוש את משנתך, כאן זה לא המקום.

רק בסוף השנה נדע עם הפיטורים היו מוצלחים או לא רוצה לראות כבר את מכבי דורסת ומשחקת כדורגל ולא הכל מקרי בלי שום הנאת כדור נכונה בלי דרך עם נראה דרך ונראה קבוצה נדע שהפיטורים היה הדבר הנכון לעשות אין מה לעשות עונה שעברה באמת נמני עשה הכי טוב שאפשר מהסגל שהיה לנו ואפילו יותר מזה..

אבל השנה הוא ויוסי נכשלו לצערי

ובכל זאת לא מצאו כלום חוץ מציטוטים של פושע נמלט שחי בחו"ל, שחקן כושל שברח לקפריסין ומאמן שהפסיד את רגעי התהילה שלו בגלל משחקי כבוד ואגו.

ומעבר עוד הביאו אנשים בתואנת שווא וניסו להוצאי מהם לכלוך (אמיתי או לא) רק בשביל שיהיה להם מה לספר.

ערכו את הכתבות והוציאו אותנו לא בסדר בסוף.

ככה שהסרט? די משקף את אבי נמני האדם.

הביקרות לא צריכה לגעת באבי נמני האדם בכלל, החברים שלו הם עסק פרטי שלו (נו משחק מילים מפגר קצת) ולנו אין זכות להעביר ביקורת על חייו האישיים, ואם הוא ורצה? שיזיין את אשתו ואת אחותה ביחד בדוגי כשהוא מצליף לקלינגר בטוסיק.

תשאירו את הביקורת שלכם עניינית ומקצועית, ואז אולי, רק אולי, ילמדו להתייחס פה ברצינות (טוב נו, אופטימיות מוגזמת, כשאנשים רואים פה את השם נמני הם נזעקים כאילו דיברו על ההורים שלהם וחבל...)

צריך שגולדהר יראה את זה ויבין שהמערכת שלנו צמאה לאבי נימני

בתור יו"ר בתור מנכ"ל מנהל לא יוע העיקר שיהיה במערכת.

ואני מקווה שעכשו כולם הבינו למה אנשים פה הגנו עליו בחירוף נפש

כי אבי זה אבי וחבל שרק סרט כזה יכול להזכיר לכם מי זה אבי

משליך במיוחד אליך.

אבי הוא אבי ואני זוכר את זה, השחקן אחד הגדולים בהיסטוריה, ומאמן בינוני ומטה (לא משנה איך תנגן, אנחנו חייבים להיות מקום ראשון עם 100 מיליון שקל, אם לא? המאמן נכשל נקודה) והמערכת לא צמאה לאבי..אני שומע הרבה אנשים מבפנים ומבחוץ שלא מצטערים על זה שהוא הלך...בנתיים אני רק רואה חיוכים וצחוקים באימונים (מה שלא היה קודם).

אגב בסרט הזה ראו איך אבי מתערב לניר לוין באימונים למרות שהוא במשרה ניהולית בלבד ומנסה להביא שחקנים על סמך מילה בלי לצפות בהם.

פייר? לא התנהלות תקינה.

טיימינג טוב לערוץ עשר כדי להשיג רייטינג, אבל לא חידש כלום ולא שום דבר.

מאחל לאבי הצלחה, ויום יבוא ואני בטוח שהוא יחזור למכבי, נקווה שלא בצד המקצועי.

אגב בסרט הזה ראו איך אבי מתערב לניר לוין באימונים למרות שהוא במשרה ניהולית בלבד ומנסה להביא שחקנים על סמך מילה בלי לצפות בהם.

פייר? לא התנהלות תקינה

התפקיד של מנג'ר (ואני לא מדבר על מה שהלך פה השנה) הוא לבנות סגל ולהתוות דרך.

מה שאומר שזה כולל הבאת שחקנים (מה גם שדובר על שחקן צעיר למטרת השאלה) וקביעת שיטת משחק.

ככה שדווקא בקטע הזה הוא היה בסדר

מנג'ר שמנג'ר.

כל עונה היה את אותו הסיפור...קובעים מאמן, ומתישהו שומעים שהוא בוחש ובוחש.

שורה תחונה?

מלבד עונה אחתש סיימנו מקום שני (עם כדורגל איום ונורא שלפרקים היה נורא בלבד) כל עונה היינו מחורבנים עד שלמיץ' נמאס.

כבר חמש שנים במועדון אין דרך אין שיטת משחק ואין כלום.

אז מה זה אומר?

זה לא משנה שזה הסרט הישן..

זה בכל זאת הזכיר לנו מי זה נמני ומה בשבילו מכבי

אל תאמינו לשטויות שמה שהיה בעובדה עליו אתם מכירים את התקשורת ויודעים איזה כוח יש להם

הם יכולים יום אחד להראות מישהו כבן אדם צדיק (בעצם לעשות סרט עליו להראות באמת מי הוא) ואז יבואו אנשים אחרים שרוצים רייטינג

אז יעשו סרט נגד הסרט שהיה..ואתם ראיתם היה את הסרט הזה אחר כך הסרט של אילנה דיין..

אני מאמין לסרט להיות איתך אבי נמני כי אני יודע שאילנה דיין והעורכים שלה עשו את זה בשביל רייטינג מסריח.

בקיצור זה טוב שראינו את זה ונזכרנו מה הוא נתן.

בכל זאת אנחנו רואים בזמן האחרון הסמלים הגדולים הולכים ונעלמים.

בקיצור שיהיה לכולנו שבוע מצויין

וכמוכם בדיוק אני מחכה ליום שבת מתגעגע כבר למכבי

8 זה בדם אבי נמני במכבי לעולם :)

[quote name=תפסו לי את השם שרציתי:)' timestamp='1295360335' post='2109556]

זה אומר קוסטה שתפסיק לחפור...

