Jump to content

טירוף ביציע

מכביסט6

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=6gUps_SzzGE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=ClYHbl59msI

תראו איזה יופי שרו את זה אחרי הגול נגד נתניה והפועל חיפה,תראו לאיזה עוצמות זה יכול להגיע!

חובה לשיר אחרי גול ובמומנטום!

רק לי לקח איזה 5 שניות עד שהתחלתי להתפרע משמחה אחרי הגול כי הסתכלתי על השופט ועל הקוון לראות שלא פסלו לנו עוד פעם?

הוצאת לי את המילים מהפה...

עמדתי שם, איזה חמש שניות מסתכל מחפש אם גנבו לנו עוד גול...

לא הגיע הזמן שנתחיל להחזיר את הכבוד מהשופטים לקבוצה שלנו ?

לא ייתכן ששחקן שלנו (לא חשוב שמות) שיורד לגליץ', עוד לפני שנגע בכדור או ברגל של היריב, השופט שורק לעבירה...

זה לא אפשרי, מה לשופטים יש מכונת זמן קטנה שמריצה את הזמן קדימה בשתי שניות ובודקים אם הייתה עבירה או לא?

אנחנו בתור קהל לדעתי צריכים להפעיל לחץ על השופטים על כל שריקה שהם שרקו נגדנו ונראית לנו תמוהה משהו, השופט צריך לקבל בוז צורם מכולנו!

הגיע הזמן להחזיר את הפחד לקבוצות שבאות נגדנו וגם לשופטים שברוב המשחקים, גם באים נגדנו...

כמה שיהיה תיאום ושיתוף פעולה אנחנו לא נמצה את הפוטנציאל של הקהל שלנו כל עוד יש לנו 2 אירגונים שמובילים שירים ואת זה כולם כבר הבינו מזמן...

כמה שיהיה תיאום ושיתוף פעולה אנחנו לא נמצה את הפוטנציאל של הקהל שלנו כל עוד יש לנו 2 אירגונים שמובילים שירים ואת זה כולם כבר הבינו מזמן...

צודק במאה אחוז אחי. לא יעזור כמה יביאו שירים תפאורות עדיין הפילוג שיש לנו וגם יהיו כאלה לא פחות עדיין שתי ארגונים לא לא בכלל לא הולך.

http://www.youtube.com/watch?v=6gUps_SzzGE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=ClYHbl59msI

תראו איזה יופי שרו את זה אחרי הגול נגד נתניה והפועל חיפה,תראו לאיזה עוצמות זה יכול להגיע!

חובה לשיר אחרי גול ובמומנטום!

[/quote

בתור אחד שיושב ב11 כבר המון שנים מה שהיה שנה שעברה עם השחקן ה12 בשער 13 זה פשוט חוויה שכל הצד של 11 שצמוד ל13 שר ביחד עם השחקן זה תענוג בנוסף לזה היה את ההד מהגג של 13 הלוואי וזה היה ממשיך עוד שנים ככה גם לא היינו מתייחסים לסטייקים המזדיינים משער 13 וגם העידוד היה טוב בכמה רמות יותר מאשר היום שאין תיאום ואין כלום

הרוסנרי-

ואלה אני בראש שלך ומסכים איתך

תיראה אצל הפועל איזה חזק הם תפסו ישר אחרי גול

ועזוב את זה שהשיר חזק זה שיר שהרבה זמן קופצים בו וזה מקפיץ הרבה..

ולפי דעתי מתאים מאוד שהוא יהיה אחרי גולים

כי גם ככה יכנס טירוף לכל הקהל כי באורגינל מה תיראה בן אדם קופץ לידך ותמשיך לשבת ?

וגם ככה לא יחרשו על המרוקי ושאר השירים..

ראו את זה ברור מהמגרש ומהיציע שכשהתחיל העידוד הסוחף והמטורף הזה השחקנים נכנסו לטירוף וזה היה עניין של זמן עד שיבוא הגול.

אם נעודד ככה כל משחק גם בדקות הראשונות הגול יבוא הרבה לפני.

אם יפסיקו בשחקן עם התבנית הקבועה הזאת הארוכה והמשעממת עד אחרי השיר של מני אולי יהיה לך עידוד יותר חזק בהתחלה!

