Jump to content

ושוב סוגיית יעקב בוזגלו חוזרת

עידן ולד

Recommended Posts

אני לא מת עליו, אבל ההצלחה שלו זה האינטרס שלי, ולכן אני אעשה הכל כדי שהוא יצליח.

מקסימום הוא יביא אליפות ויעזוב לאירופה ואז זה שתי ציפורים במכה.

מבחינתי השחקן הזה שרוף עוד ממשחק הגביע מול בית"ר כשנמני רצה להכניס אותו בהארכה והוא לא הסכים להיכנס. מאותו היום גם אם הוא כובש, מבשל או כל דבר אחר וגם אם יכבוש 10 שערים במשחק אחד לא אמחא לו כפיים, לא אשיר את שמו ולא אדבר בשבחו. אני לא אומר שאני לא שמח שהוא כובש, שכן שעריו הם בכל זאת שערים למכבי, אבל עדיין הוא מבחינתי גמור כבר תקופה ארוכה...

אתם צריכים לעשות הפרדה בין מאור בוזגלו לאבו בוזגלו. דוקא עם האבא הזה שלו הוא יכל להיות הרבה יותר גרוע, אבל הוא בסדר.

וכל אלה שיודעים מה שהולך בחדר ההלבשה, שיבושם לכם, כל עוד מאור עושה עבודה טובה על המגרש, על הזין הכל

לפעמים התפוח כן נופל רחוק מהעץ

פשוט לא יאומן איזה זיכרון קצר יש לאנשים פה.

המשחק הכי חשוב שלנו בעונה הקודמת (פאקינג שמינית גמר גביע המדינה!!!!) ולא היה בזין שלו לעלות.

ואנשים סולחים לו ואומרים שלא צריך לדבר אליו ככה, איזה צביעות.הוא ילד זין ושיעוף כבר ממכבי.

בונה יא מטומטמים! אוהדים מגעילים!

מה אתם רוצים ממאור ראבק?!!?!!?! מה?!?!!?

אחד השחקנים הטובים במכבי אם לא השחקן הטוב ביותר.

זה שאבא שלו הוא אפס מסריח זה משהו אחד, אבל מה קשור מאור? מאור זה לא אבא שלו אז תפסיקו.

תלמדו להבדיל, כי מאור באמת לדעתי אוהב את מכבי ואכפת לו ממנה אז תפסיקו כבר.

בונה יא מטומטמים! אוהדים מגעילים!

מה אתם רוצים ממאור ראבק?!!?!!?! מה?!?!!?

אחד השחקנים הטובים במכבי אם לא השחקן הטוב ביותר.

זה שאבא שלו הוא אפס מסריח זה משהו אחד, אבל מה קשור מאור? מאור זה לא אבא שלו אז תפסיקו.

תלמדו להבדיל, כי מאור באמת לדעתי אוהב את מכבי ואכפת לו ממנה אז תפסיקו כבר.

לא שאני קיצוני כמו אלה שאשכרה לא מוחאים כפיים בגול בגללו, אבל שחקן שלא רוצה לעלות בשמינית גמר גביע זה פאדיחה רצח למועדון, אז אני לא יודע כמה הוא אוהב את מכבי או כמה הוא אוהב את ה24 מליון שקל שמכבי הוציאה עליו וממשיכה לשלם לפי מה שאומרים

אמרתי פעם ואומר זאת שוב - אני ראיתי בעיניים שלי, לא של מקורב לדודה של חבר של חברה, את מאור (ולא את אבא שלו) מתבטא נגד הקבוצה. וכמו שאמרתי אז - אני מוכן לעמוד מאחורי כל מילה שאני מוציא כאן. שחקן בעייתי כמוהו, עם אבא בעייתי כמוהו, עושה רק נזק וימשיך לעשות נזק כל עוד ניתן לו להישאר כאן.

אני לא בן 16, ואני לא "מקלל" אותו או משהו, פשוט מתאר עובדות. מאור הורס את הקבוצה מבפנים, גם אם על המגרש הוא מבשל מדי פעם הוא עדיין זורק זין והאווירה המחורבנת שהוא ואבא שלו משרים מחלחלת לכל שחקן ושחקן. אגב, גם שבחון היה מלך השערים שלנו בשנה שעברה, זה לא מעיד עליו שום דבר.

הפתרון האידיאלי - לשלוח את שחקן החולה למיטה הבריאה של הפועל, יחד עם אבא שלו וכל המשפחה.