נימני כבר לא פה. אתה יכול לנוח.

ביום שנמני לא יהיה במכבי בכלל, זה יהיה עצוב איתן.

עצם העובדה שאנשים עדיין כותבים שהוא הצליח זה ממש עצוב לי.

התפקיד של מנג'ר (ואני לא מדבר על מה שהלך פה השנה) הוא לבנות סגל ולהתוות דרך.

מה שאומר שזה כולל הבאת שחקנים (מה גם שדובר על שחקן צעיר למטרת השאלה) וקביעת שיטת משחק.

ככה שדווקא בקטע הזה הוא היה בסדר

באותה עונה הוא היה שחקן פעיל, לא מנג'ר.

דקה 5:30

דמעות בעיניים...

http://www.youtube.com/watch?v=25NvAql79Wk&feature=related

הנה אבישי מתיה הבן זונה...

כפרה על אבי נימני, לך תמות יא חתיכת מניאק

אבי נימני הוא המלך !!!

אף אחד לא רצה בפיטורים שלו בגלל שנה שעברה,אלא השנה.

והשנה באמת הייתה בושה(רוני גפני:please: :please: )

בגלל זה שרו לו "תתפטר תתפטר תתפטר" במשחק השמיני שלו בליגה נגד פתח תקווה? (עונה שעברה?)

וזה סתם אני זורק לך כדי לא לחפור פה יותר מידי

אנשים שונאים את נמני כבר שנים אחורה, הם תמיד היו שם ותמיד הפריעו

זה למה אבי נמני לא היה צריך להיות במערכת

כל עוד הוא לא סובב אנשים שנמצאים בצד שלו, אין לו מה לחפש פה, ומי שיפגע בעיקר

זו הקבוצה.

(ולא - לא בגללו, אלא בגלל כל העסקנים מסביב)

Guest עתיק מאוד

עתיק מאוד, התגובות שלך נמחקות לא בגלל "האמת" שבהן, אלא בגלל שאתה לא עושה כלום חוץ מלהתסיס ובעקבות כל תגובה שאתה רושם אני צריך למחוק עוד 10 שמלאות בקללות,

או שתיצמד לנושאים או שתגיד יפה שלום וניפרד כידידים, יש הרבה פורומים אחרים בהם אתה יכול לפרוש את משנתך, כאן זה לא המקום.

"תצמד לנושא" על זה נאמר חחחחחח. ובגללי אתה צריך למחוק הודעות עם קללות.... אתה בתפקיד האו"מ. אני בתפקיד ישראל מופצצת בקסאמים והמקללים בתפקיד חמאס. תחשוב על מה שרשמתי ותבין כמה מגוחך נראה מה שכתבת.

כל התחקירים כל הכתבות הכל שקר, כמובן ששקר. הרי האמת מצויה רק אצל יחידי סגולה. אלו שמכירים את אבי נמני מבר מצוות. רק מה שאורי משיח מדווח הוא אמת. ככה זה בפורום. אתם לא עושים לי טובה שאתם "מאפשרים" לי לכתוב. אתם עושים טובה לכל האוהדים שרובם לא כותבים. אם יש כאן 600 גולשים יש 4 שמקללים ועוד 10 שמוחים כנגד. 600 אחרים רוצים לקרוא גם דברים אחרים מלבד - 8 זה בדם, בושינסקי בן זונה, האם הדקה ה-88 או הדקה ה-8.

אני מוכן להסכים שכל התחקירים על נמני שקריים הכלללל הכללל. אני נצמד למה שראיתי בכתבה - אבי נמני אומר בפה שלו - יש לי חברים בעולם התחתון אברג'יל והררי ואני לא מתבייש בזה (בראבו לסמל..) והאירוע השני - נמני מגיע לאירוע של אוהד שאומר לו - אתה אבי מעל המועדון אתה חשוב יותר ממכבי. ונמני לא מצייץ רק מחייך בשביעות רצון.

"תצמד לנושא" על זה נאמר חחחחחח. ובגללי אתה צריך למחוק הודעות עם קללות.... אתה בתפקיד האו"מ. אני בתפקיד ישראל מופצצת בקסאמים והמקללים בתפקיד חמאס. תחשוב על מה שרשמתי ותבין כמה מגוחך נראה מה שכתבת.

כל התחקירים כל הכתבות הכל שקר, כמובן ששקר. הרי האמת מצויה רק אצל יחידי סגולה. אלו שמכירים את אבי נמני מבר מצוות. רק מה שאורי משיח מדווח הוא אמת. ככה זה בפורום. אתם לא עושים לי טובה שאתם "מאפשרים" לי לכתוב. אתם עושים טובה לכל האוהדים שרובם לא כותבים. אם יש כאן 600 גולשים יש 4 שמקללים ועוד 10 שמוחים כנגד. 600 אחרים רוצים לקרוא גם דברים אחרים מלבד - 8 זה בדם, בושינסקי בן זונה, האם הדקה ה-88 או הדקה ה-8.

אני מוכן להסכים שכל התחקירים על נמני שקריים הכלללל הכללל. אני נצמד למה שראיתי בכתבה - אבי נמני אומר בפה שלו - יש לי חברים בעולם התחתון אברג'יל והררי ואני לא מתבייש בזה (בראבו לסמל..) והאירוע השני - נמני מגיע לאירוע של אוהד שאומר לו - אתה אבי מעל המועדון אתה חשוב יותר ממכבי. ונמני לא מצייץ רק מחייך בשביעות רצון.

יא מושפל, גם אותך הראו באחד מהראיונות.

עלוב נפש.