Jump to content

לכל אלו ששרקו בוז היום

shey z

Recommended Posts

מחזק כל מילה שרשמת..

הקהל הזה שובר שיאי גועל משבוע לשבוע שזה מדהים..

על אפם וחמתם של כל מי ששרק היום בוז נמשיך כל משחק לשיר לנמני.

לא היה שום מקום לשרוק בוז בזמן השירה לאבי נמני.

באמת חבל שמתייחסים אליו ככה, גם אם יש כעס אליו, אפילו אם יש אנשים שהצליחו לפתח אליו שנאה. אין לזה שום סיבה, זה לא מגיע לו.

אבי לא עשה למכבי רע במתכוון.

ואת כל הדברים הטובים שאבי עשה בשביל מכבי כולכם יודעים (ושי פירט אותם יפה מאוד)

ייתכן ולא היה מקום לשיר לו בזמן משחק בדקה קריטית. יכול להיות שלא צריך לשיר לו בכלל כי אנחנו סה"כ פה בשביל מכבי ועם כל האהבה הוא לא חלק ממכבי כרגע והיום (או ממחר) המאמן הוא איווניר, וצריך אך ורק לתמוך בו.

מבין כל אחד שהחליט לא לשיר מכל הסיבות האלו.

אבל השירקות בוז היו מביכות, לא במקום. ואפילו כואבות במידה מסויימת. (אני אישית איכשהו, הדחקתי את אותן שריקות בוז)

בושה וחרפה..... אכזבה כבדה ירדה עליי ששמעתי את הבוז.

סבבה אל תשירו לנימני אבל למה לשרוק לנו בוז?

זהו? אחרי שבוע שחכנו הכל? כבר לא מתאים לכם ששרים לנימני?

שער 13 וכל מי ששרק שתקו כל המשחק פתאום אחרי השיר התחילו לשיר צהוב עולה, מענייף בלי זה הייתם ממשיכים לישון

ביזיון

אין מה לעשות ככה זה..זיכרון קצר.

במקום דקה 88 לקום למוא כפיים פעם אחת לא יותר מזה, להביע הערכה לבן אדם שנתן ת'חיים שלו עבור מכבי אתם שרקתם בוז.

באמת יש לנו את הקהל הכי מסריח בארץ.

יכולם לשתוק, אבל בחרתם לתקוע ת'סכין ולסובב ולסובב...

שייפול עליכם הגג ב13 וב2 אמן

זה לא עניין של זכרון קצר. להפך. זוכרים מה היה בשנה האחרונה.

זה באמת היה מגעיל, אבל כנראה שעדיף לא לשיר תקופה מסוימת. חודש של הצלחות ויהיה אפשר לשיר בשקט. ואם כבר, עדיף גם לא בדקה קריטית כשמובילים 1-0 וכולם לחוצים.

אני הייתי מהחלק ששתק בשער 8 (גם שם נשמעו שריקות בוז)

אבל וואלה זה לא היה במקום, חבל שתתפתח שנאה כלפיו בגלל מהלכים כאלה

לא שרקתי בוז, אבל גם לא שרתי.

מי ששרק בוז אני לא חושב ששרק בוז לנמני, אלה על השיר עצמו בדקה 88 במשחק כזה חשוב

ותוצאה כזאת נזילה עדיף לעודד תקבוצה ולא לשיר לנמני שנמצא בחו"ל בטוח לא רואה בכלל את המשחק.

לא שרקתי בוז, אבל גם לא שרתי.

מי ששרק בוז אני לא חושב ששרק בוז לנמני, אלה על השיר עצמו בדקה 88 במשחק כזה חשוב

ותוצאה כזאת נזילה עדיף לעודד תקבוצה ולא לשיר לנמני שנמצא בחו"ל בטוח לא רואה בכלל את המשחק.

אמר וצדק לא היה טעם לשיר לאבי אחרי שבוע כזה

ובדקה קריטית במשחק כזה חשוב

זה סתם לגרום לפרובוקציות מיותרות

למרות שבושה וחרפה לשרוק בוז לאבי

אתם צריכים להבין כבר- אלו ששורקים בוז לא קוראים פה.

היום יצא לי לשבת בשער 13 ,ובדקה ששרו לנמני(כולל אני,בערך אני וחבר לבד בכל השורה) זה שישב לידי התחיל לשרוק בוז,ושורה מתחתי התחילו לקלל ולריב אחד עם השני על זה.

צריך להבין שיש להם זכות מלאה לשרוק בוז-בשלוש שנים האחרונות שנימני היה חלק כלשהוא מהמערכת לא עמדו בציפיות,כדורגל לא טוב וכמובן בלי ניצחון בדרבי.

באמת שצריך להפסיק את כל הריב הזה,מיותר וסתם יוצר פילוג בקהל.

אמר גולדהאר וצדק..