הפתרון המינימאלי - להעיף אותו לקיבינימאט.

הצבע של הסמל, אתה מציק עם מאור הזה כבר שבועיים ברציפות.

אנשים ביציע לא שכחו מה שהוא עשה בגביע מול בית"ר וזה חמור מאוד.

תוסיף על זה את זה שהוא יצא מול קריית שמונה ומחא כפיים לקהל ששניה לפני קילל את נימני ואז כשהמצלמה עליו דפק סצנה שלא הייתה מביישת את הבימה.

ובכל זאת:

אני לא מת עליו, אבל ההצלחה שלו זה האינטרס שלי, ולכן אני אעשה הכל כדי שהוא יצליח.

מקסימום הוא יביא אליפות ויעזוב לאירופה ואז זה שתי ציפורים במכה.

ושמעתי את היומולדת שמח ששרתם לו,הייתי בטוח שזה מיועד לשורה כמו ששרתם בהתחלה, אבל כנראה שטעיתי.

רמי(וגם ברקול),אני מאוד מקווה שהוא התנצל בפנייך על מה שהיה ולא סתם יוצא מצב שאתה שוכב על הגדר בשבילו.

מאור שחקן מצוין אין ספק והבחלט צריך לפתוח ב11 אבללל הוא צריך לשדרג את עצמו בשני תחומים:

הוא לא יעיל ברוב המקרים לא פתח את המשחק

בורח מהכדור ונרדם לפרקי זמן במשחק.

ברגע שהוא ישתדרג הוא יוביל את מכבי.

ואם כן?! אז?! תהיה בטוח שגם מדוניאנין היה מאושר

נמרוד אחי אתה יודע שלא מדובר על שמחה פנימית, אלא על שמחה מופגנת ומגעילה שיש בה רק רוע

בן אדם שלא נותן כבוד, לא מגיע לו כבוד.

נמרוד אחי אתה יודע שלא מדובר על שמחה פנימית, אלא על שמחה מופגנת ומגעילה שיש בה רק רוע

בן אדם שלא נותן כבוד, לא מגיע לו כבוד.

אני מסכים איתך,אבל זאת לא הסיבה לשפוט שחקן או לא כמו שנמניהו רשם. כאילו מה,אז אם בוזגלו ואבידור שמחו לשרוף אותם? זהו?

אתם מזיינים את המוח...

זה לא שהוא זרק זין ואמר "לא רוצה לעלות לך זדיין..", הוא לא הרגיש טוב עם עצמו ולא חשב שהוא יכול לתרום לקבוצה...

העיקר לעשות מכל עכבר פיל וישר ילד זין...

ואח"כ אתם מתפלאים שכולם מחפשים את הרע...

מאור ילד נחמד, זה נכון שהוא שמח שנמני עזב (ד"א, ממקור ראשון, יותר מחצי מהמועדון "הרגיש הקלה" לדברי אותו מקור כשאבי פוטר) אבל זו זכותו...

אם היה פחות אדיש ויותר נלחם ויודע את התכונות הטובות שלו (מסירות, בעיטות), מבליט אותן במשחק ולא מנסה לעשות דברים שהוא לא טוב בהם כ"כ (לעבור שחקן, להגביה תוך כדי תנועה) הוא יהיה מצוין ונגיע רחוק...

כרגע אני אוהב לראות אותו עולה מהספסל...

אני מסכים איתך,אבל זאת לא הסיבה לשפוט שחקן או לא כמו שנמניהו רשם. כאילו מה,אז אם בוזגלו ואבידור שמחו לשרוף אותם? זהו?

נו .. מי אמר שצריך לשרוף אותם? זה עדיין צלקת וזה עדיין מפריע אבל מכאן ועד אשכרה לעשות משהו במגרש נגדם זה באמת רחוק

ומי שאשכרה מקלל אותם במגרש בגלל זה הוא באמת מטומטם

לא שאני קיצוני כמו אלה שאשכרה לא מוחאים כפיים בגול בגללו, אבל שחקן שלא רוצה לעלות בשמינית גמר גביע זה פאדיחה רצח למועדון, אז אני לא יודע כמה הוא אוהב את מכבי או כמה הוא אוהב את ה24 מליון שקל שמכבי הוציאה עליו וממשיכה לשלם לפי מה שאומרים

הצבע של הסמל, אתה מציק עם מאור הזה כבר שבועיים ברציפות.

אנשים ביציע לא שכחו מה שהוא עשה בגביע מול בית"ר וזה חמור מאוד.