האני מודה נמשך ים זמן...צריך לשיר את הגרסא הרגילה בהתחלה דקה שתיים והחליף שיר, לא לעשות אותו במשך 7 דקות בכל הסגנונות!

"לכל מקום שאת צועדת.." נשמע כאילו 10 אנשים שרים אותו רק בגוש של השחקן!

צריך להחליף את זה ומהר!

לא צריך תבנית...לזרום!

אם יפסיקו בשחקן עם התבנית הקבועה הזאת הארוכה והמשעממת עד אחרי השיר של מני אולי יהיה לך עידוד יותר חזק בהתחלה!

האני מודה נמשך ים זמן...צריך לשיר את הגרסא הרגילה בהתחלה דקה שתיים והחליף שיר, לא לעשות אותו במשך 7 דקות בכל הסגנונות!

"לכל מקום שאת צועדת.." נשמע כאילו 10 אנשים שרים אותו רק בגוש של השחקן!

צריך להחליף את זה ומהר!

לא צריך תבנית...לזרום!

אין ספק. אני יושב ב11,העידוד ב8 לא כזה אחיד וחזק כמו שישבתם ב13 (עם ההד של הגג זה היה מטורף), אבל ברגע שאתם מכניסים איזה שיר קליבר יש הצטרפות גדולה מ11 וגם 13 ו2 מתחילים להתפרע עם הכפיים עד שהיד שלהם נהיית אדומה :hooligan:

בנוסף ה"שתדעי אני קיוויתי" ברגע שהשחקנים עולים למגרש למחצית השנייה תפס חזק מאוד וצריך להתחיל לשיר אותו ברגע שהשחקנים עולם למגרש ואפילו טיפה לפני כדי להכין את הקרקע למלחמה ולהקפיץ את האוהדים עוד לפני דקה 70.

אין שום דבר זה שיר חזק וזה אבל הקהל הזה מתעקש לשיר אותו כמו האלך איתך לכל מקום של הפועל..

זה פדיחה

זה השתלב אם "אמא שלכם זונה" ככה שהיה בלבול..

בקטנה,התופעה הזאת יורדת אם הזמן

אין שום דבר זה שיר חזק וזה אבל הקהל הזה מתעקש לשיר אותו כמו האלך איתך לכל מקום של הפועל..

זה פדיחה

בדיוק באתי לרשום את זה..

פדיחה שהרבה לא מבינים את זה ושער 13 שר את זה באופן קבוע על הלחן של אלך איתך..

בדיוק באתי לרשום את זה..

פדיחה שהרבה לא מבינים את זה ושער 13 שר את זה באופן קבוע על הלחן של אלך איתך..

אתה מתכוון הלחן של מכבי זה אצלי בלב, לא הלחן של אלך איתך.

אתה מתכוון הלחן של מכבי זה אצלי בלב, לא הלחן של אלך איתך.

הוא כן התכוון לזה

"אלך איתך לכל מקום " זה השיר של הפועל, מה שהוא התכוון שאוהדי מכבי שרים את "אין שום דבר " כמו "אלך איתך "

שזה בכלל 2 שירים שונים

מה אם סירטוניםםםםםם וכאלה?

"מה אם?"...?! לא נורא בשביל אחד שעוד לא שנה בארץ זה בסדר...

סתם אחי...הנה תתענגו בכייף

....

קצת באיחור(עקב עצלנות יתר או איך שלא תקראו לזה)

...בקרוב יעלו עוד סרטונים

ד"א הסרטונים בHD אז עדיף לראות דרך היוטיוב ולא בתוך הנושא

פדיחה אחושרמוטה שחצי מהקהל של שר את אין שום דבר במנגינה של מכבי זה אצלי בלב

ועוד יותר פדיחה שחצי מהפורום קורא ללחן של מכבי זה אצלי בלב הלחן של אלך איתך לכל מקום של הפועל

אמרתי את זה בעבר ואני אמשיך להגיד זה את גם היום.

עד שהקהל של מכבי לא ייצא מתוך התבנית הזו שהוא מקובע לה, אין סיכוי שדברים כאן יישתנו.