אין מישהו שהוא מעל המועדון !

דקה קריטית וחשובה במשחק אתם מתעסקים בטפל במקום בעיקר שזה הניצחון שחשוב לנו מאוד לנצח

את הטקס פרידה מנימני הוא עוד יקבל וכולנו נמחא לו כפיים בזה אין ספק.. לא צריך ליצור סכסוכים שני הארגונים יודעים שרוב הקהל כבר מנתגד לנימני וחבל להגיע למצב שידעתם מראש את התוצאה

אמר גולדהאר וצדק..

אין מישהו שהוא מעל המועדון !

דקה קריטית וחשובה במשחק אתם מתעסקים בטפל במקום בעיקר שזה הניצחון שחשוב לנו מאוד לנצח

את הטקס פרידה מנימני הוא עוד יקבל וכולנו נמחא לו כפיים בזה אין ספק.. לא צריך ליצור סכסוכים שני הארגונים יודעים שרוב הקהל כבר מנתגד לנימני וחבל להגיע למצב שידעתם מראש את התוצאה

מה אתה קשור לעולם?

מישהו אמר שהוא מעל המועדון?

לפני כמה ימים סיים את דרכו במכבי אחד מגדולי המכביסטים שאי פעם דרכו בקרית שלום, אם יש מישהו שזה פסול בעיניו להקדיש לו שיר במשחק, אז למישהו הזה יש בעייה רצינית בראש.

לא יצאו נגד אף אחד בהנהלה, לא קיללו שחקנים ולא שרקו בוז,

סך הכל עשו כבוד לאבי נמני, מותר?

בתור אחד שחושב שהצעד של גולדאהר לפטר את נימני היה צעד נכון ,אני חושב שהיה בושה היום לשמוע את שריקות הבוז באמצע השיר של אבי .

אבי נטו אהב ואוהב את הדבר הזה שנקרא מכבי תל אביב,נתן את רוב זמן חייו למען המועדון והקהל ,מגיע לו שיכבדו אותו.

לא שרקתי בוז וכמו הרוב גם לא שרתי,אבל מישהו כאן מוכן להסביר לי

למה בדקה כל כך קריטית של משחק כל כך חשוב, אנשים מתחילים לשיר לנימני במקום להתעסק

בלעודד את מכבי? סבבה הבנאדם סמל וכבודו במקומו מונח, ואני מסכים איתכם ששריקות הבוז

לא היו במקום, אבל בדיוק כמו שהם לא היו במקום כך גם היה לא במקום לשיר לנימני

בדקה הזאת כשהתוצאה כל כך נזילה והשחקנים צריכים אותנו יותר מהכל.

הייתי מאד מתוח בחמש דקות האחרונות.היה נזיל.לא עניין אותי כלום.עישנתי הרבה (עד Guy :wubyellow3:).

מוזר לי שיש אנרגיות לשיר לנמני(או כל אחד אחר)ומתכננים את זה מראש ומוזר לי באותה מידה ששרקו לזה בוז.

בוז צריך לשרוק ליריבה שאולי תצליח להשוות.אני באינסטניקט,רק הייתי עסוק בלהגיד עמה, עמה, עמה כל פעם שביתר עברו את החצי.

אינסטינקט,לך תתווכח איתו.

Guest עתיק מאוד

הייתי מאד מתוח בחמש דקות האחרונות.היה נזיל.לא עניין אותי כלום.עישנתי הרבה (עד Guy :wubyellow3:).

מוזר לי שיש אנרגיות לשיר לנמני(או כל אחד אחר)ומתכננים את זה מראש ומוזר לי באותה מידה ששרקו לזה בוז.

בוז צריך לשרוק ליריבה שאולי תצליח להשוות.אני באינסטניקט,רק הייתי עסוק בלהגיד עמה, עמה, עמה כל פעם שביתר עברו את החצי.

אינסטינקט,לך תתווכח איתו.

אני חושב שאנשים בפורום לא מבינים כל כך את המצב שהבאתם את אבי נמני... אתם טוענים שאני שונא אותו (מה שלא נכון אבל לא משנה) אבל מה שאני ראיתי אתמול בקהל ששרק בוז ושרקו המונים בקללות כלפי שער 11...... אתם תמשיכו להלל ולשבח ולקלס ולחבק וכך רק אתם תגרמו לזכרון ממנו לקבל מימדים שליליים. לא הבנתם לא מבינים ולא תבינו. בתחילה אפילו לא הבנתי מה קורה, ביתר הייתה בהתקפה וכל היציע קם על הרגליים וצרחות וקללות ושריקות.... חשבתי שאלי כהן קוקוס נכנס באיוניר מאחורה.

כמה שאתם תהיו פאנטיים לצד אחד אתם גוררים את שאר הקהל, שהוא הרוב המוחלט, להיות בצד השני

no one is biigger than the game

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.