תוסיף על זה את זה שהוא יצא מול קריית שמונה ומחא כפיים לקהל ששניה לפני קילל את נימני ואז כשהמצלמה עליו דפק סצנה שלא הייתה מביישת את הבימה.

כבר "בחשנו" את הנושא הזה בעבר מיליון פעם, וכנראה שנמשיך לעשות כך עד שהוא יעזוב את מכבי.

נכון, זה לא היה בסדר וגם אותי הוא עיצבן נורא ולמרות שלא הבנתי מה היו המניעים שלו שלא להיכנס בחילוף, אבל זה גם לא משנה ולא צריך להרחיב על כך.

הפואנטה היא, שאנחנו כבר באמצע העונה הנוכחית, וגם אלה שלא שכחו לו את המקרה ההוא, צריכים לעשות סוויץ' ולהבין שבשביל שמכבי תצליח צריך לתמוך בקבוצה ובין השאר לא להוריד לשחקנים את הביטחון.

ובסך הכל, אני חושב שמאור כן נלחם בהרבה משחקים, כן אכפת לו מההצלחה של הקבוצה, הוא מתחבר לקהל ורואים את זה אז בשביל מה להיתקע באותו זיכרון שהיה?

בשבילי יותר גרוע למשל, זה מה שקרה בדרבי 4-2 שכולם פחדו שראו אדום מול העיניים שלהם, ובין היחידים שבאמת ניסו לעשות משהו היה מאור.

יותר גרוע בשבילי זה אותם שחקנים שעלו עם פיק ברכיים לדרבי.

תבינו שזה כבר עבר, וצריך להמשיך הלאה ועם מסתכלים על כל השנים של מ אור במכבי אז רואים שהוא ואבא שלו זה אנשים אחרים לגמרי.

ולNIKE- יכול להיות שאני פתטי ואני טועה, אבל אני חושב שמאור קיבל את הפיטורים של אבי בצורה קשה.

הוא בעצמו אמר לאוהדים " מה אתם רוצים מאבי? " ואני חושב שהוא היה מאוכזב שאבי הלך.

וחוץ מזה, מה תגיד על מדוניאנין שהתווכח עם אבי ועשה שביתה איטלקית? זה למשל, לא גרוע יותר לדעתכם ממה שמאור עשה? אז מה נעשה? לא נשיר למדוניאנין? אתם חושבים שזו הדרך?

מבחינתי השחקן הזה שרוף עוד ממשחק הגביע מול בית"ר כשנמני רצה להכניס אותו בהארכה והוא לא הסכים להיכנס. מאותו היום גם אם הוא כובש, מבשל או כל דבר אחר וגם אם יכבוש 10 שערים במשחק אחד לא אמחא לו כפיים, לא אשיר את שמו ולא אדבר בשבחו. אני לא אומר שאני לא שמח שהוא כובש, שכן שעריו הם בכל זאת שערים למכבי, אבל עדיין הוא מבחינתי גמור כבר תקופה ארוכה...

זה נכון שהוא עשה טעות נגד בית"ר.מבחינתי כל הסיפור עם הפועל יותר חמור,אבל כל אחד עושה טעויות ואם רוצים שתהיה אווירה במועדון צריך לעודד את השחקנים.

אם יש שחקן שעושה אווירה לא טובה במועדון(כולל מצד האוהדים) צריך לסיים את זה אי אפשר להשאיר את זה במצב נייטרלי - או להעיף או לעודד את אותו אחד.

תמיד יש פה אזשהיא אג'נדה, שמירת טינה, עינינים פרסונלים.די עם השטויות.

שחקנים שמחים שמאמן עף?וואלה?זה חדש לי,זה מעולם לא קרה במכבי או בכלל בכדורגל.

סירב לעלות? יש מאמן שליבן איתו את זה והמשיך לתת לו קרדיט.כל הזמן סוחבים פה מטענים כאילו ששחקני מכבי אמורים להיות ל"ו צדיקים וחסינים מטעויות.אתם לא טועים?

כשהוא לובש את החולצה הצהובה-אני מאחוריו.אין שום קריטריון אחר.

ומיטשענק :wubyellow3:

הוא לא באמת מעניין. ממש כמו תקליט שבור, בסוף גם לזה מתרגלים.

סתם זיין מוח, אנחנו לא צריכים להתעסק ביעקב בוזגלו, אלא במאור. ולא, הוא לא מפריע למאור, אז אין סיבה שהוא יפריע לנו.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.