אתם כבר שנים מדברים על זה שאירופה כבר כאן, שהתפאורות כאן משאירות אנשים פעורי פה וזה באמת נכון ואולי אפילו נכון להשוות, אבל עד שהחשיבה לא תשתנה שום דבר לא יעזור. ולא, אני לא אומר את זה בתור מבין גדול, אלא בתור אחד שפשוט מתוסכל מהמצב.

אני לא מאלו שאחרי משחקים יבואו ויבכו פה, אף פעם לא עשיתי את זה ואני גם לא אעשה זאת כי אני לא מאמין שמשהו כאן יכול להשתנות (סלחו לי על הפסימיות) ומתוך מחשבה שהקהל של מכבי קנה לעצמו הרגלים מגונים ומזיקים לו ולכלל.

קחו לדוגמא את הפועל. תצחקו עליהם, תעליבו אותם, תגידו שהם סתם, אבל אי-אפשר עוד להתעלם מהשינוי המדהים שקרה בקהל הזה בשלוש-ארבע שנים האחרונות ואל תטיפו לי על השירים שלהם. הדרך הזו עבדה, עובדת ותמשיך לעבוד גם אם חלקכם חושבים שאין לה מקום כאן. שם זה אולטראס אמיתי, שם זה חבר'ה מביני עניין, פנאטים על הבקבוצה. זה אנשים שהרימו את הקהל מהקרשים ועשו ממנו קהל אירופאי לכל דבר. מבחינת שירים, מבחינת תפאורות, מבחינת מה טוב לקהל שלהם. אני בכלל לא מדבר על השחקן שזה ארגון שאני מעריך ואוהב מאוד, אלא על האנשים מהיציע השני שמתיימרים להיות מביני קהל גדולים ולא מבינים שמה שהם עושים זו שגיאה אחת גדולה שמזיקה לכולם.

ברור לי שמה שאני כותב כרגע, יגרור ברובו תגובות שליליות נגדי וזה לגיטימי. אבל... אני בטוח שמי שיעצור ויחשוב לשניה על הקהל ומה טוב לו, יבין שאני לא סתם מדבר שטויות.

הקהל של מכבי זקוק שיעירו אותו, גם אם יש משחקים שהקהל משתף פעולה ונראה הכול ורוד, מביני העניין יודעים שהוא רקוב מהשורש. שעד שהוא לא ישנה גישה (בדיוק כמו שהקהל של הפועל עשה) דברים כאן לא יזוזו ולא ישתפרו. לא השירים, לא התיאום, לא תפאורות ולא שום דבר ואל תגידו לי שזה אחרת כי זה לא. השחקן עם כל האנשים הכישרוניים והמדהימים שבו, לא יצליח לעולם להרים יציע שבה מתוך מחשבה לשבת או מתוך מחשבה שהקהל הוא לא חלק אינטרגלי בקבוצה הזו.

כל מה שאני כותב כאן מתייחס בכלליות למה שקורה על פני השטח, אבל אם תיכנסו לעומק הדברים, תבינו שהדברים הגדולים מתחילים בדברים הקטנים. משיפור הדברים הקטנים, יגיעו הדברים הגדולים שהקהל של מכבי מחכה להם כבר הרבה זמן. העניין הוא התפיסה, שאנשים ישנו את הרגלי התפיסה שלהם בנוגע לקהל של מכבי ולמשמעותו בשטח.

אני מצטער בנוגע לאיזכור שקיבל כאן הקהל של הפועל, יכול להיות שזה לא במקום, אבל זה כ"כ דורש שהייתי חייב לכתוב את זה. שאנשים יבינו כבר שהכול אפשרי, שדברים לא יזוזו מעצמם אלא שזה יזוז בעזרת כל אחד ואחד בשער 8, שער 11 וכו'.

תסתכלו בסרטון

ותבינו על מה אני מדבר.

יום טוב אנשים.

פדיחה אחושרמוטה שחצי מהקהל של שר את אין שום דבר במנגינה של מכבי זה אצלי בלב

ועוד יותר פדיחה שחצי מהפורום קורא ללחן של מכבי זה אצלי בלב הלחן של אלך איתך לכל מקום של הפועל

+888